Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
A moze piechotką?
Autor Wiadomość
asik83 

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 11:09 am   

a mnie się marzy taka scena: pod kościół podjeżdżamy na 2 koniach - ja na czarnym, narzeczony na białym, a po mszy odjeżdżamy razem na jednym:) niestety chyba ciężko by to było załatwić.
_________________
asik
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:34 pm   

asik83 napisał/a:
a mnie się marzy taka scena: pod kościół podjeżdżamy na 2 koniach - ja na czarnym, narzeczony na białym, a po mszy odjeżdżamy razem na jednym:) niestety chyba ciężko by to było załatwić.


Jeśli umiecie jeździć konno, to raczej nie powinien być problem :)
A pomysl super!
_________________
Pozdrawiam:)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 4:27 pm   

asik83 napisał/a:
niestety chyba ciężko by to było załatwić.

Poza tym nie za ładnie wygląda się w garniturze (szczególnie nogawki, które automatycznie podciągną się do góry) na koniu. A stan w jakim będzie wyglądać Twoja suknia (bez względu na krój) gdy dojedziesz pod kościół też będzie daleki od ideału. I nie chodzi mi tylko, że może być wygnieciona, "podjechać do góry" i się wybrudzić. Może się po prostu zniszczyć lub naderwać przy wsiadaniu/zsiadaniu, od siodła, itd.
Brzmi to może praktycznie, ale zaplanowany jako romantyczny przyjazd pod kościół może być okupiony zniszczonymi ślubnymi kreacjami. :wink:
_________________
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 12:51 pm   

Garnitur na koniu jeszcze dąłby radę,natomiast pomyśl od strony praktycznej czy dobrze i wygodnie dla Panny Młodej byłoby jechać w sukni ślubnej. Moim zdaniem absolutnie nie,chociaż pomysł bardzo oryginalny.
_________________

 
 
Bryk 

Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 10:36 pm   

Jeśli tylko pogoda dopisze, to jest to bardzo fajny pomysł, i naprawdę pięknie to wygląda :)
_________________
www.Wianeczek.pl - Polecam :)
 
 
marydary 

Dołączyła: 27 Mar 2013
Posty: 3
Skąd: ZGR
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 4:23 pm   

Strasznie mi się podoba pomysł na pieszo! Luksusowe, retro auta, nawet dorożka to jak dla mnie strasznie oklepane. Jazda konno bardzo mi się podoba jako pomysł, ale już dość brutalnie w zarodku stłumiłyście nawet marzenia na ten temat... Kiedyś słyszałam o parze, która na rowerach jechała. Można więc do kościoła na oddzielnych, a z kościoła na tandemie :)
Tylko właśnie znów problem sukni ślubnej.
 
 
gaskaB 

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Wrz 2011
Posty: 250
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 10:40 pm   

hej :) mi też początkowo przyszedł do głlowy taki pomysł pójścia na pieszo do kościoła :) i wesoło i oryginalnie :)
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 11:05 pm   

my do koscila idziemy pieszo (chyba ze bedzie padac), gdyz spod mojej klatki pod drzwi kosciolka to max 150 m ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl