Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BEEF (dawniej GRISS)
Autor Wiadomość
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 8:18 am   BEEF (dawniej GRISS)

U mnie na weselu będzie grał zespół Griss. Wczesniej grali u mojego kolegi - oglądałam kasete, bardzo mi się spodobało. Tylu muzyków, perkusja i inne instrumenty no i saksofon, całkiem fajnie to wszystko razem wychodzi, mam nadzieje, że u mnie też zagarja super.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Wrz 08, 2007 10:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 9:09 pm   

Tylko sa troche niesłowni. Mieli do mnie oddzwonic 2 dni temu zeby sie umówić na wypozyczenie płyt i telefon milczy........
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 7:36 am   

bajeczka napisał/a:
Tylko sa troche niesłowni. Mieli do mnie oddzwonic 2 dni temu zeby sie umówić na wypozyczenie płyt i telefon milczy........


no ja nie miałam z nimi takich problemów
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
pawel.musaszi 


Wiek: 43
Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 1:39 pm   

Prosze o opinie na temat GRISS lub wyraźną wskazókę gdzie moge je znaleźć! Serdeczne dzięki!!!

[ Dodano: Pią Wrz 30, 2005 1:48 pm ]
Jestem jeszcze przed przesłuchaniem zespołów:
Selene z Konina,
Gracja,
Combo,
Fraction
Bumerang
Uwagi do powyższych zespołów mile widziane!
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 1:59 pm   

Paweł ja 8 października mam wesele na którym będzie grał zespół Griss, postaram się więc zdać Ci potem dokładną relację
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
pawel.musaszi 


Wiek: 43
Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 2:05 pm   

Będę wdzięczny!!!A przy tej okazji życze Tobie Kasiu, a raczej Wam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 2:07 pm   

Dzięki

Musisz być cierpliwy bo mo ślubie wyjeżdżamy w podróż i relacja będzie w połowie paźzdiernika
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 8:48 pm   

Jak tam Paweł wybrałeś juz zespół ? A moze bys tak PPJK odwiedził. A propos zespołu Time to zadeklarowali się, ze mogą zagrać na weselu parę piosenek żeglarskich na git, akustycznej typu "Hiszpańskie dziewczyny" czy " Cztery Piwka". Tu mają dużego plusa
 
 
chudykrzysiu 

Wiek: 45
Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 11:30 am   

KasiaK, jak wypadł zespół GRISS na Twoim weselu?
_________________
Strzałeeeeeeeczka!!!
 
 
pawel.musaszi 


Wiek: 43
Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 11:35 am   

Przyłączam się do pytania Krzyśka! :D
_________________
Pozdrawiam!!!
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 12:04 pm   

Wklejam co napisałm na priva by nie powtarzać się :

1.jak długie przerwy robią - róznie, zależy jak się goście bawią, jak wszyscy szaleją na parkiecie grają do bólu, jak goscie schodza z parkietu siadaja i wchodza znów na scene z innymi piosenkami by się gościom spodobało
2.jak długo grali na weselu (do której godziny) - grali do około 6 zeszli z "pokładu" ostatni
3.czy są elstyczni (tzn. przyjmują chętnie uwagi i prosby młodej pary)- własciwe spotkanie przed weselem jest własnie w takim celu by się dogadac, my nie chcięłiśmy jakiś głupich konkursów, jakiejś tandety, zaproponowali konkursy ja sie nic nie odezwałam, ale po naszej minie się zorientowali, ze nie bardzo i ich nie zrobili, badzo fajnie zrobili przyspiewki przy stołach, prowadza mini konferansjerkę, zachęcają gości, własciwie chyba nie ma rzeczy której sie zrobia na życzenie młodych
4.czy mają dobry kontakt z gośćmi (czy robią konferansjerkę
czy wychodzą z instrumentami "do stołów", i czy robią tą biesiadę fajnie- tak wyszli do stołów bawili gości super, ja sama tak spiewałam, ze straciłam głos, bardzo fajny jest saksofon, naparwdę daje niezłe wrażenie, prowadzący i śpiewajaca to super zgrany duet, grali to co gości wprawiało w niezła zabawę, wszystkich bez wyjątku , do stołów miało być wyjście 2 razy, ale w sumie nie było kiedy. Były oczepiny około 30 minut, zbieranie na wóżek- nieźle uzbieralismy 800zł, nawet orkiestra się dziwiła , ze tyle, i potem konkursy z butami itd.
5jaki repertuar preferują na weselu i czy można im podesłać piosenki do przygotowania- można, ale myśmy im nic nie sugerowali i grali swoje sparwdzone przeboje ( polskie przeboje lat 80-2005, oraz zagraniczne tez takie przy których nogi same rwią się do tańca, oczywiście sokoły, wszystkie rybki, to co goście znaja lubia i spiewają), jak widz, że goście schodza z parkietu próbują grac " na inna nutę", naparwdę fajnie, zadnych hamskich tesktów, jakiś nieprzyjemności.
Na sali było z 4 gości a oni grali DO KO?CA super, no i perkusja robi wrażenie.
Na poczatku ciut za głosno grali, ale po jedej prośbie juz było ok.
Jestesmy z męzem bardzo zadowoleni, może mało aksy nie kosztowali ale warto było.
jak coś pytajcie
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
pawel.musaszi 


Wiek: 43
Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 12:18 pm   

Serdeczne dzięki za wyczerpującą odpowiedź!!!!
_________________
Pozdrawiam!!!
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 12:21 pm   

Bardzo proszę jak cos prosze pytać
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
ewitka19 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2005
Posty: 3
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
  Wysłany: Pią Gru 30, 2005 3:59 pm   

tu była reklama, kolejna zresztą tej użytkowniczki

kryszka
_________________
lelewinka
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 4:32 pm   

GRISS jest bardzo proszony o zaprzestanie reklamowania siebie pod różnymi nickami na tym forum. W celu reklamy proszę o kontakt z Administratorem Forum.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 8:59 pm   

Myslisz, że ktoś byłby aż tak zawzięty :?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 10:45 am   

Nie wiem, ale bardzo nie podoba mi się to, co czytam. (...)

Był juz taki jeden zespół, dla którego już wsiadałam w samochód, żeby przejechać 120km, tak mi się spodobał z opowiadań, ale przez telefon Pan zaczął kręcić, że on ma masę zgłoszeń na 2007, że właściwie to mogę nie przyjeżdżać, on mi prześle płytę i wzór umowy, a ja mogę prześłuchać, podpisać i odesłać :roll: i że tak własciwie, to ten termin jest zajęty, ale rezerwację przyjmował jego gitarzysta, a to on jest szefem, więc jeśli wpłacimy zaliczkę to tamtą rezerwację "się anuluje" :shock: Nie pojechałam oczywiście i już się nie wybieram, z takimi ludźmi to ja nie chcę mieć nic wspólnego :evil:
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Pon Sty 02, 2006 12:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 11:05 am   

Otrzymałam od zespołu wyjaśniającego e-maila, którego treść wstawiam poniżej:

Cytat:
Witam serdecznie,

Bardzo przepraszam w imieniu zespołu za wszystkie „usłużne dusze” (zwłaszcza w Rodzinie), które wszelkimi sposobami starają się nam „pomóc” J i umieszczają nasze namiary gdzie tylko się da.

Pozdrawiam serdecznie i szczęśliwego Nowego Roku,

[podpis]

Zespół Griss

Tak więc chyba faktycznie mamy tu do czynienia z "niedźwiedzią przysługą" :roll: , więc wstrzymajmy się z negatywnymi komentarzami.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 2:10 pm   

o ja miałam zespół griss na weselu i to porządni ludzi, którzy chyba nie robili by takich rzeczy, ale fakt, zespół zdaje mi się być rodzinną "firmą" i z tego co mi wiadomo młodych ratorosli tam nie brakuje, które moga miec rózne pomysły

to sa tylko moje domysły, bo nie sprawdzałam dowodów i metryk członkom zespołu :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 4:25 pm   

Do czego niektórzy są zdolni zeby zarobic. To takie niskie :roll:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 5:08 pm   

bajeczka napisał/a:
Do czego niektórzy są zdolni zeby zarobic. To takie niskie :roll:

Bajeczko, nie rozumiem tego komentarza? Co jest "niskie"? :?
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 8:53 pm   

Robienie reklamy - antyreklamy. Bo mam wrażenie, że palce maczała w tym konkurencja
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 9:02 pm   

A to możliwe :?

[ Dodano: Wto Sty 03, 2006 11:55 pm ]
No i przez to całe usuwanie "reklam" wycięliśmy adres internetowy zespołu :roll: ktoś mógłby mi go podrzucić? Dzięki :)

Adres internetowy w temacie "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Wrz 02, 2007 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 10:34 pm   

a czy zdradzi mi ktos ile życzą sobie za wesele bez poprawin??
_________________

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 8:47 am   

tak Madlen ja Ci zdradzę

wesele bez poprawin to koszt [xxx] my dogadaliśmy się na [xxx]
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Wrz 16, 2006 12:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 11:10 am   

Kasiawka poprawię Cię torszeczkę ponieważ jestem na bierząco :mrgreen:

Griss będzie grał u mnie :mrgreen: a ceny na 2007 rok są takie:

- samo wesele [xxx]
- z poprawinami [xxx]
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Wrz 16, 2006 12:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 12:05 pm   

anik napisał/a:
ceny na 2007 rok są takie:

- samo wesele [xxx]
- z poprawinami [xxx]


[xxx]- no tak pewnie [xxx] to mówili a nóż sie ktoś zgodzi :hyhy: a pewnie i tak wszyscy negocjowali cenę, no bo negocjacje to podstawa :rotfl:

a ja nie zapomnę wizyty tego pana z zespołu u nas, bo był w niedzielę z synkiem, takim 3-4 latkiem, i ten super grzeczny synek, stał sobie w przedpokoju bo wejśc nie chciał, a jak wyszli okazało się, że mamy polizane lustra.... :shock: , normalnie płakałam ze smiechu :rotfl:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Wrz 16, 2006 12:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 6:20 pm   

a mam jeszcze jedno pytanie
ogładałam dzisiaj filmik z wesel, na którym grał wespół Griss i były tam dwie wokalistki, pan grający na klawiszach i pan z gitarą. Na stronie znalazlam info ze maja trzech panów m. in grającego na perkusji i jedną wokalistkę. Jak to właściwie z nimi jest, bo ja jeszcze o żadnych szczegółach nei rozmaiwałm z nikim z zsepołu, wzięłam tylko płytkę. :D
_________________

 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 24, 2006 7:40 pm   

Kasiawka- negocjacje negocjacjami, ale ja od nich usłyszałam ostatnio za wesele z poprawinami dużo wyższą cenę i to w podstawowym składzie - aż mnie zatkało. Różnica była spora między tym, co ja miałabym zapłacić a co płaci Lucky. Jakoś nie lubię kręcenia i prób zarobienia większych pieniędzy na kimś, kto się nie orientuje w cenach na rynku. Sama nie wiem, czy jeszcze do nich dzwonić. Nawet gdyby obniżyli cenę, to trochę czuję się oszukana. Bo niby dlaczego jedni mają płacić więcej a drudzy mniej?
Może takie są normalne praktyki zespołów, ale do tej pory nie spotkałam takiego, który miałby różne ceny dla różnych gości.
Ostatnio zmieniony przez Megusia Pon Cze 26, 2006 8:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 1:21 pm   

Megusia, ale jakie kręcenie? :?
Normalne jest, że z czasem i wzrostem popularności i zainteresowania zespół będzie podwyższał cenę - skoro rynek na to pozwala. To przykre, ale przecież mają do tego prawo.

A ja nie wiem, czy do końca fair jest, że piszecie tu otwarcie na temat kwot - czy Griss aby na pewno nie ma nic przeciwko temu? Takie informacje nie są objęte tajemnicą handlową? :?
_________________
chez alma |
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 3:54 pm   

Almo, oczywiście, że ceny z czasem rosną, ale z tego co pisała Lucky wynika, że jej ślub jest w tym samym miesiącu, co mój mój, a mimo to powiedziano jej niższą cenę.
Może ja inaczej do tego podchodzę, ale zauważ, że np. gdy szukasz sali, podawane są stałe cenniki, dla wszystkich takie same. I to mi się podoba.
Poza tym zasugerowałam się tym, co napisała Lucky- że podana przez ten zespół ceny to ceny obowiązujące w roku 2007. Z tego wyniknęło moje zaskoczenie.

Jeśli chodzi o publiczne podawanie cen, to mozna to wykasować, jeśli chcesz. Ale myślę, że to nie jest zły pomysł. Zauważ, że można się wiele dowiedzieć w ten sposób- mi nawet nie przyszło by na myśl, że mogą mi powiedzieć inną kwotę niż pozostałym.
Ostatnio zmieniony przez Megusia Pon Cze 26, 2006 10:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 8:43 pm   

Ale tak naprawde Megusiu to wystarczyłoby po prostu powiedziec, że chcą wiecej, i że Twoim zdaniem jest to nieuczciwe. Zainteresowani mogą ewentualnie zgłosic sie na priv, żeby dowiedziec sie szczegółów... Bo faktycznie nie wiem, czy Alma_ nie ma racji :?
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 9:42 am   

Odsyłam do niedawnej dyskusji na temat publicznego podawania cen: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3970.

I nie zapominajcie, że niektóre zespoły mają na forum swoich zalogowanych przedstawicieli. ;)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 9:44 am   

Już poprawiłam, choć moje zdanie się nie zmieniło. Rozumiem jednak, że niektórych może razić publiczne podawanie cen. Ja jednak nadal jestem za stałymi cenami, dostępnymi dla wszystkich- np. podanie cen na stronie w internecie. Moim zdaniem nie ma różnicy między zespołem, salą czy fotografem. A przecież pozostali podają ceny publicznie.

[ Dodano: Pon Cze 26, 2006 9:49 am ]
Kryszko, ja nawet liczę na to, że ktoś z tego zespołu to przeczytał. Może to zachęci ich do wprowadzenia stałych cenników. Myslę, że wtedy byłoby uczciwiej dla klientów.
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 10:14 am   

Megusia to nie jest tak jak piszesz.

To co pisałam to były ceny na ten rok czyli 2006, ale ponieważ my żeśmy sie odgadaywali z nimi dużo wcześniej zanim podpisaliśmy umowe to nie mogli nam zmienić ceny :?
Umawialiśmy sie z nimi wczesniej i na taka sume byliśmy przygotowani, choć zaznaczyli nam że cena na 2007 wzrosła :lol: no cóż poprostu mieliśmy farta i nasz plus że zaczeliśmy sie rozglądać zaraz po wybraniu sali :mrgreen:
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 10:22 am   

Lucky napisał/a:
Kasiawka poprawię Cię torszeczkę ponieważ jestem na bierząco :mrgreen:

Griss będzie grał u mnie :mrgreen: a ceny na 2007 rok są takie:

- samo wesele [xxx]
- z poprawinami [xxx]


Ok, czyli źle zrozumiałam, ale sama widzisz, że podałaś, że to są ceny na 2007 rok. Stąd pewnie wyniknęło całe nieporozumienie.
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Wrz 16, 2006 12:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 10:30 am   

bo jak pisałam ten post to byłam zaraz po pierwszej rozmowie z nimi :lol:

I miały byc właśnie takie ceny, dlatego je napisałam :lol:

Ale przy podpisywaniu umowy byli juz wszyscy muzycy, którzy uzgodnili podwyżke ceny; wiedzieliśmy że bedzie drożej natomiast nie miałam pojęcia o ile dlatego nic nie pisałam :lol:
 
 
wysok 


Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 8:40 pm   Poczukuję nagrania tradycyjnego wesela zespołu Griss

Pomocy.
Poszukuję materiału audiowizualnego zespolu Griss. Oni sami maja tylko takie nagranie polsko-angielskiego wesela. Widzialem i podobalo mi sie ale chcialbm zobaczyc tez takie bardizej tradycyjne wesele w ich wykonaniu najlepiej jesli grali by z perkusja.
Z takiego powodu iz mieszkam 70 km od Lodzi to trudno mi przyjechac i obejrzec ich na zywo.

Jelsi ktos ma nagranie to prosze o kontakt.

Z gory dziekuje
_________________
http://www.forum.wesele-l...highlight=wysok
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 4:54 pm   

Lucky, Kasiawka (albo ktoś inny kto coś wie) bardzo proszę napiszcie mi kiedy i u kogo dowiadywaliście się o ceny GRISS na 2007r. ??

Dzwoniłam przed chwilą i mi powiedzieli (a dokładnie pani Kasia-wokalistka), że w przyszłym roku zmienia się im skład, będzie inny klawiszowiec i basista. A cena jaką podali to [xxx] zł z poprawinami, a jeśli chce saksofoniste to jeszcze dodatkowe [xxx] zł. :evil:

Czy oni chcą mnie naciągnąć?? :zdziwko:
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Wrz 16, 2006 12:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 6:04 pm   

Paula ja podpisywałam z nimi umowe w 2005 roku, więc nie bardzo wiem jakie ceny obowiązują w 2007. Lucky powinna wiedzieć więcej.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 11:47 pm   

Ja podpisywałam umowe w styczniu tego roku, także mnie złapały takie same ceny co Kasiawke :mrgreen:
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 12:18 am   

Dzięki za odpowiedź! :mrgreen:
Podpisywałyście umowę na 2007 rok, tak? Skoro ja również chcę by usługa jaką oferują była w tym samym czasie i ma być taki sam skład to chyba nie mogą żądać więcej niz od Was?? :zdziwko: A możecie mi jeszcze napisać w jakich mięsiącach będą u Was grali?
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 6:13 am   

Paula-S, może Cię zmartwię, ale niekoniecznie musisz płacić tę samą stawkę. Często brany jest pod uwagę również czas rezerwacji, po prostu podpisuje się umowę zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem - możecie niestety być już objęci cennikiem z tego, bądź przyszłego roku. Piszę to tylko po to, żebyś wiedziała, jaka jest praktyka i nie czuła się oszukana, gdyby faktycznie tak się stało - ale życzę owocnych negocjacji! ;)

I najważniejsze - Paula-S, czy zespół Griss upoważnił Cię do podania cen na publicznym forum? Bo jeśli nie to jest to naruszenie tajemnicy handlowej i proszę o usunięcie kwoty z posta powyżej.
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Czw Wrz 07, 2006 6:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 9:45 am   

u mnie w czerwcu :mrgreen:
Jak podpisywaliśmy umowe to wiedzieliśmy ze ceny wzrosną, poprostu mieliśmy farta i w dobrym czasie zaczelismy szukac zespołu :mrgreen:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 12:28 am   

Na prośbę zespołu wszystkie podane w wątku ceny zostały usunięte.

Kolejny raz proszę o podawanie sobie takich informacji na priv.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agora100 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 9:01 pm   Odradzam zespół Griss to niepoważni ludzie!!

My umowe z zespołem podpisalismy w kwietniu 2006 roku, wszystko było ustalone my zadowoleni bo wydawało sie ze to fajni ludzie i zagraja tak jak bysmy tego chcieli. Oczywiscie pomyłka... tydzień temu dostalismy informacje ze niestety, ale na naszym weselu to oni nie zagraja, bo jak to powiedział Pan Irek zespół sie rozpad a ponadto on jest powaznie chory. My rozumiemy wszystko, ale to jak sie zachowali to jest skandal na 4 m-ce przed weselem. Wiemy dobrze, że to co nam powiedział to tylko wymówki, jedno jest pewne zespół Griss juz nie istnieje. Kontaktowałam sie z pozostałymi członkami zespołu i najgorsze jest to ze oni wcale nie poczówaja sie do niczego. P. Kasia telefonów nie odbiera, a P. Sławek obiecał zadzwonic i cisza :( W umowie było wyraźnie napisane ze jezeli któraś ze stron nie dotrzyma umowy to płaci 100% kwoty lub jesli wykonawca nie bedzie mógł wystącić ZANGA?UJE inny zespół, a na spotkaniu z P. Irkiem dostalismy tylko liste kilku telefonów i jak to nam powiedziano "podzwoncie sobie państwo i napewno cos znajdziecie". Czy tak robi zespół który istnieje troche na rynku? Nie wiem czy tylko my jesteśmy w takiej sytuacji czy moze jeszcze ktoś, ale nigdy przenigdy nikomu nie polece tego zespołu, ani innego w którym bedzie choć jeden członek z Griss!!! A konsekwencje mysle ze wyciagniemy w odpowiednim miejscu i za pomoca odpowiedniego organu....
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 1:49 am   

Dziwne, bo ja tez mam zaklepany ten zespól i zadnej powyższej informavji nie otrzymałam :-? Spróbuje sie skontaktowac z zespołem i ocenie czy tak własnie jest :-?

[ Dodano: Pią Sty 12, 2007 10:25 am ]
No więc dzwoniłam i juz wszystko wiem :mrgreen:
zespół istnieje nadal, tyle ze w zmienionym składzie i pod inna nazwa i normalnie funkcjonuje :lol: strona internetowa nie działa, dlatego że jest w trakcie zmainy, nowa powinna byc aktywna za jakies 2 tygodnie i bedzie to: tu był link mam nadzieje ze Admini mnie nie wymoderuja :-?

Co do powyzszego przypadku, to i owszem miał takowy miejsce, ale to dlatego ze umowa była podpisana z członkiem zespołu, którego juz nie ma i który zrobił cale to zamieszanie :-?

Pani Kasia telefony normalnie odbiera, więc agora proponowałabym Ci poprostu do zadzwonic a ona napewno coś ci pomoże :mrgreen:
w twojej sytuacji jest jeszcze jedna para, z która nie ma kontaktu, więc nie mozna jej pomoc :-?

Namiary przeniesiono do tematu "Nasze Zespoły" nazwę zespołu uaktualniono w spisie
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Wrz 03, 2007 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 12:21 pm   

Miejmy nadzieję, że się wam ułoży. Czasami takie roszady w składach następują i często wychodzi na lepsze. :)
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 6:33 pm   

No z tego co dziś usłyszałm, to powinno mbyc lepiej, chociazby dlatego że skład stndardowy to ju 5 osób :mrgreen: doszedł jeszcze basista :mrgreen:
Poza tym wzmocnił sie wokal o dwa męskie głosy, choc ja osobiscie uważam ze Pani Kasia ma cudowny głos :D
 
 
agora100 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 9:51 pm   

Lucky gdyby zespół chciał mi pomóc to skontaktowałby sie ze mną tak jak to obiecywał Pan Sławek, który w nowym składzie jak najbardzie jest. Rozmawiałam z nim kilka razy i twierdził, ze skontaktuje sie z P. Kasią a potem ze mną i jakoś cisza... Wiec w bajki typu "ona napewno coś ci pomoże" nie wierze!! Dla mnie ten zespół jest spalony a z tego co wiem to przypadków jest wiecej a nie tylko dwa. Poza tym umowe zawierałam z zespołem Griss, reprezentowanym przez P. Irka, a nie tylko z osoba indywidualną. Jezeli zespół zmienia skład, nazwe to ma obowiązek poinformować swoich klientów, a jak widać Lucky ty sam musiałęś prosic sie o tłumaczenie co sie zadziało. Wiem ze rotacje wychodza czasami na dobre, ale ja zamawiając zespół decydowałam sie na taki skłąd jak był bo było wszystko oki. A teraz nikt nie daje gwarancji że bedzie lepiej, a moze niee . Mimo to wszystkim którzy będa współpracować z tym zespołem zycze duzo cierpliwosci i aby faktycznie okazali sie lepsi....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl