Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadanie włosów
Autor Wiadomość
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 4:51 pm   

Mnie teraz włosy wypadają garściami, ale to oczywiście wina karmienia piersią. Przy tym wszystkim paznokcie mam mega mocne, a włosy na nogach szaleją. :roll:

Nie wiem czy mogę łykać jakiekolwiek specyfiki dopóki karmię?
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 5:47 pm   

Alpicort też kiedyś stosowałam ale u mnie nie było efektu (stosowałam go dośc krótko). Myślę, że najważniejsza sprawa to znaleźć powód, z jakiego wypadają włosy. Wtedy można dobrać odpowiednie preparaty. Jednak wiem, że najczęśćiej działamy na ślepo i jak nie ma efektów po kilku tygodniach to się poddajemy, ja tym razem sie nie poddałam, postanowiłam zawalczyc o włosy i stąd ten upór i długa kuracja.
Generalnie włosy i paznokcie potrzebują długiej kuracji żeby było widac efekty.
Życzę udanej walki z wypadaniem ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 9:54 pm   

u mnie w lipcu minie rok, odkąd leczę się u dermatologa. Żelazo ok, tarczyca ok, wyniki krwii i moczu ok. Ja już nie mam pojęcia :cry: ale staram się się dalej.


Co prawda przeczytałam u ciebie o jakiejś maseczce z rycyny? tego jeszcze nie stosowałam
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
wiosna 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:19 am   

Suelen napisał/a:
Brinka, jestes dla mnie natchnieniem :)

Ja straciłam 2/3 włosów, byłam u dermatologa już, porobiła wszystkie badania jakie dostałam. Łykam Ha-pantoten classic, myję włosy w vichy dercos, wsmarowuje drugą butelkę Eplicortu E na zmianę co drugi dzień z ampułakami vice dercos.

Wcześniej łykałam witaminy A+E, a także vitapol, brałam wcierki na recptę hmm jakbym sobie przypomniała to jeszcze coś bym sobie przypomniała.

Ostatnio tracę wszelką wiarę i nadzieję :(


O matko Suelen to Ty wyposażona w cały arsenał jesteś do walki!:)
Mozna tak stosować te wszystkie preparaty na raz?
Moze lepiej jeden a konsekwentnie przez długi czas?
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 4:58 pm   

Zadam może głupie pytanie, ale czy próbowałyście obciąć włosy na krótko? (pytanie do dziewczyn po ślubie oczywiście)

U mnie działa rewelacyjnie. Raz na jakiś czas muszę obciąć włosy, one wtedy robią się baaaardzo gęste i mogę je zapuścić i przez kolejne 3-4 lata nosić długie :)

Oczywiście wspomagam je. Codziennie biorę Centrum Silver, więc innymi specyfikami się nie faszeruję, jem ziarna na poprawę stanu skóry i włosów i myję głowę szamponem wspomagającym wzrost włosów Yves Rocher.
_________________

Ostatnio zmieniony przez szaraczarownica Nie Maj 09, 2010 4:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 10:04 pm   

Cytat:
Mozna tak stosować te wszystkie preparaty na raz?

nie nie na raz :) sukcesywnie brałam, a nie które na przemiennie, wszystko robię za poleceniem dermatologa.

szaraczarownica napisał/a:
Zadam może głupie pytanie, ale czy próbowałyście obciąć włosy na krótko? (pytanie do dziewczyn po ślubie oczywiście)

obcięłam jakieś 20 cm tzn, mam do uszu.

U mnie jest problem, że moje włosy się na łamią, one wypadają razem z cebulką co widać.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 10:23 pm   

Cytat:
U mnie jest problem, że moje włosy się na łamią, one wypadają razem z cebulką co widać.

Moje też.

No ale skoro obcięcie nie działa (bo u mnie do uszu zdaje egzamin), to ja już nie mam pomysłów :-?
_________________

 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 9:26 am   

Ja również mam problem z wypadającymi włosami. Przez lata, kiedy brałam antykoncepcje, problem był nie do opanowania. Od kilku miesięcy odstawiłam antykoncepcję i problem zniknął aż do teraz. Od 2 tygodni, nagle włosy zaczęły wychodzić mi garściami. Już nie wiem co mam z tym robić..

szaraczarownica napisał/a:
Zadam może głupie pytanie, ale czy próbowałyście obciąć włosy na krótko? (pytanie do dziewczyn po ślubie oczywiście)


jeśli chodzi o obcięcie włosów, to owszem pomaga, ale nie na długo.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 11:07 am   

kakonka napisał/a:
używam odżywki henna treatment wax


kakonka, a gdzie kupujesz ten specyfik? Moze bym się skusiła, bo szukam dobrem odzywki/maseczki do wlosów.
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 11:40 am   

Weira napisał/a:
Od 2 tygodni, nagle włosy zaczęły wychodzić mi garściami. Już nie wiem co mam z tym robić...


Weira to może być reakcja na stres, ale równie dobrze czegoś może Twojemu organizmowi brakować. Ja bym się chyba udała do lekarza na Twoim miejscu, skoro tak bardzo Ci wypadają.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bian Pią Maj 14, 2010 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 2:27 pm   

Miałam podobny problem, ale w moim przypadku szampon Dermena autentycznie zdziałał cuda. Gdyby nie on dzis chyba byłabym już łysa...Chociaż z tego co zdążyłam przeczytac w tym wątku nie na wszystkich podziałał.
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 7:30 pm   

Ja np używałam Dermeny odżywki, szamponu i żelu, ale słabe efekty za to strasznie wysuszyła mi włosy. Vichy okazał sie lepszym zamiennikiem.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 9:18 am   

Ja również miałam problem z wypadaniem włosów u mnie podziałał szampon Dermeny fakt bardzo wysuszał włosy ale stosowałam go 6 miesięcy i pomogło.
_________________

Ostatnio zmieniony przez martula_87 Nie Maj 16, 2010 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 6:04 am   

Do ratowania zniszczonych włosów polecam wosk(do kupienia w aptece- nie pamiętam firmy) Robię z niego maseczkę 2 razy w tyg.Świetnie poprawia kondycję włosów.
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 2:55 pm   

Mnie wprawdzie przestały wypadać po obcięciu, ale ja mam manię posiadania naprawdę gęstych włosów. Więc dzisiaj zakupiłam to:

Zobaczymy czy pomoże. Szampon się sprawdza, więc mam nadzieję, że tą kuracją nie będę rozczarowana.
_________________

 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 4:04 pm   

Malena napisał/a:
kakonka napisał/a:
używam odżywki henna treatment wax


kakonka, a gdzie kupujesz ten specyfik? Moze bym się skusiła, bo szukam dobrem odzywki/maseczki do wlosów.


To może ja odpowiem :) Ja kupuję tą odżywkę w aptece, widziałam też ją kiedyś w sklepie zielarskim. Na moje włosy działa rewelacyjnie.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 5:22 pm   

Ambrozja napisał/a:
Malena napisał/a:
kakonka napisał/a:
używam odżywki henna treatment wax


kakonka, a gdzie kupujesz ten specyfik? Moze bym się skusiła, bo szukam dobrem odzywki/maseczki do wlosów.


To może ja odpowiem :) Ja kupuję tą odżywkę w aptece, widziałam też ją kiedyś w sklepie zielarskim. Na moje włosy działa rewelacyjnie.


ojejku, przepraszam, ale wydawało mi się, że odpisałam :)
Ja także kupuję w aptece :)

może nie jest tego dużo, ale maseczka jest bardzo wydajna :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Wto Maj 18, 2010 5:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 7:54 pm   

kakonka napisał/a:
Ja także kupuję w aptece


Dokładnie o ten wosk mi chodziło.Polecam
_________________
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 4:16 pm   

dziś byłam o dermatologa, mam iść do endokrynologa :( obcięłam włosy do brody (miałam troszkę za łopatki) aż się rozpłakałam u fryzjera :( sama Pani fryzjerka powiedziała, że strasznie lecą włosy.

ale dostałam nową kurację firmy La Roche, kerium dla wypadających włosów, mam mieć szampon i spray, mam stosować przez 3 miesiące i zobaczymy.


a Ja tak dbam o siebie, Ja nawet nigdy nie paliłam :roll:
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 6:33 am   

Ja idę dzisiaj do dermatologa bo już nie mogę patrzeć na moje włosy gdyż są wszędzie :roll: :roll: Na ubraniach, podłodze, biurku, wannie :( Stosowałam już Belissę-2 opakowania, teraz biorę już 3 opakowanie Doppel Herz Włosy i Paznokcie, brałam witaminę A, kwas foliowy i poprawy nie ma :( :(

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 6:11 pm ]
Wróciłam.... dostałam samą Biotynę i coś do wmasowywania w skórę. Kolejna wizyta za 3 tygodnie......
_________________

 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 6:55 pm   

niesia2708, trzymaj się mocno, jestem z Tobą, w końcu chyba będzie dobrze :(
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 10:45 am   

ja znów tu wracam... :( Od jakichś 3 - 4 tyg wypadają mi włosy okropnie. Lecą garściami, przy myciu, rozczesywaniu, jak tylko ich dotknę to zostają mi kołtuny na dłoniach :( Nie łamią się tylko wypadają z cebulkami. Wróciłam do merz spezial, ale 3 tyg, to za mało, żeby była poprawa. Jestem przerażona, nie suszę ich już nawet suszarką, zostawiam, żeby same schły. Wróciłam do sprawdzonego szamponu i będę czekać :( Powiedzcie mi tylko czy jeśli chcę się wybrać do lekarza z tym problemem to od razu do dermatologa czy najpierw do internisty?
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 10:54 am   

temidaaa, do dermatologa...
Mi ostatnio dermatolog poleciła mycie głowy wywarem z chmielu, kory dębu,tataraku i chyba pokrzywy. To miało być zamiast szamponu. Ale kurcze próbowałam i nie domywa to włosów. Więc z tego robię płukankę po myciu i nakładam jeszcze spłukiwaną maseczkę, bo po wywarze włosy są jak strąki.
Mam jeszcze coś do wmasowywania..... tylko u mnie są problemy z systematycznością :roll: :roll:
_________________

 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:08 am   

niesia2708 napisał/a:
po wywarze włosy są jak strąki.

tego się obawiam właśnie w takich płukankach i tym podobnych specyfikach, bo mam długie włosy, często noszę je rozpuszczone i nie wyobrażam sobie mieć na głowie strąków, które wyglądają jak brudne :(
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:12 am   

temidaaa, ale ona od razu mi zaleciła używanie po wywarze maseczki żeby właśnie zlikwidować te strąki. Po maseczce są super.....
temidaaa napisał/a:
bo mam długie włosy, często noszę je rozpuszczone

ja mam za łopatki
_________________

 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:14 am   

niesia2708, dzięki za informacje, wyznaczam sobie wizytę do dermatologa :)
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 12:29 pm   

o matko.. a ja mam odwrotny problem... w ciąży oczywiście włosy mi nie wypadały, potem tylko trochę, a od jakiegoś czasu nie wypadają wcale..... wyrosła mi jakaś dodatkowa warstwa, te co miałam stały się jakieś grube i w ogóle jakaś masakra... ułożenie tego jest niemożliwe, związuję w ciasny kok, rozczesuję bez odżywki i nic... czasem uda się kilka wyrwać i tyle...
żar się leje z nieba a ja się czuję jak w wełnianej czapce....
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 12:38 pm   

szampon z czarnej rzepy - potwornie śmierdzi ale przy systematycznym stosowaniu mozna ujrzec roznice... i moze jakis witaminowy suplement diety typu skrzyp polny.
_________________
Ostatnio zmieniony przez motylica Sro Lip 21, 2010 12:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 3:48 pm   

A u mnie dermatolog stwierdził brak witamin jako przyczynę wypadania włosów. I zalecił mi kilka specyfików( prawie wszystkie bez recepty)
do wcierania/ mycia: Piloxidil na zmianę z Kerium
do łykania: Capivit A+E, Asmag Forte i Zincas.
Stosuję to wszystko 2 tydzień i już widzę efekty.
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 8:57 am   

ja właśnie muszę się wybrać do apteki, bo od jakiegoś czasu włosy zaczęły mi wychodzić garściami :roll: mycie,czesanie,a nawet każde dotknięcie powoduje, że włosy zostają mi w dłoni, a wcześniej tak nie miałam :kwasny:
_________________


 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 3:47 pm   

właśnie nabyłam, już raz użyłam. Za dwa tygodnie napiszę czy daje jakiś efekt :)
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 7:16 pm   

temidaaa, Ja próbowałam tego razem z serum i szamponem, niestety mnie nie pomogło. mam nadzieję, że u ciebie będzie inaczej.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 7:48 pm   

Suelen, zobaczymy, mam nadzieję, że chociaż przestaną mi tak strasznie włosy wypadać :) Cały czas biorę merz spezial, prawie kończę 2 opakowanie. Zaczynają mi odrastać takie króciutkie włoski, ale te długie nadal wypadają :)
Zrobię najpierw tą dwutygodniową kurację, jak będzie jakiś efekt, to wybiorę jeszcze jedną :) Póki co cieszę się, że po aplikacji tego specyfiku włosy nie wyglądają jak wysmarowane smalcem :)
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 7:58 pm   

Radzę najpierw sprawdzić poziom żelaza. Przy jego spadku włosy nagle wypadają garściami, a wtedy żadne kosmetyki i zioła nie pomogą. U mnie to było przyczyną problemu, a wpadł na to od razu lekarz pierwszego kontaktu (a wcześniej wydałam kupę kasy na dermatologa).
Ostatnio zmieniony przez klarysa Czw Sie 05, 2010 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 8:04 pm   

klarysa, a wiesz, że dzisiaj też o tym myślałam? Jak się pozbyłaś problemu? Bo z tego co wiem, to kiedyś były zastrzyki, żeby podnieść poziom żelaza, ale to było kilka lat temu :(
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 8:30 pm   

Najpierw miałam badanie na wchłanianie żelaza (pobranie krwi, tabletki, pobranie krwi - wszystko w ciągu paru godzin), ale okazało się, że wszystko ok. Dostałam tabletki Ascofer na jakiś krótki okres, a potem pamiętałam o diecie. Nawet teraz w ciąży mam idealny poziom, a nie biorę żadnych suplementów :)
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 4:39 pm   

ja także miała zbadany poziom żelaza, dos niski wyszedł, brałam tabletki (niestety nazwy nie pamiętam), późniejsze badanie wykazało poziom prawidłowy, ale jak było tak dalej jest.

temidaaa, ważne jest także, aby zbadać poziom hormonu tarczycy, bo z tego co pamiętam przy niedoczynności wypadają włosy.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 10:31 pm   

Suelen napisał/a:
aby zbadać poziom hormonu tarczycy,

to miałam już badane, miałam robione tsh i wyszło ok :) Więc to nie to niestety :/
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 7:40 pm   

U mnie tarczyca też była ok. Na szczęście w końcu wykryliśmy to żelazo, bo trudno jest znaleźć przyczynę wypadania włosów. Jeśli badania nic nie pokazują, to zostaje próbowanie po kolei wszystkich dostępnych preparatów do łykania i mycia głowy. Może brakować cynku, a może to być stres. Ech...
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 8:49 pm   

no to jestem po wszystkich badaniach morfologia, żelazo, magnez, hormony. Wszystko jest "wręcz książkowe" tylko, że nadal nie wiem dlaczego łysieję. Zaaplikowałam już połowę kuracji radicala i nie widzę poprawy, może minimalnie, ale nie wiem czy to nie siła sugestii :/ W pon wizyta u dermatologa :roll:
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 9:04 pm   

ja znowu mam tez proble - ehh stres pare kilo mniej i powrót do farbwania zrobiły swoje
zaczełam kuracje Anacapsem - jak na razie po miesiącu troche jest lepiej ale nzobaczymy po 3 miechach jak będzie
_________________
 
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 2:15 pm   

Mnie wypadają od roku. Stosowała już mnóstwo odżywek, toników i tabletek i nic. Myślałam,ze to przez stres związany ze ślubem ale minęły juz 3 mce i nadal jest to samo.Może to wina zapuszczania?Nigdy takich długich nie miałam i tak szkoda jest mi je ściąć..
_________________
,
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 4:07 pm   

no i znalazłam coś super na włosy :)

przede wszystkim je obcięłam :) i używam regularnie szamponu

rewelacja :) na poduszce nie ma włosów :) na grzebieniu kilka :)

polecam :)

dodatkowo łykam Belisse :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 5:04 pm   

Zobaczymy, może tez sprawdze :)
_________________

 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 7:40 pm   

dobra, to teraz ja mogę wreszcie powiedzieć, że pozbyłam się problemu jakim jest wypadanie włosów :smile:
Zmieniłam szampon na Dermenę + odżywkę + żel do wcierania w skórę głowy. Zużyłam 3 opakowania szamponu i odżywki i dwa żelu. Do tego łykam cały czas merz spezial (5 opakowanie pod rząd). Zanim zacznę suszyć włosy to pryskam je na zmianę keratese do wypadających włosów w sprayu lub Radicalem do farbowanych. Jakieś pojedyncze mi jeszcze wypadają, ale to już w normie :D
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 9:05 pm   

Ja od miesiąca używam szamponu Vichy Dercos



i włosy przestały wypadać, choć wcześniej sypały się garściami. Teraz sporadycznie jakiś zgubię - jak każdy. Mało tego bujnie zaczęły mi wyrastać nowe. Zatem mnie pomógł ten szampon.
_________________
 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 11:12 am   

:? och przeżywam ten koszmar ostatnio z włosami ale jedyne wyjście to chyba je obciąć i używać czegoś przeciw wypadaniu :(
_________________

 
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 21, 2011 10:53 am   

też miałam problem z wypadającymi włosami ale na szczęście już się z tym uporałam
nie wiem co mi ostatecznie pomogło ale stosowałam: tabletki Ha-Pantoten, szampon Phytum Actif (z Yves Rocher) i taką samą kurację i jeszcze szampon Radical
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 5:00 pm   

Po ostatnich wynikach hormonalnych już wiem czemu wypadają mi włosy - za duże wyniki hormonalne tarczycy.
_________________
 
 
mammamia.85 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 10:54 am   

uważajcie na badania tarczycy. jest pewna norma TSH i wynosi ona w badaniach do 4. ALE (o czym wielu lekarzy zapomina) TSH kobiet w wieku rozrodczym nie powinno przekraczać 2. Lekarze interniści o tym chyba nie wiedzą, patrzą "wszystko ok, bo w normie, nie ma strzałki w dół ani w górę" i odsyłają do domu. Jeśli macie podwyższone TSH to zróbcie jeszcze badania hormonów ft3 i ft4. Robią na Lumumbowie za 15zł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl