Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
air brush - opalanie natryskowe
Autor Wiadomość
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Maj 24, 2004 1:03 pm   air brush - opalanie natryskowe

Witam, chciałabym Was zapytać, czy może ktoś się orientuje, który salon w Łodzi proponuje taką usługę, jak opalanie natryskowe. Wiem, że w Warszawie jeden salon wykonuje ten zabieg, ale nie wiem, czy w Łodzi jest taka szansa. Bardzo proszę o pomoc :smut:
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Kwi 06, 2006 4:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 2:17 pm   

hehh to ciekwe ile ta przyjemność kosztuje :roll:
Jeśli robi to jeden jedyny salon, który do tego wszystkiego znajduje się w Warszawce, to przypuszczam, że nie mało..............

A tak w ogóle to od Ciebie dowiedziałam się dopiero, że coś takiego istnieje :wink:
_________________

 
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 2:36 pm   

A co to jest :?: I jak działa :?:
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 2:41 pm   

niuniab napisał/a:
A co to jest :?: I jak działa :?:



A proszę bardzo:
http://www.bella-derm.pl/index2.php?id=630
 
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 5:02 pm   

No całkiem nieźle to opisane, ale czy faktycznie są takie efekty :?:
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 6:40 pm   

Jeszcze o tym nie słyszałam :roll:
Ale podoba mi się takie opalanie :)
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 12:30 am   

Ja to chyba widziałam w którymś odcinku "Przyjaciół" w 9 serii chyba... Tylko, że tam wchodziło sie do takiej kabinki, no i ze ścian leciała ta "mgiełka opalająca", ale to hmmm... w USA, ale cos mi się zdaje, że Galionka miała coś takiego przed swoim weselem - na pewno o tym pisała, może znajdę...
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 12:45 am   

hmmmm
tu cos było
http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=364
tyle, że to bronzing... ?
 
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 8:36 am   

usługa ta kosztuje 100 zł. Podobno dla uzyskania delikatnego efektu wystarczy jeden raz...
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:37 pm   

kawas napisał/a:
usługa ta kosztuje 100 zł. Podobno dla uzyskania delikatnego efektu wystarczy jeden raz...



A jak długo ta opalenizna sie utrzymuje :?:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 9:23 am   

Gosiu, podobno około 3 tygodni, ale szczerze mówiąc pani w salonie niewiele mogła mi powiedzieć na ten temat, ponieważ nie mają jeszcze doświadczenia w przypadku tej usługi. Z tego co wiem w Łodzi jeszcze nikt nie stosuje takiej formy opalania...
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 8:33 pm   

kawas napisał/a:
Gosiu, podobno około 3 tygodni, ale szczerze mówiąc pani w salonie niewiele mogła mi powiedzieć na ten temat, ponieważ nie mają jeszcze doświadczenia w przypadku tej usługi. Z tego co wiem w Łodzi jeszcze nikt nie stosuje takiej formy opalania...



Kawas dziekuje bardzo za info :przytul:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 2:05 am   

josephine napisał/a:
Ja to chyba widziałam w którymś odcinku "Przyjaciół" w 9 serii chyba... Tylko, że tam wchodziło sie do takiej kabinki, no i ze ścian leciała ta "mgiełka opalająca", ale to hmmm... w USA

W ostatniej, 10 serii :wink: . Uśmiałam się do łez, bo Ross zamiast się odwracać cały czas był psikany na jedną stronę i "opalił" się dwustronnie biało-czarno. Także uważajcie dziewczyny. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 7:21 pm   

Cytat:
Uśmiałam się do łez, bo Ross zamiast się odwracać cały czas był psikany na jedną stronę i "opalił" się dwustronnie biało-czarno.



No, ale nie pogadasz, nie da sobie Pan Dr Ross Geller wytłumaczyć.... :)
 
 
 
aleksandra 

Dołączyła: 19 Lut 2005
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 5:49 pm   opalanie natryskowe

Witam
czy ktoś wie gdzie w łodzi robią opalanie natryskowe?Koleżanka byłoa w Warszawie na czymś takim i wyglądała bosko. Będę wdzięczna za pomoc
buźka
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 7:03 pm   

Witam. Ale czy to opalanie natryskowe nie pozostawi sladów na ubraniu a tym bardziej na białej sukni, przy tancu pocisz się a to moze działać jak zwykły samoopalacz,i sukienki raczej po tym nie dopierzesz , najpierw wszystkiego dowiedz się na ten temat. wiem że to nie jest tania metoda. Czy wiesz ile takich wizyt trzeba do upragnionego efektu? Wiem , że jest to dobra metoda dla kobiet w ciązy poniewaz nie jest szkodliwa. Wydaję mi się że najbliższy salon świadczacy takie usługi jest na ul, Piotrkowskiej "salon spa" Po swoich doświdczeniach napisz opinie. pozdrawiam
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 7:46 pm   

wiem że w Łodzi opalanie natryskowe jest dostępne już w kilku miejscach
na pewno na Piotrkowskiej (nie pamiętam nazwy gabinetu kosmetycznego niestety) między Zieloną a Więckowskiego, idąc w stronę Pl.Wolności po lewej stronie, mniej więcej w połowie długości tego odcinka ulicy, chyba gdzieś w okolicach sklepu Quiosque
to się nazywa chyba jakoś Spa coś tam (nr ulicy pewnie po nazwie jest, coś mi dzwoni że
37)
drugie miejsce to chyba Centrum Zwalczania Cellulitu na Wólczańskiej (nr nie pamiętam)
w jakiejś gazecie ich reklamę widziałam jakiś czas temu
przyznam, że też się tym interesowałam, ale ciekawi mnie, czy podobnie jak samoopalacz tradycyjny pozostawia ślady na ubraniu...

pzdr
Thiti
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 7:47 pm   

Dziewczyny opowiedzcie coś o tym? Na czym to polega? Jak działa? Jak długo utrzymuje się efekt? Ile kosztuje?
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 8:26 pm   

znalazłam taką stronkę łódzkiej firmy zresztą
http://www.sunspa.ewitryna.pl
tam znajdziesz wszytkie info :)
 
 
iwona34 

Dołączyła: 19 Lut 2005
Posty: 1
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 8:26 pm   opalanie natryskowe

witam

Piotrkowska 21
www.sunspa.ewitryna.pl - tam są wszystkie informacje

pozdrawiam
Iwona
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 8:32 pm   

znalazłam jeszcze taki adres, tam znajdziesz jeszcze cennik
http://www.sesja.com.pl
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 11:19 pm   

:twisted: :twisted: :twisted:
Iwona 34 i Aleksandra-co wy ztym opalaniem -3x to samo w 3 tematcach?
Wykąpcie sie w bejcy!
Bedzie cudnie! :dead:
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 11:56 am   

a mnie to wygląda na reklamę po prostu i to dość natarczywą... :roll:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 10:30 pm   

Usunęłam posty iwony34 i aleksandry z forum "Fryzjer i makijaż", a wypowiedzi pozostałych forumek przeniosłam tutaj. Widać że jest zainteresowanie tematem.


Dziewczyny, może by tak subtelniej jak już koniecznie chcecie zrobić sobie reklamę? :evil: Nadmienię jeszcze, że w moim przypadku odniosło to wręcz odwrotny skutek. :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 10:33 pm   

thiti napisał/a:
a mnie to wygląda na reklamę po prostu i to dość natarczywą... :roll:


tym bardziej że obie się zalogowały w tym samym dniu... :twisted: :evil:
 
 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 2:28 pm   

Chciałabym dowiedzieć się coś więcej o tej możliwości zbrązowienia ciałka. Ja nie mogę się opalać ani w naturalnej scenerii, ani tym bardziej w solarium. Mam kategoryczny zakaz od lekarza. Mam bardzo dużo znamion i niestety nie mogę.
No i jak ja będę wyglądać w sukni, nie dość, że ona będzie biała to właścicielka również.Biel stopi się z bielą :D
Już wcześnie myślałam sobie o takim sposobie opalania. ale wciąż mam za mało pieniędzy na taką przyjemność.

Może jednak ktoś tego już wypróbował???
 
 
aleksandra 

Dołączyła: 19 Lut 2005
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 9:46 pm   

dziękuje bardzo za wszelkie informacje, przepraszam że napisałam aż w 3 miejscach ale temat był gorący i nie wiedziałam gdzie szukać informacji
wiem już wszystko o tej metodzie, pozdrawiam i jeszcze raz dzięki
 
 
Bartosz 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 83
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 2:25 pm   

Jak ktos jest takim typowym blondynem to tez sie w taki sposob opali?
:graba:
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 7:30 pm   

Pewnie! tam kazdy się opali!!!! Bartosz
 
 
Bartosz 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 83
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 8:22 pm   

Moja Ukochana pewnie bylaby w szoku jaby zobaczyla mnie opalonego po tylu latach "bladej" znajomoscii
 
 
słoneczko 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2005
Posty: 8
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 1:15 am   jednorazowe opalanie / solarium natryskowe

Czesc
czy slyszalyscie cos o jednorazowym opalaniu w solarium? Tzn za pierwszym razem otrzymuje sie jednolita opalenizne. Koszt takiego oapalania to 50 pln od gory do polowy i nastepna polowa tyle samo. 1.10.2005 MAM WESELE i chcialabym z czegos takiego skorzystac ale nei wiem dokladnie jak to jest czy ladna jjest ta opalenizna? jesli wiecie cos o tym to prosze napiszcie
 
 
 
Akane 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Sie 2005
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 9:59 am   

Jesteś pewna, że chodzi o solarium? Mnie się to raczej kojarzy z opalaniem natryskowym (koszt jest taki, jak piszesz). Spróbowałam tego cuda kiedyś, ale nie polecam dla osób z jasną karnacją. Wyglądałam jak Mulatka - za duża różnica, szczególnie że na codzień mam cerę nieboszczki po ekshumacji :) Z trudem spoglądałam w lustro :D
 
 
 
słoneczko 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2005
Posty: 8
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:07 pm   

byc moze ze to nie solarium tylko wlasnie o czyms takim slyszalam. Hm ja raczej nei mam jasnej karnacji. jestem troche opalona przy naturalnym sloncu no i chcialam jeszcze bardziej byc i sama juz nei wiem czy skorzystac z tego.
 
 
 
słoneczko 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2005
Posty: 8
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 9:31 pm   solarium

Czesc dziewczyny. Mam pytanie. czy korzystalyscie kiedys z solarium natryskowego czy jakos tak. podobno na cialo skierowane jest powietrze na pare minut u otrzymuje sie od razu opalenizne. chce isc w dzien przed slubem na cos takiego ale troche sie obawiam nie wiem jak to jest ponoc utrzymuje sie ona 4 dni. pomozci ebo nie wiem co mam robic.

czy od tego brudzi sie ubtanie. boje sie o suknie slubna. po ilu dniach schodzi opalenizna i czy pozniej jak ona schodzi zostaja jakies plamy na ciele? Pomozcie prosze.
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 10:58 pm   

Sloneczko
Bylam na tym zabiegu i nie naleze do osob z niego zadowolonych. po pierwsze wcale nie trwa kilka minut. powiedziano mi, ze bedzie trwal 30 min, ja bylam tam 1h 15 min.Pani byla calkiem mila, ale efekty nie takie jakich sie spodziewalam.
wyszlam z zabiegu czarna jak murzynka na twarzy :evil: , mimo ze normalnie jestem blondynka o jasnej karnacji.Po zabiegu do nastepnego dnia rano nie mozna sie "dotykac wody", wiec z niecierpliwoscia czekalam do rana, kiedy to "nadmiar" farby mial sie zmyc, a ja mialam byc o ton ciemniejsza.
niestety bylam duzo ciemniejsza, wrecz zolta. poza tym brudzi to ubrania, posciel itd.

moj blad polegal na tym, ze poszlam dzien przed wazna impreza. mysle ze 2 dodatkowe dni dalyby lepszy efekt, choc to pewnie sprawa indywidualna.
chcialam skorzystac z tego zabiegu przed wlasnym slubem, ale wole byc biala niz zolto-brazowa :?
acha zapomnialabym dodac, ze zmywa sie dosc nieregularnie, co nie wyglada ciekawie. :evil:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 11:24 pm   

A więc stanowczo nie idę :( Wole sobie do solarium pochodzić :)
_________________

 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 11:27 pm   

Pusiak napisał/a:
A więc stanowczo nie idę :( Wole sobie do solarium pochodzić :)


Zdecydowanie bezpieczniejsze
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
słoneczko 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2005
Posty: 8
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 3:29 pm   

to ja rezygnuje z tego zabiegu. slub mam 01.10.05. ale wole isc nie opalona niz nie wiadomo jak boje sie ryzykowac a w tym roku moja skora byla bardzo wrazliwa na slonce wiec tym bardzije solarium. boje sie lepeij nei ryzykowac. dziekuje za podpowiedzi. bardzo mi pomoglyscie
 
 
 
annna 

Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 5:51 pm   

witam
jeśli zabieg jest dobrze wykonany i zrobiony wcześniej piling to efekt jest niezły, jest to bezpieczna metoda dla tych dziewczyn które się nie mogą opalać bo są na przykład w ciąży lub są uczulone na słońce, kolor opalenia należy wybrać średni, nie najciemniejszy bo efekt może byc piorunujący, ja byłam zadowolona
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 6:30 pm   

annna napisał/a:
witam
jeśli zabieg jest dobrze wykonany i zrobiony wcześniej piling to efekt jest niezły, jest to bezpieczna metoda dla tych dziewczyn które się nie mogą opalać bo są na przykład w ciąży lub są uczulone na słońce, kolor opalenia należy wybrać średni, nie najciemniejszy bo efekt może byc piorunujący, ja byłam zadowolona


nie wiem, jak był wykonany zabieg, bo trudno ocenic profesjonalizm po jednym zabiegu, ale wydawalo mi sie, ze pani znała sie na rzeczy. Peeling robiłam sobie wcześniej i to dwa dni przed zabiegiem i jeden dzień wcześniej również. Prosiłam o "jasną" opalenizne, na co usłyszałam zapewnienia, że będzie tylko o ton ciemniejsza od tej, która miałam przed zabiegiem. jednak to wszystko nie przyniosło dobrych efektów, dlatego napisałam wcześniejszy post.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
emi_teufelchen 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2005
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 9:38 pm   

Ja widziałam po weselu sukienkę mojej znajomej, która "opalała się" tym sposobem... po prostu szmata... nie do doczyszczenia w żaden sposób. To chyba dość istotna uwaga, zwłaszcza, jeśli któraś z dziewczyn wypożycza sukienkę, lub chce ewentualnie sprzedać swoją po weselu.
A na dodatek w niektórych miejscach, np. na biuście (przy brzegu gorsetu) zabrudzenia zaczynały być widoczne juz w trakcie wesela... :(
Ja raczej się na to nie zdecyduję.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

Pozdrawiam Cię serdecznie Gość !! !
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 5:58 am   

Moja koleżanka przed ślubem zafundoweała sobie "to ". Sukienka się doprała, a ona wyglądała pięknie (wcześniej była biała, jak mąka) - żadnych zacieków, nic, ma ciemne włosy, wygladała , jak hiszpanka - ?LICZNIE :) ! Naprawde polecam. Oprócz tego moja przyszła teściowa przed weselem siostrzeńca też poszła i też super wyglądała :)

Aha i jeszce jedno - są dwie wersje tego opalania: jaśniejsza(dla osób o jasnej karnacji) i ciemniejsza. Jak ktoś nie moze z jakiś przyczyn chodzić do solarium, to ja naprawde to polecam.
 
 
*misia* 


Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 9:03 pm   air brush wady i zalety gdzie i za ile?

Dziewczyny zwracam się do Was z takim pytaniem. Otóż mam raczej jasną karnację, trudno się opalam, a moje przygody z solarium czy z intensywniejszym opalaniem zreguły kończyły się tym samym poparzonym prawie dekoldem. W sierpniu wychodzę za mąż ale do tego stopnia zraziłam się do solarium, ze wolałabym go uniknąć i stąd moje pytanie. Czy któraś z Was korzystała z metody opalania air brush (mam nadzieję że dobrze napisałam nazwę:)) Jeśłi tak to jakie są wady i zalety takiego opalania no i gdzie je u nas w Łodzi można wykonać i mniej więcej za ile? Będę wdzięczna za każde wskazówki:)
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 11:38 am   

misia, tu masz coś na ten temat:
http://forum.gazeta.pl/fo...9978168&v=2&s=0
Ja osobiście nigdy nie byłam w solarium i na pewno się tam nie zjawię :evil:
Przed ślubem kosmetyczka namawiała mnie własnie na takie natryskowe opalanie a ja... powidziałam że nie ;) Bardzo się zdziwiła bo mówiła że nigdy się wśród swoich klientek nie spotkała z tym żeby nie chiały się opalić przed ślubem... Ale wiem że efekt Air brush utzrymuje się bardzo krótko, miałam suknię z rękawkami, dekolt nie jakiś wielki więc wystarczyło, jak nałozyła mi na twarz i dekolt Piasek Pustyni - puder w pieknym kolorze. Skóra wyglądała naprawdę ślicznie i wcale nie żałuję że się nie zdecydowałam. Może inaczej bybyło gdybym miała suknię z odsłoniętymi ramionami...
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 6:28 pm   odradzam!!

Ja zdecydowanie odradzam wam taki zabieg..Moje dwie znajome byly na tym zabiegu i gdyby nie pomoc kosmetyczki to byla by tragedia!!Nierowna opalenizna,plamy i okropne zacieki..Blee..Moim zdaniem lepsze jest zdecydowanie wizyta w solarium-3-4 wizyty i skora ma piekny naturalny odcien opalenizny a nie sztuczna maska !! ! :wink:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 1:18 pm   Re: odradzam!!

efina napisał/a:
Ja zdecydowanie odradzam wam taki zabieg..Moje dwie znajome byly na tym zabiegu i gdyby nie pomoc kosmetyczki to byla by tragedia!!Nierowna opalenizna,plamy i okropne zacieki..Blee..Moim zdaniem lepsze jest zdecydowanie wizyta w solarium-3-4 wizyty i skora ma piekny naturalny odcien opalenizny a nie sztuczna maska !! ! :wink:


podpisuje sie :)
moja kolezanka przed slubem poszla! zalowala okropnie! zolta po tym byla! :/
w koncu uzyla zwyklego samoopalacza i byla zadowolona (nie mogla skorzystac z solarium gdyz nosila malenka fasolke w brzuchu) :) ja zdecydowanie bede korzystala z solarium :D
_________________
 
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 10:39 am   Re: odradzam!!

madzia8181 napisał/a:


ja zdecydowanie bede korzystala z solarium :D
ja rowniez pozostane przy tradycyjnym opalaniu w solarium,zreszta przed slubem mam jeszcze wakacje-mysle ze opale sie troszke podczas urlopu :) :) :) :) :) :) :) :)
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 10:28 am   air brush

a ja sie zdecydowałam i pojde 2 razy chociaz,zobaczymy:)
_________________
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 12:36 pm   

Ja miałam zamiar skorzystać z tego typu opalania, ale podobno brudzi. A nie wyobrażam sobie, żeby moja suknia - podczas wesela- powoli nabierała brązowego odcienia...
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 1:14 pm   air brush

GABRO przez 20 minut po opalaniu lepiej nie zakladac bialy rzeczy,poza tym znam osoby ktore sa bardzo zadowolone,zreszta mozesz isc tydzien przed,suknia wtedy na pewno sie nie pobrudzi,opalenizna utrzymuje sie ok 2tyg
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl