Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadanie włosów
Autor Wiadomość
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 18, 2015 4:40 pm   

Od 2 tygodni biorę Biotebal i póki co odnoszę wrażenie, że chyba trochę mniej tych włosów mi wypada :) ok 2 lat temu chodziłam na mezoterapię bezigłową i to było prawdziwe wow! włosy przestały wypadać i zaczęły mi rosnąć nowe włoski :smile: teraz niestety ze względu na finanse nie mogę sobie pozwolić na ten zabieg, więc liczę na zbawczą moc Biotebala ;)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Paź 18, 2015 9:12 pm   

Sycylijka, coraz więcej pozytywnych opinii słyszę na temat Biotebal... Większość w grupie kosmetycznej na fb i chyba się skuszę, mimo iż jestem zadowolona z innego kosmetyku :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Nie Paź 18, 2015 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 29, 2015 10:39 am   

Niestety, temat wrócił do mnie jak bumerang. Od ponad 3 tygodni stosuję szampon apteczny Dermena. Na początku było ok, a teraz wróciłam do stanu sprzed paru miesięcy-włosy wychodzą kępami, a odpływ prysznica wygląda jak włochate zwierzę :/ Zrobiłam badania krwi na hormony tarczycy, niezależnie od wyników zużyję do końca ten szampon. Jeśli się okaże, że to przez hormony to przy nim zostanę, jeśli jednak wyniki będą ok to spróbuję czegoś innego.
_________________

 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Sty 13, 2016 10:36 pm   

Z aptecznych szamponów dobra jest Dermena (ale mi pomaga tylko na ok. 3 miesiące) i mój ukochany Klorane z chininą. Czasami go porzucam, szukając czegoś cudownego... a potem żałuje, tak jak teraz...
Wcierka Jantar działa, ale trzeba się regularnie wcierać. Coraz lepsze opinie zbierają ampułki z seboradinu.
Do łykania - Silica, ha-pantoten, Biotebal - raczej nie.. to sama biotyna, a rzadko kto cierpi na niedobory, żelazo też pomaga - najfajniejszy moim skromnym zdaniem, preparat w tej chwili to olimp chela-ferr pro effect, Lewitan jest popularny, no i Vitapil ma fajny skład. I pokrzywa w fixie też działa.
 
 
malgorzzaciak 

Dołączyła: 04 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2016 11:24 am   

Hej Dziewczyny, ja od zawsze mam bardzo zaawansowana niedoczynnośc tarczycy. Hormony wyrównane od 2005 roku a wlosy i tak wychodzą garściami. Stosuję szampon dermena, olejowanie, wiążę włosy na noc, piję drożdże, łykam skrzyp i pokrzywę codziennie od 2 miesięcy. Widzę że rosną mi nowe włoski, ale niestety ilość włosów na szczotce i pod prysznicem się nie zmienila oraz ich suchość. Obawiam się, że to taka uroda. Zapuszczam włosy od zawsze,marzę o pieknych długich włosach. Nie farbuje, nie stylizuję, nie robię z nimi nic. A i tak nie rosna. No cóz, trudno :) Piszę to żeby Was uspokoić. Czasem się po prostu nie da. al ja ciagle żyję nadzieją.
 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 8:54 pm   

Nigdy nie ustawaj w walce o każdy włos! :) Sama walczę od lat. Wypadanie garściami o każdej porze roku jest u mnie normą i dłuuuugo nie miałam odwagi zapuścić włosów, ze względu na żałosny efekt.
Może rzadsze mycie pomoże? Z tego co wiem ciepła woda rozpulchnia skórę głowy i włos hmm... mniej się trzyma. Poza tym naczytałam się ostatnio artykułów mówiącym o dużej roli probiotycznych bakterii w utrzymaniu stanu równowagi skóry i włosów. Próbuję, zaprzyjaźniłam się z suchym szamponem i powiem szczerze, że obserwowanie funta kłaków na sitku raz, dwa razy w tygodniu zdecydowanie lepiej działa na psychikę niż ten sam widok co drugi dzień :smile:
No i postanowiłam przetestować Quinoral do kompletu z Klorane. Nie ma tragedii, ale warkocza grubego jak pięść też nie.
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 8:12 am   

U mnie przyczyną wypadania włosów był łupież. Pozbyłam się łupieżu i przestały wypadać włosy.
 
 
krackuz57 

Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 12
Skąd: Ożarów
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 10:22 am   

Mój prawdziwy koszmar od bardzo dawna.
Stosowałam kiedyś szampony z silnymi detergentami z powodu łupieżu, ale przestałam, kiedy zaczęły wypadać włosy.
Obecnie wypadają bez względu na porę roku, staram się je wzmacniać, próbowałam nawet herbatek rumiankowych i ze skrzypu, ale nie widziałam różnicy. Dopiero stosowanie jakichś odżywek i olejku ajurwedyjskiego (mam problem z pisownią tego słowa) zaczęło dawać rezultaty.
Mogę tylko dziękować niebiosom, że mam w miarę gęste i grube włosy i jeszcze nie widać prześwitów.
 
 
Melka33 

Dołączyła: 27 Maj 2015
Posty: 23
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Lut 17, 2016 3:22 pm   

krackuz57 napisał/a:
Mój prawdziwy koszmar od bardzo dawna.
Stosowałam kiedyś szampony z silnymi detergentami z powodu łupieżu, ale przestałam, kiedy zaczęły wypadać włosy.
Obecnie wypadają bez względu na porę roku, staram się je wzmacniać, próbowałam nawet herbatek rumiankowych i ze skrzypu, ale nie widziałam różnicy. Dopiero stosowanie jakichś odżywek i olejku ajurwedyjskiego (mam problem z pisownią tego słowa) zaczęło dawać rezultaty.
Mogę tylko dziękować niebiosom, że mam w miarę gęste i grube włosy i jeszcze nie widać prześwitów.


Ja tez przyjmuje skrzyp oraz zauważyłam,że stan moich włosów znacznie się poprawił ale z z drugiej strony to nie wystarczy. Jesli codziennie niszczy się włosy suszarką oraz prostownicą to tabletki nic nie zrobią. Sama staram się włosy olejować. Kiedy nie mam na to czasu to raz na kilka dni nakładam na nie maskę... Odkryłam ostatnio bardzo fajne maski do włosów Perfect Me. Maski są w biedronce w dobrej cenie ( 1,50 bodajże....). Najlepsza to zielona. Zawiera w sobie wiele olejków oraz wzmacnia oraz nawilża włosy tak więc prezentują się o wiele lepiej. Chętnie kupiłabym sobie taką maskę w większym opakowaniu. Niestety ale nie widziałam ;/
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 1:16 pm   

Ja myję włosy specjalnym szamponem, który poleciła mi używać dermatolog. O dziwo nawet działa, choć nadal wypadają, na szczęście już nie w takich ilościach jak wcześniej.
 
 
jagna111 

Dołączyła: 09 Lut 2016
Posty: 10
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Maj 20, 2016 8:11 pm   

skrzyp polny pomaga na wypadające włosy
 
 
darily 

Dołączyła: 11 Kwi 2016
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 19, 2016 11:48 am   

Wcierki i olejki do wcierania skóry głowy są dobre i skuteczne. Masaże skóry głowy nawet szczotką są skuteczne bo stymulują wzrost nowych włosków. Ale z tym masażem delikatnie jeśli bardzo wychodzą włosy.
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 7:44 pm   

mi tez udalo sie pokonac wypadanie wlosow, ale nie bylo latwo. Dopiero po wizycie u trychologa, dostaniu odpowiednich kosmetykow i zastosowaniu sie do wszystkich zalecen specjalisty udalo mi sie zatrzymac wypadanie. Teraz bardzo sie ciesze ze udalo mi sie skorzystac z tych darmowych badan trychologicznych
 
 
agus123 

Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 0
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Lut 23, 2021 12:29 pm   

Raz utracone włosy nie wrócą same z siebie. W takiej sytuacji efekty może dać tylko przeszczep włosów. Efekty są spektakularne. Widziałam na stronie Kliniki Elite z Warszawy zdjęcia przed zabiegiem i po jego wykonaniu. Niesamowita metamorfoza. Wiem, że akurat ta klinika stosuje najnowocześniejszą metodę przeszczepów - po jednym zabiegu są efekty.
 
 
wstazka 

Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2018
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 23, 2023 7:34 pm   

wypadajace wlosy to ciezki orzech do zgryzienia, wiele ludzi ma z tym problem bez wzgledu na plec, ja niestety tez i mam ochote obciac sie na łyso :(
 
 
meszka 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Cze 2018
Posty: 30
Skąd: lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 24, 2023 11:23 pm   

nie obcinaj sie tylko sprawdz sobie strone https://eksperciwlosow.pl/ sa super kosmetyki (na stronie jest test ktory pomaga dobrac zestaw) i odpowiednie suplementy :) warto im zaufac
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl