Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 2:25 pm   

co prawda tv nie oglądam, ale na kompu zatraciłam się w "Bez tajemnic". pierwszy sezon pochłonęłam nie wiem kiedy. teraz zaczynam odcinki z sezonu 2. nie wiem tylko czy dam radę, bo oglądając zapowiedzi stwierdzam że nowi bohaterowie będą jeszcze bardziej wzruszający. nie. nie wzruszający - poruszający. znów poleje się morze łez...
_________________
 
 
delicja 

Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: polska
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 11:26 am   

ja teraz oglądam regularnie "Chirurgów" i "Anatomię prawdy", ale to na laptopie online, bo w telewizji nic ciekawego z seriali dla mnie nie mają :P
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 11:31 am   

ja ostatnio obejrzałam 3 serie Pretty Little Liars. takie 90210, tylko, że jest sporo ofiar i strachu :D
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 6:09 pm   

Aktualnie jestem na bieżąco z "Once upon time". Czekam na nowe serie "True Blood" i "Gry o tron". Jeśli mam czas i akurat trafię na odcinki w telewizji, to chętnie oglądam "Przyjaciół", "Rancho" i wszelkie kryminalne NCIS, CSI itp :razz: .
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 9:03 pm   

Właśnie "odkryłam" miniserial BBC "Sherlock" (trochę przypadkiem, bo nie oglądam tv) i obejrzałam 6 odcinków w trzy dni. :-)

Jak dla mnie - REWELACJA! :brawo:
6 odcinków, każdy trwa dobre 1,5 godziny i ogląda się je jak filmy pełnometrażowe, a nie serial. Swietny pomysł przeniesienia powieści sir Artura Conan Doyle'a do czasów współczesnych, zachowując wiele wątków z oryginału, ale je uwspółcześniając. Rewelacyjne aktorstwo (ale to generalnie standard przy produkcjach BBC), szczególnie aktora grającego Sherlocka (co za charyzma :padam: , co za głos! :smile: ), wartka akcja, ciekawe intrygi, świetne ujęcia Londynu, porywająca muzyka i miły dla uszu angielski akcent. :)
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 8:04 am   

Asiek, skusiłaś mnie, ostatnio znalazłam w necie i zastanawiałam się czy oglądać :) no to zacznę dzisiaj :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 8:26 am   

ja oglądam tak namiętnie tylko GRĘ O TRON, jesli ktoś lubi dobrze zrealizowane seriale - w tym wypadku fantastyczne, to polecam..

a poza tym jak natrafie to DR HOUSE choc juz sie gubie w tych sezonach i nie pamietam co ogladalam a co jeszcze nie ;)

no i NCIS bo jest akurat w TV jak jem obiad ;)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 8:29 am   

Ambrozja napisał/a:
Asiek, skusiłaś mnie, ostatnio znalazłam w necie i zastanawiałam się czy oglądać :) no to zacznę dzisiaj :)

Miłego oglądania :) i podziel się wrażeniami jak już będziesz "po".
Nie wiem, czy znasz angielski - bo polecam jednak oglądać w oryginale lub z polskimi napisami. Lektor (taka wersja też krąży po sieci) jednak "zabije" ten film : piękną muzykę oraz po prostu genialny głos i dykcję głównego bohatera. Poza tym nie wiem czy lektor nadąży z czytaniem niektórych kwestii :lol: , bo tempo wypowiedzi jest czasami niezłe. :wink:
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Maj 22, 2013 4:04 pm   

Asiek, lektorom zawsze mówię stanowcze nie :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Maj 22, 2013 4:56 pm   

Ambrozja napisał/a:
Asiek, lektorom zawsze mówię stanowcze nie :)

Good girl. :ok:

Wg mnie lektor to najgorsza z możliwych opcji oglądania filmów.
_________________
 
 
Joguś 

Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 08, 2013 5:42 pm   

Sherlock jest świetny, a jest także całkiem niezły serial o Holmes'ie Elementary.
Ja ostatnio wpadłam na Hannibal'a, trochę ciężki, ale wciąga, przez jeden wolny dzień poszło 10 odcinków, a teraz już na bieżąco, trzeba czekać tydzień na odcineczek :)
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 8:16 am   

A w tamten poniedziałek ukazał się pierwszy odcinek trzeciego sezonu the Killing :) Uwielbiam po prostu ten serial, jeden z lepszych jakie kiedykolwiek oglądałam :)
_________________
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 10:46 am   

Ostatnio wciągnęła mnie " głęboka woda" , tematyka odpowiada mojemu kierunkowi i
Dorociński- uwielbiam jego grę:)
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 7:31 pm   

Asiek napisał/a:
Ambrozja napisał/a:
Asiek, skusiłaś mnie, ostatnio znalazłam w necie i zastanawiałam się czy oglądać :) no to zacznę dzisiaj :)

Miłego oglądania :) i podziel się wrażeniami jak już będziesz "po".
Nie wiem, czy znasz angielski - bo polecam jednak oglądać w oryginale lub z polskimi


Obejrzałam 2 sezony, rewelacja, bardzo mi się podobał :) Czekam teraz na 3 :)

Oglądałam też serial kryminalny Luther - również polecam :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 10:17 am   

Ambrozja napisał/a:
Obejrzałam 2 sezony, rewelacja, bardzo mi się podobał :)

:)
Ambrozja napisał/a:
Czekam teraz na 3 :)

To tak jak ja. :wink:
Jako dzwonek w komórce mam tytułową melodię. :smile: :lol:
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 11, 2013 8:36 am   

Jeden z moich ulubionych seriali to "Supernatural" :D Obejrzałam już 8 serii i nie mogę doczekać się kolejnej :D


Te z Was, które lubią tzw. legal drama zzdecydowanie polubią The Good Wife, czyli "Żona idealna". POLECAM :)

W roli tytułowej Julianna Margulies, którą większość z nas zapewne kojarzy z pierwszych serii "Ostrego dyżuru" :) . Świetnie odnalazła się w roli i prawda jest taka, że jak już zaczniecie oglądać odcinek za odcinkiem trudno będzie Wam przestać :P

Ponieważ jestem serialowym maniakiem i ciągle wyszukuję takie serie, które ciężko obejrzeć w polskiej telewizji, to mogę rzucać tu tytułami ile wlezie :P Ale ograniczę się do jeszcze jednego:

Świetny... i jaki przystojniak w roli głównej :D
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 9:55 am   

Ja już obejrzałam wszystkie sezony "Supernatural", "Swiat według Bundych", "Gotowe na wszystko", "Ally McBeal", "Dr House", "Gra o tron" (nawet już książki czytam), "Pamiętniki wampirów", "Rodzina Borgiów", "Mentalista"i "Dynastia Tudorów".

Te dwa ostatnie seriale polecam! :)



Serial "Dynastia Tudorów" opowiada o panowaniu Henryka VIII, króla Anglii :)

_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Sie 19, 2013 9:57 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 10:09 am   

Catylyn89, jeśli chodzi o Mentalistę to z moim T. obejrzeliśmy w ciągu ostatniego tygodnia 1 i 2 sezon i zaczęliśmy 3 :D - rewelka :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Pon Sie 19, 2013 10:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karyna 


Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 5:42 pm   

Przymierzam się do obejrzenia ostatniego sezonu True Blood, bo jestem mocno w tyle. Poza tym Californication i czekam na nie z utęsknieniem. No i przy okazji ze swoim facetem oglądamy Tudorów - też nam ostatni sezon został.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 1:42 pm   

Właśnie skończyliśmy pierwsze 10 odcinków:

A korzystając z kilku dni wolnego zaczęłam:


Jeśli ktoś lubi produkcje brytyjskie takie, jak Downton Abbey polecam:

dostałam dwa sezonu od Mikołaja, prosto z Wysp :)
_________________
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 7:01 pm   

Z nowości to właściwie tylko komediowe do mnie trafiają np:




I powróciłem po pierwszym sezonie do:
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 8:59 pm   

Ja dzięki Jusce Zbieram się do Draculi :D
_________________


 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 10:31 pm   

Miałem się wziąć za Draculę, ale jak widzę ten plakat, to mi się to ze Zmierzchem/Twilight kojarzy, czyli takim serialem dla małolatów, a jeszcze bardziej małolatek.
Mam nadzieję, że się mylę, bo lubię mroczne klimaty, muszę poczytać co o tym piszą po paru odcinkach.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 6:58 am   

Haliśka Band, myślę, że czeka Cię miłe zaskoczenie :) Dla mnie fajny klimat: i dreszczyk i krew :P i namiętność i ciągłe... TAJEMNICE :D Mój T. zerkał, kiedy zaczęłam oglądać pierwszy odcinek, a potem zostawił wszystko i obejrzeliśmy wspólnie 3 kolejne :)
Zanim zaczęłam oglądać Draculę słyszałam i dobre i złe opinie, ale należę do osób, które muszą same sprawdzić, żeby wyrobić sobie opinię :) Co co nie podoba się komuś, może mi przypadnie do gustu. Nie kieruj się zatem głównie opiniami znalezionymi w sieci.
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 7:30 am   

Moje ulubione seriale to:
"Gra o tron" i "Dr House" - tych nie trzeba przedstawiać :)

Jeden z fajniejszych seriali "Internat" (El Internado)
Opis: Serial opowiada o grupie nastolatków odbierającej staranne wychowanie w zamkniętej, elitarnej szkole z internatem. Młodzież ma zakaz opuszczania murów uczelni, co sprawia, że każda eskapada w głąb lasu, który otacza internat, smakuje jak zakazany owoc. Za bramą kryje się pewna tajemnica na ślad której wpada jeden z wykładowców. Chce on dowieść, iż kilkanaście lat temu w owym lesie kilkoro uczniów zostało zamordowanych. Znajduje on tajemniczy bunkier, gdzie kryją się zwłoki ...
Jak dla mnie - świetny serial. Pierwszy odcinek nudny ale od drugiego się rozkręca na maksa.
Generalnie zagadki, tajemnice, niewyjaśnione zgony itd.
Polecam ta wersję hiszpańską. Bo wiem, że jest jeszcze jedna nakręcona. Ale ta fajniejsza.


"Breaking Bad" dla mnie genialny!


Z polskich seriali katowanych na VOD:
Ojciec Mateusz
Komisarz Alex
Glina
Ranczo
Seria Oficer, Oficerowie, Trzeci oficer
Pitbull
_________________
 
 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 12:45 pm   

ja poki co mam czas na lekarzy i na dobre i na złe :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 12:57 pm   

Nie traktuję jako serialu, choć nim podobno jest, ale wspomnę, że właśnie ukazał się ostatni sezon "Poirot" i to definitywnie koniec! :(
Przypomnę, że kręcono adaptacje kryminałów Agathy Christie, w których występuje Herkules Poirot (po prostu rewalacyjny David Suchet! :) ) od 1989 (!) roku właśnie do końca 2013!
Każdy "odcinek" to jedna powieść lub opowiadanie A.Christie.

Dla wielbicieli tych klimatów - polecam tekże nowe 3 odcinki "Panny Marple".
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 6:50 pm   

misia-misia, "Ranczo" to mam wrażenie, że znam już na pamięć :P

Asiek, uwielbiam Agathę Christie :) Mogę oglądać po kilka razy jeden film - szczęśliwie zaraziłam tym dzieciaki w szkole i czasami wspólnie oglądamy, żeby złapać oddech :D
_________________
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 7:48 pm   

najbardziej wciągnął mnie "One Tree Hill" (Pogoda na miłość).
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 10:59 pm   

misia-misia, "Breaking Bad". Połknęłam wszystkie 5 sezonów w 5 dni :smile:

po skończeniu śniła mi się po nocach niebieska meta :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Czw Sty 09, 2014 11:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 3:31 pm   

mnie ostatnio wciagnal American Horror Story :twisted:
_________________
 
 
Michaell186 

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 0
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Sty 20, 2014 11:02 am   

Witam

Ja obecnie zaczynam oglądać z Archiwum X od pierwszego sezonu (jestem na 5 odcinku) z tego co słyszałem zastanawiają się nad nagraniem nowego sezonu ze starymi aktorami, mam nadzieję że to nie jakaś plotka :)

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Paź 15, 2014 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 20, 2014 9:10 pm   

A mnie ostatnio mąż namówił na Supernatural i tak sobie po trochu oglądamy :)
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 9:59 am   

Teraz po lekkim znudzeniu z powodu braku seriali, zaczęłam oglądać Vikingów, ale nudny troche ten serial...

Pp kolejnym oglądnięciu Prison Break przestawiłam się na The Walking Dead i to jest serial dla mnie :smile:

_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 12:50 pm   

Breaking Bad - mega!

uwielbiam również How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, IT Crowd

Przyjaciół, Ally McBeal

Z polskich - Rodzinka.pl i Odwróceni
_________________


 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 7:41 pm   

Przypomniał mi się jeszcze jeden świetny serial serial który kiedyś oglądałem: Life


Zaczął się kolejny sezon:





a dla fanów Sherlockaa Holmes'a:

ver. USA:



i ver. UK z chyba najbrzydszym aktorem na świecie :) Benedict Cumberbatch

_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
Ostatnio zmieniony przez Haliśka Band Wto Sty 21, 2014 7:44 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 7:55 pm   

Haliśka Band napisał/a:

i ver. UK z chyba najbrzydszym aktorem na świecie :)

Mam nadzieję, że to żart. :wink:
Cumberbatch ma TAKI głos, że dla mnie mógłby wyglądać jak garnek albo krzesło. :smile:
Jego GŁOS, akcent, mądre spojrzenie. Magnetyzm niesamowity. :) (choć zupełnie nie mój typ faceta).
I w "Sherlocku" wygląda tak (na pewno nie jest blondynem, jak na zdjęciu, które dołączyłaś): ma takie mądre spojrzenie :cool:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Sty 21, 2014 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 3:33 am   

Asiek napisał/a:
dla mnie mógłby wyglądać jak garnek albo krzesło. :smile:


HA HA z krzesła to spadłem właśnie :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 7:11 pm   

Asiek napisał/a:

Jego GŁOS, akcent, mądre spojrzenie. Magnetyzm niesamowity. :)


Zgadzam się :)
Asiek, a wiesz, że mają podobno gotowy scenariusz na kolejnych 6 odcinków? :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 7:58 pm   

Asiek napisał/a:

Mam nadzieję, że to żart. :wink:
Cumberbatch ma TAKI głos, że dla mnie mógłby wyglądać jak garnek albo krzesło. :smile:
Jego GŁOS, akcent, mądre spojrzenie. Magnetyzm niesamowity. :) (choć zupełnie nie mój typ faceta).
I w "Sherlocku" wygląda tak (na pewno nie jest blondynem, jak na zdjęciu, które dołączyłaś): ma takie mądre spojrzenie :cool:


Mi się on kompletnie nie podoba... Jak zagrał Khana w Star trek: W ciemność to jako tako pasował do roli, ale jako aktor, to on jest brzydki :D
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 1:49 pm   

Ambrozja napisał/a:

Asiek, a wiesz, że mają podobno gotowy scenariusz na kolejnych 6 odcinków? :smile:

Wiem, że mają kręcić sezon 4 i 5, czyli by się zgadzało, że 6 odcinków.
Mam tylko nadzieję, że będzie lepszy niż 3, który niestety jest duuuużo słabszy (w moim odczuciu) od 1 i 2. :( Wielka szkoda, bo dwa pierwsze sezony są super....

[ Dodano: Czw Sty 23, 2014 1:51 pm ]
Catylyn89 napisał/a:
ale jako aktor, to on jest brzydki :D

Jako AKTOR jest właśnie świetny, skoro patrząc na jego grę zapominam jak wygląda. :cool:
_________________
 
 
zenon33 

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 0
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 4:07 pm   

A oglądacie Breaking Bad?

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Paź 15, 2014 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 1:01 pm   

zenon33 napisał/a:
A oglądacie Breaking Bad?

Oglądaliśmy, niestety już się skończył. Świetny serial.

Teraz, właśnie zacząłem oglądać True Detective, po 3 odcinkach jest ciekawie, świetna gra (Woody Harrelson i Matthew McConaughey ) i świetna muzyka.

_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 1:09 pm   

Mój T. zaczął oglądać "The Ripper Street" - twierdzi, że dobre :D
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 1:20 pm   

Ja oglądam "Revenge" i "Two and a half men" (nowe sezony z A. Kutcherem).
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 2:18 pm   

Jeszcze kilka lat temu nie oglądałam żadnych seriali :)

Zaczęło się od "Gotowych na wszystko" i "House'a".

Później poszło gładko - "Jak poznałem waszą matkę", "Detektyw Monk", "Pamiętniki wampirów", obecnie zakochałam się w "Revenge" i z niecierpliwością czekam na nowy sezon "Orphan Black" :)
_________________

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 3:49 pm   

Asiek napisał/a:
Cumberbatch ma TAKI głos, że dla mnie mógłby wyglądać jak garnek albo krzesło. :smile:


Jak Tylko usłyszałam Smauga z Hobbita wiedziałam, że to Sherlock :P
_________________
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 1:56 pm   

Ja wkręciłam się ostatnio w Shameless. Czekam też z niecierpliwością na kolejną serię Gry o tron.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 5:44 pm   

Polecam nieco "egzotyczną" produkcję :wink: - serial duński Forbrydelsen

Istnieją 3 sezony.
Pierwszy, wg mnie najlepszy, liczy 20 odcinków i jest naprawdę bardzo dobry!
Nie ustąpuje produkcjom amerykaańskim - zresztą Amerykanie nakręcili remake - The Killing (nie oglądałam, ale podobno gorszy od oryginału i pozmieniana fabuła, więc kto oglądał to duński oryginał i tak go zaskoczy).
Trochę przypomina serial "24 godziny" tylko, że kilmat bardziej stonowany (każdy odcinek to jeden dzień śledztwa), europejski i "zimni" Skandynawowie :P . Ciekawa zagadka (trzymająca w napięciu), wiele zwrotów akcji, intrygujących bohaterów, także drugoplanowych, więc trzeba oglądać dość uważnie, ale warto. :)
2. i 3. sezon (każdy po 10 odcinków) to oddzielne zamknięte historie, w moim odczuciu jednak słabsze od pierwszej serii, ale wciąż dobre.
_________________
 
 
Irmine 

Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 304
Skąd: :)
Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 6:14 pm   

Gorąco polecam "teorię wielkiego podrywu" :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl