Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Meble kuchenne
Autor Wiadomość
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 8:35 pm   

dobrze wiedzieć jakie opinie mają B o d z i o i BRW bo ja teraz szukam mebli do pokoju dziecka. Wiem, że tu jest o kuchni :P my w naszej kuchni mamy stare meble po teściowej i wymieniliśmy tylko fronty. Gdybym miała sporo kasy to mogłabym całą kuchnie wyremontować i kupić meble na wymiar...no ale na razie pozostaje to w sferze marzeń :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez marciami Sob Sty 26, 2013 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 1:15 pm   

chętnie też zobaczę, może coś mnie zainspiruje...
_________________

 
 
 
Elaes_87 


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 2:17 pm   

Przed nami również poszukiwanie dobrej firmy robiącej meble kuchenne. Może ktoś z Was może jeszcze kogoś polecic?
_________________

 
 
Mo_niczka 


Wiek: 39
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 5:08 am   

Witam, czy może ktoś ma jakieś informacje o firmie "meble Baranowski"?? Szukałam opinii ale w necie cisza :(
Ostatnio zmieniony przez Mo_niczka Pią Cze 07, 2013 5:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kamilla1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 294
Skąd: ciuchciolandia
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 12:14 pm   

Elaes_87, jesli cie intresuje ja mam dobra firme ktora robila mi kuchnie moge ich polecic tylko trzeba uzbroic sie w cierpliwosc bo maja duzo zamowien a wlasciciel chcac wszystkim dogodzic duzo obiecuje ale niestety pozniej nie wyrabia z terminami
_________________

 
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 11:43 am   

Odświeżam wątek.
Może któraś z dziewczyn chce polecić firmę, która jej robiła meble na wymiar?
 
 
Elaes_87 


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 1:47 pm   

Mi właśnie zrobili meble. Firma jest z Łodzi ABC Macisz. Ogólnie meble są takie jakie chciałam, jestem z efektu bardzo zadowolona, ale jak to bywa z fachowcami nie obyło się bez komplikacji. Jeśli masz jakieś pytania to pisz na priv. mogę też wysłać ci fotki kuchni.
_________________

 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 11:40 pm   

Znajomy ma firmę diamentmeble.pl/ na ul. Traktorowej przy Rojnej.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 1:52 pm   

Czy miałyście styczność kiedyś z firmą Euro-Meble z ul. Brackiej?
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 2:39 pm   

Jeśli szukacie dobrej firmy, która robi meble do kuchni, to z czystym sercem polecę firmę Wieczorek, z Radomska. My korzystaliśmy z usług filii w Pabianicach i jesteśmy w 100% zadowoleni.
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Kwi 30, 2014 8:13 pm   

my mamy w salonie meble tej firmy i tez polecam.Nam tez je polecono.i mimo ze przekonana nie bylam bo firma za szczegolnie rozponawalna na rynku nie jest,to sa wyjatkowo solidnie wykonane,trwale itp.Zamawialismy w domusie i jako jedyne meble w naszym domu.nie przyjechaly w paczkach,tylko fachowo skrecone.panowie tylko.je wniesli.i.juz:)takze wierze terry ze jestescie zadowoleni.pisze z tel wiec robie byki sorki:)
Ostatnio zmieniony przez Blue Sro Kwi 30, 2014 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Maj 01, 2014 10:00 pm   

Nie dodałam jednej rzeczy. Ekipa, która montuje meble - czysty profesjonalizm. Mieli wszystkie potrzebne narzędzia, kulturalni, schludni, do tego pokazali nam jak wymontować szuflady, czy siłowniki, gdyby coś zawiodło. Po wpadce innej firmy jeszcze bardziej ich doceniamy.
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 7:28 pm   

Uważajcie na firmę Meble "Różyccy" - więcej na ten temat http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17426
_________________

 
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 5:59 pm   

My w zeszłym roku remontowaliśmy mieszkanie. Wybraliśmy meble na wysoki połysk.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 1:40 pm   

Ja kupowałam niedawno w black red white ale nie jestem z nich zadowolona, bo pełno w nich niedoróbek. Krzywo nawiercone dziurki, niedopasowane szuflady. Z daleka wygląda dobrze, ale ja wiem, że nie są idealne.
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
kamilla1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 294
Skąd: ciuchciolandia
Wysłany: Pon Lut 02, 2015 12:10 pm   

dziewczyny nie kupujcie
jemioła napisał/a:
w black red white
. Kupiłam komodę i taki zestaw do przedpokoju. Masakra. Szuflady w komodzie uginają się od niemowlęcych ciuszków i nie są wypakowane po brzegi tylko tak zeby dno spód szuflady zakryć. Szafy w przedpokoju nie da sie postawic tak zeby sie nie chybotała drzwi sie opuszcają. W szafce na buty sa plastikowe zaczepy wiec jest to szafa chyba tylko na japonki. Kupilam jakies bardzo tanie meble do salonu na allegro i sa 100 procent lepsze niz BRW a za komode 120 cm szafka pod telewizor 300 cm 2 polki wiszace i szafkę zapłaciłam 600 zł.
_________________

 
 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lut 02, 2015 12:16 pm   

Nie widziałam wcześniej tego wątku :) Z przyjemnością polecam firmę Formatic Design ze Skierniewic (dojeżdżają i do Łodzi i do Warszawy). Konkurencyjne ceny, bardzo fachowe doradztwo: pan obejrzał moją starą kuchnię, zajrzał mi do każdej szafki, zwrócił uwagę na miejsca, gdzie źle wykorzystuję przestrzeń, zaproponował ciekawe rozwiązania, na koniec dało się znegocjować nieco cenę. Wykonawstwo i montaż - bez uwag - wszystko dopasowane co do milimetra, chodzi bezszelestnie, w cenie mają "cichy domyk" szafek i szuflad. Nową kuchnię użytkujemy od początku stycznia i jesteśmy bardzo zadowoleni!
_________________
Pamiętnik Piotrka i Wiki: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17563



 
 
Yaśmina 

Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 35
Skąd: Łeczyca
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 3:36 pm   

Po zakupie długo Wam było w mieszkaniu czuć meble?
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Maj 15, 2015 10:49 am   

Opinie są różne.Sama zamawiałam meble w Black Red White do kuchni i jestem zadowolona ( tutaj jest ich katalog dla zainteresowanych: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ ).
Meble były tanie, o wiele tańsze niż robione na wymiar. Nie stać mnie było na meble ze studia tak wiec takie gotowe meble to było jedyne rozwiązanie. Jestem zadowolona,ze zdecydowałam się na tę firmę.
Wybrałam szafeczki z kolekcji Junona LINE:
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
human12 

Dołączyła: 18 Maj 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2015 9:38 pm   

U mnie w domu rok temu mieliśmy remont i przyszedł prywatny gość i sam z płyt sklejał szafki pod rozmiary naszej kuchni, za całość wziął ok 2 000zł, w tym robocizna.


Usunęłam reklamę z podpisu, zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Wrz 01, 2015 5:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chmurka_1985 

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 5:11 pm   

Bardzo ładne meble. Co to dokładnie za kolor drewna? Znaczy jest bardziej szary odcień czy nie?
 
 
kasiama 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 5:01 pm   

A czy zamawiał ktoś kiedyś kuchnię z Ikea?
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 5:07 pm   

kasiama, ja mam kuchnię z Ikei, masz jakieś pytania? chętnie odpowiem :)
_________________


 
 
 
flori 

Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2015 1:53 pm   

no wlasnie poleca ktoś jakąs firmę z okolic widzewu?
 
 
mapower 

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 7:44 am   

piękne te meblki naprawdę
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2016 2:11 pm   

Podobają mi się jasne, beżowe/kremowe fronty, z połyskiem lub matowe, do tego troszkę ciemniejszy blat, np. w kolorze piaskowym ;)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 4:55 pm   

Przyjaciolka ma kuchnie z Ikea i nie do konca zadowolona. Ale wyglada bardzo ladnie.
_________________
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 11:05 pm   

Ja mogę polecić systemy Delinia z Leroy Merlin, są o połowę tańsze od Ikeowych, a jest tak duży wybór korpusów i wyposażenia - (w tym np. całkiem eleganckie cargo ;) ), że można z nich zmontować kuchnię prawie jak pod wymiar :wink: Dodatkowo mają zarówno nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne fronty - ja zdecydowałam się na kolor kremowy i szarości :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Pon Sty 16, 2017 11:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Janka93 


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 12
Skąd: Gliwice
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Sie 17, 2017 11:39 am   

My z mężem postawiliśmy na meble na wymiar. Według mnie to lepsze rozwiązanie, bo nie trzeba przejmować się tym, że w ostatniej chwili coś nie będzie pasować. Można oszczędzić nieco pieniędzy i przede wszystkim nerwów. Korzystaliśmy z pomocy firmy EM-meble z Radomska i jesteśmy zadowoleni. Meble są bardzo ładne, solidne i świetnie spasowane.
 
 
dorkino 

Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Wawa
Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 6:05 pm   

jeśli planujemy meble lakierowane to proponuję bardziej praktyczne fronty PCV
 
 
MoniK1212 

Dołączyła: 13 Gru 2017
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 13, 2017 2:52 pm   

Ja też postawiłam na meble na wymiar, moim zdaniem to był bardzo udany wybór, więc teraz polecam każdemu takie rozwiązanie :) Ale w Ikei też można znaleźć świetne zestawy
 
 
czarnamagia 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 21
Skąd: warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Lut 05, 2018 3:05 pm   

Meble FORTE do kuchni i do jadalni mi sie bardzo podobają
Ostatnio zmieniony przez czarnamagia Pon Lut 05, 2018 3:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomekbedn 

Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Wąchock
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 7:59 am   

paulinkaaMU napisał/a:
kasiama, ja mam kuchnię z Ikei, masz jakieś pytania? chętnie odpowiem :)


dawno pisane, więc nie wiem czy uzyskam odpowiedź, ale jak to jest z tą gwarancją kuchni IKEA. Prawda że meble są objęte 25letnią gwarancją ?
 
 
oczko39 

Wiek: 39
Dołączyła: 25 Maj 2018
Posty: 3
Skąd: Wilga
Wysłany: Pią Maj 25, 2018 8:28 am   

U mnie w domu mieliśmy robione meble pod wymiar. Wszystko dlatego, bo pomieszczenie jest bardzo niskie.
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 08, 2020 9:24 pm   

Hej dziewczyny, powoli rozglądamy się za nowym mieszkaniem i szacujemy koszty wykończenia deweloperki. Myślimy o tym jakie meble do kuchni wybrać (trochę ciężko tak w ciemno, bo mieszkanie jeszcze niewybrane, ale próbujemy...) i chciałam zapytać o aktualne ceny/polecane firmy, które robią meble na wymiar. W ostatnim czasie pojawiły się w tym temacie:
Wieczorek z Radomska
EM-meble z Radomska
Formatic Design ze Skierniewic

Czy coś jeszcze możecie dorzucić? A może jakieś zdjęcie z ceną?
Byłoby super, jakby cena wynikała z wartości materiałów i robocizny, a nie marki ;)

Nie interesują mnie meble modułowe, systemy i inne gotowce, tylko na wymiar.

Będę wdzięczna :) ;*
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Zosia_K 

Dołączyła: 03 Lut 2020
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Maj 04, 2020 11:44 am   

Też akurat urządzam kuchnię, właściwie to już kończę bo zostało mi jeszcze tylko kilka dodatków do dokupienia i wszystko będzie gotowe. Szczerz mówiąc to trochę się dziwię, że zamawiacie jeszcze meble na wymiar - moje meble bez problemu skompletowałam z gotowych zestawów i powiem wam, że to o wiele tańsza, a równie efektowana opcja. Od siebie polecam stronkę (...) Moja to kuchni Multiline w szarym kolorze - jest extra.

Usunęłam komercyjny link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Maj 07, 2020 7:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 02, 2020 5:25 pm   

Czesc! Zastanawiam sie nad meblemi pod wymiar u stolarza lub fìrmy, ktora wykonuje meble. Polecacie kogos, kto robi meble naprawde na lata? Zalezy mi na tym, zeby byly trwale, skoro wyda sie na to niemalo :smile:
_________________

 
 
Zosia_K 

Dołączyła: 03 Lut 2020
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Cze 22, 2020 9:45 am   

Moja kuchnia już jest gotowa i mogę ci polecić meble kuchenne modułowe zamiast stolarza. Fachowcy się cenią wiadomo, a takie same mebla dopasujesz do swojej kuchni np. z Mirjan24. U mnie się sprawdziło, także polecam.
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 22, 2020 3:54 pm   

Gdybym chciala meble modulowe, to bym zamowila pierwszy lepszy szajs z jakiegos sklepu meblowego. Stac mnie na porzadne meble, a skoro place, to wiem za jakie materialy i wiem, ze bedzie to dobrze wykonane, jesli trafi sie na solidnego stolarza. Nie chce mebli modulowych, bo nie beda tak wykonane jak ja chce, nie da soe tego modyfikowac, tylko trzeba szukac juz gotowych elementow. A stolarz zrobi takie, jak ja chce ;) i bede wiedziec jaki material zostanie uzyty.
_________________

 
 
czarnamagia 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 21
Skąd: warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Lip 15, 2020 1:18 pm   

porządny stolarz robi i tak z tego samego materialu. Chyba ze chcesz meble z prawdziwego drewna, nie z plyty, to wtedy cena x4 i meble przezyją 2 pokolenia ale to chyba bez sensu. ważne zeby byly dobrze wymierzone.
_________________
ubranka niemowlęce
 
 
Viktoria Ludows 

Dołączyła: 28 Paź 2020
Posty: 10
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lis 01, 2020 10:59 am   

lepiej na nich nie oszczędzać, bo meble niskiej jakości to jeszcze większe koszty
 
 
anjexosdefrgos 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Sty 2022
Posty: 15
Skąd: Skąd
Wysłany: Pią Sty 21, 2022 9:09 am   

Asiu meble kuchenne na wymiar - chociaz nie koniecznie mozna zamówic na Wolczańskiej chyba 255 czy jakos tak, zaraz przy Wróblewskiego. Jest tam ogromny salon , duży wybór materiałów z których możesz wybrać szafki, gałeczki , szybeczki i inne dodatki.
Polecam, mi zrobili kuchnie i jestem bardzo zadowolona.
 
 
Barbetka 

Dołączyła: 26 Cze 2016
Posty: 20
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Maj 02, 2022 8:40 am   

Na wymiar to lepsza opcja
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl