Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ariadna
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 7:45 pm   Ariadna

xxxxxxxxx
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Pon Lut 05, 2007 9:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:59 pm   

Jak dla mnie to ta sala jest stanowczo za ciemna
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 10:17 pm   

napewno nie 150 osob, jak na moje nieprawne oko maks 100
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
maliga 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Gru 2004
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 10:57 am   Ariadna

Witam,

wydaje mi się, że nigdzie nie pojawiła się jeszcze moja sala- Ariadna. Właściwie jest to dom kultury na Widzewie, ul. Niciarniana. Do sali jest przypisana firma cateringowa, którą z czystym sumieniem mogę polecić. Najważniejsze, że nie jest drogo (sierpień 2005 cena 95 zł/osobę) jak na Łódź a jedzenia jest mnóstwo i bardzo dobre. Właściciel idzie na rękę i można się z nim dogadać. Może ktos jeszcze miał tam wesele?

[ Dodano: Wto Kwi 11, 2006 12:10 pm ]
150 osób to tam na pewno nie wejdzie-u mnie było 106 i to było ok ale więcej sobie nie wyobrażam.
_________________
Serdecznie Cię pozdrawiam Gość
 
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 14, 2006 9:54 pm   Re: Ariadna

brałam te salę pod uwagę, w sumie całkeim nieźle się prezentowała, ale TAM NIE MA OKIEN i ponieważ bałam się, że podczas zabawy będzie straszna duchota, zrezygnowałam z niej.
_________________

 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 11:08 am   

Ja bralam te sale pod uwage:)
ale w koncu jak podliczylam cene dekoracji i zmiany oswietlenia, nie podobaja mi sie te jasne sztuczne biale jarzeniowy... to wyszlo mi jeszcze drozej niz w takiej sali w ktorej jest drozsze menu ale juz nie trzeba stroic sali:)

Nie ma okien...ani jednego i nie ma klimy!! duchota!!:>
_________________
 
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 11:27 am   

nie ma okien, ale ma kilka takich dużych drzwi, które sa w czasie wesela otwierane. Ostanio przejżedżałam koło tej sali jak było jakies wesele, nie wiem jak te otwarte drzwi prezentuja się od wewnątrz, pewnei jest trochę dziwnie, bo kazdy przechodzacy ulica Niciarnianą może sobie pooglądać co się dzieje na sali.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Madlen Pią Paź 06, 2006 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Carme 

Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 10:58 pm   

Właśnie się zastanawialiśmy nad tą salą, ale skoro piszecie, że tam nie ma okien (jeszcze nie byliśmy jej zobaczyć), to jakoś troszkę mnie zniechęca....
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 11:31 pm   

Ja byłam teraz we wrześniu tam na weselu. sala fajna, ładna, schludna i sama się nad nią zastanawiałam, dopóki nie spróbowałam jedzenia firmy która jest przypisana do tej sali. Mój narzeczony jest kucharzem więc jemu to juz w oóle nic nie smakowało.
*Rosół w wazach p[odany był z makaronem więc kluski trzeba było sobie łowić, do tego z bulionu.
* bigos był tak kawśny że nikt go nie ruszył
* stół wydawał się zapchany ale tak na prwde to nic konkrtenego do jedzenia nie było
* Jeżeli kogos nie było przy stole nie dostwał jeść i tzrba było sie prosić

Poza tym nic więcej. Barszcz czerwony i biały były nie najgorsze chociaż tez nie jakieś wspaniałe. Ogólnie wrócilismy z wesela głodni :-?
Pomyslałam że wkleje zdjęcie sali.
Oto ona:

sala1.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 885 raz(y) 27.65 KB

_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka19 Sro Sty 10, 2007 11:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 3:54 am   

szczerze mówiąc sali nigdy nie widziałam w środku ale stanowczo nie polecam ze względu na firmę cateringową , która jest do tej sali przypisana.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl