Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Coś do cywilnego
Autor Wiadomość
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 10:29 pm   

Niebieska ale tobie chodzi o cos takiego jak suknia ślubna tylko w innym kolorze, ale równie dostojne :)

[ Dodano: Pon Gru 11, 2006 10:47 pm ]
a co myślisz o tym :)

Tombola.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1193 raz(y) 15.46 KB

_________________
 
 
 
Niebieska 

Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 11:03 pm   

Bardzo ładna ta sukienka, tylko kiepsko bym w niej wygladala.
Imyszko, utrudnienia są takie: mam ok 5kg nadwagi (ale np. nogi mam ok, wiec sukienka nie musi byc do podlogi), nie mogę założyć butów na obcasie (bo moj narzeczony wcale nie jest wyzszy ode mnie) i najlepiej sie czuje w ciemnych kolorach. wiec wybor stroju spedza mi sen z powiek :roll:
W sumie to sie zastanawiam czy musze wygladac az tak dostojnie? Przyznaje ze jeden slub w bialej sukni mam uz z soba (takie tam bledy mlodosci :wink: ) Naprawde glupieje.
 
 
 
Agiii 


Wiek: 41
Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 9:14 pm   

a co powiecie na takie ?? ?

[ Dodano: Czw Mar 27, 2008 9:21 pm ]
Czy to sie nadaje na cywilny?? szkoda ze nie biała

2.jpg
2
Pobierz Plik ściągnięto 1355 raz(y) 14.48 KB

1.jpg
1
Pobierz Plik ściągnięto 1316 raz(y) 16.54 KB

suknia.jpg
3
Pobierz Plik ściągnięto 1246 raz(y) 18.64 KB

 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 3:26 pm   

Wydaje mi się żebie sukienczki sie nadaja na ślub cywilny :) obie są ślicze choc bardziej podobami sie ta druga czyli biała :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Agiii 


Wiek: 41
Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 8:04 pm   

Wlasnie szukam na slub cywilny...mieszkam w anglii i moze tutaj kupie...rozgladam sie :)


znalazłam taka za 129 funtow

biala.jpg
biala
Pobierz Plik ściągnięto 1232 raz(y) 13.95 KB

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:10 pm   

bardzo ladna.. a szukalas na ebayu..?
_________________
 
 
Agiii 


Wiek: 41
Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 10:22 pm   

Lmyszka nie otwiera mi sie plik..na e bay nie szukalalm
 
 
Aida 

Wiek: 42
Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 3:59 pm   

Czy do cywilnego welon absolutnie odpada? Co myślicie na ten temat? Ja mam ślub cywilny, ale pani w salonie sukien przypięła mi welon tak na próbę i... no jakby się ziemia pode mną rozstąpiła. :) Pięknie było... Przez chwilę zrobiło mi się żal, że nie będzie welonu. :oops:
_________________
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 5:29 pm   

Mieszkałam 23 lata na przeciwko USC centrum - widziałam i dziewczyny w welonach i bez.
Tych w welonie nikt palcem nie wytykał.
Ja nie mam, nie chciałam i nie mam (może dlatego, że mi go nie przymierzyły :lol: ).
_________________

16.08.08
 
 
 
Aida 

Wiek: 42
Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 8:14 pm   

Abudabi napisał/a:

Ja nie mam, nie chciałam i nie mam (może dlatego, że mi go nie przymierzyły :lol: ).


Skoro nie chcesz welonu to nie pozwól go sobie założyć ani na chwilę, pod żadnym pretekstem ! :!: Ja też byłam w 100% pewna, że żadnego welonu nie będę miała, a teraz mam wątpliwości. Na szczęście o dodatkach będę decydowała za 3 miesiące. Teraz nie wiedziałabym co postanowić.
_________________
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 8:35 pm   

Aida napisał/a:
Abudabi napisał/a:

Ja nie mam, nie chciałam i nie mam (może dlatego, że mi go nie przymierzyły :lol: ).


Skoro nie chcesz welonu to nie pozwól go sobie założyć ani na chwilę, pod żadnym pretekstem ! :!:

Mówisz, że aż tak?
do mojej sukienki welon nie pasuje nawet - to mam z głowy.
_________________

16.08.08
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 8:42 pm   

Aida napisał/a:
Skoro nie chcesz welonu to nie pozwól go sobie założyć ani na chwilę, pod żadnym pretekstem ! :!: Ja też byłam w 100% pewna, że żadnego welonu nie będę miała, a teraz mam wątpliwości.


Od początku byłam przeciw i mimo, że Pani w Estera Novias próbowała mnie uszczęśliwić welonem zdania nie zmienię. Czuję się jak w firance... dla mnie welon jest zbędnym dodatkiem.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Aida 

Wiek: 42
Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 9:44 am   welon cywilny :)

Wiecie, że wszystko jest kwestią gustu. Mnie widok samej siebie w welonie zupełnie rozmiękczył. Nigdy nie przypuszczałam, że tak może się stać. I jeszcze wyraz twarzy mojej mamy... Jeśli mówicie, że cywilna panna młoda w welonie nikogo nie szokuje to wezmę pod uwagę jakiś skromny i nie za długi welon. Może się jeszcze okazać, że do mojej sukni pasuje tylko typowo kościelny, długaśny welon, a taki odpada. Poza tym obecność welonu na weselu pozwoli na oczepiny z tradycyjnym rzucaniem. W wersji bez welonu zastanawiałam się nad rzucaniem bukieciku albo podwiązki...
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 4:13 pm   

Znalazłam stronę www z tematem "Suknie na ślub cywilny". Uważam że niektóre sukienki na tej stronie są śliczne :buja w oblokach:
Oto link:

http://wedding.w8w.pl/SUK...ILNY/index.html

PS. Jakoś nie przemawia do mnie nazwa: "suknie na ślub cywilny"-myślę że białe suknie również z powodzeniem pasują na ślub cywilny. Przecież ślub cywilny to również ślub. A to czy kobieta wybierze suknię białą, czy w innym kolorze na ślub cywilny to tylko rzecz gustu. Takie jest moje zdanie :]
_________________
 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 6:19 pm   

zgadzam sie z klaudynka, ja traktuje swoj slub cywilny jako moj jedyny i bardzo wazny slub i suknia bedzie jak najbardziej slubna a nie wieczorowa :) co prawda nie biala bo takie suknie mi sie nie podobaja ale ecru :) mialam duzo watpliwosci, pewnie znajda sie krytycy na moim slubie ale co tam, to moj slub i ubiore sie w suknie slubna! :) a co do welonu to jak najbardziej popieram mimo ze sama nie zaloze :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 10:33 pm   pomocy!!!

Cześć dziewczyny :)

Dziś kupiłam sukienkę na ślub cywilny, jest czerwona..... hmm w sumie nie wiem czemu wybrałam czerwoną. szłam z nastawieniem na ecru a tu taka niespodzianka :)

no tak ale mój problem polega na tym że mój K. ma jasny bezowy garnitur i kompletnie nie wiem jakie dodatki mam wybrać :? tzn koszula dla K. krawat a może musznik i w jakim kolorze ? no i jaki bukiecik? a może jeden kwiat? no i wogóle w jakim kolorze te kwiatki? zupełnie nie mam pomysłu :? pomóżcie :)
_________________
 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 12:16 pm   

Gratuluje zakupu :!: Jak znajdziesz chwilke to wklej koniecznie jej zdjęcie (na sobie:))
Myślę, że Twój narzeczony mógłby mieć czerwony krawat i np czerwonego kwiatka w butonierce, a Ty czerwonż wiązankę z beżowym przybraniem albo kwiaty czerwnoe i ecru.. To tylko taka moja sugestia.. :razz:
_________________
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 12:55 pm   

Dziękuje bardzo za podpowiedź :) czerwony krawat to nie zły pomysł... mama namawia mnie na czerwoną koszulę i jasny krawat dla Krzyśka ale ja myślę że było by za czerwono :? On sam zdaje sie na mnie .... i dziękuję mu za to bardzo bo teraz nic innego nie robię jak myślę o kolorze jego koszuli :lol:

a jeśli chodzi o kwiatki to czerwone chyba też odpadają chyba że jakieś jasne i czerwone przybranie hmm co o tym myślicie??

moja sukienka jest taka czerwona że boję się nadmiaru tego koloru no ale nawiązanie jakieś musi być :? ojoj mam teraz o czym myśleć :)

jak tylko nauczę sie wklejać zdjęcia :) pokaże wam moją sukieneczkę
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 7:10 pm   

czerwony krawat bedzie "sie kojarzyl", dlatego odradzam.. uwazam, ze czerwona koszula + kremowy krawat powinny dobrze wygladac, dla Ciebie widzialabym czerwone buty i kremowe kwiaty.. a jaki fason ma sukienka..?
_________________
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 7:33 pm   

masz rację z tym krawatem :lol: w takim razie czerwona koszula i jasny krawat :)

sukienka jest dopasowana w pasie i trochę sie rozszerza w dół, długa i chyba z satyny :? nie wiem dokładnie co to za materiał :) taki trochę błyszczący...na górze na wysokości biustu ma wstawkę z takiego cienkiego materiału wiązaną na szyi a pod biustem szarfę i klamrę.

a co do butów nie sądzisz że czerwone to przesada? myślałam raczej o czarnych... ale już sama nie wiem :?

ach mam jeszcze pytanko :) czy do jasnego garnituru mogą być ciemne buty czy powinny być jasne?

zaczynam sie stresować tym że kupiłam tą czerwoną sukienkę co mnie podkusiło :evil: gdybym kupiła jasną nie miała bym problemu bo już miałam wszystko obcykane :) a tak sama kłopotu sobie narobiłam :(

no tak ale ona tak na mnie patrzyła że musiałam ją zabrać do domu :D
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 7:46 pm   

mysle, ze czerwone buty beda najlepsze, na pewno nie przesadne, czarne absolutnie nie, po co wprowadzac dodatkowy mocny akcent.. jesli chcesz cos delikatniejszego, pomysl o sandalkach, np.







co do butow narzeczonego, to uwazam, ze powinny byc nieco ciemniejsze niz garnitur, raczej nie czarne, jesli juz to brazowe..
_________________
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 8:00 pm   

te sandałki są śliczne szczególnie pierwsze :) tylko trochę obcas za wysoki ale i tak są śliczne :D i może masz racje po co kolejny kolor :?

no to jak już trochę wiem to wybiorę sie w sobotę na zakupy i pochwalę się co i jak :)

dzięki serdeczne za podpowiedzi :)
_________________
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 10:27 pm   

Moj stroj do slubu cywilnego:
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 8:19 pm   

Katarzyna Skrzynecka na ślubie cywilnym:



oraz Anita Kruszewska w ślubnej kreacji:

_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Sro Cze 24, 2009 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 16, 2011 2:28 pm   

Macie może jakieś pomysły jaką sukienkę wypada założyć na ślub cywilny?Mi się podobają do kolan mniej więcej taki krój jak na zdjęciu.Kolor czarny raczej odpada. Zastanawiam się czy szukać białej sukienki, czy kolorowej.

1502554690.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1004 raz(y) 13.23 KB

Ostatnio zmieniony przez Magdzik Sro Mar 16, 2011 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 10:25 am   

czarna - nie, ale inne kolory - zdecydowanie tak
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 17, 2011 4:01 pm   

Coś takiego mi się podoba.Myślicie, że to się nadaje na ślub cywilny?

d13348d25403cfdc.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 988 raz(y) 19.43 KB

Ostatnio zmieniony przez Magdzik Czw Mar 17, 2011 4:03 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 4:27 pm   

Magdzik, fajna :)
Jak najbardziej się nadaje do tego coś na ramiona i będzie git :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 4:42 pm   

Magdzik, jasne że może byc.
_________________

 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 5:01 pm   

Może coś takiego:





_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Czw Mar 17, 2011 5:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 5:38 pm   

Ja postawiłabym na jakiś bardziej wyrazisty kolor.
Magdzik, ta fioletowa sukieneczka bardzo fajna. I jak najbardziej nadaję się do cywilnego.
_________________
 
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 17, 2011 6:44 pm   

MI też fioletowa się bardzo podoba:)
a z tych które dołączyła Dosia_Zosia ta pierwsza
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 17, 2011 8:53 pm   

Mi się tyle sukni do cywilnego podoba, że zaraz chyba zbzikuję :smile: Ta jest też ładna w różnych kolorach :P

foto4.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 982 raz(y) 37.31 KB

 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 11:45 am   

Magdzik, a oglądasz te sukienki na stronach jakiś sklepów, allegro czy tak po prostu jako zdjęcia necie?? Bo czasem niestety rzeczywistość weryfikuje plany :roll: Mi się podobały inne sukienki a koniec końców w Ptaku nie znalazłam nic z tego co chciałam i kupiłam zupełnie inną :wink:
_________________

Ostatnio zmieniony przez niesia2708 Pią Mar 18, 2011 1:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 18, 2011 2:11 pm   

niesia2708, na razie szukałam w internecie i na allegro.Po sklepach jeszcze nie szukałam,bo ślub planujemy dopiero tak na wrzesień październik więc jeszcze jest czas, a poza tym teraz nie mogę kupić jeszcze sukienki,ponieważ jestem na Dukanie i później mogła by na mnie wisieć.Ale rozglądam się jakie są teraz kroje i podobają mi się bardzo z takich, które wstawiłam. Na pewno bym chciała do kolan, nie dłuższą. Tylko nie wiem czy szukać białej (ale nie typowo jak do ślubu kościelnego) czy postawić na inne kolory :roll:
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 5:38 pm   

Magdzik, ja uważam, że krem czy ecru jest ponadczasowe i takie ślubne :)
oczywiście, widziałam panny młode w kolorowych sukienkach, szczególnie te cywilne, ale mnie się to po prostu średnio podoba..
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 6:04 pm   

Na ślub cywilny znalazłam takie oto inspiracje:



_________________
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 27, 2011 7:28 pm   

Z jednej strony kolorowe suknie mi się podobają ale z drugiej marzy mi się też taka biała skromna suknia :P
 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 8:41 pm   

Ja wybrałam skromną suknię, ale jednak ślubną. To w końcu suknia ślubna a nie kościelna :) Bierzemy ślub tylko cywilny z własnego wyboru a nie z konieczności i nie wiem dlaczego przez niektórych taki ślub jest traktowany jako mniej ważny.
 
 
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 11:34 am   

Ja również mam długą, zwiewną śmietankowo-białą suknię :) Co z tego, że to (tylko??) ślub cywilny??!! Dla mnie tak samo ważny i raczej zakładam, że to tylko ten jeden w moim życiu:) Sukienkę kupiłam w Ptaku, myślę że cena całkiem przystępna a poczułam się w niej anielsko po prostu :) Nałaziłyśmy się z moją świadkową dość sporo i dopiero na sam koniec ją wypatrzyłyśmy :) Ale jest dokładnie taka, jaką chciałam :)
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 10:33 pm   

A ja miałam normalną suknię ślubną :) Koronkową w kolorze złamanej bieli? :smile:
_________________


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 15, 2013 7:20 am   

Rusałka_Maja napisał/a:
A ja miałam normalną suknię ślubną :) Koronkową w kolorze złamanej bieli? :smile:

i wyglądałaś prześlicznie!! :)
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 5:49 pm   

Chcialabym poprosic Was opinie. Bedziemy miec slub cywilny i wesele wiec suknie chyba bede miec slubna. Myslalam o
Tylko ecru i z zielona koronka. Co o tym myslicie?
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 12:35 am   

aniuniai napisał/a:
Chcialabym poprosic Was opinie


Jak dla mnie - suknia bomba. ;) Tylko tej zielonej koronki nie mogę sobie wyobrazić. Czy to będzie szmaragdowa zieleń - ostatnio bardzo modna? ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 11:37 am   

Ja tam jestem za klasyką - żadnych zieleni.

Dla tych, które uważają, że nie wypada sukni slubnej z prawdziwego zdarzenia na slub w USC (co dla mnie osobiście jest bzdurą :] ) mam propozycje z orsay z obecnej okelkcji- taniocha bo 160zł :) :
Tu piękne kamyczki przy szyi.
To zdjęcie mało fortunne, ale sukienka się lekko błyszczy i na żywo wygląda na prawdę pięknie.
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 11:48 am   

Paolina napisał/a:
tej zielonej koronki nie mogę sobie wyobrazić.


Przyznam, że ja również. Może lepiej skup się na zielonych dodatkach, jak np buty, kolczyki, makijaż.
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 2:36 pm   

Ja to wogole chcialam zielona ale nie ladnie wygladalam. Dlatego szukalam czegosc posredniego. A koronka mialabybyc raczej jasno zielona. Cos takiego
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 2:45 pm   

Paolina napisał/a:
aniuniai napisał/a:
Chcialabym poprosic Was opinie


Jak dla mnie - suknia bomba. ;) Tylko tej zielonej koronki nie mogę sobie wyobrazić. Czy to będzie szmaragdowa zieleń - ostatnio bardzo modna? ;)


Ja też jakoś nie bardzo

M4rcysi4 napisał/a:

Dla tych, które uważają, że nie wypada sukni slubnej z prawdziwego zdarzenia na slub w USC (co dla mnie osobiście jest bzdurą :] ) mam propozycje z orsay z obecnej okelkcji- taniocha bo 160zł :) :


Również się zgadzam :)
Ja miałam cywilny i miałam normalną ślubną suknię.. co prawda my nie mieliśmy w USC, ale myślę, że gdyby tak było sukienka by była ta sama.. nie wyobrażam sobie innej w tym dniu :roll:
a te propozycje które rzuciłaś bardzo fajne, przy czym skłaniałabym się ku 2 :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl