Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MARGO z Warszawy
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 12:12 pm   MARGO z Warszawy

senra napisał/a:
(...)chcieliśmy mieć młody zespół :) Zdecydowaliśmy się na zespół MARGO - są co prawda z Warszawy ale bez żadnych oporów zgodzili się na przyjazd do Łodzi. Mnie w tym zespole urzekł głos wokalistki. I tak jak chcieliśmy - są młodzi. Ich stronka:

Senra (i inni, którzy mogą) - proszę o więcej szczegółów (cena, repertuar, skład, instrumenty, itp. itd.) :D

Link przeniesiony do tematu "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Sie 31, 2007 6:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 1:43 pm   

Cena: 2000zł bez poprawin ale już z dojazdem do Łodzi. Nie wiem ile kosztowałyby poprawiny, gdyż nie organizuję. Skład: jedna dziewczyna i dwóch chłopaków. Instrumenty: keyboard, akordeon, gitara (nie wiem czy to źle czy dobrze bo nie zależy mi na wysokiej klasy zespole żeby dali koncert tylko na dobrej zabawie). Repertuar można znaleźć na stronie, generalnie grają zarówno typowe pioseneczki weselne jak i trochę bardziej ambitne utworki. Na życzenie wysyłają trochę mp3 na maila.

[ Dodano: Nie Paź 08, 2006 1:21 pm ]
Teraz po weselu mogę spokojnie polecić zespół. Wokalistka ma świetny głos, grają to co chcą usłyszeć goście. Podobało nam się to, że podczas przerw nie było na sali cicho - zawsze włączona była jakaś płytka z muzyczką. Przerwy może ciut za długie, ale jak poprosiliśmy o ich skrócenie - zareagowali. Generalnie my jesteśmy zadowoleni.
 
 
 
nika 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 2:04 pm   

Senra i inni, którzy bawili się na weselu z udziałem zespołu Margo, BARDZO proszę o więcej wrażeń.
Np. - czy poziom artystyczny był chociaż w standardzie,
- czy zespół nie tylko grał i śpiewał, ale i bawił gości?
Zdaje się, że w Łodzi odchodzi się od wodzirejowania na weselach, a nam właśnie na tym by zależało. Nie żeby jakieś typowo remizowe całe wesele, ale żeby orkiestra od czasu do czasu zainicjowała odbijanego, jakiś pociąg, czy zachęciła gości do wspólnego zaśpiewania piosenki. Czy ja dużo wymagam :( ?
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
Nika.
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:27 pm   

nika napisał/a:

Zdaje się, że w Łodzi odchodzi się od wodzirejowania na weselach

Pierwsze słyszę :o

Myslę, że wprost przeciwnie - skąd takie spostrzeżenia nika :?:
 
 
nika 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 5:05 pm   

Spostrzeżenia pochodzą z oglądania płytek demonstracyjnych i spotkań z różnymi zespołami. Wydaje mi się, że większość z nich (tych zespołów) nastawia się na to, by tylko grać i śpiewać. Jeden z "muzyków" powiedział nam nawet wprost, że należymy do nurtu bardzo konserwatywnego jeśli chodzi o wymagania. ?e teraz młodzi chcą jak najmniej gadania i wężyków. :? ?e chcą samej muzyki. Dodał oczywiście, że może u nas zabawiać gości, ale jakoś nie uśmiecha mi się by uczono się wodzirejowania na moim weselu :roll:
Ale może trafiam na Takie zespoły dlatego, że późno wzięłam sie za ich szukanie :(
Sama nie wiem.
Pozdrawiam.
Nika.
_________________
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 8:31 pm   

U nas były wężyki i odbijane i śpiewaliśmy. Goście byli zadowoleni, my też. Zespół potrafił poprowadzić oczepiny tak jak chcieliśmy, chociaż ustalaliśmy tak naprawdę wszystko w ostatnim momencie z powodu brak czasu (naszego, nie zespołu). Ja polecam!
 
 
 
nika 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 12:59 pm   

Wielkie dzięki Senra.
Wkrótce dam znać co postanowiliśmy.
Pozdrawiam.
Nika.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl