Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
A&A
Autor Wiadomość
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 1:22 pm   A&A

Oglądaliśmy dzisiaj na piotrkowskiej 146 w A&A obrączki, pan który tam sprzedawał był bardzo miły żartował nawet z nami, mówił nam jak się zachowuje np złoto zwykłe i złoto zmatowione od czego zależy cena. Pan nie wybrzydzał że oglądamy narazie z ciekawości. Moge z czystym sumieniem polecić ten salon. A nam się w końcu spodobały takie obrączki:

Pięknie wyglądała na moim paluszku
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 18, 2012 1:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 1:40 pm   

Ja również polecam salony A&A. Obrączki kupowaliśmy w salonie na Piotrkowskiej 100 i obsługa również była bardzo miła i fachowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obrączek :D
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 10:32 pm   

Agatko
dokladnie ten typ obraczek sie nam podoba. jednak jubiler odradzal nam kupienie gotowych, gdyz nie mozna ich pozniej powiekszac. ponoc zalezy to od metody wykonania. mysle, ze warto to sprawdzic.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 7:45 am   

Ale po co powiększać skoro można kupić odpowiedni rozmiar
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 9:22 am   

A czy w wieku 40 czy 50 lat będziesz miała pewność Agatko, że paluszki pozostaną nadal w rozmiarze sprzed 30 lat (11 ; 12 itp..., a nie np. 16 ?? ) :wink:
_________________

 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 9:26 am   

No nie ale za 30 lat może technika pojść tak do przodu że wymyśla rożne sposoby i sie da powiekszyć :lol:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 10:46 am   

hmm... a może :roll: :spoko:
_________________

 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 12:27 pm   

Czy salon A&A ma swoją strone internetową na której mają przykladowe wzory obraczek?
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 1:20 pm   

znalazłam adres www.aia.pl ale z tego co zdążyłam zauważyć chyba nie ma tam wzorów obrączek :( Spróbuj sama poszukać, może bedziesz miała wiecej szczęścia :) Jak sie otworzy główną stronę, to trzeba potem na obrazki kliknąć, żeby wejść dalej :)
_________________

 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 3:03 pm   

Dziewczynki wchodziłam wcześniej na tą strone i niestety obraczek się niedopatrzyłam :( , ale dzięki.
Agatko te obraczki co wkleiłaś sa z jakieś strony A&A?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 4:33 pm   

No niestety, stronka A&A jest w tym względzie uboga. :? Stronka, z którego pochodzi zdjęcie Agatki to http://www.wec.home.pl - bardzo bogata we wzory. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 4:41 pm   

Dzięki kryszko za wyręczenie :)
 
 
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 1:40 pm   

A&A nie ma na stronie obrączek :/ a szkoda bo jest w czym wybierać.
Radzę zajrzeć do każdego salonu bo można znaleźć inne modele, nie jak w Aparcie gdzie każdy salon ma te same obrączki.
_________________
http://os.mrf.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez kamui Wto Sie 01, 2006 7:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
maja 

Dołączyła: 07 Gru 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 17, 2006 12:15 pm   Polecam salon jubilerski A&A

Ostatnio weszliśmy z narzeczonym do jednego z salonów A&A obejrzeć obrączki (salon "Adrian" Piotrkowska 46).
Byłam pod wrażeniem obsługi. Przymierzalismy różne modele, chyba z pół godziny. Zadalismy chyba wszelkie możliwe pytania. Pani, która nas obsługiwała odpowiedziała na każde z nich. Prezentowała różne rozwiązania, podpowiadała, mimo że nie chcielismy na razie nic kupować (ślub w lipcu). Pomijam że obrączki mają tak ładne, że trudno się na coś zdecydować. Ale z tak miłą i profesjonalną obsługą się jeszcze nie spotkałam.
Na koniec spisała nam symbole tych modeli, które nam się najbardziej spodobały. A wszystko z uśmiechem na twarzy bez śladu zniecierpliwienia. Czysta przyjemność.
Mój narzeczony był pod takim wrażeniem że już nigdzie indziej nie chciał iść :) Na pewno w tym właśnie salonie dokonamy zakupu naszych obrączek. Serdecznie wszystkim polecam!
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 8:51 am   

Ja tam wlasnie kupowalam swoje obraczki. Jestem bardzo zadowolona - odebraam to co zamowilam. I bylo duzo szybciej niz obiecany termin.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 2:08 pm   

nie moge znalesc w necie zdjecia obraczek ktore wczoraj w tym salonie mnie zachwycyly ;(
buuuuuuuu

[ Dodano: Pią Sty 26, 2007 10:31 am ]
no i wlasnie w tym salonie na piotrkowskiej 46 zamowilismy swoje wymarzone obrączki ktorymi bedziemy sobie slubować :)
_________________
 
 
 
kolorowa441 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 2:32 am   

Ja również zamówiłam obrączki w salonie A&A na Piotrkowskiej i Pan nam powiedział że ich firma nie ma strony internetowej i to A&A w necie to jest zupełnie inna firma.

Ale salon polecam fachowa obsługa.
_________________
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 6:56 am   

Stronę w internecie mają - A&A , tyle że nie ma na niej żadnej bizuterii praktycznie, tylko historia i adresy salonów. My w zeszłym roku przeszliśmy się po wszystkich salonach i mówiąc szczerze nic nas nie zachwyciło. Tzn w jednym salonie na piotrkowskiej (tym najbliżej placu Wolności) spodobały mi sie jedne, ale były matowe a ja uważam, ze jest to trochę mało praktyczne. Ponoć luty-marzec mają być jakieś nowe modele więc może wtedy się przejdziemy :) Chyba, że już są?? <:hmgirl: Wiecie może??
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 2:50 pm   

oto nasze obrączki :) wlasnie z salonu A&A



picture041dl7.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1227 raz(y) 20.64 KB

_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 2:18 pm   

moja kolezanka pracuje w A&A i polecila mi zebym jezeli mam złom poszla na Piotrkowska 149, bo jest tam taniej i sa bardzo ladne wzory

niedlugo sie tam wybieram wiec napisze jak sie sprawy maja
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 7:20 pm   

Ja również mogę śmiało polecić ten salon. J. kupił tam pierścionek zaręczynowy dla mnie. Jak poszlismy oglądać to pani pokazywała mi wszystkie możliwe wzory-nawet takie które nie bardzo mi się podobały ale ona powiedziała że dopiero na palcu dobrze widać.
Spędziliśmy tam z godzinę a obsługa była nadzwyczaj cierpliwa :)
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
AMP 


Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 6
Skąd: UĆ
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 1:23 pm   

My takze polecamy ten salon...
tez obslugiwal nas pan lekko przy kosci w okularach o ile dobre pamietam...
Milo sie tam siedzialo :)
 
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 9:59 pm   

ja takze mogę polecic salon A & A przy ul piotrkowskiej. przemila obsluga i jeszcze wspomnę ze przy zakupie obrączek do konca zycia cokolwiek sie stanie z obrączką czy sie porysuje,bedzie za duza lub za mała każda usługa jest darmowa (oczywiscie przy pokazaniu rachunku).
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 10:04 am   :)

Dołączam się,my również zamówiliśmy obraczki w tym salonie,na Piotrkowskiej 146 (chyba) :wink: przemiły,fajny pan nas obsługiwał,polecam zdecydowanie:)
_________________
 
 
 
bastia 


Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 238
Skąd: Łódź / UK
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:49 am   

i my roweniz w salonie A&A , bradzo mila obsluga.
Pan pomogl dobrac, jedno doradzi drugie odradzil, i cenowo i gruboscia , oczywiscie zadzwonili ze obraczki do odebrania. Cena chyba jak w wiekszosci ok 1200 zl
_________________
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 2:16 pm   

dołączam do zadowolonych z obsługi w salonach A&A.

Nasze obrączki już odebrane i bardzo jesteśmy zadowoleni. Weszliśmy, zobaczyliśmy i decyzja zapadła praktycznie od razu :) Wybraliśmy obrączki satynowane, które są delikatniejsze niż typowo zmatowione.

Polecam salon A&A "ARTUR" - Piotrkowska 63
 
 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 11:50 am   

Ja mam pierścionek zaręczynowy z AA ale obrączki z Kruka Wydawało nam się ze te z Kruka są ładniejsze (kolor i ogólnie złoto) lepsze w kruku No i co wiecej w Kruku były tańsze Można było to łatwo porównać bo obrączki mamy te zwykłe klasyczne z grawerem
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 3:10 pm   

my zamówiliśmy obrączki - dzisiaj - w salonie a&a na piotrkowskiej 46; decyzję podjęliśmy b. szybko a pomogła nam w tym przemiła pani, która fantastyczne doradza, opowiada i nie miała znudzonej miny kiedy po raz kolelejny przymierzałam na przemian dwa wzory; obrączki będą z białego złota (rodowane), wypukłe z delikatnym wzorkiem, i z grawerem amor vincit omnia; polecam wszystkim nie zdecydowanym ten salon :)
_________________
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 3:18 pm   

klara76 napisał/a:
my zamówiliśmy obrączki - dzisiaj - ... :)


ja tak trochę Off Topic Klaro już niewiele do Waszego ślubu, może założysz swój wątek i się pochwalisz szczegółami??
_________________
 
 
fiona 

Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 21
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sie 01, 2007 4:38 pm   

a nasze obraczki zostaly zamowione w sobote
najzwyklejszy model dla mnie ciut wezsza
a teraz na te proste modele 4 czy 5 jest promocja i gram zlota kosztuje 59zl
pani obslugujaca nas byla przesympatyczna a to bylo na piotrkowskiej 100
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 12:04 am   

Ja tez polecam A&A. Kupowalism obraczki w salonie przy roosvelta (na koncu piotrkowskiej), tam gdzie jest bardzo mily Pan. Bylismy w roznych salonach, ale tam Pan wydal nam sie najbarziej profesjonalny, doradzil, zartowal z nami. Potem wrocilismy do niego i mu powiedzielismy, ze nam sie spodobal:) Bylo duzo smiechu:)

I do tego dostalismy dozywotnia gwarancje na obroczki i mozemy je zmniejszac i zwiekszac w ramach gwarancji, bez zadnych dodatkowych kosztow:)
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
Kamil_umed 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 3:38 pm   

Tak, tak A&A to bardzo dobry wybór. Profesjonalna i b. miła obsługa. Kupowałem tam pierścionek zaręczynowy a teraz wybieramy sie tam po obrączki.
 
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:59 pm   

a jak sie ksztaltuja ceny?? mam na mysli ceny nie takich najzwyklejszych obraczek, tylko jakis takich z pomyslem ;p tylko oryginalne wzory jak dla mnie wchodza w gre a obawiam sie ze bedzie bardzo drogo w tym salonie..
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
Kamil_umed 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 10:42 pm   

Takie fajne i oryginalne kosztują ok. 1600 zł. Zresztą złoto b.poszło w górę :(
 
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 6:44 pm   

W A&A promocja, gram złota za 69zł. Za nasz komplet klasycznych obrączek (5 i 6mm) dajemy w zaokrągleniu około 700zł :)
ale wybór ogromny.
_________________

16.08.08
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 7:30 pm   

Abudabi napisał/a:
W A&A promocja, gram złota za 69zł.


Dodam, że żółtego złota, bo nam się buźki usmiechnęły podczas rozmowy, a tu niestety tylko żółtego.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 3:53 pm   

my byliśmy w A&A, ponieważ mój K kupił mi tam pierścionek zaręczynowy, a przy wybieraniu obrączek braliśmy pod uwagę czy pasują do pierścionka ;-)
Niestety nie mieli nic ciekawego :(
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 8:09 pm   

W piątek zadzwonił Pan z A&A, z informację, że nasze obrączki są już w salonie.
W poniedziałek rano pojechałam, przymierzyłam swoją, i okazało się, że za mała. Palce mi spuchły od temperatury :oops: i z 11 zrobiła się (chyba) 13.
Podałam tekst grawery, moją do powiększenia, i o 16 Michał odebrał już gotowe obrączki :)
Koszt dwóch obrączek 5 i 6 mm, z żółtego złota - 614zł :)
_________________

16.08.08
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 2:27 pm   

Dziś odwiedziłam z kumpelą wszystkie 3 salony A&A na Pietrynie - szukałyśmy kolczyków i branzolety ale zarknełam też na obrączki bo nie mogłam się powstrzymać.
W każdym z salonów jest nieco inny wybór - ale obsługa zdecydowanie najlepsza w pierwszym i ostatnim salonie, środkowy ten przy Tuwima - odpada pod tym względem - czułyśmy sie jak intruzi a pani podeszła do nas z nastawieniem - kupuj nie grymaś płac i sie wynoś. W pozostałych dwóch - bajka na bank tam wrócę bo mają piekne biżuterie i obsługa miodzio.
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 2:32 pm   

hmm ja bylam ostatnio w tym najblizej piłsudskiego. Jak dla mnie obsługa - tragedia. 5 osób personelu. 2 klientów w tym ja. Stałam jak ten palant dłuższy czas, bo 4 osoby były zajete pasjonujaca rozmowa. Na moje juz dosc wyrazne zniecierpliwienie podszedł Pan, który robił wielka łaske obsługujac mnie :/ Do poki nie pokazalam palcem konkretnej obraczki - oczywiscie przez szybe, nie udzielil mi zadnej konkretnej i profesjonalnej odpowiedzi. Generalnie poczułam sie jak w Pretty Women - i tak Pani nie stac to po cholere pani przyszla i nam przeszkadza. Niestety nie lubie takiego podejscia do sprawy i wiecej tam nie pojde.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 5:32 pm   

My rowniez odwiedzilismy te salony i musze powiedziec ze bardzo nam sie spodobalo.wybor niezly a i ceny przystepne.jak narazie tam znalazlam swoj typ ale jeszcze sporo czasu na szukanie.
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 7:11 am   

Witajcie:) w sobotę odwiedziliśmy jeden z salonów A&A, pomijająć to ze nie wiem jakie obrączki wybrać, bo nie było takich które "chwyciły mnie za serce"-a dodam że szukamy z białego złota, to przeraziła mne cena za gram (130zl/gr),a pamiętam że pod koniec roku o ile się nie mylę były plakaty że kosztowały 70zl/gr :(
_________________


 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 9:49 pm   

My ogladalismy normalne zloto i pamietam ze byly jakies promocje ale faktycznie sporo teraz.No coz jesli jakas wpadnie w oko to nie ma wyjscia trzeba placic.
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 12:17 am   

Byliśmy dzisiaj w salonie na piotrkowskiej 146 obejrzeć pierścionki i muszę przyznać, że była bardzo miła obsługa. Pan który z nami rozmawiał, doradził nam i podpowiedział które pierścionki są lepsze, nie marudził, że długo oglądamy i wybieramy (byliśmy okolo 20 minut) tylko cierpliwie czekał, nawet momentami z nami żartował. Najprawdopodobniej w sobote wybierzemy sie kupić pierścionek. Polecam :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 10:08 am   

Poltora roku temu w AA przy Rosvelta nabylismy pierscionek, wybieralismy chyba z godzine oczywiscie w towarzystwie tego samego Pana sprzedawcy o ktorym wiekszosc z Was wspomina. Standardowo byly zarty, raczej luzna atmosfera. W poniedzialek wybralismy pierscionek, na czwartek byl gotowy (troche trzeba go bylo zmniejszyc).

Jakis miesiac temu bylismy obejrzec obraczki, tym razem obslugiwala nas kolezanka owego Pana ;) Zeszlo nam sie jakies pol godzinki, mamy juz swoje typy i prawdopodobnie to wlasnie tam kupimy swoje obraczki.

I "obawiam sie" ze jesli przy zakupie trafimy na Tego Pana ... znowu bedzie kupe smiechu :)
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 6:50 pm   

Dziś byłam w jednym z salonów A&A, myślałam że może będzie jakaś promocja z racji zbliżających sie walentynek i owszem jest promocja na parę modeli obrączek z żółtego złota po 89zł/gr a białe złoto jest po 150zł/gr :smile: :smile: :smile: :smile: zdrożało o 20 zł :cry: :cry: :cry:

[ Dodano: Nie Lut 15, 2009 12:13 pm ]
Piątek 13 okazał się bardzo szczęśliwym dniem :)

Zamówiliśmy obrączki w salonie A&A na Piotrkowskiej (w okolicach 6 sierpnia). Obsługa przemiła, szczególnie pan który zajmował się nami. Stworzyliśmy swój wzór obrączek a odbiór za około 2-3 tygodnie :)
_________________


 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 11:44 pm   

My zamówiliśmy obrączki właśnie z A&A. Mam nadzieje, że będziemy zadowoleni z nich tak samo jak z obsługi (przesympatyczny i bardzo pomocny pan). Klasyczne półokrągłe z żółtego złota dla mnie 4mm, a dla mojego Misia 5mm :) Co prawda nie planowaliśmy kupować obrączek tak wcześnie, ale że właśnie była promocja i gram złota zamiast 150zł kosztuje 98zł to się skusiliśmy :wink: Już się nie mogę doczekać kiedy je odbierzemy :smile:
_________________
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 8:15 pm   

Z pocztąku chcielismy przetopić złoto na obraczki, ale w koncu skorzystalismy z promocji w A&A . Obrączki są piekne, możemy zgłosic sie w każdej chwili do salonu i -prosic o zmiejszenie lub zwiększenie. Pani nam powiedziała, ze usługa ta jest bezpłatnia nawet przez kilka lat (wystarczy zachowac paragon) :)
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 10:34 pm   

Cytat:
Stworzyliśmy swój wzór obrączek

Ale to wzór z połączenia kilku innych z A&A czy w ogóle swój projekt mieliście??
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 3:50 pm   

My też już zamówiliśmy. W A&A jest teraz promocja i zamiast 160zł/gr złoto kosztuje 120zł/gr. Zdecydowaliśmy się na klasyczne zaokrąglone obrączki z żółtego złota 4mm dla mnie i 5mm dla mojego narzeczonego. Teraz pozostaje tylko czekać 3 tyg na odbiór :D
Już nie mogę się doczekać jej widoku na moim paluszku :wink:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl