Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy widziałyście w realu którąś z tych obraczek
Autor Wiadomość
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 10, 2005 11:22 pm   Czy widziałyście w realu którąś z tych obraczek

Mam pytanie: czy widziałyście w którymś z domów jubilerskich przedstawione poniżej obrączki? - Wybraliśmy bowiem model ze zdjęć w internacie, a będziemy zamawiać obrączki, które bęą robione z naszego złota, według wybranego modelu. W związku z tym pojawiły sie dwa problemy po pierwsze inaczej może wygladać dana obraczka w rzeczywistoći niż na zdjęciu, po drugie do końca nie możemy sie zdecydować
A oto one:

produkcja3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1027 raz(y) 9.93 KB

64_1_copy_3.21869.200x0.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 867 raz(y) 12.56 KB

 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 10:35 am   

Te drugie widziałam nawet w kilku miejscach.Niestety nie pamiętam w których :roll: bo mnóstwo jubilerów zwiedziłam. Przejdz się po salonach jubilerskich a na pewno znajdziesz.

hm...a jeśli mogę powiedzieć swoje zdanie to mi bardziej podobają się te pierwsze.Poza tym w tych drugich ,w tym spleceniu może się dużo rzeczy osadzać.I raczej trudno byłoby to potem wyczyścić.
Oczywiście oba te modele raczej nie będę się nadawały potem do ewentualnego powiększenia lub pomniejszenia.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 11:02 am   

Wiesz, Joasiu, szczerze Ci powiem, że nie wiem jak to jest z tym osadzaniem się, bo chyba na razie za krótko noszę obrączkę, ale mogę zapewnić, że nawet fakt, że w salonie w którym kupujemy obrączkę mówią że nie da się powiększyć nie daje nam 100 % pewności, że tak jest naprawdę :) Nam powiedzieli, że nie będzie można powiększyć, a jakoś jak mi naprawiali to się zapytał bezpośrednio jubiler czy nie chciałabym powiększyć o rozmiar, no i mam :) A też mamy plecionkę pośrodku :)
_________________

 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:41 pm   

z tym powiekszaniem to jest tak... ze zawsze sie da :D

ja sie nie znam na tym ale wszyscy nam powiedzieli ze tych co sobie wybralismy to sie nie da powiekszyc bo sa brylanciki w srodku i przy powiekszaniu ich gniazda sie poluzuja i wypadna... czy jakos tak :D

ale jeden Pan powiedzial ze sie da :D powiedzial ze trudno bedzie ale wszystko jest do zrobienia :D nie probowalam to nie wiem ile w tym prawdy ale tylko mowie jak On mi powiedzial :D
 
 
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 2:05 pm   

Przy obraczkach z jakims wzorem moze (ale nie musi) dojsc do jego lekkiego znieksztalcenia lub tak jak pisala emilkaa
Cytat:
gniazda sie poluzuja i wypadna kamienie
Wszystko zalezy od jubilera
_________________
http://os.mrf.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez kamui Wto Sie 01, 2006 7:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Magda_M. 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź-Bałuty
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 10:54 am   

My may takie jak te drugie tylko kolry odwrotnie. Sa śliczne :)
_________________
16 Sierpień - to juz tak niedługo :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl