Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
plyty/kasety z wesel jako DEMO
Autor Wiadomość
pluszak 

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: ldz
Wysłany: Sob Gru 17, 2005 2:03 pm   plyty/kasety z wesel jako DEMO

Witam,
Jestem obecnie na etapie intensywnego poszukiwania zespolu na wesele. Niestety juz kilka razy rozbilem sie o niemoznosc uzyskania materialow z wesel do domu, gdzie w spokoju moglibysmy je obejrzec. oboje pracujemy, ciezko jest nam popoludniami krazyc po zespolach i przesiadywac tam ogladajac ich wystepy na miejscu. nie mamy tez wtedy mozliwosci porownania.
Czy naprawde istnieje taka praktyka, ze zespoly nie wypozyczaja potencjalnym klientom swoich materialow do obejrzenia? Uwazam to za nieprofesjonalne i wielce trudniajace nawiazanie jakiejkolwiek wspolpracy. Jak to wygladalo u Was?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Gru 17, 2005 2:19 pm   

Ja co prawda dopiero zaczynam szukac zespołu, ale mam podobne doświadczenia. Wydaje mi się, że to ma spory związek z faktem, że obecne na rynku zespoły w ogóle są w przeważającej większości niezbyt profesjonalne :?

No bo co mam myśleć, jeśli "manager" takiego zespołu mówi mi, że nie prześle mi materiałów video, bo oni generalnie to nie mają zgody na pokazywanie nagrań z czyjegoś wesela i w związku z tym robią to tylko u siebie, nie wysyłają :shock:

Rzadko zespoły mają swoje strony internetowe, niechętnie wysyłają demo audio, nie mówiąc już o video :roll:

Na szczęście dotyczy to większości, nie wszystkich i mam nadzieję, że uda mi się w końcu dotrzeć do tych profesjonalnych :)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 17, 2005 2:47 pm   

Tak na chłopski rozum dlaczego:

:arrow: Ja tam bym nie chciała żeby zespół wypożyczał nagranie z mojego wesela jako promocję siebie.
:arrow: Co innego nagranie z wesela a co innego demo czy nagranie próby.
:arrow: Jakość pliku w necie też pozostawia dużo do życzenia.
:arrow: Musieliby mieć zgodę kamerzysty na wykorzystanie jego nagrania do celów promocyjnych albo wynając kamerzystę tylko dla siebie i uzyskać wtedy zgodę gości weselnych (wątpię).
:arrow: Ideałem byłoby gdyby były to nagrania z kilku wesel (jedno nie jest dobrym wyróżnikiem), ale wtedy jako minus widzę możliwość pokazania tylko najlepszych kawałków zabawy, a co gorsze i słabsze mogą pominąć.
:arrow: I tak trzeba się spotkać z zespołem i pogadać, bo bardzo dużo zależy od Młodych. Na nagraniu może nie być połowy rzeczy, które zespół jest w stanie zrobić albo co wam by się akurat podobało, a innym Młodym niekoniecznie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pluszak 

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: ldz
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 2:53 pm   

Alma: dokladnie, takie same argumenty slysze, uwazam ze to dosc nieprofesjonalne i wynika z tego ze wiekszosc zespolow i tak nie musi sie martwic o prace na rok w przod. taka sytuacja ich rozpieszcza. moze masz juz na oku jakies w miare znosne cenowo a profesjonalnie podchodzace do rzeczy zespoly?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 5:57 pm   

Pluszak, wstępnie rozpatruję:

1. Alt Metal
2. Forte
3. Bayer Jazz Band
4. Kamerton
5. Griss
6. ONE RED
7. VIVAT TRIO

Ceny różne, ale raczej z tych wyższych, od 2,5 do ok. 4 tys :roll:
_________________
chez alma |
 
 
pluszak 

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: ldz
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 6:36 pm   

no tak, ja raczej poza 2k wyjsc nie dam rady.....
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 7:41 pm   

Pluszak, ale mnie zależy na tym, żeby zespół grał na żywo, nie z dyskietek, wtedy mamy conajmniej 5-6 osób, a to kosztuje :roll:

A z trochę tańszych polecano mi np. ATUT ze Zgierza (poniżej 2k), może Ci się spodoba?
_________________
chez alma |
 
 
pluszak 

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: ldz
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 7:53 pm   

no niestety kosztuje.... tylko skad te pieniazki brac? :D dzieki za namiar.
 
 
agutka 


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 45
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Gru 08, 2006 12:58 pm   

Ja spotkałam się parę razy z demo zespołów, w formie cd z wesel. Jestem na etapie szukania z zespołu i gdyby nie demówki, pewnie nic bym o nich nie wiedziała. Wydaje mi się, że jeśli zespół udostępnia fragmenty wesel, to młodzi i kamerzysta musieli wyrazić zgodę.
_________________
Miłego Dnia Gość !! !
 
 
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 08, 2006 1:07 pm   

mój zespół dał mi płyty, powiedział, że podejmiemy decyzję jak sobie obejrzymy. Obejrzeliśmy i stwierdziłam, że to jest ten...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl