Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyprzedaże sukien
Autor Wiadomość
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 7:31 pm   Wyprzedaże sukien

Wypożyczyłam dzisiaj sukienkę w Poezji na Sienkiewicza, ale mierzyłam też suknie z wyprzedaży. Jeżeli chcecie kupić tanio suknię to idźcie tam zobaczyć. Niektóre sprzedawane są za mniej niż połowę ceny. Mają spory wybór. Moja koleżanka kupiła tak w zeszłym roku suknię na kwiecień br. w Galerii ?lubnej i była bardzo zadowolona. Myślę, że warto spróbować. Bo to bardzo duża oszczędność.
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 2:06 pm   jak to jest z tymi wyprzedazami?

mam pytanko, czy jesli salon decyduje sie obnizyc ceny sukien w ramach wyprzedazy na koniec sezonu to oznacza, ze do sprzedania jest tylko ten konkretny rozmiar, który akurat wisi? czy dopasuja mi go do sylwetki (zakladajac, ze to moj rozmiar, tylko np. zbyt szeroka w talii lub za dluga)? kiedy zaczynaja sie wyprzedaze w salonach? :?
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 2:13 pm   

Cytat:
kiedy zaczynaja sie wyprzedaze w salonach?

dokładnie nie wiem ja zaczęłam się rozglądać za suknią bodajże w listopadzie 2004 i już wtedy w salonach były wyprzedaże.
Cytat:
mam pytanko, czy jesli salon decyduje sie obnizyc ceny sukien w ramach wyprzedazy na koniec sezonu to oznacza, ze do sprzedania jest tylko ten konkretny rozmiar, który akurat wisi?

Z tego co wiem to nie. Przynajmniej w moim przypadku, suknię mam szytą na mój rozmiar.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 2:25 pm   

Mika nie ukrywam, ze liczylam na Ciebie wlasnie :D
jesli jeszcze ktoras ma jakies doswiadczenia z wyprzedazy to piszcie plizzzzzzzz :D
 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 3:09 pm   

Nie wiem jak to wygląda gdzie indziej, ale w Poezji na Sienkiewicza (u nich biorę suknię) już od lipca wyprzedają sukienki z bieżącej kolekcji. Moja koleżanka, która ma ślub w grudniu już skorzystała z tej oferty i tam kupiła. Sukienkę będą jej dopasowywały i odświeżały w ramach ceny za jaką ją kupiła, a pieniążki zapłaciła nieduże, bodajże 1000 zł. Warto skorzystać z tej oferty, bo mają jeszcze w tej chwili bardzo duży wybór.

Wyprzedaże też dość szybko zaczyna Galeria ?lubna, przynajmniej tak było w zeszłym roku. Moja kuzynka kupowała u nich taką suknię już sierpniu, a dopiero teraz 20 sierpnia będzie miała wesele. Sukienka była też dopasowywana, ma ją już u siebie w domu i wszystko jak najbardziej w porządku. Nie było też żadnego problemu żeby ta sukienka wisiała u nich prawie rok.
 
 
green_tea 


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 10:43 pm   

czy wie ktoś jaki jest dokładny adres tego sklepu?
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 5:07 pm   Re: Wyprzedaż sukienek w Poezji na Sienkiewicza

Czy ten salon sukien slubnych miesci sie kolo skrzyzowania z ul Traugutta??
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 8:59 pm   

Oto adres sklepu:

ul. Sienkiewicza 35, tel. 632-14-67
 
 
Natalia 

Dołączyła: 16 Wrz 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lis 02, 2005 8:46 pm   Wyprzedaże sukien

W Furorze na Nawrot mają wyprzedaż kolekcji tegorocznej. Sama jestem zainteresowana jedną z nich tak więc dopytałam, że jeśli decyduję się na suknię z ekspozycji to w tej cenie po przecenie :-) piorą ją, czyszczą i dopasowują na moją figurę. I jeszcze, tak jak dla mnie ważne bo nie bardzo miałabym gdzie ją trzymać ponad pół roku to mogę ją tam przetrzymać, to wtedy i dopasowanie odkładają na późniejszy termin (tak na wypadek zmian w centymetrach:-) )
 
 
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 6:39 am   

Tak samo jest w Galerii ?lubnej na Piłsudskiego.
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 8:36 am   

W Loris też jest wyprzedaż
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:14 pm   

Zauważyłam, że te wyprzedaże zazwyczaj są robione w listopadzie, bo to nie sezon na śluby. A więc moją sukienkę znajdę dokładnie za rok :D

Ale uwaga panny młode z 2006 - teraz jest czas dla Was ;)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:26 pm   

No właśnie. :) Próbuję wyciągnąć Martitę na pierwsze przymiarki i ewentualnie okazyjne kupno sukni. 8)


Także dziewczyny zorientowane w temacie dawajcie adresy gdzie widziałyście wzmiankę o wyprzedażach. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:28 pm   

Ja widziałam w Loris
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:33 pm   

Kryszko, tutaj: http://www.mlodaimoda.pl/
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:40 pm   

Alma_ - tu jest problem z wybraniem się do centrum Łodzi, a co dopiero do Warszawy :lol: , ale dzięki. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:53 pm   

Kryszka, no coś Ty, to tylko 2h drogi! Jakbyście załatwiły kilka salonów jednego dnia to naprawdę miałboby sens :)
_________________
chez alma |
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 12:27 am   

No tak..trzeba sie wreszcie wybrać....pewnie w przyszłym tygodniu jakoś mi się uda coś tam przymierzyć. :wink:
_________________
 
 
 
tysia 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 1:54 pm   

W Łowiczu jest wyprzedaż w jednym salonie na głównej ulicy. Wiem bo tam sobie właśnie kupiłam :lol:
 
 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 3:47 pm   

Ostateczną wyprzedaż sukni mają w Galerii ?lubnej. Ceny od 500 do 1 200 zł :shock: Taniej już chyba nie można kupić :?: Szkoda, że ja już po ślubie :cry: Już nawet swojej sukni nie mam, bo panie z Galerii wzięły ją do komisu i się sprzedała... Może na piątą rocznicę odnowię śluby z moim misiem i jeszcze raz zaszaleję :wink: Już tyle po ślubie jestem, a cały czas podglądam wątek z sukniami i strasznie Wam zazdroszczę tego wybierania :oops: A jak jeszcze pomyślę, że teraz są takie okazyjne ceny to wściekam się na siebie, że w zeszłym roku tak późno zaczęłam szukać kiecki i zapłaciłam o wiele więcej :? Pomimo promocji... Eh, trudno przepadło, mądry Polak po szkodzie...
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 9:08 pm   

niunia napisał/a:
Ostateczną wyprzedaż sukni mają w Galerii ?lubnej. Ceny od 500 do 1 200 zł :shock:


A nie wiesz do kiedy jest ta wyprzedaz?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 9:39 am   

Niestety tym się nie zainteresowałam :( Ale przypuszczam, że pewnie do czasu pojawienia się nowej kolekcji, czyli końca stycznia - początku lutego. Chyba... :?: Najlepiej zadzwoń i zapytaj, nr tel. 042 674 08 34.
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 9:11 pm   

niunia napisał/a:
Niestety tym się nie zainteresowałam :( Ale przypuszczam, że pewnie do czasu pojawienia się nowej kolekcji, czyli końca stycznia - początku lutego. Chyba... :?: Najlepiej zadzwoń i zapytaj, nr tel. 042 674 08 34.


Dzieki za informację :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 9:29 pm   

Proszę jakie niskie ceny znalazłam (jeśli ktoś chce się wybrać do Warszawy):

http://www.susanblanche.com/strefa.html


Np. prześliczna nieosiągalna raczej cenowo suknia Justin Alexander przeceniona z 4600 zł na 2150 zł :mrgreen: :twisted:



wyprzedaz07.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 845 raz(y) 31.6 KB

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 9:44 pm   

No, no... kiecka mi się co prawda nie podoba, ale jakby tak moją Tanger przecenili... :roll:
_________________
chez alma |
 
 
elikg 


Dołączyła: 02 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: z bliska ;)
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 10:28 pm   

kryszka napisał/a:
Proszę jakie niskie ceny znalazłam (jeśli ktoś chce się wybrać do Warszawy):

http://www.susanblanche.com/strefa.html


Byłam w tym salonie w zeszłym tygodniu- niestety ceny ze strony internetowej nijak sie maja do cen w sklepie.Demetrios 823 z wyprzedazy miał kosztowac 1750 zł a kosztuje w realu 2000zł :(
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 11:25 pm   

No to nieładnie... :? A widziałaś wcześniej te ceny na stronie? A jeśli tak, to jaka była reakcja obsługi w salonie na tą informację?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 6:02 pm   

A tu wyprzedaż w Madonnie:

:arrow: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcjepromo.php
_________________
chez alma |
 
 
dr Dolittle 


Wiek: 45
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 4:32 pm   

Moja narzeczona kupiła tydzień temu w Wawie suknię przecenioną z racji wprowadzania nowych modeli z 1550 na 600 zł :D . Niestety nie dane mi jest jej obejrzeć z powodu przesądów :( . A tak przy okazji zapytam, czy przed slubem nie wolno mi widzieć narzeczonej w wybranej suknie, czy samej sukni również???
_________________
Tempora mutantur et nos mutamur in illis
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 4:44 pm   

dr Dolittle napisał/a:
A tak przy okazji zapytam, czy przed slubem nie wolno mi widzieć narzeczonej w wybranej suknie, czy samej sukni również???

Zależy, jak ściśle chcecie przestrzegać przesądów... ciesz się, że narzeczoną w ogóle możesz oglądać :lol:
_________________
chez alma |
 
 
Kangurzyca 

Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 11:49 pm   

cześć :) poważnie się zastanawiam nad kupnem sukienki teraz (ślub w lipcu 2007), rzeczywiście salony robią superkorzystne wyprzedaże :) zalety: ogromna oszczędność pieniędzy (nawet do 2000tys, na te drogie modele) i spokój związany z już dokonanym wyborem :) wady: hmm... zastanawiam się 1) czy sukienka jest w stanie żżółknąć przez 9 miesięcy? i z białej zrobi się ecru?? :P czy może "odnawiają" dopiero przed ślubem? 2) czy przechowają mi ją w salonie do lipca a na przymiarkę i ewentualne poprawki będę mogła przyjść na krótko przed ślubem? (Natalia pisała że w niektórych salonach tak robią - przymiarka i odświeżenie poźniej) :) jeśli zrobią to pózniej to wspaniale, nic tylko brać takie suknie z wyprzedaży :) / moja mama jednak mnie bardzo stopuje, bo uważa że salony w ten sposób chcą się pozbyć sukni, które potem się im kurzą i właśnie żółkną w magazynach, no i że jest problem z przymiarką potem i jeszcze że za rok będą niemodne te co teraz chcą wypchnąc z salonu... :( / o modę akurat nie dbam, wiem co mi się podoba a co nie :) nawet jeśli suknia by była z 2000 roku a piękna, to czemu nie?? co o tym wszystkim myślicie? pozdrówki, przepraszam za gadulstwo ;)
_________________
do wesela sie zagoi :D
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 5:30 pm   

Ja swoją sukienkę kupiłam w "promocji" taniej o jakieś 1000 zł, ale jest haczyk otóż sukienka będzie uszyta i ostatecznie dopasowana już pod koniec marca a ślub dopiero na początku sierpnia dlatego będę musiałą uważać na drastyczne spadki czy wzrosty masy ciała.
W salonach trzeba się dokładnie dowiedziec na czym promocje polegają.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 5:47 pm   

Ja zamówiłam suknię we wrześniu, 9 miesięcy przed ślubem.
Suknia zostanie uszyta na zamówienie we Włoszech, a następnie sprowadzona do salonu, gdzie mam sie stawić w maju. Do tego czasu oni zadbaja o właściwe jej przechowywanie i konserwację. Potem suknia zostanie dopasowana do mojej figury i odbiorę ją pewnie kilka dni przed ślubem.

Tyle w kwestii techniczne wcześniejszego zamówienia sukienki - wszystko załatwia salon :)
_________________
chez alma |
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 6:00 pm   

Ja też prawie 9 miesięcy wcześniej zamówiłam suknię :) Po pierwsze cena o 600 zł niższa (+ rękawiczki, poduszeczka na obrączki i torebka gratis) , a po drugie tak jak napisąła Alma salon zajmuje się suknią przez te wszystkie miesiące także o nic nie musisz się martwić. Masz podato koleją pozycję " z głowy" i zajmujesz się innymi przygotowaniami :mrgreen:
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 8:06 pm   

> ja wszytsko załatwiałam na ostatnia chwilę... także kupno sukni. i dobrze na tym wyszłam poniewaz o tej porze roku salony przepełnione są wyprzedażami :) tak więc swoja suknie kupiłam za równe 1000 PLn - a dodam że jest to francuska suknia z tegorocznej kolecji herve mariage :) czysty zysk.

[zakup w salonie SŁAWA]
_________________
 
 
Kangurzyca 

Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 1:35 am   

dzieki Dziewczynki :) ruszam w przyszlym tyg na polowanie :) na suknie idealną :) wypytam dokładnie w salonie o konserwację i przymiarki :) 3majcie kciuki :) pozdrowionka :)
_________________
do wesela sie zagoi :D
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 12:44 pm   

Kangurzyca napisał/a:
dzieki Dziewczynki :) ruszam w przyszlym tyg na polowanie :) na suknie idealną :) wypytam dokładnie w salonie o konserwację i przymiarki :) 3majcie kciuki :) pozdrowionka :)


> no to powodzenia :!: :!: :!: kciuki trzymamy :)
_________________
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 12:55 pm   

To może ja też powinnam juz szukać tej JEDYNEJ :?: . Tylko najgorsze jest to, że w sumie to sama nie wiem jaką bym chciała :( :pomocy:

Zakochana jestem w sukniach La Sposa, Pronovias, St. Patrick [smilie=serduszka.gif]
ale pewnie dlatego, że mają świetnie zrobione zdjęcia i piękne modelki wyglądające ekstra w każdym rodzaju sukni :roll:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
Ostatnio zmieniony przez Agati Nie Lis 05, 2006 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 1:31 pm   

Agati ja też nie do końca wiedziałm czego chcę. Uwierz mi, że jak założysz tą jedyną to będziesz to czuła. Wszystkie wcześniejsze i późniejsze suknie będziesz do niej przyrównywać i tak po nią wrócisz :]

Mnie też podobały się suknie La Sposy w necie. Na żywo mniej. Faktycznie mają świetne zdjęcia.
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 2:36 pm   

Alma_ napisał/a:
Ja zamówiłam suknię we wrześniu, 9 miesięcy przed ślubem.
Suknia zostanie uszyta na zamówienie we Włoszech, a następnie sprowadzona do salonu, gdzie mam sie stawić w maju. Do tego czasu oni zadbaja o właściwe jej przechowywanie i konserwację. Potem suknia zostanie dopasowana do mojej figury i odbiorę ją pewnie kilka dni przed ślubem.

Tyle w kwestii techniczne wcześniejszego zamówienia sukienki - wszystko załatwia salon :)


Ja dokładnie tak jak Alma, zamówiłam sukienke 7 miesięcy wcześniej, w tym samym salonie i na tych samych warunkach :mrgreen:
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 8:55 am   

Agati napisał/a:

Zakochana jestem w sukniach La Sposa, Pronovias, St. Patrick [smilie=serduszka.gif]
ale pewnie dlatego, że mają świetnie zrobione zdjęcia i piękne modelki wyglądające ekstra w każdym rodzaju sukni :roll:


Mnie tez sie bardzo podobaly. I faktycznie maja bardzo dobre zdjecia, ale musze tez przyznac, ze jak je przymierzalam to tez byly super. Wszystko zalezy jak jest sukienka dobrana do figury, a moja figura nie przypomina figury tych modelek ze zdjec... :lol:

I w ostetecznym wyborze byla wlasnie jedna z sukienek St. Patrick, ale wygrala inna...
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 9:58 am   

Duszka napisał/a:
Agati napisał/a:

Zakochana jestem w sukniach La Sposa, Pronovias, St. Patrick [smilie=serduszka.gif]
ale pewnie dlatego, że mają świetnie zrobione zdjęcia i piękne modelki wyglądające ekstra w każdym rodzaju sukni :roll:


Mnie tez sie bardzo podobaly. I faktycznie maja bardzo dobre zdjecia, ale musze tez przyznac, ze jak je przymierzalam to tez byly super. Wszystko zalezy jak jest sukienka dobrana do figury, a moja figura nie przypomina figury tych modelek ze zdjec... :lol:

I w ostetecznym wyborze byla wlasnie jedna z sukienek St. Patrick, ale wygrala inna...


> dokładnie :) ja tez byłam zakochna w kolekcji St. Patrick ... nawet na zywo suknie robia powalające wrażenie... jednak oprócz tego że suknie dobieramy do figury to tez ważny jest typ naszej urodyi sama natura, temperament, charakter... ostatecznie wybralam suknię o jakiej wcześniej nie myślałam ale jak ja założyłam to wiedziałam że to TA :D
_________________
 
 
Ita 

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 7:53 pm   

Ja miałam dzisiaj swojapierwszaprzymierke w salonie uuff.Byłam w Madonnie w Warszawie i zgadzam sie,ze La Sposa nie robi takiego wrażenia na żywo,jak na zdjęciach :? Chyba zdecyduje sie na Pronovias- Lorca :wink:
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 9:44 pm   

już wiesz, że lubimy na Forum oglądać fotki :)

czyli ta jest Twoją faworytką, tak?


niezłą trzeba mieć do niej figurę ...
podoba mi się, tylko do rybek nie jestem przekonana.

a w jakim kolorze?
_________________
Ostatnio zmieniony przez szczako Wto Lis 07, 2006 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mardelinka 

Dołączyła: 08 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 11:29 am   

Cześć!
Ja kupiłam swoją kiecuszkę w salonie Madonna w Krakowie teraz w pażdzierniku, a ślub mam za rok we wrześniu 2007. Pani w salonie powiedziała że obniżka zależy również od tego ile razy suknia była mierzona, no i te promocje dotyczą tylko tych sukien które aktualnie mają na stanie. Ja kupiłam swoją za 2000, a w katalogu kosztuje prawie 4000.
Byłam też w salonie Cymbelline i mieli obniżke na suknie 40%
I w jednym i w drugim salonie suknie przetrzymują do samego ślubu.
W Madonnie pani się ze mną umówiła że 1m-c przed ślubem dzwonią do mnie i umawiają się na dokładne dopasowanie, a potem już przed samym ślubem przyjadę po odbiór.

A to moja sukienka:
http://www.suknie-slubne....=4&gr=0&poz=292

A tu znalazłam ją na dziewczynie na żywo:
http://www.allegro.pl/ite...pronovias_.html

No i co myślicie o mojej kiecuszce :?:
_________________
Pozdrawiam i ściskam
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 11:31 am   

Bardzo ładna. Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej ;)
 
 
Ita 

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 2:10 pm   

Szczako chyba bedzie to ecru tez cos wytargowałam z sukni :lol: Nie jest to taka typowa rybka opinająca pupe.Tak wyglada na zdjęciu, ale jak ją założyłam jest ok :)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 2:17 pm   

no to czekamy na Twoje w niej zdjęcia. kiedy możemy się takowych spodziewać ... ?
_________________
 
 
Ita 

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 4:56 pm   

Mhh wedle przesądów dopiero po ślubie, czyli po 12 maja :)
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 11:23 am   

mardelinka sukienka bardzo ladna i rzeczywiście na żywo ladniej wygląda

Ita protestuję :cisza: :cisza: :cisza: :cisza:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl