Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadanie włosów
Autor Wiadomość
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 9:44 pm   

ja tez nienawidze swoich wypadajacyh wlosow. a jeszce bardziej nie lubia tego moi domownicy - teraz moj narzeczony. ostatnio wzielam sie za siebie i stosuje:
- szampon eva z czarna rzepa
- masecze treatment wax
- pije kropelki z pokrzywa

zobaczymy za jakis czas czy dziala. ja przynajmniej lepiej sie czuje, ze cos robie :)
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 11:08 pm   

polecam na włosy babciny sposób - płukanki naparem z kłącza tataraku. Nie trzeba się babrać w błocie, żeby je zdobyć - można kupić gotowy susz :wink:
świetna sprawa. Potwierdzamy obie z babcią :cool:
_________________

16.08.08
 
 
 
maybe_baby 

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 10:12 pm   

mnie też nieźle wypadają włosy ale głównie w trakcie mycia, czasem myślę, ze może za mocno je targam podczas mycia albo wycierania i to dlatego. Teraz kupiłam szmpon przeciw wypadaniu z profesjonalnej linii kosmetycznej Capillum. Podobno sprawia, ze włosy sie nie przetłuszczają tak szybko co wpływa też na zmniejszenie wypadania.
No cóż, zobaczymy.
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 9:39 pm   

Moje włosy wypadają garściami, ale nie panikuję. Mam długie więc jest to oczywiste, że objętościowo jest ich dużo. Dopóki ich ilość na głowie się nie zmniejsza to znaczy, że to normalne.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 9:49 pm   

no u mnie niestety ilość wŁosów się zmniejszyŁa, do tego zauwaŁyŁam, że się rozdwajać zaczęŁy - nigdy nie miaŁam takich problemów :?

niedŁugo też idę ściąć - mam nadzieję, że to je trochę wzmocni

fewka mnie Pani dermatolog poleciŁa taką mieszankę - oliwa z sokiem z cytryny do moczenia paznokci - podobno pomaga.

A jedwab do wŁosów to super sprawa pod warunkiem, że wŁosy są suche, nie przetŁuszczające
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 2:13 pm   U mnie pomógł selen

Witajcie dziewczynki :)

Ja niestety miałam ten sam problem-włosy bardzo zaczęły mi wypadać i ogólnie były w niezbyt dobrej kondycji, pomimo tego że staram się zdrowo odżywiać.

kiedy byłam 4 miesiące temu u zaufanego fryzjera, to powiedział mi On, że bardzo pomaga przyjmowanie selenu. Podeszłam do tego z początku sceptycznie ponieważ nie wierzę w te wszystkie cud suplementy, ale spróbowałam i opłaciło się :)

Po miesiącu już mi mniej wypadały i jak na razie są w o wiele lepszej kondycji. Może Wam również pomoże przyjmowanie selenu.

?yczę Wam tego i serdecznie Was pozdrawiam

Klaudia :jupi
_________________
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 10:41 pm   

:( próbuje wszytkiego i jak dotąd z marnym skutkiem straciałam już połowe włosów ( dobrze ze mam lekko krecone to tak tego nie widać) teraz pożeram silice wcieram neril i myje dermena hmmm cos drgneło ale bez rewelacji:(
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 4:31 pm   

ja też mam ten problem :( na pewno trochę pomaga mi szampon z czarnej rzepy firmy joanna. Dodatkowo biorę tabletki merz spezial od niedawna. zobaczymy jaki będzie efekt
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 10:50 am   

odpukać w niemalowane odpluć i w ogóle - chyba znalazłam w końcu środek na moje wypadające włosy :D - znaczy się tabletki belissa biorę od 2 miechów - i wypadanie zmniejszyło się o ponad połowę ( boziu może nie będe jednak łysa)
_________________
 
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 4:33 pm   

dziewczyny może ja pomogę:-)kiedyś wychodziły mi garściami włosy , byłam załamana.kupowałam ampułki do wcierania w skórę głowy, kupowałam tabletki, szampony i nic nie pomagało.w końcu zrobiłam badania krwi i wyszło że mam anemię,dostałam zastrzyki do mięśniowo z żelaza ,a potem na 3 miesiące tabletki .włosy przstały wypadać a wręcz przeciwnie dorastają takie śmieszne krótkie.jeśli chodzi o preparaty to najlepszy na rynku jest H -pantoten , tylko troszkę drogi 50 zł .
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 5:27 pm   

Kociadło zgadzam się z Tobą. Ja też używam belissę i także jestem bardzo zadowolona i faktycznie widać efekty.
_________________


 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 10:28 pm   

tez łykam belissę i drożdże piwne dro- vit... bo już zaczynałam bardzo panikować, ale na efekt czeka się ok. 2 miesięcy, ale warto :)
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 11:07 am   

może dla bellisimków się to przyda - byłam dziś w aptece na rogu kościuszki- struga i za bellise zapłąciłam 9,99 a koło siebie 17 wrrr
_________________
 
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 9:57 pm   

Mój fryzjer polecił mi Capivit do włosow w kapsułkach, biorę dopiero 3 dzień, pożyjemy zobaczymy :)
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 5:10 pm   

Ja pije codziennie herbatke z pokrzywy (fuj!). Dodatkowo Skrzypovita i Capivit A+E. Widze efekty, ale dopiero po ok miesiacu-dwoch. Mniej wypadaja, zrobily sie bardziej geste. a kiedys dawno pomoglam sobie Wyciagiem ze Skrzypu Polnego z Witaminami i plynem Loxon. Powodzenia!
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 7:58 pm   

na wypadanie włosów brałam
skrzypovitę - na to nie pomogła, ale wzmocniły się pazurki
silica - włosy przestały wypadać, ale nie zaczęły odrastać
i teraz od ładnych kilku miesięcy belissa - wreszcie zaczęły odrastać i przy układaniu na szczotkę ręce mi już odpadają ;)
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 2:53 pm   

Ja też biorę silice jak temida, ale niestety rezultatu brak..jak wypadały tak wypadają :(
 
 
emi2210 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 15
Skąd: ok. Łodzi
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 8:05 pm   

Ja brałam różne tabletki, witaminy i nic nie pomagało. Tylko załamać się, włosy wychodziły garściami, nawet podczas delikatnego głaskania czy ruchu głową gdzieś włosa było można znaleźć. Udałam się po wielu trudach do dermatologa. Przepisała mi płyn z damskim hormonem estrogenem. Po 2 tyg. wypadają ale mniej i stały się bardziej lśniące, jednak nie odrastają. Zobaczymy jak dalej będzie...
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 10:40 pm   

U mnie za wypadanie włosów odpowiada niski poziom żelaza. Biorę więc tabletki przepisane przez lekarza i dorzucę jakieś suplementy. Warto też przebadać tarczycę.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 7:06 am   

Mi pociążowe łysienie już mija :)

jest sto razy lepiej :-)
_________________

 
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 9:13 am   

a mi się właśnie zaczęło :( włosy lecą mi garściami
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 9:29 am   

ja się cieszyłam że mnie nie wypadają bardziej ale od jakiegoś tygodnia jest koszmar :(
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 9:36 am   

U mnie jakby lekko lepiej, ale nadal nie jest dobrze.... chyba wreszcie pójde do lekarza.
_________________

 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 10:00 am   

a ja mam wrażenie, że się u mnie poprawiło i już tak bardzo nie wypadają, chociaż nadal jest ich więcej niż normalnie.
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 2:57 pm   

Ja biorę żelazo już od dawna i rzeczywiście jest dużo lepiej. Do tego łykałam H-pantheton i myję głowę szamponem Vichy. Mam cieniutkie włoski i jak tylko co sie dzieje to widać odrazu.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 9:02 am   

mnie też ostatnio bardzo wypadają włosy. Mam nadzieję, że to chwilowe i że w końcu przestaną wypadać garściami :(
_________________
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 12:24 pm   

Ja mam tak samo jak misia :( nie wiem już co robić
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:46 pm   

Mi dosyć, że wypadają to jeszcze strasznie się plączą, zwłaszcza po myciu. Nie pomagają żadne szampony, odżywki, ani witaminy. Szału idzie dostać. :(
_________________


 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:53 pm   

Mi tez wypadaly calymi garsciami,ale juz jest lepiej - biore Belissę. Minus jest taki, ze jak przestaaje ja brac toznow jest to samo..widocznie brakuje mi jakis witamin..
_________________

 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 3:16 pm   

Jakieś dwa miesiące temu zaczęły mi koszmarnie wypadać włosy. Do tego stopnia, że jak były rozpuszczone i przeczesałam je ręką to zostawała mi w dłoni garść włosów. Mam w pracy lekarkę, zapytałam co mam robić. Pani doktor kazała mi brać wit. B compositum, pić dwa razy dziennie napar z pokrzywy i myć włosy szamponem z pokrzywy. Dodatkowo biorę sobie do tego Merz Spezial Dragees. I już widzę, że jest ciut lepiej, mam nadzieję, że całkiem się niedługo unormuje sytuacja i włosy pozostaną na głowie :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
julietta 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 3:45 pm   

Miałam ten sam problem, męczyłam się jakieś 3 m-ce i wydawało mi się, że zaczyna już widać ubytek włosów. Żadne specyfiki nie pomagały, dopiero kuracja żelazo+kwas foliowy+vit.C odniosły skutek. Zamiast eksperymetować z różnymi suplementami diety, warto udać się do lekarza...
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 10:00 pm   

julietta napisał/a:
Żadne specyfiki nie pomagały, dopiero kuracja żelazo+kwas foliowy+vit.C odniosły skutek


Coś w tym jest. Ja biorę już drugi miesiąc żelazo i kwas foliowy i widzę sporą poprawę. Biorę też belissę sun, ale to dla podtrzymania lekko brązowego koloru skóry. To połączenie daje rezultaty.
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 10:03 am   

Mnie tez od jakiegoś czasu wypadają włosy, raz mniej raz więcej.
Ubytek włosów moim zdaniem jest ogromny, jeszcze dwa lata temu żeby uczesać sie w koński ogon gumkę skręcałam na raz, w tym roku już na dwa razy.
Łykałam różne tabletki (revalid, skrzypovita, vitapil) ale po ok 2 tygodniach robi mi się po nich niedobrze i stoją takie ledwo zaczęte opakowania z tabletkami...

Przeczytałam Wasze rady i postanowiłam poważnie zająć się problemem:
- zaraz lecę do apteki po rycynę i merc-special i szampon na wypadanie włosów
- na wtorek mam umówioną wizytę u dermatologa
- uzbrajam sie w cierpliwość ( z tym u mnie najtrudniej) i wierzę, że to przyniesie efekty.

Przecież nie moge pójść do ślubu łysa... :cry:
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 6:34 pm   

U mnie wypadanie włosów zaczęło się w momencie, kiedy zaczęłam je zapuszczać. Regularnie podcinane były gęste, mocne i zdrowe. A teraz...masakra, używam szamponu Dermena, ale efekt jest mizerny. Chyba teraz czas na tabletki, w przeciwnym razie do ślubu wyłysieje zupełnie :?
_________________
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 10:15 am   

Mnie osobiście pomogła belissa, nie dosć ze włosy przestały wypadać to jeszcze odrastać w dużych ilościach. Smiesznie to trochę wygląda bo mam całe kępki jednej długości sterczące na wszystkie strony, wygląda to tak jakbym sama je obcieła hehe. Włosy wypadały mi od zawsze.. Chwilowo przestałam stosować belissę bo podobno jak wszystkie suplementy nie można jej brać ciągle. Zaczne znów ok rok przed ślubem i póżniej już kilka miesięcy przed. narazie z efektów jestem zadowolona. Paznokcie też się wzmocniły przy okazji.
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 12:40 pm   

Witam
ja rowniez uzywałam Belisse i jestem zadowolona faktycznie efekt widoczny.
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 2:21 pm   

moje włosy lecą od około 2,5 miesiąca, jest strasznie, w ręku zostaje mi garść włosów, po czesaniu to samo, mycie też. najprawdopodobniej u mnie jest to skutek uboczny odstawienia tabletek :( od prawie miesiąca łykam kwas foliowy i ha-panenon, wcieram seboradin lotion, piję pokrzywę, włosy myję szamponem polleny evy z czarną rzepą, tydzień temu dostałam od endokrynologa receptę na alpicort e - wcierkę do włosów z estrogenem, póki co za bardzo nie pomogło, ale wcieram systematycznie.
_________________
 
 
reszka 

Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 2:36 pm   

Szampon Prolab pomaga na te okropne wypadanie... generalnie najlepiej do tego dokupić ampułki i płyn wcierany po myciu bo efekt jest lepszy no ale jak wolisz.
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 7:06 am   

lilly78 napisał/a:
moje włosy lecą od około 2,5 miesiąca, jest strasznie, w ręku zostaje mi garść włosów, po czesaniu to samo, mycie też. najprawdopodobniej u mnie jest to skutek uboczny odstawienia tabletek :( od prawie miesiąca łykam kwas foliowy i ha-panenon, wcieram seboradin lotion, piję pokrzywę, włosy myję szamponem polleny evy z czarną rzepą, tydzień temu dostałam od endokrynologa receptę na alpicort e - wcierkę do włosów z estrogenem, póki co za bardzo nie pomogło, ale wcieram systematycznie.


wiesz efekty juz jakieś powinnaś zauważyc... moze poproś lekarza o badanie krwi na stężenie hormonów tarczycy i pamiętaj nie stresuj sie za bardzo bo to też ma znaczenie :roll:
_________________

 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 7:24 am   

jak wcześniej pisałam włosy wypadały mi garściami.
Potem znalazłam całkiem fajny preparat o nazwie ProLady Włosy, skóra i paznokcie.
Preparat w kapsułkach. Wyczytałam w necie o nim wiele dobrych opinii. Jest niedrogi i wydajny.
I co się okazało. Po 1,5 m-ca zaczęłam zauważać poprawę. A po 2-3 miesiącach brania wypadało mi przy czesaniu nie garść a 2 włosy. Więc już wiem co będę brała. 8)
_________________
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 11:57 pm   

U mnie spokój nareszcie :)
Używam szamponu hairx z oriflame (2w1) plus ścięłam włosy...były prawie do pasa, a teraz mam do szyj. Ale to chyba najbardziej pomogło, bo włosy się wzmocniły, są grubsze.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 9:32 am   

u mnie tez pomogła belissa :) Pazurki się wzmocniły i włosy też :smile: włosy regularnie podcinam i używam odżywki henna treatment wax :lol: i nie dosyć, że mniej wypadają, to jeszcze są ładne i lśniące :lol:
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 9:40 pm   

Mnie merc-special nie pomógł ale ha-pantoten tak.
Biorę codziennie, od października (z miesięczną przerwą na merc-special. który się w moim przypadku nie sprawdził).
Włosy przestały tak wypadać ale nowych, odrastających jeszcze nie widzę, a bardzo na to liczę.
Zastanwiam się nad tym alpicortem bo mam go akurat w domu, może też zacznę stosować.

fryzjerka kazała mi też brać witaminę A+E, i też biorę ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Nie Mar 28, 2010 9:08 am   

z tego co wiem w ha-pantotenie są już vit. A i E a one sa rozpuszczalne w tłuszczach więc szybko można je przedawkowac, myślę że lepiej odstawic A +E aby uniknąc hiperwitaminozy.

Ja u siebie zauwazyłam dużo nowych włosków po Seboradinie czarna rzepa lotion a z vitamin to Capivit piękne włosy teraz w szafce znalazłam Vitapil połykam go zobaczymy efekty ;)
_________________

 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 28, 2010 9:33 am   

a ja przeszlam juz dwa razy kuracje, bylam prwie lysa

ampułki, tonik i szampon profesjonalny revlon......zdzialal cuda nigdy nie mialam tyle wloskow co teraz do tego po narkozie bralam wax dla ludzi po chemi na odrost wloskow

a nie moge stosowac wiamin jest mi nie dobrze juz probowalam tyle razy i na nic.

po drugie zmienilam kosmetyki do wlosow na profesjonalne i farby tez i od tej pory problemow nie mam


jezeli chodzi o wypadanie naturalne to zawsze na jesien i wiosne wypadaja, takze ok 3mies po porodzie, *( najwiekszy spadek witamin , organizm zbiera sie do regeneracji)

po trzecie jak usilnie sa zapuszczane wlosy nie podcinane, zaczynaja sie platac koncowki, i nawzajem sie wyciagaja i wyrywaja, to samo z ciasnymi gumkami *(spanie w gumce)

Do tej mojej kuracji Revlon jeszcze sa plastry, to gleboka kuracja ale z plastrami dosc kosztowna,(
_________________

 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 7:49 am   

misia-misia napisał/a:
jak wcześniej pisałam włosy wypadały mi garściami.
Potem znalazłam całkiem fajny preparat o nazwie ProLady Włosy, skóra i paznokcie.
Preparat w kapsułkach. Wyczytałam w necie o nim wiele dobrych opinii. Jest niedrogi i wydajny.
I co się okazało. Po 1,5 m-ca zaczęłam zauważać poprawę. A po 2-3 miesiącach brania wypadało mi przy czesaniu nie garść a 2 włosy. Więc już wiem co będę brała. 8)

Chyba też się skuszę :) Całkiem fajny sklad. Wybrałam 2 opakowania Belissy i poprawy nie widzę- kwas foliowy i wit A. swoją drogą też do tego brałam.

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 11:05 am ]
Jednak kupiłam:
http://doppelherz.pl/produkty/391.html

Niestety ProLady nie znalazłam w 2 aptekach.
_________________

 
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 2:29 pm   

Kobitki...nie wiecie moze jak dlugo mozna przyjmowac takie suplementy jak Belissa czy Capivit Piekne Wlosy? Ja sie wlasnie zorientowalam, ze od roku lykam to ustrojstwo, wiec moze czas wielki odstawic? Tym bardziej, ze mam zamiar wspomagac moja diete preparatem Linea, wiec moze to juz za duzo szczescia naraz?

Oby tylko po ewentualnym odstawieniu nie zaczely znowu garsciami fruwac.....

Dzieki za odpowiedzi :)
_________________
 
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 10:43 pm   

Moje włosy przestały wypadać. Jestem taka szczęśliwa, aktualnie wypada mi maksymalnie 10 włosów dziennie. W trakcie porannego rozczesywania po myciu mam 2, góra 4 włosy na szczotce - tak dobrze to jeszcze nie było.
Brałam Ha pantoten - dłuuugo bo od października do połowy kwietnia i witaminę A+E w ilości 2 rano, dwie wieczorem. Zrobiłam kilka maseczek z żółtka i rycyny, a włosy myłam szamponem z rzepy.
Widzę też kilkanaście nowych małych włosków nad czołem więc może zaczną też odrastać.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
roxanna 

Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:10 am   

Mmysle że takie specyfiki można brac przez długi okres, jesli stosuje sie je zgodnie z zaleceniami to chyba nie można czegos takiego przedawkowac.
teraz stosuje Seboradin - intensywna kuracja w ampułkach. wcieram to świństwo codziennie w skóre głowy i we włosy, kuracja trwa dwa tygodnie, nie wiem czy to nie za krótko aby dała efekty, zobaczymy. Tabletek nakupowałam sobie mnóstwo ale jakoś zapominam je brać, naprawde mam z tym duzy problem, jakas roztargniona jestem
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 5:42 pm   

Brinka, jestes dla mnie natchnieniem :)

Ja straciłam 2/3 włosów, byłam u dermatologa już, porobiła wszystkie badania jakie dostałam. Łykam Ha-pantoten classic, myję włosy w vichy dercos, wsmarowuje drugą butelkę Eplicortu E na zmianę co drugi dzień z ampułakami vice dercos.

Wcześniej łykałam witaminy A+E, a także vitapol, brałam wcierki na recptę hmm jakbym sobie przypomniała to jeszcze coś bym sobie przypomniała.

Ostatnio tracę wszelką wiarę i nadzieję :(
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl