Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SAN MARINO
Autor Wiadomość
paragraf 

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:55 pm   

Witam :)
Mam do was pytanie i zarazem prosbę.
Ponieważ ostatnimi czasy dowiedziałam sie ze zklad zespolu ulegl zminaie (brak jest wokalistki - a super spiewala) :-? czy ktos dysponuje aktualna opinią o zespole San Marino. Przyznaje ze zmiana skladu mocno mnie zaniepokoiła :( Czy jest ktos kto moze widzial lub slyszal jak teraz wypada na zywo zespol ( bo na stronce zamieszczone przykladowe mp3 nie wygladaja najlepiej). Mam nadzieje ze radza sobei tak samo dobrze
 
 
san marino 
Firma

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 11:19 am   

Witamy Serdecznie :)
Chcielibysmy oficjalnie odniesc sie do ostatniego postu i przedstawic Panstwu jak sie sprawy maja.
Byly plany by w 2010 roku poszezyc sklad o vocalistke. Rozpoczelismy poszukiwania osoby o odpowiednim "warsztacie". Udalo sie, wiec przeprowadzilismy szereg powaznych (tak nam sie wydawalo) rozmow regulujacych nasza "WSPOLPRACE". Po otrzymaniu zgody przez vocalistke rozpoczelismy starania o zapewnienie pracy nowej kolezance. Ku naszemu ogromnemu i niemilemu zdziwieniu (pomijajac szczegoly poniewaz to dluga historia) okazalo sie ze vocalistka nie jest w stanie wywiazywac sie ze swoich obowiazkow :-? .
Niestety bylismy zmuszeni sie pozegnac.....Tak naprawde to nasza "WSPOLPRACA" nawet sie nie rozpoczela ,poniewaz mielismy okazje zagrac tylko 3 probne imprezy(w 2009 roku), wiec stwierdzenie czy "DAJEMY RADE" bez niej jest bynajmniej nie na miejscu. :roll:
Drodzy Panstwo zespol San Marino w przyszlym roku obchodzil bedzie swoje 10-cio lecie i z kazdym rokiem ma sie coraz lepiej :D . Od samego poczatku trzon naszego zespolu stanowili mezczyzni i postanowilismy, ze tak bedzie wygladalo nadal. Ci z Panstwa, u ktorych mielismy przyjemnosc grac wiedza ze dajemy 100% zaangazowania i profesjonalizmu. Przy tej okazji pozdrawiamy Was goraco !! !!!!!!!! :D
Co do naszego demo na stronie WWW to pozwolicie, ze nie bedziemy sie wypowiadac :) o gustach sie nie dyskutuje tym bardziej o tych muzycznych :) . Pozwolimy sobie tylko nadmienic, ze sa to nagrania live a nie obrobione w studio.
Bedzie nam niezmiernie milo jezeli bedziecie chcieli Panstwo uslyszec nas na zywo :D . ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!!!!. Wszelkie informacje dotyczace miejsca, czasu itd otrzymacie Panstwo telefonicznie. Kontakt do nas jest umieszczony na naszej stronie WWW i zakladce forumowej "Nasze Zespoly".
Do zobaczenia na parkietach :D z pozdrowieniami SAN MARINO :D
 
 
paragraf 

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 4:52 pm   

Witam Serdecznie
Na poczatku chciała bym przeprosic na ostatnie zdanie z poprtzedniego postu :-) ... faktycznie nie było ono najszczesliwsze :-)
Chcę także wyjasnić dlaczego ten post napisałam - otóż jestem w fazie organizacji własnego Ślubu oraz wesela a wlasciwie jest to faza planowania :) I jednego czego byłam pewna na 100% to zespołu jaki chciałbym miec na weselu - tj San Mariono. Miałam okazje obejrzec plyte z wesela kolezanki na ktorym grał San Marino i podobało mi sie tak ze w zasadzie innego zespołu nie przewidywałam :-) I gdy własnie szukałam kontaktu do zespolu by zapytac o ewentualna dostepnosc terminu trafilam na strone Zospołu i... musze przyznac ze na szybko napisałam ten poprzedni post :-)
Jeszcze raz przepraszam za ostatnie zdanie:-)
Pozdrawiam Serdecznie
PS
Czy byla by szansa umieszczenia dodatkowych utworow na stronie...takich weselnych :-)
 
 
Visuall 

Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 8:08 pm   

Witam
Nie ładnie piszac podepne sie pod bierzacy watek...
Pod jego wpływem także oddzilem stronke zespolu i to ze sie sklad zmienia to juz tak bywa. Zgodzic sie jednak musze ze przydalo by sie troszke wiecej probnych otworow umiescic takich skocznych weselnych :-)
Pozdrawiam
 
 
ancys1 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 1:17 pm   

Witam wszystkich!Wczoraj odbyło sie moje wesele.Grali właśnie u mnie San Marino.
Wszyscy goście i oczywiście My Para Młoda jesteśmy pod wielkim wrażeniem zapału,profesjonalizmu i talentu panów grających w tym zespole.Byłam na wielu weselach i obiektywnie stwierdzam że są rewelacyjni,Dodam że na pierwszy taniec mieliśmy ballade Metaliki i całe wesele było na prawde na dobrym poziomie muzycznym dużo roka na nasze życzenie i minimum disco polo a przede wszystkim dużo znanych i kochanych kawałków.Goście wychwalali piękne aranżacje piosenek i świetny wokal.
Nie zastanawiajcie sie i biierzcie San Marino a na pewno nie będziecie żałowali
 
 
 
san marino 
Firma

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 7:26 am   

Witamy wszystkich serdecznie :) Chcieli bysmy poinformowac Panstwa, ze z koncem maja przestaje funkcjonowac dotychczasowa nasza strona internetowa. Trwaja intensywne prace nad stworzeniem nowej ,ktora pojawi sie w najblizszym czasie :) .Pozdrawiamy i do zobaczenia!!!!!!!!!! :)
 
 
gstefaniak3 

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 1:12 pm   

Ja skorzystałam z agencji muzycznej Mirex i grał na moim weselu zespół San Marino !!
Rewelacja pod każdym względem, a korzystając z agencji miałam na miejscu porównanie.
Pozdrawiam Pana Mirka z agencji.
_________________
gstefaniak
 
 
likala 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 9:36 pm   

Nasza weselna uroczystość była dla nas okazją do podzielenia się naszym szczęściem z najbliższymi.
Pomagał nam w tym najlepszy zespół weselny jaki można tylko sobie wymarzyć mianowicie „San Marino”. Swoim profesjonalnym warsztatem zapewnili zaczarowaną oprawę przyjęcia, i sprawili iż największe rodzinne ponuraki pląsali na parkiecie jak Kinga Rusin w Finale TzG.

Z czystym sumieniem Polecamy zespół San Marino i Dziękujemy Wam za tamten wieczór
09-07-2011 OIa I Sylwek
 
 
perek 

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 12:53 pm   Re: SAN MARINO

Miałem wesele 23.07.2011 grał u mnie zespół SAN MARINO jestem bardzo zadowolony rewelacja , pełen profesjonalizm i kultura , goście zachwyceni , jak dla mnie najlepszy zespól !, głos chłopaków znakomity zero ściemy, krótkie przerwy, ekipa jest nie pijąca, będe polecał wszystkim SAN MARINO bo naprawdę warto. POLECAM !! ! ps. Chłopaki dzięki za zaj . . . iste wesele i poprawiny. PEREK :)
 
 
san marino 
Firma

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 7:52 am   

WITAJCIE!!!!!! :) Dziekujemy Wam bardzo za tak fantastyczna reakcje na nasza prace :) TO BYLA WIELKA PRZYJEMNOSC DLA WAS ZAGRAC!!!!!!!! JESZCZE RAZ BARDZO DZIEKUJEMY :) ps: nowa strona www naszego bandu juz w najblizszych dniach :) Zapraszamy i do zobaczenia na parkietach!!!!!!!! :)
 
 
tofffik 

Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 3:35 pm   

W połowie lipca mieliśmy przyjemność słuchać tego zespołu na naszym weselu. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Dobry repertuar i jakość dźwięku. Goście chwilami nie mogli odróżnić śpiewu zespołu od oryginalnego wykonania. Wszystko można jeszcze ustalić w czasie trwania wesela. Oczywiście pełna kultura - zero picia w czasie imprezy.
Podsumowując - wszyscy zadowoleni :) Mamy nadzieję, że może jeszcze uda nam się kiedyś panów usłyszeć. Pozdrawiamy
 
 
perek 

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 1:11 pm   Re: SAN MARINO

San Marino to super zespol . Grali u mnie w lipcu i jestem zachwycony . Teraz gdy ogladąm płyte z wesela jestem pewny ze drugi raz wziąłbym ten sam zespól . Super zabawa ! POLECAM wszystkim . Mimo tego ze nie jestem z ich miasta chciałbym pojść jeszcze na wesele na którym bedzie grać San Marino . POLECAM !! !! 100% zadowolenia :) :):):):) :-)
 
 
san marino 
Firma

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 8:02 pm   

Kochani :lol: zyczymy wszystkim WESOLYCH SPOKOJNYCH i RODZINNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA!!!!!!!!!!! oraz SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU :lol: Do zobaczenia na parkietach !! !!!!!!!!

[ Dodano: Wto Mar 20, 2012 7:02 am ]
Drodzy Panstwo wazna informacja!!!!!!!!ZMIANA NUMERU KONTAKTOWEGO!!!!!!!! Aktualny numer widnieje juz w temacie NASZE ZESPOŁY w zakładce San Marino oraz zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej ktorej adres rowniez tam znajdziecie:-)) POZDRAWIAMY I DO ZOBACZENIA NA PARKIETACH!!!!!!!!
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 9:12 pm   

Polecam - widziałem ich w akcji "na żywo" - są super
_________________
Tomek
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 5:28 pm   

super zespół, graja fantastycznie, potrafią zabawic ludzi.. po weselu wszyscy pytali o to skad ich wzięłam.. my również jesteśmy z nich zadowoleni bardzo bardzo... i gdybym mogla to powtórzyć nie wahałabym sie oni minuty nad wyborem orkiestry :)
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
okruch1981 

Wiek: 43
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 8:19 pm   

super zespół, graja rewelacyjnie. mamy Ich na swoim weselu w 2014 roku :) :)
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 2:55 pm   

Polecam wszystkim zespół San Marino ;) Grali na naszym weselu i wspaniale poprowadzili całą imprezę, za co bardzo dziękujemy. My - para młoda - świetnie się bawiliśmy, nasi goście również. Wszystkim podobały się też oczepiny, które zostały przeprowadzone w sympatycznej atmosferze, bez zbędnego przedłużania i nieprzyzwoitych piosenek ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
domi131 

Dołączyła: 16 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 06, 2014 10:51 pm   

Szczerze polecamy zespół SAN MARINO!!!! Grali u nas na weselu 28.06.2014. Świetnie zabawiali gości, wszyscy byli zadowoleni. Jakbym miała drugi raz wybierać zespół to bez zastanowienia wybrała bym właśnie ten!!!! Pozdrawiamy :)
 
 
Gasnika 

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 10:20 pm   

Nasze wesele odbyło się 31 maja br. Goście byli zgodni w opiniach - najmocniejszymi stronami imprezy było jedzenie i zespół. San Marino to kwartet panów, z tego co zrozumiałam powiązanych rodzinnie. Idealnie dopasowali muzykę pod zróżnicowanych wiekowo gości, zagrali większość przebojów o jakie tylko byli proszeni (łącznie z łowickim obertasem - padłam jak usłyszałam :lol: ). Odnośnie biesiady i zabawiania gości też nie mam nic do zarzucenia. Odnosiło się wrażenie (mam nadzieję, że tak było), że również świetnie się bawią razem z gośćmi. Gorąco polecam.
_________________
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.
 
 
Jar 

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 12:04 pm   

Witam,

nasze wesele odbyło się 3.09.2015.
Mieliśmy okazję współpracować z zespołem SAN MARINO
GORĄCO POLECAM - usługi te zespołu.

Od samego początku, nawiązania kontaktu na targach ślubnych otrzymaliśmy jasną ofertę cenową. Zostaliśmy zaproszeni na jedną z odbywających się studniówek w Łodzi, by na żywo przekonać się o walorach muzycznych zespołu. Wówczas Panowie jeszcze grali bez wokalistki.
Miłym zaskoczeniem była informacja, że Pani wokalistka dołączyła do zespołu - śpiewa fajnie, bez fałszu ;) stanowiąc wisienkę na torcie ;) ))
Jest to spore urozmaicenie do repertuaru, gdyż poprzednio wszystkie piosenki spiewane były przez mężczyzn.

Ważną informację dla każdego z Was, co będzie organizował imprezę weselną jest fakt, że zespół NIE PIJE ALKOHOLU !! ! Nie ma żadnych obaw, że % mogły by wpłynąć na jakość usług.

Zespół - jest zgrany / działa na nowoczesnym sprzęcie / wszystko było dograne na czas z salą.

Zespół dopytuje i oferuje pomoc przy zabawianiu gości weselnych. Możecie śmiało się dogadać na muzykę odtwarzaną z płyt / podczas przerw czy na specjalne życzenie, jeśli sami nie mają tego w swoim repertuarze. Nie robią z tym żadnego problemu.

Zespół SAN MARINO oferuje bardzo urozmaicony zestaw muzyczny - potrafią sprostać wymaganiom muzycznym zarówno młodzieży jak i starszej części gości.

Wszystkim młodym parom, chcącym wybrać ten zespół - życzymy udanej zabawy

K&J
 
 
everrrgreen 


Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:47 am   

Może ktoś jeszcze korzystał z usług San Marino Band w zeszłym roku? Zastanawiamy się nas tym zespołem ale dużo tu starych opinii a mało nowych :-?
Ostatnio zmieniony przez everrrgreen Wto Sty 12, 2016 9:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2016 1:14 pm   

Miałam zespół San Marino w 2012 na studniówce w Dworze Artusa. To fakt, ten zespół jest świetny pod każdym kątem, muzykalnym, wokalnym, porywali do tańca, wciągali się w rozmowy na temat muzyki, kiedy mieli przerwę, zatem bardzo sympatyczna grupa. Ale zastanawiam się, jak wyglądają na weselu. Jednak studniówka to nie wesele. Chodzi mi o zabawianie gości (np. na niektórych weselach zespoły zachęcają do tańców, wężyków i innych rzeczy), organizują zabawy dla Pary Młodej i gości na oczepinach. Czy z tym zespołem jest tak samo? Pod kątem muzycznym i wokalnych po prostu ich kocham, szczególnie, że grają dobrą muzykę, rockową dawnych lat. Zaglądałam także na ich stronę internetową, jednak nie było filmików jako tako z wesel. Było tylko demo z ich umiejętnościami wokalnymi.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl