Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Lis 27, 2009 11:57 am
PRACA
Autor Wiadomość
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 6:34 pm   

moja koleżanka szuka pracy w ksiągowości - teraz pracuje w Warszawie ale ponieważ dojeżdża pociągiem to chce pracować w Łodzi - jeśli będziecie coś słyszały to dajcie znać
_________________
Ostatnio zmieniony przez klara76 Czw Paź 11, 2012 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 8:37 pm   

a moja koleżanka prawniczka i człowiek od pisania projektów unijnych też szuka. wiecie coś może???
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 9:05 am   

poszukuję pracy, może być obsługa klienta (byle już nie słuchawki), bank, ewentualnie firma produkcyjna (pod kątem studiów: zarządzanie i inżynieria produkcji) może znacie kogoś kto potrzebuje?
_________________


udanego dnia Gość
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 2:27 pm   

gdybyście znały kogoś, kto szuka korepetycji z niemieckiego (każdy poziom i każdy wiek) to dajcie proszę znać na priv :wink: mam uprawnienia egzaminatora.
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 7:01 pm   

Hej,
Szukam pracy na czerwiec/lipiec, może znacie kogoś kto poszukuje pracownika. Z obecnej pracy chcę zrezygnować bo się robi chora sytuacja a w sierpniu mam wesele więc potrzebuje dłuższe wolne. Także może ktoś by potrzebował pracownika na krótszy okres czasu
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 6:29 am   

_karolka_, nie rozumiem jakie to ma znaczenie, ze w sierpniu potrzebujesz dluzsze wolne..?? Przeciez urlop przechodzi z Toba do nowgo pracodawcy.. a na rozmowie zawsze mozesz o tym powiedziec.
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 7:24 am   

Jeszcze trzeba mieć ten urlop i umowę.....
_________________
 
 
bengai88 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 2:08 pm   

Witajcie. Poszukuję pracy w Łodzi, mam się zamiar tam przeprowadzić po tegorocznych wakacjach. Jestem kucharzem z papierami, natomiast nie chciałbym źle trafić. Jakieś pomysły?

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Lut 22, 2016 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olcia_27 

Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź/Bełchatów
Wysłany: Pią Cze 28, 2013 11:35 am   

Witam wszystkim....może ktoś tutaj mi pomoże bo już nie mam sil.. 3 lata jak skończyłam studia na Politechnice Łódzkiej na wydziale inżynierii produkcji i ochronie środowiska...teraz przeprowadzam się do Bełchatowa i szukam tam pracy...Bełchatów i okolice...ale jak do tej pory to marny skutek...może ktoś dysponuje jakimiś informacjami....branża produkcyjna albo pokrewne...jestem załamana gdyż Bełchatów słynie podobno tylko z elektrowni i kopalni a tam nie ma szans aby ktoś z zewnątrz dostał prace..obecnie mieszkam jeszcze w Łodzi i tez jest porażka...5 lat ciężkiej pracy na studiach chyba poszło w zapomnienie:(
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 29, 2013 6:50 am   

Olcia_27, a nie mozesz pracowac w Lodzi i dojezdzac? Tu chyba bedzie prosciej ze znalezieniem pracy.
_________________
 
 
Olcia_27 

Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 0
Skąd: Łódź/Bełchatów
Wysłany: Sob Cze 29, 2013 1:14 pm   

W Łodzi też jest ciężko...jak nie ma się znajomości to o pracy można zapomnieć..przykre ale prawdziwe:(
 
 
niusia 


Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 209
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 5:42 pm   

Olcia_27, w Kleszczowie bądź w samym Bełchatowie ma powstać/lub już powstała spalarnia odpadów. Na pewno będą szukać kogoś z Twoim wykształceniem.
Dzielę się z Tobą w bólu, również szukam pracy i jestem rozczarowana... Ale wiedziałam, że po ukończeniu studiów kolorowo nie będzie...
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 8:06 pm   

Moja koleżanka szuka pracy... 30 lat - z wykształcenia historyk
może ktoś zna namiary na jakieś oferty :)
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 11:31 pm   

pzu w łodzi? w ktorym miejscu? sama tam pracuje o nic nie slychac o nowych miejscach, wrecz odwrotnie...
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 12:11 pm   

Szukam anglisty/tłumacza języka angielskiego z doświadczeniem. Praca przy tłumaczeniu strony internetowej dotyczącej branży IT i telefonii komórkowej. Umowa o dzieło lub własna działalność. Możliwość stałej współpracy. Wszelkie szczegóły na PW.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Wto Wrz 24, 2013 12:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakochana 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 6:03 pm   

Ja pracowałam w perfumerii ,ZENADA nie polecam nikomu ,pieniadze ? jałmużna na początek
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 6:37 pm   

Dziewczyny szukam pracy...najlepiej w Łodzi coś związanego z logistyką, ale nie tylko. Może któraś z Was coś wie ?
_________________
Tosinka
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 7:29 pm   

msmika, a próbowałaś w Amcor? Ja tam kiedyś miałam praktyki.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 8:31 pm   

Karola5 napisał/a:
msmika, a próbowałaś w Amcor?

nie ale spróbuję ;) już googlam ;)
_________________
Tosinka
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 8:52 pm   

miało się HP otwierać w Łodzi ale chwilowo projekt zawieszony, a w mieście już plakaty wisiały... myślę, że warto mieć rękę na pulsie.
Ja szukam do Warszawy: - Kasjera Lotniczego, który zna system Amadeusz oraz Asystenta zespołu Obsługi Klienta, kogoś z doświadczeniem w obsłudze małych i średnik Klientów.
szczegóły na priv.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
Ostatnio zmieniony przez Brinka Pon Paź 21, 2013 8:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 8:56 pm   

Brinka, dziękuję, ale na razie szukam czegoś w Łodzi przynajmniej do czasu skończenia drugiego kierunku czyli gdzieś do lutego.
_________________
Tosinka
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 10:05 pm   

Brinka napisał/a:
miało się HP otwierać w Łodzi ale chwilowo projekt zawieszony,


Przecież HP w Łodzi już jest? O jaki nowy projekt chodziło? Zaciekawiłaś mnie. :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 5:20 pm   

Jakbyście słyszały o jakiejś pracy dla grafika z doświadczeniem DTP to dajcie znać :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 5:39 pm   

Dziewczyny jakby któraś szukała pracy w Bełchatowie i była może po Inżynierii Środowiska lub czymś pokrewnym to u mnie w pracy szef chce zatrudnić jeszcze jedną dziewczynę na kosztorysanta. Branża wentylacji i klimatyzacji. Info u mnie :)
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 5:10 pm   

Hej hej ja piszę do was z wielką prośbą. Jakby ktoś słyszał o jakiejś pracy dla faceta bardzo bym prosiła o jakieś info. Ciężko coś znaleźć ciągle się wysyła CV i cisza. Będę naprawdę wdzięczna
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 7:04 pm   

_karolka_, może coś konkretniejszego? "Praca dla faceta" może oznaczać dyrektora banku, lub spawacza ;)
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 7:22 pm   

No tak przepraszam.
Najlepiej to kierowca - posiada kat B C, jeździł dużo po woj. Łódzkim jak i trasach EU, praca na magazynie. Jest po szkole transport - spedycja bardziej coś w tą stronę. No chyba, że ktoś chce przyjąć do przyuczenia. Szybko się uczy bystry jest także też dałby radę :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez _karolka_ Czw Sty 30, 2014 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
synka 

Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 0
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sro Lut 19, 2014 10:57 am   

na pewno uda się coś znaleźć, sporo jest ogłoszeń ;)

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Paź 27, 2014 4:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Psotka2013 

Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 9:32 am   

Szukałem pracę od września i znalazłem. Naprawdę - jeśli się czegoś bardzo chce to nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba dążyć do celu.

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Paź 27, 2014 4:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 7:02 pm   

i ja również szukam pracy.

jestem po zarządzaniu, za dużego doświadczenia niestety nie mam.
poszukuję pracy w biurze, obsłudze klienta, jakimś małym sklepie.
może być to także staż lub niepełny etat.
_________________


 
 
Matrixx 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: z nikąd
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Maj 21, 2014 10:40 am   

Tak ale czasem jak ktoś już szuka pół roku składa CV do Lidla na kase i nie oddwaniają to Cie krew zalewa i rezygnujesz ze wszystkeigo
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 1:50 pm   

Niby ciężko znaleźć pracę, a znajomy szuka stolarza to nawet jednego telefonu nie miał, a ogłoszenie chyba we wszystkich gazetach dał.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 3:56 pm   

Haliśka Band, bo teraz wszyscy się na studia wybierają, a dobrych rzemieślników brak niestety :/
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 4:27 pm   

Zgadzam sie z Juską. Poza tym stolarze nie szukają klientów w ogłoszeniach. Zazwyczaj to my przeglądamy ogłoszenia lub net w ich poszukiwaniu.
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 6:14 pm   

Fachowcy są w Anglii albo gdzieś indziej za granicą :)
A czy nie przeglądają ? Jak czegoś szukam to przeglądam wszystkie dostępne media. Jak by ktoś szukał pracy to raczej powinien się zainteresować ogłoszeniami, bo praca to raczej sama go nie znajdzie :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 9:24 pm   

Terry napisał/a:
stolarze nie szukają klientów w ogłoszeniach. Zazwyczaj to my przeglądamy ogłoszenia lub net w ich poszukiwaniu
Ale Haliśka Band chodziło chyba o to, że stolarza poszukiwał nie klient do jednego zlecenia, ale potencjalny pracodawca, który chce go zatrudnić na etacie. Przynajmniej ja tak zrozumiałam.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 11:42 pm   

ava napisał/a:
stolarza poszukiwał nie klient do jednego zlecenia, ale potencjalny pracodawca, który chce go zatrudnić na etacie. Przynajmniej ja tak zrozumiałam.

Dokładnie tak, szukał pracownika, a nie klienta.

Terry napisał/a:
Poza tym stolarze nie szukają klientów w ogłoszeniach. Zazwyczaj to my przeglądamy ogłoszenia lub net w ich poszukiwaniu.


A w sumie klienta też się tak szuka, tylko wtedy takie ogłoszenie nazywa się reklamą :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 9:47 am   

Przepraszam. Rzeczywiście źle przeczytałam, co nie przeszkadzało mi wymądrzać się.

Nie ma zbyt wielu szkół, które szkolą konkretnych zawodów. A jeśli nawet, to jest zazwyczaj fryzjer, sprzedawca, mechanik. Poza tym większość ludzi chce być magistrem, a nie spawaczem. I jeszcze jedna strona medalu. Większość firm chce kogoś przeszkolonego. Nie chce uczyć ludzi, a człowiek po szkole jeszcze wszystkiego nie potrafi. Ma mało doświadczenia i wprawy.
 
 
Matrixx 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: z nikąd
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 1:27 pm   

Haliśka Band napisał/a:
Fachowcy są w Anglii albo gdzieś indziej za granicą :)
A czy nie przeglądają ? Jak czegoś szukam to przeglądam wszystkie dostępne media. Jak by ktoś szukał pracy to raczej powinien się zainteresować ogłoszeniami, bo praca to raczej sama go nie znajdzie :)


Fachowcy mają pracę. w Anglii są Ci, którzy nie potrafią nic robić i jadą albo na zmywak, kelnerkę, albo do holandii na pomidory lub do kwiatów
edit: usunięty podpis niezgodny z regulaminem
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Maj 27, 2014 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emilka_l 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 10
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 06, 2014 6:32 pm   

Matrixx napisał/a:
Haliśka Band napisał/a:
Fachowcy są w Anglii albo gdzieś indziej za granicą :)
A czy nie przeglądają ? Jak czegoś szukam to przeglądam wszystkie dostępne media. Jak by ktoś szukał pracy to raczej powinien się zainteresować ogłoszeniami, bo praca to raczej sama go nie znajdzie :)


Fachowcy mają pracę. w Anglii są Ci, którzy nie potrafią nic robić i jadą albo na zmywak, kelnerkę, albo do holandii na pomidory lub do kwiatów
edit: usunięty podpis niezgodny z regulaminem


Kelnerka to ciezki zawod, prosze nie szydz.
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 11:22 am   

A co myślicie o różnych kursach, które można sobie potem wpisać do cv i zwiększyć tym samym swoje kompetencje? Sama staram się brać udział we wszystkich szkoleniach z mojej branży. Poza tym myślę też o szkoleniach językowych w ESCS. Na początek chciałabym doszlifować angielski, a potem zacząć naukę hiszpańskiego.
 
 
foton 

Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 6:01 pm   

Warto, ale jedynie gdy coś wnoszą do naszych umiejętności. Szkolenie dla szkolenia nie ma większego sensu.
 
 
Aiek 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Czw Mar 19, 2015 8:30 pm   

Szkolenie dla szkolenia - czasem ma sens. Jak jest jakieś fajne z dobrą nazwą to robi często dobre wrażenie w CV.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 10, 2015 1:04 pm   

Szukam bezskutecznie już 7 miesiąc. Jest okropnie ciężko. Po 5 lat studiów i ciężkiej pracy , 9 latach doświadczenia w zawodzie nie mam nadal pracy. Jakaś porażka to miasto. I pomyśleć że przyjechałam tu za pracą. Przebranżawiam więc swoje CV by szukać pracy w innych zawodach, wszystko jedno jakich, byleby tylko była praca. Efekt - cisza. Pracodawcy nawet nie otwierają e-maili. Na ekspedientkę w sklepie, na call center mam za wysokie loty, do korporacji mam za niskie. W tym mieście nie ma środka, czyli pracy pośredniej dla ludzi z umiejętnościami powyżej przeciętnej, ale nie wybitnej. To są moje spostrzeżenia. Jestem załamana. UP pomocy nie daje w ogóle, bo nie jestem w ich normach wiekowych czyli do 27 lat i od 50 +.

Uczę się sama, bo mnie na kursy nie stać. Te, które powinnam zrobić są kosztowne, ok 8-10 tyś za kurs 3 dniowy. Od 7 miesięcy uczę się od podstaw angielskiego, poszukuję też osób, które za free pogadają w tym języku na skype. Niestety takich jest mało, bo to biedne miasto i każdy chce zarobić na wszystkim. Szkolenia z UP są - ale nie dla osób po 30. Musze doczekać do 50 lub według prawideł sama wziąć kredyt w banku na owy kurs i zgłosić się do UP po zwrot kosztów, ale uwaga: są tylko do wysokości 3 minimalnych pensji, czyli max do 3 tyś zł. Szkolenia nie mają sensu - jedynie ty się rozwijasz i zyskujesz. Te które mają sens to typowo specjalistyczne, ale nie są darmowe i słono trzeba za nie płacić. Nie mam środków finansowych by szukać pracy w innych miastach, nie mam prawa jazdy - bo nie stać mnie na kurs. Jakieś błędne koło to jest. Co z tego że mam umiejętności?
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 10, 2015 7:18 pm   

A jakiej pracy poszukujesz? Może warto zaczepić się gdzieś i w międzyczaie szukać dalej czegoś lepszego.
_________________


 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 10, 2015 7:39 pm   

Też tak sądzę, tylko że nikt mnie nie chce przyjąć do pracy.

Szukam w zawodzie grafik komputerowy (9 lat dośw.) Poza zawodem składałam CV w: doradca w sieciach komórkowych, w sklepie, w szkołach (mam uprawnienia pedag. 5 letnie studia mgr), generalnie tam, gdzie jest praca z ludźmi, jako fotograf, jako fotograf w agencjach reklamowych, jako animator zabaw dla dzieci, w korporacjach. Próbuje także w sklepach. Gdziekolwiek, tylko żeby zarobić jakiekolwiek pieniądze. Nawet poza Łodzią - i nic. Masakra. Mogę pracować za najniższą krajową - ale wpierw musi ktoś moje CV przeczytać.

Nie mam jedynie kompletnie drygu do: liczenia - więc odpadają bankowość i rachunkowość.
Nie znam języka biegle oraz nie mam prawka :(
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Nie Maj 10, 2015 7:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 7:26 pm   

Gomigo, pracuję w przychodni medycyny pracy odezwij się na priv to podpowiem gdzie ewenrualnie możesz złożyć cv;)
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
mapower 

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2015 9:13 pm   

Słuchajcie, jak to w koncu wyglada z ta pracą w Łodzi? Bo ja szukam w branży technologicznej i nie moge znalezc.... nic od pol roku
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2015 11:07 am   

Jest fatalnie i z roku na rok gorzej. Ja szukam pracy już 10 miesięcy. Posiadam 9 lat doświadczenia w zawodzie grafik komp. W tym mieście od maja wiszą ciągle te same ogłoszenia, śledzę na bieżąco, więc wiem. Nie wierzę w to że naprawdę szukają pracownika, skoro przez 5 miesięcy nie mogą nikogo wybrać (z 2-5 tyś aplikacji jakie do nich trafia). Jakiś paradoks jest. Do pracy w sklepie jako sprzedawca mam za wysokie loty (skończone studia, kursy, doświadczenie w sprzedaży również jest) na pracę w agencjach reklamowych za niskie. Paradoks paradoksów.

Teraz są wakacje, więc ogłoszeń nie znajdziesz. Pojawią się może w październiku do listopada, ale to znikome. Jeśli nie uda się znaleźć pracy przed wakacjami, to jest zmarnowany rok.
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Wto Sie 04, 2015 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 06, 2015 8:46 am   

Hej, mój kuzyn poszukuje kierowcy ciężarówki z uprawnieniami kategorii C+E. Jeśli któryś z mężów, braci, wujków, ojców szuka pracy służę namiarami na priv.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl