Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Lis 27, 2009 11:57 am
PRACA
Autor Wiadomość
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 9:37 pm   

u nas wymagane jest wyzsze wyksztalcenie, niestety..

wszystkich zainteresowanych prosze o pw, wysle konkrety..
_________________
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 7:27 am   

No to mój PM jest z wyższym wykształceniem. Czekam na PM, jeśli jest to jeszcze aktualne.

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 11:26 am ]
OK, już nieaktualne, PM dzisiaj dostał pracę :)
:smile:
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 9:51 pm   

sister napisz cos więcej :)
_________________
 
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 9:55 pm   

Ooooooooooo, no to gratuluję PM :D
 
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 9:59 pm   

magdasid, a myślałaś o telefonicznej obsłudze klienta?
_________________

16.08.08
 
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 10:00 pm   

Abudabi ale chodzi o telemarketing czy o o dbieranie telefonów od klientów?? Bo jeśli to pierwsze to zdecydowanie NIE nadaję sie do tej pracy. A dlaczego pytasz? :P
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 10:01 pm   

a moze jakis facecik szuka pracy w poligrafii? dosc marna kasa, nie powiem, ale praca od zaraz.
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 7:30 am   

lmyszka napisał/a:
sister napisz cos więcej :)


Praca polega na obsłudze klienta. Od 9 do 17, 2100 brutto + premie. Szefowie bardzo mili.
PM pytał się ich o naszą podróż poślubną ( już wykupiona). Stwierdzili, że nie ma najmniejszego problemu i że liczą na zaproszenie.
Jak na początek - idealnie :smile: Oby tylko było tak później
 
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 10:42 am   

Super praca i super warunki. Gdyby było coś wiadomo, że jeszcze kogoś tam szukają to ja się piszę. :smile:
Dziewczyny, na 12 jadę na rozmowę. Zobaczymy jak to będzie. :(
_________________

 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 11:13 am   

Trzymam kciuki, żeby tym razem się udało :)
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 11:55 am   

mam namiary na pracę dla informatyka grafika za calkiem spoko kase jak na poczatek. pytania prosze na priv.
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 8:02 pm   

mam doswiadczenie w administracji na roznych stanowiskach. ale chcialabym pracowac w kadrach i płacach. niestety mam tylko ukonczony kurs z tego zakresu, brak praktyki. jak ktos by cos to ja chetnie :)

no i tlumacznia robie z ang jak cos.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 26, 2008 8:18 pm   

ja natomiast skończyŁam 2 stopnie kursu księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych. Bardzo chętnie podejmę się dodatkowej pracy w postaci wprowadzania faktur do systemu, prowadzenie prostej księgowości. Z tym, że nie posiadam uprawnień do usŁugowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 4:37 pm   

sajonara - a probowalas w infosys? slyszalas cos o pracy tam? bo ja mam jutro rozmowe w agencji, ktora szuka ludzi to tej firmy i nie wiem co o tym myslec. wiem, ze tam straszna rotacja :?
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 5:36 pm   

to i ja się może udzielę w tym temacie bo jestem potrzebująca pracy ......

Wykształcenie :arrow: mgr administracji, specjalizacja :arrow: administracja publiczna...
Marzy mi się oczywiście praca biurowa....od 8-16 lub 7-15 weekendy wolne...no i zarobki w miarę...
DOświadczenie mam tylko z Londynu i miesięczne praktyki studenckie w jednej z firm w Bełchatowie....
jutro ide sie zarejestrowac w UP, poroznosze CV, porozsylam maile no i zobaczymy...
najgorsze jest to, ze w Bełchatowie jest dużo mniejszy rynek pracy niż w Łodzi i na prawde cieżko bedzie cos znaleźć..; :cry: no ale na razie się nie poddaję..

jakby któraś z was miała jakis namiar na jakąś fajną pracę to proszę dajcie znać :oops:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Niebieskooka Wto Lip 29, 2008 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 9:48 pm   

dziewczyny, to i ja się udzielę.
aktualnie szukam pracy. wykształcenie wyższe, informatyczne - telekomunikacja, dobrze znam programy biurowe, windowsa, programy graficzne.
angielski na poziomie średnim, niemiecki podstawowy.
pracowałam i w biurze jako informatyk, również w telefonicznej obsłudze klienta, niestety o pracę w informatyce, ale nie dla specjalistów administratorów lub programistów ciężko
szukam pracy biurowej, niekoniecznie związanej z moim wykształceniem. pracy w godzinach 8-16, 7-15, weekendy wolne. gdybyście miały coś na oku proszę o PW
pozdrawiam :)
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 10:02 pm   

Niebieskooka, zajrzyj tutaj ..
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 05, 2008 9:50 pm   

Klarysa w infosys nie pytaŁam bo ja mam pracę i nie chcę jej zmieniać. Szukam czegoś dorywczego i najlepiej w domu. Czasem maŁe firmy szukają kogoś do wprowadzania do systemy faktur. MyślaŁam wŁaśnie o czymś takim.
 
 
moniaaa15 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Sie 06, 2008 4:59 pm   

Mam wykształcenie pedagogiczne- licenacjat. Oczywiściewybieram się dalej do szkoły ale juz zależy mi na jakiejś pracy... mogę uczyć dzieci w przedszkolu, w SP kształcenia zintegrowanego oraz informatyki do VI kl. Jeżeli któraś z Was słyszała by o jakiejś pracy dla mnie to bardzo proszę o informacje na priv.
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 8:33 am   

dla mam poszukujących pracy po urlopie wychowawczym - Mama wraca do pracy
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 9:05 am   

Włąsnie niedawno widziałam ten sam projekt bedąc u rodziców i tak sobie pomyślałam, że przydałoby się coś takiego w Łodzi :) Zgłosiłam się, zobaczymy, czy są jeszcze miejsca :)
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:31 am   

Pusiaczku w takim razie trzymam kciuki żeby Ci się udało dostać :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 1:41 pm   

Pusiaku trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Wierzę, że się uda
WklejaŁam ten link gŁównie z myślą o Tobie, więc musi się udać
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 10:13 am   

Potrzebna jest opiekunka do chłopca lat 4, najlepiej ktoś z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.
Sprawa jest dość pilna. wszelkich dodatkowych informacji udzielę na pw, gg lub prive.
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 10:26 am   

Nawet nie raczyli odpisać na mojego maila, a w zawiązku z tym, że czekam na decyzje od pracodawcy nie będę tam chwilowo dzwonić, bo nie chce mi się denerwować :)
_________________

 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 5:45 pm   

Dowiedziałam się dziś od znajomego o ofercie pracy więc pozwolę sobie wkleić to co od niego dostałam , kiedy zaoferowałam zamieszczenie ogłoszenia na forum :P
może komuś się przyda :razz:

Radomska Firma zajmująca się dystrybucją urządzeń zdrowotno- higienicznych poszukuje osób z okolic Bełchatowa, Piotrkowa i Łodzi, do współpracy jako:

Przedstawiciele Handlowi
Wymagania:


*Wiek: 21-50 lat
*Własny samochód
*Łatwość nawiązywania kontaktów



Planujemy otwarcie naszej placówki w ciągu najbliższego roku na terenie województwa łódzkiego. Jeżeli chciałbyś nawiązać z nami współpracę, zacząć sprzedawać i rekomendować nasze produkty na swoim terenie, jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, ambitną, otwartą, spełniasz warunki i szukasz pracy dodatkowej lub na pełny etat – skontaktuj się z nami.


Możemy takim osobom zagwarantować bardzo wysokie zarobki i ogromne możliwości rozwoju już teraz !


Mile widziane osoby z doświadczeniem w handlu i przede wszystkim byli sprzedawcy urządzeń "RAINBOW". Jest to poważna oferta, dla poważnych osób!

Masz pytania, bądź wątpliwości?...jesteś zainteresowany?...napisz i wyślij swoje CV ze zdjęciem na adres e-mail:

dlf.praca@gmail.com


z tego co wiem to praca raczej dla facetów, ale mówił,że kilka kobitek tez u nich pracuje z niezłym skutkiem więc generalnie oferta dla każdego. Firma ma ogólnopolski zasięg, mój znajomy dostał niedawno auto służbowe i z tego co mówił zarobki świetne....

zamieszczam to ogłoszenie bo wiem,że to nie jest żadna sciema tylko normalna, dobrze prosperująca firma, a kolega to mój wieloletni znajomy.

Jakby ktoś chciał więcej szczegółów to napiszcie na priva a ja się postaram dowiedzieć czegoś więcej..no albo piszcie do niego na tego maila co podał..


Mam nadzieję,ze komus to ogłoszenie pomoże :mrgreen:

a ja czekam na ogłoszenia z praca biurową dla mnie ;P hehee żartuje ;P
_________________

Ostatnio zmieniony przez Niebieskooka Pią Wrz 26, 2008 5:48 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 2:35 pm   

A gdzie nazwa firmy? Adres mailowy na gmail? :-?
Coś mało poważnie mi to wygląda.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 2:53 pm   

No wiesz - akwizytorzy zazwyczaj pracują na własny rachunek. :cool:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 6:58 pm   

ja ponownie się odzywam, kilka godzin temu dowiedziałam się, że nie zostanie ze mną przedłużona umowa o pracę i od jutra jestem w pełni gotowa na nowe wyzwania, gdybyście coś wiedziały dajcie proszę znać :)

wykształcenie wyższe, informatyczne, ukończone kursy wizażu, makijażu i stylizacji. dobrze znam programy biurowe, windowsa, programy graficzne.
angielski na poziomie średnim, niemiecki podstawowy.
pracowałam i w biurze jako informatyk, również w telefonicznej obsłudze klienta, niestety o pracę w informatyce, ale nie dla specjalistów administratorów lub programistów ciężko, szukam pracy biurowej, niekoniecznie związanej z moim wykształceniem. pracy w godzinach 8-16, 7-15, weekendy wolne lub pracy związanej z makijażem i wizażem (co osobiście dużo bardziej by mnie cieszylo) gdybyście miały coś na oku proszę o PW
_________________
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 7:34 pm   

EwaM napisał/a:
A gdzie nazwa firmy? Adres mailowy na gmail? :-?
Coś mało poważnie mi to wygląda.


Adres firmy i wszystkie inne info chętnie podam na priva ..
a po drugie Kryszka jeśli nie wiesz na czym rzecz polega to nie oceniaj ...to nie jest żadna akwizycja ! Adres mailowy jest do pracownika odpowiadającego za nabór, mogę równiez podać telefon...ale chcąc wiedziec z kim mam do czynienia zrobię to po info na priva.
TO jest praca na umowę - zlecenie z gwarantowanym wynagrodzeniem plus szansa na samochód służbowy po okresie próbnym.
Firma ma 30% udziału w rynku w swojej branży więc jest to powazna firma i poważna oferta!
_________________

 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 10:58 am   

http://praca.gratka.pl/pr...ch-1038516.html

Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać [smilie=d045.gif]
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 12:37 pm   

Hhahahah :x_rot :x_rot :x_rot
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 12:39 pm   

Dobre :D , pokazałam mężowi i śmiejemy się teraz, że może wyślemy zgłoszenie i sobie dorobimy. :wink:
_________________


 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 1:18 pm   

Cytat:
Dobre :D , pokazałam mężowi i śmiejemy się teraz, że może wyślemy zgłoszenie i sobie dorobimy. :wink:


Iza połączycie przyjemne z pożytecznym ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez doni_iza Czw Lut 19, 2009 1:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 1:22 pm   

Chyba w grę wchodzi ktoś więcej niż mąż czy narzeczony skoro piszą "praca w młodym, dynamicznym zespole" :leb
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 1:30 pm   

ciekawe czy ciężarna by przyjeli :smile: :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 1:32 pm   

lmyszka, a dlaczego nie?? W końcu wiele kobiet ciężarnych ma wzmożoną ochotę na sex w ciąży :) Przy okazji można urozmaicić swoje życie sexualne ( jeśli ktoś narzeka na nude i rutyne ) :smile:
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 7:15 pm   

mam dwie propozycje pracy dla osób ze znajomością języka niemieckiego (warunek konieczny) oraz najlepiej angielskiego, możliwy elastyczny czas pracy, oraz zatrudnienie (w obydwóch przypadkach na umowę o pracę) na niepełny etat
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 3:28 pm   

W związku z rozwojem zakładu firma poligraficzna poszukuje nowych pracowników na dział produkcji. Praca w systemie dwuzmianowym (wkrótce trzyzmianowy do ok. stycznia ze względu na wzmożona ilość zamowień).
strona firmy: www.piktor.pl
Info na priv.
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 3:52 pm   

A może wie ktoś gdzieś o pracy dorywczej dla studentki :D
Chciałabym sobie dorobić na wydatki własne a nie tylko ciągnąć od rodziców i tak płacą już za szkołę
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 7:49 pm   

Ja rowniez szukam dorywczej pracy, gdyz studiuje dziennie ( pedagogike) Jakby ktos mial jakas oferte pracy, to prosze o kontakt
_________________

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 2:29 pm   

Po rozmowie z koleżanką ze swojej pracy, stwierdziłam, że czas najwyższy zacząć szukać innej pracy, bo tam się robi coraz gorzej :( Dziewczyny w każdy weekend pracują a niektóre nawet po nocach, przy małym dziecku nie zamierzam tak pracować. Zatem jeśli ktoś słyszałby o pracy dla księgowej-posiadam certyfikat MF to dajcie znać. Niestety ogłoszeń na portalach jest bardzo mało, bo już patrzyłam :roll:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:11 pm   

Mika spróbuj tu poszukac http://www.jobrapido.pl/?...3d%C5%BA&r=auto
_________________
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:27 pm   

katrina dzięki, ale jak widzę na tej stronce są zebrane ogłoszenia z innych portali, na których właśnie sprawdzam oferty, ale chyba jednak wrócę na jakiś czas na stare śmieci.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 12:22 pm   

od września będzie potrzebna pomoc nauczyciela do przedszkola w Zgierzu. Info na pw :)
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 9:25 pm   

jakby co to ja też szukam pracy. Albo w zawodzie - kosmetyczka albo cokolwiek innego.
Gdyby ktoś z was słyszał cokolwiek.
_________________
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 2:06 pm   

Ja także poszukuję od poniedziałku do piątku.. bo studiuje zaocznie.

Najlepiej praca biurowa w Łodzi (sekretariat szkoły, zarządzanie pracownikami)
Studiuje zarządzanie zasobami ludzkimi za rok robię licencjat.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 11:23 am   

Tak jak już pisałam w innym wątku szukam pracy, tak jak sloneczkoo, najlepiej pracy biurowej. Mam licencjat z zarządzania ze specjalnością rachunkowość, od października zaczynam studia magisterskie (zaoczne)... tzn zacznę jeśli będę miała je za co opłacić.

Pozzdrawiam
_________________
Ostatnio zmieniony przez kaniaa Sob Wrz 11, 2010 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
accik 


Dołączyła: 31 Gru 2007
Posty: 127
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 1:44 pm   

Cześć

Jeśli ktoś jest zainteresowany założeniem własnej firmy i jest na okresie wypowiedzenia lub stracił pracę (w okresie ostatnich 6 miesięcy ) z przyczyn niedotyczących pracownika to zapraszam.
Realizuję projekt z EFS na założenie własnej firmy można uzyskać 40 000 zł bezzwrotnego wsparcia, 1 000 zł miesięcznie przez okres roku, 3 600zł na szkolenia specjalistyczne i ok 100h szkoleń z zakresu przediębiorczości.

Do udziału zapraszamy mieszkańców powiatu miast Łódź i powiatu zgierskiego.

Zainteresowanych proszę o odpowiedzi na maila accik@wp.pl wtedy prześlę więcej informacji.

[ Dodano: Czw Lut 03, 2011 11:17 am ]
Ponawiam ogłoszenie teraz mamy nabór dla osób z powiatu zgierskiego. Więcej informacji na www.wlasnafirma.ipt.pl
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 8:29 pm   

Od prawie miesiąca szukam pracy i niestety nic się nie dzieje, więc może któraś z was ma jakieś informacje

poszukuje pracy biurowej, jestem w pełni dyspozycyjna, posiadam doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku, więcej szczegółów i cv na PW

jeśli ktoś coś słyszał, to będę wdzięczna za info :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl