Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przykład bezguścia
Autor Wiadomość
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 10:09 am   

Ciekawe gdzie ta sukienka ma on/off :smile: :smile:
_________________
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 10:57 pm   

No to może i ja coś z moich zbiorów wkleję :lol:

na tą zakłada się jeszcze to piękne wdzianko :wink:

niepowtarzalna w czymś.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1101 raz(y) 41.48 KB

niepowtarzalna 1500zł.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1063 raz(y) 41.18 KB

fujka.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1096 raz(y) 20.02 KB

600zł.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1162 raz(y) 19.26 KB

_________________
 
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 9:32 am   

Yoanna napisał/a:
A to.....

Obrazek

Obrazek

Obrazek



hahah tych młodych znam osobiście. Ale oni lubią takie wariacje :mrgreen:


a to:










_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
Ostatnio zmieniony przez Pepsi Pon Wrz 13, 2010 9:52 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 9:54 am   

Te stroje ślubne to obciach na całego
Pepsi, te co wstawiłaś wszystkie koszmarne :?
Ludzie lubią z siebie robić pośmiewisko :o
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 10:20 am   

Pepsi, najlepsza jest ta owca. No padłam, hahahhahahah
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 11:29 am   

O matko jak można tak się ubrać :o niektóre z nich to prawdziwe koszmarki brr :roll:
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 1:12 pm   

Pastereczka rulez.

Ale stroje z pokazów... przecież nie tylko ślubne nie nadają się do ludzi. Nie wiem, czy to kategoria "bezguście"
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 10:36 pm   

i jeszcze kilka...






393052334.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1099 raz(y) 18.36 KB

393270116.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1087 raz(y) 26.38 KB

388655859.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1106 raz(y) 22.51 KB

69898297_3-Haute-couture-Suknie-slubne-najlepsi-projektanci-Rozne.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1101 raz(y) 15.38 KB

_________________
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 8:42 am   

ewex, na tym ostatnim zdjęciu powaliły mnie te buty do sukni ślubnej :sick:
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 9:16 am   

Jean Paul Gaultier pozbawiony jest gustu?ojej, pewnie karierę zrobił przypadkiem, a fortunę po prostu odziedziczył... :smile:

a za największy przykład bezguścia uważam wklejanie zdjęć ślubnych realnych osób(nie modelek z pokazów) i komentowanie czyjegoś gustu oraz kpienie z wizerunku, który-jak pragnę przypomnieć wynika bezpośrednio z czyjegoś wyobrażenia na temat najważniejszej sukienki w życiu i to nie powinno podlegać żadnej ocenie (chyba właśnie dlatego galeria z naszymi sukniami ślubnymi zawiera klauzulkę "tu nie komentujemy" ?)
_________________
Love is the axis and breath of my life

Ostatnio zmieniony przez Madlyinlove Wto Wrz 14, 2010 9:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 1:10 pm   

Madlyinlove, o tym samym zawsze myślę zaglądając w ten wątek. Ciekawa jestem jaka jest definicja słowa "bezguścia" oprócz tego, że jest to coś niepodobającego się komuś? Teoretycznie, idąc dalej tym tropem, wszytko co nas oracza jest pozbawione gustu i smaku, a o tym podobno się nie dyskutuje...
_________________
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 8:30 pm   

Co prawda istnieją jakieś wyznaczniki stylu,na podstawie których można rozpoznać modowe wpadki, ale w przypadku ślubnych stylizacji nazywanie czyjegoś pomysłu bezguściem pachnie mi trochę nietolerancją i tyle.Nie powinno się oceniać sukienek ślubnych, może odpowiadają czyjemuś marzeniu, albo zwyczajnie kogoś nie stać na coś bardziej "stylowego", a i z tym - patrząc na propozycje salonów mody weselnej - bywa różnie i niekoniecznie modowo poprawnie
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
Rzenka_86 


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 78
Skąd: Łódż
  Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 8:43 pm   

Kobitki, skopiowałam kilka fotek tych "cudów" i wysłałam swojemu Skarbowi, z informacją, że upatrzyłam sobie parę sukienek ślubnych i nie mogę się zdecydować, którą bym chciała... No i żeby mi doradził :twisted: sama jestem ciekawa jego reakcji :smile:
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 8:32 am   

Rzenka_86 napisał/a:
No i żeby mi doradził :twisted: sama jestem ciekawa jego reakcji :smile:


Rzenka_86, nie strasz chłopaka takimi dowcipami :krzeslem: bo zawału dostanie w młodym wieku :hmgirl:
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 9:03 am   

Rzenka_86 napisał/a:
sama jestem ciekawa jego reakcji :smile:

już widzę reakcję mojego jakby je zobaczył :D ahh.. my kobitki ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 2:42 pm   

Madlyinlove napisał/a:
w przypadku ślubnych stylizacji nazywanie czyjegoś pomysłu bezguściem pachnie mi trochę nietolerancją i tyle.


a może zmiana tytułu wątku na "najdziwniejsze suknie świata", byłaby dobrym rozwiązaniem...
_________________
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 8:52 pm   

tytuł "suknie, które niekoniecznie nam się podobają i które niekoniecznie uznajemy za ślubne" też dałby radę
:superman:
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
Rzenka_86 


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 78
Skąd: Łódż
  Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 1:21 am   

Proponuję tytuł: "ładne inaczej" :smile:
_________________
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 1:27 pm   

Madlyinlove napisał/a:
w przypadku ślubnych stylizacji nazywanie czyjegoś pomysłu bezguściem pachnie mi trochę nietolerancją i tyle.


Żadna nietolerancja. Nietolerancja to by była, jakby Ci ktoś napisał, że skoro jesteś Murzyn/homo albo masz małe cycki to won z forum...

Nietolerancja to brak tolerancji (czyli zgody na głoszenie i wyznawanie poglądów, z którymi się nie zgadzamy - PWN) dla cudzych przekonać tudzież upodobań, tutaj NIKT nie pisze, nie obraża w sposób wulgarny i nie dyskryminuje (typu ban na forum za kieckę w kratkę) nikogo. Ty się dyskutuje o wątpliwych, w niektórych przypadkach, walorach estetycznych ubrań. Dla ułatwienia dodam, że estetyka to, zgodnie z naukami humanistycznymi, namysł nad pięknem, a sam gust to pewna umiejętność oceniania wartości estetycznych. Owszem, jest subiektywna, ale człowiek rozumny posiłkujący się zasadami s-v, tradycją, lub obrazkami na kościele (przekreślone szorty, przekreślone bluzki na ramiączkach,.przekreślone bikini) umie dokonać wyboru właściwego. A jeśli nie umie, to się pyta mamy, koleżanki, sprzedawcy, czy księdza.

Natomiast bezguście należy i trzeba nazywać (czasem z użyciem mniej drastycznych słów) po imieniu- bo coś na forach ostatnio sama słodycz i wszystko piękne. Są pewne obiektywne w danej kulturze kryteria, choćby s-v, które umożliwiają i usprawiedliwiają nazwanie brzydactwa brzydactwem (przecież to nie znaczy, że taka osoba idzie na odstrzał. Sobie wybrała, niech ma. Jak jej wygodnie). Moda, modą, wiadomo, że kiecka z lat 80-tych może się nie podobać, bo fason, czy bufki, ale zdjęcie poniżej to obraz nędzy i rozpaczy, niemający nic wspólnego z modą, estetyką, gustem czy czymkolwiek innym. Tego się nawet kiczem nie nazwie, bo kicz to pojecie artystyczne.

Jeśli podpisanie tego zdjęcia, jako brzydactwo, to Twoim zdaniem nietolerancja, to ja jestem Konfucjusz.



Na Allegro jest. Licytacja od 999 zł.
Ktoś sobie kupi? No to z Bogiem. Co mi do tego? Tylko mi się nie podoba, nic więcej.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tatarak Wto Paź 12, 2010 1:31 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 2:02 pm   

bezguście to inaczej coś: tandetnego, w złym stylu, prymitywnego, miernego itp.

Dla każdego z nas bezguście może oznaczać coś innego ;)
Jeśli chodzi o suknie ślubne to każda młoda wybiera to co jej się podoba i w czym się dobrze czuje.

Czy wyobrażacie sobie Dodę w takiej sukni ślubnej:

pewnie by zdziwiła wiele z Was :)

a w takiej Doda gdyby wystąpiła:

czy nadal byśmy uważały, że ubrała się bez gustu.
Pewnie byśmy stwierdziły, że ubrała się zgodnie ze swoim charakterem i stylem bycia.


Pokazanie na forum sukien innych Panien Młodych, które dla nas są bez gustu nie można nazwać brakiem tolerancji.. bo my np. szanujemy wybór tej Młodej ale nam się strasznie coś może nie podobać i nie być w naszym stylu, w przeciwieństwie do jej stylu ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 2:41 pm   

sloneczkoo napisał/a:


Pokazanie na forum sukien innych Panien Młodych, które dla nas są bez gustu nie można nazwać brakiem tolerancji.. bo my np. szanujemy wybór tej Młodej ale nam się strasznie coś może nie podobać i nie być w naszym stylu, w przeciwieństwie do jej stylu ;)


I o to ten bój tu jest. Że podkreślę stosowne.
Raz, że nam się nie podoba, dwa może być sprzeczne z kanonem estetycznym - tu może się jakiś historyk sztuki wypowiedzieć.
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 2:48 pm   

sloneczkoo wg. mnie totalnie bez gustu ubrała eis Joanna Liszowska. Lubie ją jako aktorkę,a le totalne nieporozumienie z suknia. I nie tylko ja mam takie zdanie.
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 3:28 pm   

Audiolka napisał/a:
sloneczkoo wg. mnie totalnie bez gustu ubrała eis Joanna Liszowska. Lubie ją jako aktorkę,a le totalne nieporozumienie z suknia. I nie tylko ja mam takie zdanie.


ano właśnie nie podoba Ci się to.. a ona skoro to założyła to musiało jej się to podobać ;) i to dla Ciebie przykład bezguścia (dla mnie też) więc nie uważam, że nie jestem tolerancyjna (jesteśmy z osobami, które tak uważają) bo piszę o tym, że było to nieporozumienie ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 12:50 pm   

znalezione na allegro w dziale sukien ślubnych
dla szalonej barbie idealne :smile:

http://moda.allegro.pl/ro...1293006112.html
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 1:33 pm   

sloneczkoo napisał/a:
czy nadal byśmy uważały, że ubrała się bez gustu.
Pewnie byśmy stwierdziły, że ubrała się zgodnie ze swoim charakterem i stylem bycia.

A to się akurat nie wyklucza.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 3:51 pm   

sloneczkoo napisał/a:
czy nadal byśmy uważały, że ubrała się bez gustu.
Pewnie byśmy stwierdziły, że ubrała się zgodnie ze swoim charakterem i stylem bycia.


może doda sprzed 2 lat by sę tak ubrała, dzisiejsza wg mnie wybrałaby zupełnie inną suknię, wytworną i markową, gdyz całkowcie zmieniła styl ubierania się.

Madlyinlove napisał/a:
Jean Paul Gaultier pozbawiony jest gustu?ojej, pewnie karierę zrobił przypadkiem, a fortunę po prostu odziedziczył


przecież nie chodzi i cały jego dorobek, ale to, że coś jest markowe, niekoniecznie znaczy 'piękne' i nawet on moze zaprojektować suknię brzydką.
 
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 9:42 pm   

Cytat:
Ty się dyskutuje o wątpliwych, w niektórych przypadkach, walorach estetycznych ubrań.


i na pewno nikt tu nie obśmiewa oldskulowych kiecek ani barbiowych kreacji w kontekście tego jak wyglądają na konkretnym kimś?gimme a break

same Very Wang tu mamy,same estetki, wręcz koneserki...

Cytat:
A jeśli nie umie, to się pyta mamy, koleżanki, sprzedawcy, czy księdza.


fe,co za konformizm

Cytat:
Sobie wybrała, niech ma. Jak jej wygodnie


o to, to!
po co to komentować, linkować,jarać się swoim wysublimowanym gustem,cooo?


Cytat:

Jeśli podpisanie tego zdjęcia, jako brzydactwo, to Twoim zdaniem nietolerancja, to ja jestem Konfucjusz.


Konfucjuszu,ale PO CO chcesz to tak komentować?żeby poczuć się lepszą od posiadaczki owego brzydactwa?fe fe , wożenie się jest złe :P


Cytat:
szanujemy wybór tej Młodej ale nam się strasznie coś może nie podobać i nie być w naszym stylu


jak wyżej

:victory:
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 6:25 pm   

te róż jest taki słodziutki:)
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 01, 2010 11:32 am   

Madlyinlove napisał/a:
Cytat:
Ty się dyskutuje o wątpliwych, w niektórych przypadkach, walorach estetycznych ubrań.


i na pewno nikt tu nie obśmiewa oldskulowych kiecek ani barbiowych kreacji w kontekście tego jak wyglądają na konkretnym kimś?gimme a break


Czy mając 150 kilo żywej wagi założysz princessę na 3 kołach? Czy nikt tym dziewczynom nie powiedział po prostu, że to wygląda źle (mnie bez ogródek powiedziano, jakie fasony robią ze mnie Fionę na kaczych łapach)? Nie znalazła się ani jedna życzliwa osoba? Tak, życzliwa, bo uważam, że ktoś kto życzy dobrze młodej powinien skomentować, odwieść od zakupu i odwalić tym samym kawał cholernie dobrej roboty. Rozumiem jednak że dla części princessa to spełnienie marzeń z dzieciństwa i dlatego na taka suknię padło. Zdaję sobie też sprawę, że być może na potrzeby części tych dziewczyn trzeba było nagiąć lekko rzeczywistość. Ok. Jest to jest. Ale czy to znaczy, że wszyscy mają siedzieć cicho, ewentualnie uprawiać słodkopierdzenie, że pięknie, cudnie i słitaśnie? Ja bym tego, w odniesieniu do mnie, nie zniosła.


Cytat:
same Very Wang tu mamy,same estetki, wręcz koneserki...


Hmm...czytając dzienniczki niektórych dziewczyn odnoszę takie wrażenie. Prosto, skromnie, bez przerostu formy nad treścią.


Nie osądzaj wszystkich swoja miarą.
Nikt się tu nie jara i nie podnieca. Nie czuję się lepiej komentując brzydactwa. Czasem jest mi najzwyczajniej przykro, że ludzie robią sobie taką krzywdę. Zastanawiam się dlaczego wybierają to, co wybierają. Czego to jest kwestia? Wychowania, kultury, pieniędzy?

Każdy, zgodnie z konstytucyjną zasadą wolności wypowiedzi oraz prawa do własnych przekonań, w tym religijnych i politycznych wkleja w tym wątku to, co sam uważa, za bezguście.
Tak działa demokracja.
Nie chcesz pisać w tym wątku? Wstydzisz się? Przecież nikt Cię nie zmusza. Wyluzuj trochę.
Daj się ludziom trochę pobawić.

Suknie a`la Dynastia, tudzież inne oldskulowe kiecki lat 80 są niestety, obiektywnie patrząc, kiczowate. W ogóle moda tamtych lat była z założenia i kiczowata i groteskowa. Zgadzali się z tym ludzie kiedyś i zgadzają dziś. Jest to jednak pewien kawałek historii, w dodatku pełen ciekawych postaci jak Queen czy Bowie, więc moda nadal będzie czerpać inspirację z wizerunku scenicznego artystów. Nie zmienia to faktu, że ów przeładowany i krzykliwy styl jest oceniany przez znawców jako kicz.

Elegancja i estetyka tkwi w prostocie. Spójrz na suknie np. Urszuli Matei. Nazwiesz je, wszystkie jak leci, eleganckimi? Uważasz, że nawał sztucznych kwiatków, 5 kół, masa drapowań, falban i koronek, łączenie ecru i bieli na jednej sukni, przezroczyste gorsety to dobry styl?

Chyba widać różnicę, prawda?
Niemniej ma ktoś ochotę na Matję? to niech kupi, co mi do tego.
Ale mam prawo taką kieckę oceniać.

Mateja


Anna Kara


Pronovias
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tatarak Sro Gru 01, 2010 11:57 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 6:15 pm   

Cytat:

Nie osądzaj wszystkich swoja miarą.


chyba mnie z kimś pomyliłaś
ja nie mam podejścia, które trafnie podsumowałaś zdanie niżej:


Cytat:
Daj się ludziom trochę pobawić.



o czym to ja...


:chytry:
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 9:02 am   

a co powiecie na cos takiego?
Ta dziewczynka to córka :)
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 4:23 pm   

Nie wiem czy to dobry wątek, ale jakoś mnie tak "nie urzekło" - ludzi stać na wypasione wesele, niby obracają się w trendach a wybrac suknię, która nie podtrzymuje biustu...


_________________

dzienniczek Basi
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 4:27 pm   

Karola5, suknia podtrzymuje, problem tkwi raczej w biuście tej pani...
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 4:46 pm   

No jaki by biust nie był suknia ma go podkreślić lub ukryć, żeby pięknie się prezentował. Mam wrażenie że tej pani biust się zaraz wyleje :P
_________________

dzienniczek Basi
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 8:16 pm   

to i ja cos dorzucę

pink.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1074 raz(y) 15.64 KB

_________________
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 3:59 pm   

dlaczego dopiero teraz znalazłam tu zdjęcie tej sukienki Anna Kara? :/ przepiękna. No ale nie o tym nie o tym.

Ja się zastanawiam, kto w ogóle pozwala na realizację pomysłów projektantów tych sukienek....?

A co do stylu lat 80- on nie jest taki zły, ale trzeba umieć pewne rzeczy łączyć, komponować i wybierać, dobierać do swojej figury, urody i stylu. Po prostu niektórzy ludzie upierają się na jakiś styl, nie biorąc pod uwagę jak w tym wyglądają. Stąd takie "kwiatki".

A te sukienki, które tu wklejacie sa po prostu w większości paskudne wg mnie .
_________________

 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:27 am   

niektóre z tych sukien sa tak straszne, że aż brak mi słów...
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 7:41 pm   

a co powiedzie na takie wylewanie biustu jak poniżej.
Kolejne 2 zdjęcia to inna suknia nie uważacie, że oryginalna hihi

okropna suknia 1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 999 raz(y) 15.66 KB

suknia 2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 952 raz(y) 26.85 KB

suknia 2a.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 962 raz(y) 28.78 KB

_________________




 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 10:13 pm   

naprawdę zafascynowały mnie cygańskie suknie ślubne


_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 10:14 pm   

ooo ta ostatnia jest właśnie w tym programie na TLC :)
_________________
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 11:44 pm   

myslalam, ze na 2 zdjeeciu to justin timberlake?!
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 12:48 am   

niem napisał/a:
myslalam, ze na 2 zdjeeciu to justin timberlake?!

Ja też :x_rot :jok
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 12:42 pm   

też widziałam wczoraj ten program na TLC.. hmm nam sie to nie podoba ale sadze ze oni na nasze "skromne" suknie slubne patrza z politowaniem..
najbardziej bylo mi zal tej dziewczynki ktora "szła" a raczej "toczyła sie " do pierwszej komunii świętej.. brr
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 6:42 pm   

A ten oryginalny strój ślubny? :haha:

51fb3c74ddab9db15af86443a6de64b9,12,19[1].jpg
Pobierz Plik ściągnięto 909 raz(y) 18.9 KB

92c157348cb56eb95ec1f1d56ac7f995,12,19[1].jpg
Pobierz Plik ściągnięto 882 raz(y) 16.78 KB

Ostatnio zmieniony przez Kasia13 Pią Wrz 30, 2011 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
afra 

Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 9:28 pm   oj nie ładnie

Zgadzam się z MadlyinLove. Oby żadna z was nie znalazła tu za kilka lat siebie, bo część z tych sukni to po prostu stare modele. Oczywiście jest kilka wyjątkowo "specyficznych i przekombinowanych" ale to właśnie one odzwierciedlają marzenia i wyobrażenia tych dziewczyn o ich sukni ślubnej.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 8:20 pm   

Czytając artykuł z internetowej gazety.pl natknęłam sie na fotki ze śluby Małgorzaty Niemczyk - znanej siatkarki i podobno posłanki PO W Łodzi.... i nie wiem, co to jest to cos co ona ma na sobie.... góra dziwna, dół przezroczysty, a całośc wygląda jak uszyta z firanki....



_________________

 
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 8:35 pm   

Pusiak napisał/a:
góra dziwna, dół przezroczysty, a całośc wygląda jak uszyta z firanki....

Zapomniałaś dodać, że wisi toto na niej jak na wieszaku, faktycznie stylizacja delikatnie mówiąc nieudana :?
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 8:38 pm   

justine81 napisał/a:
Zapomniałaś dodać,


No fakt, zapomniałam :) mało tego podkreśla większość mankamentów figury :)
_________________

 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 11:41 pm   

ja tylko się zastanawiałam czy ona kwiatki to w doniczce trzyma?
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 12:04 am   

wow... no ja myślałam, że ten ślub był z 15 lat temu- tak po stylizacji młodej i scenerii...
a to było całkiem niedawno!
Malo tego ślubu udzieliła im sama pani Hanna Zdanowska (!) http://lodz.naszemiasto.p...hanna,id,t.html
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl