Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SAMI CZY ZE ŚWIADKAMI??
Autor Wiadomość
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 6:55 pm   

a my jechaliśmy sami + kierowca :)
ze świadkową raczej z tyłu bym się nie zmieściła :D
_________________

 
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 11:05 am   

Nie wczytywałem się mocno w wątek ale zdecydowanie bez świadków. Wynająć auto po to, żeby z tylu siedzieć ciasno?? Przy tak dużych wydatkach jakim jest wesele 50 zł na taksówkę powinno się znaleźć.
_________________
Pozdrawiam
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 10:58 pm   

Mt będziemy jechać ze świadkami. Świadek kieruje, świadkowa z przodu, a my z tyłu.
_________________
 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 8:31 pm   

Nie wiem czy to przypadkiem nie zależy do konkretnego regionu,to czy jedziemy ze świadkami czy sami. Wg mnie chyba wygodniej jest z kierowcą i samemu,na tyle jest wtedy dużo luzu.
_________________

 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 7:15 am   

Teraz po wszystkim mogę jeszcze raz powtórzyć...tylko z kierowcą...mieliśmy dość przestrzenny samochód bo terenowy ale nie wyobrażam sobie żeby z tyłu miała się gdzies na moją suknię wcisnąć jeszcze świadkowa... :)
_________________
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 7:32 pm   

My jechaliśmy sami z kierowcą, świadkowie nie zmieściliby się z nami do auta :D
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 1:13 pm   

Też chcielibyśmy jechać sami, nie chcę gnieść się w samochodzie w cztery osoby.
A czy w takim wypadku powinniśmy zapewnić świadkom jakiś środek lokomocji? czy mogą jechać po prostu swoim samochodem? Każde osobno? czy powinni jechać razem? Czy mam się w ogóle tym nie przejmować?
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 1:33 pm   

My na początku planowaliśmy jechać sami, w dwójkę (Z. miał prowadzić). Ale dowiedzieliśmy się, że nasi świadkowie nie bardzo mają jak się dostać do kościoła/na salę. I postanowiliśmy, że w takim razie pojadą z nami. Świadek przeszedł przyspieszony kurs prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów i on prowadził auto w dniu ślubu :) Świadkowa siedziała obok kierowcy a my z tyłu. I przyznam, że gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru to byłby taki sam :) Dzięki ich obecności byliśmy wyluzowani i uśmiechnięci :)
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 1:44 pm   

agulka1989, fajne rozwiązanie, ale my niestety mamy kierowcę i to sprawia, że musielibyśmy siedzieć z tylu w trójkę :( a to już nie do końca mi odpowiada. Nie chcę siedzieć jak szprotka
_________________

 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 3:02 pm   

MadMar my od początku chcieliśmy jechać sami. Wiedzieliśmy, że świadek będzie dysponował własnym samochodem i tylko dopytaliśmy czy z kościoła na salę zabierze świadkową i jej narzeczonego, ponieważ oni nie mieli własnego auta.

Wydaje mi się, że świadkowie są na tyle szczególnymi gośćmi, że wypadałoby ich zapytać czy w takiej sytuacji nie będą mieli problemu z transportem, ewentualnie pomóc im coś wykombinować. A jeśli chodzi o to czy powinni jechać razem to uważam, że to już ich wola.
_________________

 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 7:22 pm   

Jechaliśmy sami. Tzn. z kierowcą.

Moim zdaniem kwestia, że świadkowie jadą z para młoda miała olbrzymie znaczenie kilkanaście lat temu, kiedy samochody nie były tak powszednie jak dziś. Wówczas to było faktycznie najlepsze rozwiązanie logistyczne.
Dziś wg mnie problem nie istnieje.

Może trochę inaczej wygląda sytuacja kiedy para młoda decyduje się na długą limuzynę, w której jest więcej miejsca. Ale tak się zastanawiam czy w takiej sytuacji zabrałabym ze sobą świadków czy rodziców.
W przypadku samochodu osobowego moim zdaniem kierowca plus młodzi to najbardziej optymalne rozwiązanie.
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 7:33 pm   

My początkowo mieliśmy jechać sami, ale jednak zdecydowaliśmy się na kierowcę. Nerwy i stres nie są odpowiednimi "towarzyszami" kierowcy, poza tym jedziemy wypożyczonym autem, więc lepiej, żeby kierowcą był jego właściciel, na tzw. "wypadek" :)
_________________


 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 7:49 pm   

my mieliśmy samochód z kierowcą w pakiecie, więc dla nas nie było problemu, do sesji jeździliśmy sami, a w drodze na salę zabraliśmy świadkową, żeby się nagadać, bo przyjechała dopiero na 15 minut przed ślubem
_________________


udanego dnia Gość
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 8:10 pm   

Chyba ze świadkami pojedziemy, bo jechać będziemy samochodem brata S. Nic nie będzie extra wynajmowane.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
weselinka 

Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 5:33 pm   

My planujemy jechać sami. Skoro świadkowie przychodzą każdy z osobą towarzyszącą, to tak sobie myślę, że te osoby może poczują się głupio, że będą musiały same, bez swoich połówek przetransportować się na salę weselną. Poza tym, tak jak któraś wcześniej pisała, mimo, że samochód przestronny, to nie chciałabym się gnieść w mojej sukni razem ze świadkami.
 
 
AgDar-ka 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: lódzkie
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 10:14 am   

My do ślubu pojechaliśmy własnym autem. Moim zdaniem wyglądało to całkiem fajnie. Przy okazji mój mąż mógł sprawić nowe "szpileczki"(felgi) swojej niuni z czego był chyba najbardziej zadowolony 8)
_________________
"Czasem się lubi kogoś za mocno i to się nazywa miłość"
 
 
monia1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 7:53 pm   

agulka1989 napisał/a:
My na początku planowaliśmy jechać sami, w dwójkę (Z. miał prowadzić). Świadek przeszedł przyspieszony kurs prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów i on prowadził auto w dniu ślubu :) Świadkowa siedziała obok kierowcy a my z tyłu. I przyznam, że gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru to byłby taki sam :) Dzięki ich obecności byliśmy wyluzowani i uśmiechnięci :)


Mamy taki sam plan na swój ślub :] - świadek i kierowca w jednym.
_________________
 
 
nowa_mloda 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 7:47 pm   

My mamy zamiar jechać swoim autem w dwójkę, a za nami świadkowie drugim samochodem :)
 
 
PannaSmieszka 


Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 2:52 pm   Re: SAMI CZY ZE ?WIADKAMI??

jaa to bym chciala bryczka:)
_________________

 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 5:59 pm   

Ja na zdjęciach jednego fotografa widziałam karetę kropka w kropkę jak ta z końcówki shreka :) słitaśna była. Tylko z moją posturą to bym nie ryzykowała (za bardzo Fionę przypominam)
 
 
kaskapawell 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 18
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 11:05 am   

ja bym chciała,albo jakims kultowym -stylowym,albo poprostu nowym autkiem,nawet własnym:)na to mi troszke szkoda pieniązków.
_________________
kaska&pawel
 
 
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Sob Lut 08, 2014 12:29 am   

my jechaliśmy bordowym Citroenem z bodajże 46 roku i było super! ale jechaliśmy my + kierowca, świadków zabrał mój brat i jechali tuż za nami :) w tym samochodziku zabranie świadków nie było możliwe ze względu na ograniczone miejsce w środku :) więc nie musieliśmy się zastanawiać jakiego wyboru dokonać... ;)
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Lut 10, 2014 11:40 am   

My co prawda jedziemy Oplem Insignią, ale chcemy jechać sami, bez świadków, bo nie będzie miejsca...

Świadków pewnie zawiezie mój szwagier lub jego tata :)
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 10, 2014 12:06 pm   

My będziemy jechać ze świadkami ale ponieważ auto jest 6 osobowe to świadkowie będą siedzieć z przodu z kierowcą a my sami z tyłu :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 6:54 pm   

My jechaliśmy sami do kościoła (z kierowcą). Na wesele jechał z nami jeszcze jeden z gości, który nie zmieścił się już do taksówki ;) Świadkowie (i ich partnerzy) dotarli wszędzie na własną rękę.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
MissCool 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: Ldz
Wysłany: Sob Lut 15, 2014 1:27 pm   

my chyba będziemy jechać sami, chcoiaż jeszcze nie myśleliśmy o tym - tak samo jak nie myśleliśmy o wynajęciu auta.
_________________
 
 
pilszka 

Dołączyła: 17 Lut 2014
Posty: 12
Skąd: uć
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 10:11 pm   

My jechalismy sami, no z kierowcą :lol: Ale muszę Wam powiedzieć, ze byłam niedawno na weselu, gdzie młodzi jechali ze swiadkami i jakaś starsza babeczka głosno protestowała, bo niby nie można (ja o czymś takim nie słyszałam), ale ona zdecydowanie krzyczała, że swaidkowie nie powinni jechać z młodymi i nawet kamerzysta to uwiecznił :P
 
 
iskejp 

Wiek: 42
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 2:48 pm   

pilszka napisał/a:
My jechalismy sami, no z kierowcą :lol: Ale muszę Wam powiedzieć, ze byłam niedawno na weselu, gdzie młodzi jechali ze swiadkami i jakaś starsza babeczka głosno protestowała, bo niby nie można (ja o czymś takim nie słyszałam), ale ona zdecydowanie krzyczała, że swaidkowie nie powinni jechać z młodymi i nawet kamerzysta to uwiecznił :P


No to siary narobiła :P A przecież wolnoć Tomku w swoim domku. Albo autku :P

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Gru 17, 2014 9:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 6:31 pm   

My jechaliśmy ze świadkami, ale tylko dlatego, że limką. Jakby to był mniejszy samochód to nie dałoby rady. I tak zajęłam moją suknią cały tył. Także jeśli macie kobitki szerokie princessy to polecam duuuże auta :P
_________________

 
 
h0nnie 

Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 11:50 am   

My będziemy jechali sami:)
 
 
PrzystojnyMłody 

Dołączył: 26 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 12:58 pm   

W karocy spokojnie ze świadkami, ba nawet są dostawki dla kolejnych świadków!

edit:usunięta reklama -ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Sob Kwi 26, 2014 8:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pauliss90 

Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2014 11:42 pm   

My jechaliśmy sami z kierowcą. Nie było problemu, żeby świadkowie dojechali do Kościoła czy na salę, więc nie mieliśmy problemu.
Nie wyobrażałam sobie jechać w 3 osoby z tyłu w tej kiecce :o
Braliśmy jeszcze pod uwagę opcje, żeby świadek prowadził, ale później martwić się co z autem, a tak kierowca odprowadził na parking i problem z głowy ;-)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 07, 2014 10:00 am   

My tez jechaliśmy sami z kierowcą :) Po pierwsze dlatego, że mieliśmy 4 świadków, więc raczej trudno byłoby nam się zapakować do jednego samochodu :)
Poza tym chcieliśmy być trochę sami :)
Świadkowie jechali razem jednym z samochodów.

I powiem Wam, że to było super rozwiązanie, bo dojechali do kościoła i na salę przed nami i wiele rzeczy ogarnęli, więc jak my dotarliśmy na miejsce, to niczym się nie musieliśmy martwić :)
_________________
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 07, 2014 11:17 am   

My będziemy jechać ze świadkami i szczerze mówiąc, nie spotkałam się jeszcze z sytuacją taką, że młodzi i świadkowie jechali osobno. Jakoś się pomieścimy, nie mam zbyt szerokiej sukni, a świadkowa jest drobniutka :)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Gru 07, 2014 1:20 pm   

My do Kościoła jechaliśmy sami na salę ze świadkiem:) świadkowa za nami swoim autkiem. Bylo przestronnie, nikt sie nie obraził. Oboje nad nami czuwali jestem im ogromnie wdzięczna :)
_________________


 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Nie Gru 07, 2014 6:29 pm   

Nasi świadkowie będą jechać osobno :) my jedziemy naszym jednym autkiem, a im udostępniamy drugie :) oba będą przystrojone, gdyż to nasze oczka w głowie :)
_________________


 
 
sreg 

Dołączyła: 16 Lis 2014
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 4:00 pm   

Osobiście uważam, że najlepiej wygląda jak Para jest z tyłu i kierowca prowadzi, niż gniecenie się wszyscy :)


edit: usunięte niedozwolona reklama z podpisu - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Sty 23, 2015 1:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia888 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Gru 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 10:27 pm   

Na szczęście udało się nam znaleźć odpowiednio duże auto, w którym bez ścisku zabierzemy się ze świadkami i tak jest chyba najlepiej.
 
 
carsevent 

Dołączył: 16 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 11:54 pm   

Zdecydowanie ze świadkami, atmosfera podczas podróży zdecydowanie weselsza:)
 
 
sreg 

Dołączyła: 16 Lis 2014
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Gru 17, 2014 4:32 pm   

carsevent napisał/a:
Zdecydowanie ze świadkami, atmosfera podczas podróży zdecydowanie weselsza:)


Na pewno pomaga rozluźnić sytuajcję :) w takim razie potrzeba czegoś większego do transportu, by potem nie stresować się jak się pomieścić :roll:


edit: usunięte niedozwolona reklama z podpisu - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Sty 23, 2015 1:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malala 

Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 1:39 pm   

Zdecydowanie sama para młoda w samochodzie, świadkowie osobno. Jak tradycja nakazuje :D
_________________
Lubię śpiewać, lubię tańczyć, lubię zapach pomarańczy
 
 
wielkidzien 


Dołączyła: 22 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 6:16 pm   

To chyba zależy od tego czym i jak duże jest auto które ma Was przewozić. Jeśli jest to limuzyna - ze świadkami, oni też powinni czuć się bardziej wyjatkowo od wszystkich innych gości skoro pełnią taką rolę ):
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 5:43 pm   

wielkidzien, dokładnie, my jakbyśmy mieli większe auto to na pewno byśmy pojechali ze świadkami, niestety się nie zmieścimy, ale mam nadzieję, że będą jechać zaraz za nami... :)
_________________


 
 
slubwpolsce 

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Cze 30, 2015 9:33 pm   

Jeśli środek lokomocji na to pozwala to z pewnością raźniej ze świadkami, którzy przecież będą Wam towarzyszyć nie tylko w tym momencie, ale przez większość ceremonii i imprezy.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 12:45 pm   

My jechaliśmy sami z kierowcą. Świadkowie jechali za nami samochodem świadka.
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 1:26 pm   

Tradycyjnie Pan Młody ze świadkiem podjechał po mnie i świadkową do domu i razem wszyscy udaliśmy się do kościoła, a potem na salę. Nie było problemów z pomieszczeniem się, z przodu siedział świadek, reszta z tyłu, mąż w środku, pomiędzy kobitami :D
_________________

 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 2:25 pm   

My jechaliśmy z kierowcą i świadkiem, natomiast świadkowa jechała ze swoim mężem naszym samochodem za nami :-)
_________________

 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2016 8:49 am   

Nasz ślub co prawda dopiero za dwa lata, ale już od dość dawna wiemy, że chcemy jechać do ślubu sami, bez kierowcy, bez świadków. Hobby mojego narzeczonego to drift, więc mamy w planach jazdę właśnie jego "driftowozem" i to on będzie prowadził :) Mam tylko nadzieję, że moja suknia się zmieści :)
 
 
Larysa 

Dołączyła: 02 Maj 2016
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2016 10:10 am   

Atko my też jedziemy zupełnie sami :) narzeczony prowadzi, a ja obok:) kupiliśmy nowy samochód i na ślub dopiero wyjedziemy nim pierwszy raz:).
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2016 10:58 am   

My też na pewno będziemy jechać sami ;) Tym bardziej, że Narzeczony planuje jakieś 2-osobowe sportowe autko, najlepiej cabrio :D Też mam nadzieję, że moja suknia się tam zmieści ponieważ planuję typową princessę :D
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl