Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Niepomalowane, nieuczesane............
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 9:41 am   

ana88, u nas tak samo

Z K. jesteśmy partnerami na dobre i na złe, jest moim najlepszym przyjacielem więc nie widzę powodów dla których nie miałabym chodzić przy nim "w nieładzie". Nie mówię tu o SKRAJNYM ZAPUSZCZENIU SIĘ, ale jak zapomnę wydepilować nóg czy pojawię się z zielona maseczką na twarzy... i tak mnie kocha :)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 12:38 pm   

Maluję się codziennie, więc jak zdarza się dzień, że nigdzie nie wychodzimy, to oczywiście z tego korzystam i żadnego problemu przy mężu nie widzę.
Mało tego, on nawet woli jak jestem bez makijażu, bo twierdzi że jestem taka piękna, że nie muszę się malować.. O takk.. chciałby 8)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
m@jeczk@ 

Wiek: 32
Dołączyła: 23 Maj 2014
Posty: 3
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sro Maj 28, 2014 2:26 pm   

jakoś nie wydaje mi się, żeby to był duzy problem po slubie, jesli jestescie ze soba jakis czas, mieszkacie albo pomieszkujecie to chyba jasne, ze wasz mężczyzna widuje was bez makijazu, nieuczesaną, ubraną w dres czy zasmarkaną z powodu choroby. wydaje mi sie, ze jak my widzimy swoich facetow w totalnym nieladzie to wydaja nam sie bezbronni, slodcy i kochani, mysle, ze oni podobnie patrza na nas, a przynajmniej moj facet :)
_________________
www.kapelo.pl
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 28, 2014 7:51 pm   

Mój to mi mówi, że najbardziej mnie lubi rano- rozczochraną, rumianą i nieumalowaną. Śmieszne :?
_________________

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 28, 2014 7:58 pm   

tygrysek7773 napisał/a:
Mój to mi mówi, że najbardziej mnie lubi rano- rozczochraną, rumianą i nieumalowaną. Śmieszne :?


Nieprawda :) Wbrew powszechnej opinii nasi faceci wolą nas w naturalnej wersji :)

Mój przyszły zawsze wiosną przy słonecznej pogodzie zabrania mi się malować i każe wystawiać pyszczycha do słońca, bo "uwielbia" moje piegi :)
_________________
 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 10:45 am   

Haha oni wszyscy tak mowią, ale ja mam taką urodę, że rano wyglądam jak po grubszej imprezie - włosy w każdą stronę, cienie pod oczami, nieprzytomny wyraz twarzy... to jaki ten mój mąż ma gust, jak ja mu się taka podobam?! :smile:
_________________
Pamiętnik Piotrka i Wiki: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17563



 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 5:11 pm   

Myślę, że po prostu tak im bardziej pasujemy do wizerunku ,,strażniczki" domowego ogniska. Co innego, gdy nas zabierają na wyjście :lol:
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 6:36 pm   

Juska napisał/a:
tygrysek7773 napisał/a:
Mój to mi mówi, że najbardziej mnie lubi rano- rozczochraną, rumianą i nieumalowaną. Śmieszne :?


Nieprawda :) Wbrew powszechnej opinii nasi faceci wolą nas w naturalnej wersji :)


Oczywiście :) nie znam faceta który uważałby inaczej :smile: (chłopca może tak, ale nie faceta :razz: )
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 10:27 pm   

Mój marudzi, gdy jestem zbyt mocno umalowana, dlatego na co dzień maluję się delikatnie. Natomiast na wyjścia "mam błyszczeć", więc hulaj dusza! :smile:

Oświadczył mi się z rana jak byłam nieumalowana i nieuczesana, więc coś w tym musi być, że mężczyźni lubią nas w wersji saute :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Nie Paź 12, 2014 10:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 7:50 am   

Catylyn89 napisał/a:
coś w tym musi być, że mężczyźni lubią nas w wersji saute :)


dokładnie, chociaż trochę się Mojemu dziwię,bo ja lubię siebie choćby z delikatnie podkreślonymi oczami :-) ale z drugiej strony On mi się też zawsze podoba,nawet jak się nie ogoli :D
_________________
 
 
olgaberek 

Dołączyła: 19 Maj 2015
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 19, 2015 9:53 am   

A ja lubie wygladac ladnie glownie dla SIEBIE, ZLE SIE CZUJE SAMA ZE SOBA TAKA ROZCZOCHRANA I NIEUMALOWANA:)
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2015 6:02 pm   

Nigdy nie mialam obsesji na punkcie swojego wyglądu. Mąż wie, jak wyglądam potargana, rozmazana, bez makijażu, w podartych ciuchach. Choć, staram się być zadbana nawet w domu. Depilacja jest systematyczną częścią, mąż nigdy nie narzekał. Często w domu się nie maluję, ale zawsze jestem uczesana i umyta :-) z maseczką na twarzy ogólnie chodzę rzadko, ale jeśli chodzę to mąż mi w niczym nie przeszkadza, natomiast ma ze mnie ubaw po pachy :smile: :smile:
_________________

 
 
kamila12345 

Dołączyła: 15 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 10:24 am   

Ja przy moim chłopaku chodzę codziennie w makijażu, bo maluję się do pracy, a demakijaż robię dopiero jak się kładę spać. Czasem tylko zapominam o depilacji nóg, ale obiecał mi na Mikołajki, ze dostanę super nowoczesny depilator !! ! :razz:

Usunęłam reklamę u podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 23, 2015 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl