Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WIWAT TRIO
Autor Wiadomość
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 9:37 pm   WIWAT TRIO

Dziękuję wszystkim za pomoc w poszukiwaniu orkiestry. Wreszcie po przesłuchaniu prawie 20 zespołów zdecydowaliśmy się. W zespole są 4 osoby (3 facetów I kobieta), śpiewają wszyscy. Widziałem ich na żywo w zeszłym tygodniu u Boryny. Zarówno facet jak i kobitka mają bardzo dobre wokale. Pomiędzy stołami chodzili z "żywymi" instrumentami (skrzypce, wiolonczela, akordeon). Wszyscy są muzykami więc grali oczywiście na wysokim poziomie.
Szef orkiestry jest skrzypkiem ale gra także na klawiszach i robi doskonałe aranżacje (nagrał kilka płyt gdzie komponował muzykę). Oczywiście zespół moze zagrać także w kościele. Młodzi, u których gościliśmy przez chwilę bardzo ich polecali. Mam nadzieję, że u mnie zagrają równie dobrze.

Zespół nazywa się Vivat Trio (choć gra w 4 a ostatnio nawet w 5 osób). Zainteresowanym mogę przesłać namiary na priva. Dodam jeszcze że mogą poprowadzić muzycznie całą mszę łącznie z Liturgią. W zeszłym roku grali na ślubie mojej koleżanki w Katedrze. Aria na strunie G - rewelacyjnie. Niestety jak na średnie ceny w Łodzi są bardzo drodzy. Panieważ uważam że muzyka po pannie młodej i gościach jest najważniejsza to postanowiłem się rzucić (najwyżej kupę tańszy garniak)
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 8:51 pm   

Mario napisał/a:
W zeszłym roku grali na ślubie mojej koleżanki w Katedrze. Aria na strunie G - rewelacyjnie. Niestety jak na średnie ceny w Łodzi są bardzo drodzy. Panieważ uważam że muzyka po pannie młodej i gościach jest najważniejsza to postanowiłem się rzucić (najwyżej kupę tańszy garniak)


Ano są drodzy, choc jesli graja w połowie tak jak koles gada to są dobrzy. ;)
Postanowiłem dac im szanse, wiec kto wie.

Z reguły w róznych sprawach sie szybko decyduje i całkiem trafnie, moze tym razem tez tak bedzie?

Protz
 
 
 
Dan 


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 10:52 pm   

Ja miałem przyjemnosć widzieć zespół Vivat Trio i mam mieszane uczucia. Zaletami tego zespołu jest przede wszystkim wokalistka - bardzo ładny głos i świetnie śpiewa po angielsku (co nie jest bynajmniej często spotykane). Ponadto wszyscy w zespole są po szkołach muzycznych, robią oprawę muzyczną w kościele, szukają kontaktu z gośćmi, robią oryginalne wyjście "do stołów". Ale z drugiej strony, mimo wykształcenia muzycznego, wspomagają się minidyskami. Nie byłoby to jakąś wielką wadą (mi nie przeszkadza jeśli zespół pomaga sobie minidyskiem) ale w przypadku tego zespołu to było dla mnie dużym zaskoczeniem, gdyż jak na łódzkie warunki to są naprawdę drodzy. Moim zdaniem tak wysoka cena do czegoś zobowiązuje.
_________________
Pozdrawiam!
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 12:26 pm   

domyślam się, że cena nie należy do najniższych :?
W poprzednich postach widziałam, że cenia sie na 4 tyś, nie sądze, że by obniżyli cene, a raczej wręcz przeciwnie :(

Alma jeżeli uważasz, że cena mnie "zabije" :wink: to lepiej nie pisz :?
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 12:44 pm   

A czy oni mają jakoś strone www?
 
 
taint 


Wiek: 43
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 13
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:50 pm   wiwat zespół wybrany wiwat !!

jak w temacie zdecydowalismy sie ostatecznie na wiwat trio -
po kontakcie z kilkudziesiecioma zespolami z lodzi i polski - wybrany wiwat -mam nadzieje ze to dobra decyzja - sadzac po tym jak graja to tak jedynie jestem ciekaw jak wypada im konferansjerka i zabawianie gosci - mam nadzije ze tez swietnie jak muzyka ale to sie okaze po weselu dopiero :-)

interesujacy tez byl scat tyle ze z gorzowa wielkopolskiego
i w miare podobal nam sie zespol blisko siebie - grywa w wielkim murze
reszta albo fatalna albo zajeta :-)
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 7:40 pm   

zastanawiam się róniez nad tym zespołem.

jestem dośc wyczulona na punkcie muzyki.
pochodze z muzykalnej rodziny, rodzice sa zawodowymi muzykami i mam zbyt dobry słuch - przezco słyszę wszelkie niedoskonałości i drażni tom oje uszy.

o tym zespole słyszałam wiele pochlebstw. i tu widzę również wiele dobrych opinii.

czy coś więcej napiszecie może o tym zespole ?

nie ukrywam że intryguje mnie cena - jesli nie chcecie pisac to na prv bardzo chętnie poproszę. z góry dzięki.

pzdr.
_________________
 
 
SylTom 


Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 1:47 pm   

Alma_ poniewaz widze ze jestes bardzo dobrze rozeznana w ofercie zespolu Wiwat trio mam pytanie:
:arrow: Czy dobor instrumentow na weselu zalezy od nas np; czy zamiast wiolonczeli moga byc skrzypce,
:arrow: czy muzycy biora wszystkie instrumenty i najwazniejsze
:arrow: czy posiadaja perkusje?
Nie wiem rowniez czy wlasnie cena zalezy od ilosci instrumentow...
Z gory dziekuje za odpowiedz!!!! :P
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 7:19 pm   

Nasz opinia po spotkaniu
Pod względem muzycznym są dobrzy, ale jak dla nas zbyt wyrafinowana jest ich muzyka jak na wesele. Orkiestra zupełni nie w naszym stylu. Nie podobał się głos wokalistki, ani pomysł żeby robić zamiast biesiady przy stałoch, 25 minutowy popis muzyki cygańskiej (czy cuś w tym stylu) . Ale domyślam się, że innym może się podobać.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 6:41 am   

Mnie by się podobało :oops:


uwielbiam muzykę cygńską, węgierską, czardasze ojejjjj :mrgreen:

i skrzypce..... mają skrzypce??? może jeszcze jedno wesele zrobię??? :roll: :niepewny:

[ Dodano: Sro Lip 12, 2006 7:45 am ]
Zrezygnowałam z podobnego zespołu ze względu na cenę...
_________________

 
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 1:59 am   

Dan napisał/a:
Ja miałem przyjemnosć widzieć zespół Vivat Trio i mam mieszane uczucia. Zaletami tego zespołu jest przede wszystkim wokalistka - bardzo ładny głos i świetnie śpiewa po angielsku (co nie jest bynajmniej często spotykane). Ponadto wszyscy w zespole są po szkołach muzycznych, robią oprawę muzyczną w kościele, szukają kontaktu z gośćmi, robią oryginalne wyjście "do stołów". Ale z drugiej strony, mimo wykształcenia muzycznego, wspomagają się minidyskami. Nie byłoby to jakąś wielką wadą (mi nie przeszkadza jeśli zespół pomaga sobie minidyskiem) ale w przypadku tego zespołu to było dla mnie dużym zaskoczeniem, gdyż jak na łódzkie warunki to są naprawdę drodzy. Moim zdaniem tak wysoka cena do czegoś zobowiązuje.


u mnie grali wyłącznie na żywo.
Wszyscy bez wyjatku byli zachwyceni.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 8:17 am   

Alma, coż moge napisać?
JESTEM ZACHWYCONA, jak wszyscy moi goscie.
Ja mialam wesele 5 lat temu :shock: i wtedy Panowie wystepowali tylko na zywo we 3.

Grają czysto, pieknie, kiedy trzeba to z jajem.
WIem, ze mozna np. nie lubic cyganskich kawałków czy rosyjskich etc, ale tu chodzi tez o naszych gosci, a oni po prostu szaleli:)

Tanczylismy tez do ich aranzacji TANGO z filmu "zapach kobiety" (z alem pacino).
Zagrali cudownie.

Pan Adamkiewicz (niby szef trio) jest czlowiekiem niezwykle kulturalnym, z ogromnym poczuciem humoru, osobą bardzo sympatyczną i co najważniejsze - bardzo elastyczną i otwrta na propozycje.

U nas grali rowniez w kosciele w czasie mszy.
Jakaś ich znajoma zaspiewala AVE MARIA aż sie prawie poryczalam w kosciele, az ciarki przechodziły.
Pomijam chwile grozy, gdy Trio zjawiło sie dopiero 20 min po rozpoczeciu - wypadek losowy niestety:( popsuł im sie samochód.
na szczescie moj slub trwał 40 min i zdazyli sie zrehabilitowac:)
Tak ich polubiłam w trakcie wpsolpracy przed slubem, ze nawet nie potrafilam się na nich wkurzyc:)

Nie wiem jakie są teraz ich ceny
jeszcze nie wiem...

my te orkiestre dostalismy na wesele w prezencie od moich tesciów:) naprawde piekny prezent!:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
Ostatnio zmieniony przez bruni Sob Wrz 09, 2006 8:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 9:13 pm   

Alma_ napisał/a:
Bruni, dziękuję bardzo.
Szczegóły techniczne już znam, bo dawno podpisałam z nimi umowę i będą grać na moim slubie i weselu, ale każda taka opinia naprawdę poprawia humor i upewnia w przekonaniu, że to dobry wybór :D


Alma, a moge wiedzieć tak z ciekawosci jak sie teraz cenią? Mozesz na prv, jesli nie chcesz tutaj:) dzieki
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 12:02 am   

A u nas Wiwat zagra juz w sobotę. No ciekawe jak to bedzie, jestem dobrej mysli. :)
Ostatnio zmieniony przez protz Pią Wrz 15, 2006 12:03 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 9:50 am   

Alma_ napisał/a:
protz, w takim razie czekamy na relację! :D


Emocje chyba nie zeszły do konca, bo sen był krótki i spac nie moge, wiec moje 3 krótkie słowa o Wiwat Trio:

Bylem w życiu na paru weselach ale nie słyszalem lepszego zespołu. I nie pisze tego ze wzgledu na to, ze grali akurat na moim weselu ;) Zachwyceni goscie sa swiadkami...

Ktos pisał: 'zbyt wyrafinowana jest ich muzyka jak na wesele' - czy piekny popis akustyczny to zbyt wyrafinowana muzyka? Zamiast głupich zabaw weselnych jest fajne spiewanie 'Sokołow' i innych przy akompaniamencie zespołu, super sprawa. A muzyka do tanca pieknie zagrana i zaspiewana przez zespół ze szczegolnym wskazaniem na utalentowaną wokalistkę. A na prosbe goscia było tez 'jestes szalona' zespołu boys, wiec chyba faktycznie zagraja wszystko. ;)

I jeszcze anegdotka: znajoma podchodzi do mnie i mowi: 'specjalnie podeszłam sprawdzic: ona naprawde nie spiewa z playback'u'

Pisaliscie, ze Wiwat jest drogi, tez tak mi sie wydawało. Dzisiaj mysle, ze warto pospieszyc sie, poki Wiwat jeszcze za drogo sie nie ceni.

Kombinacja Trio + Zlota Kaczka okazała sie w naszym przypadku strzalem w dziesiątke.
 
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 12:40 am   

Alma_ napisał/a:
Serdecznie gratulujemy! :D

A ja z mojej strony dodam, że baaaardzo mnie ta relacją ucieszyłeś, z niecierpliwością czekam na naszą imprezę :D


A kiedy imprezka?

edit: glupie pytanie... jeszcze macie 8 miesiecy, szmat czasu, ale spijcie spokojnie. :)
Ostatnio zmieniony przez protz Wto Wrz 19, 2006 12:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 8:32 am   

Z tego co tu piszecie wylania sie obraz zespolu fachowego, grajacego ładna muzyke na wielu instrumentach, majacego ładne wokale, ale... sztywnego. Nikt nie pisze ooczepinach itd. Jak z nimi jest pod tym wzgledem? Potrafia zagrac z jajem? Czy jest to raczej orkiestra bankietowa dla, nieco, sztywniaków?
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 10:45 am   

Alma_ napisał/a:
Michauek, może masz trochę racji... Ja własnie czegoś takiego szukałam i mam nadzieję, że to właśnie zespół dla sztywniaków i o żadnych oczepinach nie będzie mowy :lol:

Alma_sztywniak 8)


Robia oczepiny! My sie umowilismy na krótkie i konkretne. :) Gdyby ktos nam buty zabral tez by sobie poradzili, ale nie dalismy sie, na szczescie.

Gry i zabawy na weselach sa nudne i sztampowe, gdybym na swoim weselu miał czytac karteczke typu: 'zmywać gary będe ja' to bym padł z zażenowania.

Zadnych glupich zabaw,za to piekne granie i spiewanie przy stolach. Nikt na to nie narzekał.

Sztywniak ze mnie, ale 'I did it my way!'
 
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 11:03 am   

Ja wprawdzie już po ślubie i weselu, ale po tym co przeczytałam chyba bym się zdecydowała :D Z Twojej relacji, Protz, wnioskuję, że zespół był rewelacyjny. Oczywiście moim zdaniem i na moje potrzeby. Nie cierpię przyśpiewek, dłuugaśnych oczepin itd itp
My bardzo długo rozmawialiśmy z DJ, aby było tak jak sobie wymarzyliśmy, pewnie dla niektórych "sztywniacko" bo nie zabierano nam butów, ani nie było "a teraz idziemy na jednego". Z tego względu zdecydowaliśmy się na DJ, aby uniknąć "zażenowania", o którym Protz pisze. Dalej jednak twierdzę, że dobra orkiestra jest lepszym wyjściem niż dobry DJ.

Dobrze, że są jeszcze takie "sztywniackie" orkiestry.... :D

Imbrulka też sztywniak :D
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 12:22 pm   

Oj tak. Jak dobrze, że jest też jakaś alternatywa dla sztywniaków :P Dziś rano ogladałam zdjęcia z wesela którejś forumki, na których utrwalone zostały zabawy weselne dla nie-sztywniaków, jakieś rozbieranki :P Nie mój klimat :?

Ja ze względów finansowych też zdecydowałam się na DJa. Ale gdybym miała więcej środków to byłby to napewno wybór wart rozważenia 8)


Kot_sztywniak :P
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 1:53 pm   

My wybraliśmy inny zespół (też dzieki forum), ale zanim podpisaliśmy z nimi wstępną umowę uzgodniliśmy, że całą formę zabawy dokładnie omówimy.
Ustalilismy, że nie podobaja nam się "prostackie" przyśpiewki, głupawe zabawy itp.
Orkiestra niczego nam narzucać nie będzie i powiedzieli, że dostosuja sie do naszych wymagań.

Więc jeśli na tym polega sztywniactwo to Agati_sztywniak łączy się z resztą forumowych_sztywniaków :lol:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 4:24 pm   

Michauek napisał/a:
Z tego co tu piszecie wylania sie obraz zespolu fachowego, grajacego ładna muzyke na wielu instrumentach, majacego ładne wokale, ale... sztywnego. Nikt nie pisze ooczepinach itd. Jak z nimi jest pod tym wzgledem? Potrafia zagrac z jajem? Czy jest to raczej orkiestra bankietowa dla, nieco, sztywniaków?


owszem , zespół fachowy, grający piekną, ale i oryginalną muzykę w sposób profesjonalny, bez fałszowania i zawodzenia i co najważniejsze - nie podpierają sie płytami CD - wszystko jest na żywo!.
Potrafią zagrać z tzw. jajem, ale jesli planujecie wesele w stylu "majteczki w kropeczki ło ho ho ho", to nie tędy droga".
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 9:08 pm   

Alma, chcialam zapytac o cene :( Przeslesz info na priv? I czy dodatkowo doplaca sie za oprawe muzyczna w kosciele? (pewnie tak :( )
Dzieki z gory

Alusha_sztywniak
 
 
 
jacek_a 

Wiek: 48
Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 1
Skąd: małopolska
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 11:48 am   

Hej, czy mozna prosic o namiary na zespol?
Czy ktos moze posiada jakies nagranie mp3 zespolu?
 
 
ROBI 

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:12 pm   BANKIET TRIO

Moi drodzy
Swego czasu w poszukiwaniu kapeli pojechałem do tych Panów. Zostałem bardzo miło przywitany i profesjonalnie obsłużony. Na zakończenie otrzymałem płytę z ich prezentacją. I tyle pozytywów
Na 15 utworów 13 to kawałki wyłącznie instrumentalne. Owszem dobrze się tego słucha, ale granie przez 10 godzin "miłość ci wszystko wybaczy" oraz umówmy się ładnych ale nie porywających standardów to lekka przesada i dawka na weselu raczej nie do przyjęcia dla większości gości. Utwór Wilków "Baśka" który prezentują jako numer wokalny to całkowita porażka gościa śpiewającego do mikrofonu (bo to był chyba męski głos :D ) Nie trzeba mieć wyczulonego ucha aby słyszeć jak dramatycznie nieczysto śpiewa na wstępie numeru. Ciężko się było do Pana uśmiechać jak opisywał w superlatywach możliwości swojej kapeli (ale to częste odczucie jak się trochę rozezna rynek) Porażająca jest też ich taryfa za wesele (chyba nocna i jeszcze 3 strefa :D ). No cóż ale dla snobów też coś musi być.
Pozdrawiam
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 8:05 am   Re: BANKIET TRIO

ROBI napisał/a:
dla snobów też coś musi być.


Uważaj Robi - teraz nastąpi kontratak sztywniaków (tylko mnie nie gryźć-same tak siebie ochrzciłyście) :rotfl:

Choć osobiście, jako zwolenniczka stylu biesiadnego, podzielam Twoją opinię (w kwestii zabawy). O reszcie się nie mogę wypowiedzieć, bo nie miałam z zespołem nic do czynienia ;)

Choć jak już WIELOKROTNIE pisałam : każdy wybiera taką kapelę, przy której JEGO goście bawić się będę. Co kto lubi po prostu :)
 
 
ROBI 

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 8:21 pm   Droga Almo

Muszę się z Tobą w jednym zgodzić. Mam płytę przed sobą i rzeczywiście a może o dziwo nie ma jednego zdania o tym że grają na weselach :( wymieniono jedynie bankiety, szkolenia, ekspozycje targowe i akcje promocyjne. Nie mniej jednak wypowiadamy się wszyscy na forum weselnym i w tym kontekście rozpatrywałem tą kapelę. Możliwości akystycznych wystąpień zespołu nie neguję natomiast co do wokalnych prezentacji byłem zawiedziony. Pozdrawiam Ciebie i pozostałych na forum.
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 9:29 pm   

ROBI , mialam do czynienia z ta orkiestra nie raz i nie dwa i uwierz mi, są naprawde rewelacyjni.
Płyte mam również i nie przedstawia ona nawet promila umiejetnosci tej orkiestry.
?eby wiedziec o czym mówie, trzeba ich zobaczyc w akcji:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 1:35 am   Re: BANKIET TRIO

ROBI napisał/a:
Moi drodzy
Swego czasu w poszukiwaniu kapeli pojechałem do tych Panów. Zostałem bardzo miło przywitany i profesjonalnie obsłużony. Na zakończenie otrzymałem płytę z ich prezentacją. I tyle pozytywów
Na 15 utworów 13 to kawałki wyłącznie instrumentalne.


No ja mam ich plyte wylacznie z kawalkami akustycznymi, ale przeciez nie graja tego do tanca, tylko do stołów! :) Proponuje poczytac ten watek od poczatku.

Nie zaprosił Cie Pan Jan zeby zobaczyc jak graja na weselu?

Cytat:


No cóż ale dla snobów też coś musi być.



Ano, dzieki Bogu!
Ostatnio zmieniony przez protz Sro Lis 08, 2006 1:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kajusia51 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 4:18 pm   

CZY KTOS MOGLBY W KONCU NAPISAC ILE TEN ZESPOL BIERZE? CZY TO JAKAS TAJEMNICA?JEZELI TO WIELKI PROBLEM TO PROSZE INFORMACJE NA PRIVA.
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 4:25 pm   

po pierwsze - zapraszamy serdecznie do Powitań. miło nam będzie, jeżeli napiszesz nam kilka słów o sobie.
po drugie - nie trzeba się od razu unosić (nawiązuję do postu napisanego DU?YMI LITERAMI).
po trzecie - ceny tu nie ma, bo bez zgody zespołu, jej nie podajemy.
po czwarte - to nie problem, więc może ktoś, kto zdecydował się na Wiwat Trio poda Ci cenę na priva.
_________________
 
 
narzeczona 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 3:59 am   

jejku, jejku! Jak czytam tak rozbieżne zdania o zespołach to aż boję się pomyśleć co mówią o nas nasi klienci.... :roll: Ale życzę Wam powodzenie w wyborze kapelki bo to naprawdę bardzo ważne.
 
 
kajusia51 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 6:04 pm   

MOJE PISANIE WIELKIMI LITERAMI TO NIE EFEKT UNOSZENIA SIE TYLKO TEGO ZE PRZYZWYCZAILAM SIE TAK PISAC:) Z NATURY JESTEM BARDZO SPOKOJNA OSOBA :wink: NIE ZNAM JESZCZE DOKLADNIE PANUJACYCH TU ZASAD DLATEGO ZAPYTALAM SIE O CENE. SPOKO BEDE WIEDZIEC NA PRZYSZLOSC:) POSTARAM SIE W NAJBLIZSZYM CZASIE NAPISAC COS O SOBIE, POZDRAWIAM
 
 
 
owieczki 

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: bydgoszcz
  Wysłany: Nie Maj 13, 2007 5:08 pm   

hejka! WIWAT TRIO grało na naszym weselu. I trzeba powiedzieć, że było rewelacyjnie. Byliśmy zachwyceni, podobnie jak goście. Zabawili i młodszych i starszych. ?wietnie poprowadzili imprezkę przez całą noc. Dobra orkiestra to 90% sukcesu udanej zabawy. Polecamy serdecznie!! Zapewnili nam wspaniałe wspomnienia.... Goście po weselu w rozmowach zachwalali przede wszystkim zespół muzyczny, często dopytując się o możliwość ich wynajęcia. Poprowadzili krótkie oczepiny (tak chcieliśmy), zaprezentowali wspaniały występ przy świecach. Nawet właścicielka lokalu była pod ich wrażeniem. Pełen profesjonalizm.
Dodatkowo poprowadzili mszę w kościele. Przepięknie zaśpiewana Ave Maria wzruszyła w kościele... No i te skrzypce....
 
 
colucci 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 7:50 pm   POSZUKUJE FILMU Z WESELA Z ORKIESTR? WIWAT TRIO

WITAM,POSZUKUJE KOGO? KTO POSIADA FILM Z WESELA GDZIE GRAŁA ORKIESTRA WIWAT TRIO....POSIADAM PŁYTE Z MUZYK? ZESPOŁU,ALE NIESTETY NIE MA NA NIEJ POKAZANEJ ZABAWY GO?CI...PROSZE O ODPOWIED?
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 1:45 pm   

proszę nie pisać wilkimi literami , jest to sprzeczne z regulaminem forum
_________________

 
 
 
Swatch 

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:20 pm   

Uff, my zdecydowaliśmy już dawno temu na weselu u koleżanki, że jak my będziemy ślubować, to będzie z mami tylko ten zespół - więc jak widzicie było nam łatwiej :spoko: myślę, że trafiliśmy w dziesiątkę i nie będziemy żałować - a obietnicy złożonej sobie się nie zmienia....
_________________
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 8:23 pm   

ostatecznie Vivat Trio zagra na weselu u mojego brata:)
wiem, ze jak ich mam , to się o nic nie muszę martwić, no moze za wyjątkiem fanów disco polo na weselu:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 8:39 pm   

My również zdecydowaliśmy się na ten zespól
Po pierwsze - dlatego, że bardzo nam sie podobalo, jak grali u koleżanki na weselu.
Po drugie - nie mieliśmy za bardzo sposobności do przesluchania innych zespolów. A ponieważ uważamy, ze dobry zespól to podstawa udanego wesela postanowiliśmy nie ryzykować i nie wybierać na podstawie kilku pokazowych utworów danego zespolu, które sam zespól zamieszcza w necie. Może się to nijak mieć do prawdziwego poziomu zespolu, nie mówiąc o tym, ze nie da się w ten sposób ocenić umiejętności prowadzenia imprezy.
_________________
 
 
a.bc 

Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 5:21 pm   

Grali u nas w zeszłym tygodniu- moim zdaniem to jest jedyny zespół w Łodzi wart wynajęcia na taką imprezę jaką jest wesele.
Ci ludzie sa bezbłędni:)W cenie dodatkowo robią oprawę Mszy,
POLECAM :)
 
 
kitulkowska 

Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: tomaszów maz.
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 7:21 pm   

A ja kolejna do listy pochwał! Właśnie w ostatnią sobote wiwat trio grali u nas na weselu, no powiem wam ze wiedziałam ze są dobrzy bo wcześniej byłam na weselu na którym grali ale mam wrażenie ze przeszli samych siebie na naszym weselichu! goście nie mogli wyjsc z podziwu,każdy kombinował na jaką uroczystość można by ich było jeszcze zaprosic! wyjscia do stołów i kontakt z publiką nie do podrobienia! gra rewelacyjna, wokal genialny, poprstu brak mi slów pochwał! panowie zresztą prezentują taką kulturę i klasę ze pozazdrościć tylko, nie wspomnę o cierpliwości na nasze liczne kaprysy-a trochę ich było! tak nam się podobało że poprosiliśmy aby również na poprawinach zostali i zagrali- cena za to wszystko niemała ale wierzcie mi że zapłaciłabym jeszcze dodatkowe pare stówek za taką gre- warto zapłacić za takie zadowolenie gośći i za to ze na pewno nasze wesele m.in.dzieki nim pozostanie na długo długo w pamięci gości! aż mi żal ze wesele zdarza się tylko raz...ale już wiem że na pewno jeszcze ich zaprosze na jakąś uroczystość rodzinną!
 
 
Gusia 

Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 4:03 am   wiwat trio

byłam na spotkaniu z Panem z Wiwat Trio. Bardzo sympatyczna rozmowa, Pan Janek ( jesli dobrze pamiętam) najwyraźniej czyta przynajmniej to, jak i pewnie podobne temu fora i ma świadomość pozytywnej opinii na temat jego zespołu...,dostaliśmy płytkę demo ( Rodzice stwierdzili, że smutno, smutno i jeszcze raz smutno) Niestety nie przesłuchaliśmy zespołu "na żywo", więc może na weselu są super, w każdym razie my wybraliśmy inny zespół ( przesłuchaliśmy) i od razu byliśmy pewni na 100% :-) (również bez disco polo i durnych zabaw:-)) ale będzie to dużo mniej kosztowało :-)
 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 10:16 pm   

Czytając opinię kitulkowskiej (tak sie odmienia?) tylko się utwierdzam w dokonanym wyborze :)
Dla mnie płytka nie była bardzo miarodajna, bo tam była głównie muzyka instrumentalna (taka bardziej do grania na bankietach), ale byłam na weselu na którym grali i mimo, że to było dawno to pamiętam, że było świetnie :)
_________________
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 1:36 pm   

TO BEDZIE MOJ ZESPOL!!!! I jestem przeszczesliwa poniewaz poziom muzyczny tej kapeli jest naprawde na wysokim poziomiem i nie mowie tak dlatego,ze sa drodzy tylko dlatego ze sama troche znam sie na muzyce... pojechalismy z moim A do pana Adamkiewicza do domu na rozmowe i materialy, no i tu sie zaczelo:po pierwsze wysoki poziom kultury osobistej(czego niketorym kapelom baaaaaaaaaaardzo brakuje),czlonkowie zespolu po wyzszych szkolach muzycznych,graja na wielu instrumentach i teraz najwazniejsze: dostalismy plyte z ich muzyka i wracajac do domu zaczelismy jej sluchach w samochodzie, jesli slucha sie muzyki i ciarki przechodza po plecach to juz jest wiadomo,ze TO JEST TO. Mnie utwor nr 15 bezwzglednie powalil na kolana (skrzycpce)...
reszte dopisze po moim wielkim dniu:)
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 10:03 pm   

Ja też się mogę podłączyć pod opinie wszystkich zachwyconych tym zespołem :) CO prawda my znaleźliśmy inny zespół, który również nas urzekł ( i nie ukrywam, że finansowo był bardziej przystępny). Ale jeśli chodzi o Wiwat Trio to jest to zespół z górnej półki :) Pan Janek przesympatyczny człowiek. Przyjął nas w domu bardzo miło. Płyta, którą dostaliśmy również nas zachwyciła. Zwłaszcza część akustyczna. Aż ciarki mi przechodziły po plecach. :)
 
 
calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: Dallas, Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 12:41 am   

:) fantastyczny zespol! dzisiaj zapadla decyzja i rowniez jestem przeszczesliwa. 8)
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 9:22 am   

Czy mozecie przeslac namiary na ten zespol na priva? Moze z jakas informacja nt ceny rowniez, bede bardzo zobowiazana.
Dzieki z gory
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 9:34 am   

Elisa69 - namiary znajdziesz w przyklejonym wątku u góry działu: NASZE ZESPOŁY
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 2:30 pm   

No więc jestem już po ślubie i weselu i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten zespół. Wg mnie spisał się rewelacyjnie zarówno na weselu, jak i przy oprawie mszy. Goście sami z siebie zachwalali muzykę i podobno wizytówki od nich brali :lol:
_________________
 
 
olafrankowska 

Dołączyła: 10 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 9:07 am   

Bardzo profesjonalny zespół!


Grali na moim weselu w sobotę i jestem zachwycona. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Grali przepieknie, zarówno w kościele jak i na przyjęciu. Byłam na wielu weselach i to jest najlepszy zespół jaki do tej pory słyszałam. Goście też docenili - mówili że orkiestra na prawde genialna!

Polecam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl