Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyprzedaże sukien
Autor Wiadomość
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:37 am   KIEDY WYPRZEDAŻ Estera Novias?????????????

Wiecie może w jakim okresie organizowana jest wyprzedaż wSalonie SŁAWA na Sienkiewicza 34 (ESTERA NOVIAS) ?? ?????
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Paź 03, 2010 4:33 pm   

myślę, że wyprzedaże sukien jak i innych produktów są po to żeby korzystać, albo żałować, że się tego nie zrobiło jak było w moim przypadku :cry: Spotkałam "tę suknię" już w 2 salonie, do którego weszłam i nie wierzyłam, że tak szybko znalazłam odpowiednią. Była w napradę dobrej cenie, wcale nie zniszczona, hiszpańska. Argumentem na "nie" był fakt, że ponad rok przed ślubem, zatem trochę za wcześnie (tak mi wszyscy mówili). Teraz kupię ją prawdopodobnie niestety używaną.
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 2:51 pm   

Tomcia, argument trochę dziwny. No to co, że rok przed? Jesteś zdecydowana? Podoba Ci się? To dlaczego nie kupić? Ja, korzystając z wyprzedaży, tak zrobiłam, wiele dziewczyn z tego forum też.

Co do wyprzedaży, widziałam, że w Esterze sporo Moty poszło za pół ceny - Tirso tylko została. Całe szczęście, że ja swoją złapałam już w lipcu, 40% ceny mi babki darowały (dodam, bez mojej interwencji i negocjacji) :mrgreen: I tak się zastanawiam, kiedy te wyprzedaże tak właściwie ruszają? Bo ja zniżkę dostałam już 2 lipca (kupowała też dziewczyna przede mną jakąś Pronovias i też miała 40% mniej policzone), a widzę, że niektóre salony dopiero zaczynają sezon zniżkowy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tatarak Pon Paź 04, 2010 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 4:29 pm   

Dzisiaj jadąc autobusem zobaczyłam kartkę na salonie Cymbeline (ul. Jaracza 3), że w niedziele 17 października w godz. 10-15 jest wyprzedaż wszystkich modeli sukni z 2010 roku po 800 zł. Wydaje się ciekawa propozycja :D
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 4:57 pm   

w niedziele??
_________________
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 5:06 pm   

Swoja suknie kupilam na Sienkiewicza w Estera Novias. Poczatkowo kosztowala 3300 zl a korzystajac z wyprzedazy zaplacilam 2000 zl wiec uwazam, ze mozna znalezc super okazje. Oczywiscie kto pierwszy ten lepszy bo modele znikaja z salonow. Na stronie Slawy sa przykladowe modele i ceny, ktore zaczynaja sie od 1000 zl.Polecam zajrzec moze jakas Was zauroczy i zaoszczedzicie przy okazji okolo 1000 zl.
_________________
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 6:28 pm   

anooleczka napisał/a:
w niedziele??


dokładnie w niedziele :mrgreen:
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 7:21 pm   

hmm zdaje sie, ze tam zawitam :p
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 8:16 am   

Tatarak, myślę, że argument nie jest taki dziwny; przez rok może wydarzyć się w życiu dużo rzeczy. Ponadto Pani w salonie sama z siebie powiedziała, że lepszym pomysłem jest poczekanie na nową kolekcję, przyjście na początku roku i umówienie się na odłożenie suknie do okresu wyprzedaży (do tego czasu suknia będzie ponoć sporadycznie przymierzana). Ponadto, nie tylko ja miałam podobne dylematy-istnieje juz temat "Kupno sukni rok wczesniej?"
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 2:26 pm   

Jeśli ślub jest w styczniu-czerwcu 2011 raczej nie ma co liczyć na wyprzedaż kolekcji z 2011. Kolekcje na 2011 są w internecie, można pooglądać. Mnie nic nie wpadło w oko, to nad czym miałam dumać? Kupiłam tę, która mi się spodobała i przy okazji oszczędziłam 3 tysiaki. Za mąż się wybieram, mój luby jest nawet bardziej zdeterminowany i tylko ożenek mu w głowie. Nie przewiduję żeby mnie lub chłopa miał na płasko zrobić walec drogowy.

Co do wyprzedaży, na rogu Piłsudskiego i Przędzalnianej w "Powiedziałaś Tak" wisi banner, że wszystkie suknie po 700 zł. Nie wiem, jaki asortyment.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tatarak Pią Paź 08, 2010 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dyzia 

Dołączyła: 09 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 4:08 pm   

Hej dziewczyny.... co powiecie na te suknie , teraz są już w wyprzedaży....
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 8:04 am   

W Salonie na ul Sienkiewicza 34 (Estera Novias) 17 września wyprzedaż kolekcji 2010
w godz 10-17.Może któraś z Was się wybierze.
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 10:09 am   

martula_87 napisał/a:
17 września

A nie chodzi może o 17 października? :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 10:46 am   

Wiesz co dostałam taką informacje od znajomej ale przecież mamy październik i teraz patrzę na stronę i tam jest informacje że w nd 17 września a przecież 17 września to był piątek więc myślę że to jakaś pomyłka i wyprzedaż będzie w najbliższą nd 17 października.Zadzwonię jutro do salonu i dam znać :)
_________________

 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 7:20 am   

martula_87 napisał/a:
W Salonie na ul Sienkiewicza 34 (Estera Novias) 17 września wyprzedaż kolekcji 2010
w godz 10-17.Może któraś z Was się wybierze.

A to dziwne.. ja zwiedzilam wszystkie salony na Sienkiewicza w zeszlym tygodniu. Estera Novias to chyba Slawa tak??
Pani byla dosc dziwna (moja mama to juz po 5 min chciala stamtad wyjsc), kazala przyjsc pod koniec pazdziernika twierdzac, ze bedzie nowa kolekcja, ale o wyprzedazy nic nie mowila. Zdaje sie, ze nie zalezalo jej na sprzedazy :p
_________________
Ostatnio zmieniony przez anooleczka Pon Paź 11, 2010 7:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anstac 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 8:08 am   Sa wyprzedaze i warto...

Anooleczka, przejdz sie na Jaracza i zachodnia, na wieckowskiego 10 tz jest duzo ladnych modeli wszystkie wna wyprzedazy. Wyprzedaz trwa do konca pazdziernika wiec sie pospiesz... ja wybralam juz swoja sukienke, ale musze przyznac ze to byl trudny wybor bo wiekszosc byla sliczna i w moim stylu a do tego te ceny od 1300 do 1800.... na prawde warto.
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 8:15 am   

Wlasnie dzis idziemy z mama na Jaracza- Wieckowskiego :)
Dziaki za rade anstac, a Twoja suknie jest piekna i przeslicznie w niej wygladasz :)
_________________
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 11:12 am   

Przeszłam chyba z 40 salonów w Łodzi i przymierzyłam z 40 albo i więcej sukienek. Bardzo chciałam przymierzyć sukienki w salonie Lisa Ferrera, ale pani w salonie była dziwna i powiedziała żebym przyszła w innym terminie bo wtedy będzie nowa kolekcja. Zdenerwowało mnie to i wyszłam z salonu nic nie przymierzając, a szkoda bo podobało mi się tam wiele sukien, tyle że obsługa też się liczy. Najlepsze okazje znalazłam na Jaracza, na Zachodniej w salonie Michalak i Lady Katherine (salon zmienia właściciela i trzeba o to spytać bo warunki przechowywania sukni się zmieniają, kupiłam w nim buty w cenie 100zł zamiast orginalnych 180), bardzo ładne suknie i w bardzo atrakcyjnych cenach są też na Piotrkowskiej przy Czerwonej, salon Venus (znalazłam tam suknie, nad kupnem których poważnie się zastanawiałam) no i na Jaracza 15 "mój" salon Loris. Pani, która mnie obsługiwała właściwie wybrała mi suknię, nie zwróciłam na nią uwagi i nigdy bym jej nie przymierzyła a takto mam śliczną sukienkę, którą pani w salonie dobrała mi tylko rzucając na mnie okiem. Fakt że nie uważam że jest to moja "wymarzona" sukienka, ale znam siebie i nigdy bym takiej nie znalazła, poza tym wszędzie wydawało mi się że widzę takie same sukienki, a ta jest inna i wyglądam w niej bardzo dobrze (moja siostra stwierdziła, że to jedyna sukienka, w której wyglądam tak że myśli się "wow" ;) ). Dlatego szukającym okazji i dobrej osługi najbardziej polecam salon Loris i Venus.
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 5:40 pm   

anooleczka napisał/a:
Estera Novias to chyba Slawa tak??

Sława jest na Piłsudskiego a Estera na Sienkiewicza chyba właściciel jest ten sam ale się nie orientuje dokładnie.Dziś nie zdążyłam zadzwonic ale jutro się dowiem co z tą wyprzedażą w Estera Novias :)
A w Sławie na Piłsudskiego napewno jest wyprzedaż bo ja już na początku sierpnia kupilłam suknie w przecenie(zaoszczędziłam jakieś 1800zł) :)
_________________

 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 12:13 pm   

Szłam dziś obok Galerii Ślubnej która znajduje się na Piłsudskiego 52 i od dziś bo wczoraj przechodziłam i nie było tej promocji jest wyprzedaż wszystkich sukien- każda 700 zł, może któraś z Was będzie zainteresowana :smile:
_________________

 
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 1:26 pm   

martula_87 napisał/a:
anooleczka napisał/a:
Estera Novias to chyba Slawa tak??

Sława jest na Piłsudskiego a Estera na Sienkiewicza chyba właściciel jest ten sam ale się nie orientuje dokładnie.Dziś nie zdążyłam zadzwonic ale jutro się dowiem co z tą wyprzedażą w Estera Novias :)
A w Sławie na Piłsudskiego napewno jest wyprzedaż bo ja już na początku sierpnia kupilłam suknie w przecenie(zaoszczędziłam jakieś 1800zł) :)


W Esterze jest wyprzedaż już (od lipca była w zasadzie). O, ze strony ichniej - http://www.suknieslubne-s...ra&k=pronovias2
Ha! Ale to chyba 2-ga wyprzedaż, bo mnie Gabelę Pronovias proponowano za 4900, a jest 4060 (przed przeceną, of kors) na stronie...
Natomiast nie wiem o co chodzi z tym 17.

Sława i Estera to ten sam właściciel. Na rachunku z Estery mam pieczątkę Sławy ;-)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tatarak Wto Paź 12, 2010 1:33 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 3:27 pm   

A więc dzwoniłam do salonu Estera Novias pani nie wiedziała nic o informacji na stronie internetowej.
Poinformowała mnie że wyprzedaż trwa cały czas praktycznie od sierpnia i zaprasza serdecznie do salonu im szybciej tym lepiej ponieważ na koniec października będzie już nowa kolekcja.
_________________

Ostatnio zmieniony przez martula_87 Czw Paź 14, 2010 3:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 9:03 am   

Dziewczyny, była może któraś z was w Salonie Ślubnym na Jaracza 3 17-go października? Miały byc chyba wszystkie suknie za bodajże 800 zł i jestem ciekawa opinii czy było coś ciekawego. Ja juz swoją suknię mam, ale chciałam poznać opinie:)
 
 
mikado 

Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 2:52 pm   

ja byłam i kupiłam. Mieli dużo sukienek. Czy było coś ciekawego - to zależy co się komu podoba. Mieli dużo sukienek z koronkami. Chciałam sukienkę prostą, bez ozdóbek. Na wieszakach takich nie było, więc sięgnęłam po najprostsze z koronką. A w przymierzalni wisiała sobie, pozostawiona przez inną klientkę, właśnie taka prosta jak chciałam. I to było to czego szukałam. Wszystkie suknie kosztowały tego dnia 800 zł. Moją zabrałam do domu, ale przydałoby się jej skrócenie (choć jestem wysoka) i zwężenie oraz lekkie odświeżenie, czyli dodatkowe 150 zł.
Przy mnie sprzedało się kilka sukienek.
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 3:10 pm   

Hmm... czyli ta wyprzedaz nie uwzględniała dostosowania do sylwetki i odświeżenia... Pewnie dlatego, że była to taka "mega" wyprzedaż... Z reguły to robią. Ale tak sporo zaoszczędziłaś więc pogratulować! 8)

[ Dodano: Sob Paź 23, 2010 4:15 pm ]
acha mikado! dostosowywać i odśwezać bedziesz w tym samym salonie, gdzie kupiłaś czy gdzieś indziej? ja kupiłam uzywaną sukienkę i w salonie Venus na rogu Piotrkowskiej i Czerwonej upiorą za 90 zł i zwężą za ok 200-300 zł i zastanawiam się czy to nie zbyt drogo i czy nie szuakć dalej...[/b]
 
 
mikado 

Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 8:32 pm   

[ Dodano: Sob Paź 23, 2010 4:15 pm ]
acha mikado! dostosowywać i odśwezać bedziesz w tym samym salonie, gdzie kupiłaś czy gdzieś indziej? ja kupiłam uzywaną sukienkę i w salonie Venus na rogu Piotrkowskiej i Czerwonej upiorą za 90 zł i zwężą za ok 200-300 zł i zastanawiam się czy to nie zbyt drogo i czy nie szuakć dalej...[/b][/quote]

tak mi powiedziono przy zakupie, nawet mam to na umowie :) Sprawdziłam, że za samo upranie sukienki w pralni dałabym 120 zł, więc się opłaca. Nie wiem czy to samo dotyczy sukienek z innych salonów.
Ale 300 zł za zwężanie to sporo...
_________________
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 12:54 pm   

Ja za swoją sukienkę zapłaciłam 850 zł, poprawki nie są wliczone w cenę ale ich koszt to 50 zł (zwężanie, ramiączka itd. w tym samym salonie). Zgadzam się że 300 zł to sporo, chyba warto szukać dalej.
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 2:18 pm   

w takim razie będę szukac dalej. Zobaczymy... Pasowało mi, że w tym salonie upraliby i dostosowali, wszystko w 1 miejscu. Obawiam się, ze nie tak prędko znajdę inne takie miejsce, bo salony średnio chętnie pracują na nie swoich sukniach (była ona zakupiona po raz pierwszyw Sławie, ale tam tej usługi nie wykonają-tylko własne, nowe). Zawsze zostaje "zwykła" krawcowa czyli nie w salonie, ale tego chyba bym się bała. No nic, nawet jesli wszystko razem zamknie się w 1400 zł, to i tak zaoszczędziłam 2100, więc przeżyję:)
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 8:09 am   

Próbowałaś dowiedzieć się w "moim" salonie czyli w Loris?? Nie wiem czy zajmują się takimi rzeczami, ale może warto spróbować i się dowiedzieć. Zwykła krawcowa nie wydaje mi się taką złą opcją, ale jak się boisz to może rzeczywiście warto zapłacić i mieć spokój. A kupiłaś sukienkę, o którą się pytałaś w wątku o sukienkach?
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 3:18 pm   

Tak magdella, to ta-Fresa La Sposa:) Uznałam, że każdą inną porównuję do tej i kombinuję jakby tu ewentualnie przerobić, żeby wyglądała jak ta, więc kupiłam. Na modelce, wiadomo, wygląda trochę inaczej. Do Twojego salonu dzwoniłam też i niestety nie prowadzą takiej działalności. No chyba, że Ty wyprosisz Panie :wink:
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 5:17 pm   

O to przykro mi. Po głębszych przemyśleniach dochodzę do wniosku że jeśli ma ci to dać spokój ducha to zapłać w salonie Venus i będziesz zadowolona. Mogę jeszcze wieczorem poszukać numeru do jednej pracowni, w której głównie szyją sukienki (na Sienkiewicza), może tam ci pomogą :)

Fajnie że byłaś taka zdecydowana z sukienką, ja tam nadal mam wątpliwości (niestety to typowe dla mnie), chociaż nieważne jaką sukienkę bym miała to bym je miała.
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 10:27 pm   

magdellaa, jesli to nie problem to chętnie zorientuję się na temat salonu z Sienkiewicza, o którym piszesz. Jesli znajdziesz, to wyślij proszę na priv.
Jesli Cię to pocieszy, to ja wcale nie byłam taka przekonana od razu co do mojej sukienki. To była zdaje się 4-ta, jaką przymierzyłam i wtedy wydało mi się wielce wątpliwe abym, znając siebie, znalazła "tę" tak szybko. Jak po nią wróciłam, to juz jej nie było (na wyprzedazy), stąd uzywana.
Twoja suknia jest bardzo ładna :ok: Obejrzalam ją jeszcze raz dla pewności. Po prostu charakteryzuje Cię nader analityczny sposób myślenia :wink: [/b]
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 5:39 pm   

Mikado ja tez właśnie szukam prostej, bez ozdób,może tez coś tam znajdę
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 5:44 pm   

i mnie się dzisiaj poszczęściło :)
Kupiłam sukienkę za 1000zl, dostałam 100 zl rabatu jeszcze, suknia wymaga troche przeróbek, bo chciałam, żeby w biodrach była bliżej ciała. Pani powiedziała, że nie będzie żadnego problemu :)
Najważniejsze, że szczupło w niej wyglądam i moj nie za mały biust się nie wylewa :P
_________________
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 5:54 pm   

A pochwalisz się swoim nabytkiem? Jakby co to ja też chętnie się pochwalę :)
 
 
mikado 

Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 7:36 am   

sukienka poszła do korekty :)
Pytałam - w cymbeline robią poprawki tylko swoich sukienek.
_________________
 
 
magda8405 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 31, 2010 10:08 am   ogłoszenie o sprzedaży sukienki

Czy wie ktoś gdzie mogę na tym portalu umieścić ogłoszenie o chęci sprzedaży mojej sukienki ślubnej ?
_________________
02.10.2010 ours happy day :-)
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 31, 2010 10:32 am   

tu: http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewforum.php?f=22 :)
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 10:54 am   

dziewczyny 7 czy 9 listopada w salonie sukien slubnych na sienkiewicza naprzeciwko tvp bedzie wyprzedaz-wszystkie modele po 8oo zł :) moze ktoras sie skusi :) niestety nie pamietam dokladnie daty, bo przejezdzalam szybko :( jesli ktoras bedzie w okolicach to niech zerknie i mnie poprawi :D :smile:
_________________
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 9:46 pm   

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, kiedy mniej więcej są wyprzedaże w salonach? Z tego co zauważyłam w Waszych postach to wyprzedaże były w październiku, ale czy to oznacza, że na przełomie roku już ich nie ma? Czy wtedy dostępne są tylko kolekcje na nowy sezon? Ja dopiero teraz zaczynam mieć czas na szukanie sukienki i również fundusze na ten cel, ale nie ukrywam, że wolałabym kupić coś w przystępnej cenie, a wyprzedaże dają właśnie taką możliwość. Z góry dzięki wielkie za pomoc.
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 8:18 am   

e_linka2 napisał/a:
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, kiedy mniej więcej są wyprzedaże w salonach? Z tego co zauważyłam w Waszych postach to wyprzedaże były w październiku, ale czy to oznacza, że na przełomie roku już ich nie ma? Czy wtedy dostępne są tylko kolekcje na nowy sezon? Ja dopiero teraz zaczynam mieć czas na szukanie sukienki i również fundusze na ten cel, ale nie ukrywam, że wolałabym kupić coś w przystępnej cenie, a wyprzedaże dają właśnie taką możliwość. Z góry dzięki wielkie za pomoc.


W tej chwili wyprzedaże powinny jeszcze potrwać, możliwe że nawet do końca roku, tylko trzeba pamiętać że w salonach mają już pojedyncze egzemplarze "z wieszaka" i nie domawiają kolejnych.
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 8:24 am   

ogólnie wyprzedaże zaczynają się juz od sierpnia. Listopad/grudzien wchodzi juz nowa kolekcja.
Mysle, że nadal beda sukienki w przecenie, ale juz na pewnie nie tyle co pare miesiecy wczesniej i bedziesz miala po prostu mniejszy wybor
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 4:36 pm   

Ja kupiłam swoją piękną sukienkę w salonie Venus na Piotrkowskiej 287.Oecnie jest tam sporo sukien z wyprzedaży naprawdę ślicznych.Polecam!!!!Za suknie zapłaciłam 1150 zł. Cena zawiera wszystkie poprawki krawieckie oraz czyszczenie.

[ Dodano: Pon Lut 21, 2011 8:43 pm ]
Oto moja Manalea-kolekcja semi dry GALA 2010 http://www.galasuknieslubne.pl/fot/manalea.jpg
_________________
 
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 11:49 am   

przekleilam z innego watku

Salon Dorin na Zachodniej ma sukienki z zeszlej kolecji do 1000 zl. kilka bylo nawet za 600zl
Cymbeline ma bardo duzo sukienek w cenie od 900 zl do 1200 zl (radze umowic sie na wizyte. wszystkie sa na ich stronie interentowej)
Goddess na wschodniej ma kilka sukienek w cenie od 350 do 700 zl
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 10:34 pm   

Przed chwilą przeczytałam i przekazuję dalej:

24.07.2011 W godz. 10 - 15
Suknie butiku Cymbeline(ul.Jaracza 3)
po 800 zł.
Ponad 130 modeli na wyprzedaży.
_________________
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 10:39 pm   

Na stronie internetowej SŁAWY i ESTERA NOVIAS są już obniżki niektórych sukni.
_________________

 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 11:51 pm   

Na wystawie salonu Venus przy Piotrkowskiej 287 jest napis,że tylko w tym miesiącu suknie są po 590zł i że jest wyprzedaż kolekcji 2011.
_________________
 
 
 
konika 

Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 11:38 am   

W salonie KARINA w PTAKU tez juz jest wyprzedaz suknie po 890zł ,a i z nowej kolekcji pani cos mi mówiła ze tez będzie rabacik.
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 9:38 pm   

Na stronie salonu Madonna jest informacja o wyprzedaży sukien, ceny zaczynają się od 999zł.
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 8:07 pm   

Może któraś z Was skorzysta :) wyprzedaż w Karinie w Łodzi we od 1 września, a w Rzgowie od grudnia
http://karina.net.pl/aktu...e_1490_zl_.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl