Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZIELONE ZACISZE"
Autor Wiadomość
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 9:57 pm   

ten facet nie jest włascicielem i organizatorem, tylko chyba pilnuje tej sali, i moze dlatego tak to odebrałas, a włascicielka, i cały skład sa przesympatyczni, jak nie chcesz nie idz, ale potem mozesz załowac! pozdrawiam
_________________

 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 11:21 pm   

Właśnie pomyślałam sobie, że może jutro jeszcze raz tam zadzwonię i porozmawiam z właścielką, tylko nie wiem kiedy dzwonić aby porozmawiać z kimś bardziej kompetentnym niż ten pan.
_________________
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 8:29 am   

Olusia napisał/a:
Ja tam dziś dzwoniłam i próbowałam się umówić na obejrzenie sali, ale już przystrojonej do wesela. Odebrał jakiś pan i był bardzo niemiły i powiedział, że jak już chce to mogę przyjść pomiędzy 14 a 15 w sobotę. Ale tak to powiedział, że ja już nie wiem czy chcę tam wogóle iść.


To musiał być jakis przypadkowy Pan, ponieważ Pani ewa jest przesympatyczna i zasze pomoze. Ale troche sie dziwię, ze takie coś cie zniechęciło, wiedząc, żę właścicielką jest Pani, a nie Pan, o której pisałyśmy, zę jest bardzo miła.
_________________
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:41 am   

Kamyk właśnie to wiem, dlatego myślę aby jeszcze raz tam zadzwonić
_________________
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:06 am   

To może Olusiu bezposrednio na komórkę, do Pani Ewy ? Chyba, zę tak właśnei dzwoniłaś, jak nie to mi napisz, to na priv Ci puszczę jej numer komórkowy :)
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:37 am   

Olusiu a czy pytałaś czy Twój termin jest jeszcze wolny :?:

Bo tak patrze na Twoja linijeczke i jestem przerażona :shock:
My klepaliśmy termin na półtora roku wcześniej i już mieliśmy problem, dlatego sie dziwie :?

Ale swoja droga kwiecień nie jest popularnym miesiącem wiec może nie bedzie tak źle :wink:
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:40 am   

anik napisał/a:
Olusiu a czy pytałaś czy Twój termin jest jeszcze wolny :?:

Bo tak patrze na Twoja linijeczke i jestem przerażona :shock:
My klepaliśmy termin na półtora roku wcześniej i już mieliśmy problem, dlatego sie dziwie :?

Ale swoja droga kwiecień nie jest popularnym miesiącem wiec może nie bedzie tak źle :wink:


Anik, my również półtora roku wczesniej zaklepaliśmy
_________________
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 5:00 pm   

Kamyk to poproszę na priva ten numer. Ja mam nadzieje że kwiecień nie jest na tyle popularnym miesiącem, że terminy tam będą już zajęte. Jak dzwoniłam po różnych salach na początku to wszedzie termin 21.04.07 był wolny.
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 6:56 pm   

znowu ruszylo cos na temat mojej kochanej sali... prawda ze piekna?? echh....

:)

anik... to jak? dzwonimy raz jeszcze do Pani Ewy pytajac o biale talerze? jesli nie kupi to musze sie rozejrzec za tym gdzie mozna wynajac... no popatrzcie na te fotki... przeciez te talerze prosza sie o wymiane same...
totalnie zaprzeczaja wszsytkiemu....... no i eleganckie to one sa jak malo co... brrr.... takie stare PRLowskie skorupy.. te talerze juz ze 20 lat maja...

PANI EWO PROSIMY O BIALE TALERZE!!!
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:13 pm   

Tak z tymi talerzami juz nie wygrałam, prosiłam o uszycie pokrowcow, na krzesła, zaproponowałam pomoc w wyborze tkaniny, i poszyli przed naszym weselem, choc wybrałabym inna troszke tkanine, poprosiłam o robienie falban przed młodymi, dodałam im dodatkow różowych, i dekorowałam swieczniki, moi rodzice byli tam na sylwestra i wszystko było nie ruszone, a było juz pol roku po naszym slubie! poprosiłam o nowe obrusy na taras, poproscie dzien wczesniej o wyprasowanie bo czasami zapominaja, zmieniane zostały kolory kwiato na tarasie bo było za kolorowo, wiec uwazam ze i tak juz duzo zmienili, no jeszcze te talerze, ale to kropla w morzu, mysle ze do załatwienia.

ale gdyby nawet nie doszlo do tego nikt nie zwrocił chyba na to uwagi jedzonko tak pyszne, ze nawet z reki goscie by jedli!! :wink:
_________________

 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:22 pm   

megi to widze ze tam nimi porzadzilas troche... hehhe :) i dobrze...

w takim razie anik my nie damy rady z samymi talerzami????????? do BOJU!!!
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 8:30 pm   

Byłam dziś w Zielonym Zaciszu, mój termin jest jeszcze wolny. Sala bardzo ładna, a pani faktycznie bardzo miła. Co do tych talerzy, to powiedziała, że już kupili białe, ale dziś ich jeszcze nie było. Bardzo zachwalała salę, a i nam się ona podobała. Obejrzymy jeszcze kilka i w następnym tygodniu podejmiemy jakąs decyzje.

A co do tego pana, który odebrał mój telefon, jak tam dzwoniłam. To pani Ewa powiedziała, że on nie powinnien tego robić, on jest kierownikiem tych działek, i faktycznie jest niekompetenty , co do informacji o sali. Powiedziała, żeby dzwonić do niej na komórkę.
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 9:03 pm   

no widzisz! teraz juz decyzja należy do ciebie! ale gwarantuje bedziesz miło zaskoczona, szczegolnie pysznym jedzonkiem, u mnie goscie prosili na wynos o kluseczki slaskie, eheeheheh :wink: :wink: :wink:
_________________

Ostatnio zmieniony przez megi Sob Maj 27, 2006 9:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 10:59 pm   

no Olusia nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachwalic po raz kolejny swoja sale - no ale to chyba oczywiste.. ja oczywiscie jeszcze nie mialam wesela wiec jak to wyjdzie w praniu bede w stanie powiedziec po 7 pazdziernika ale ja jestem bardzo zadowolona z wyboru.. no a megi mnie ciagle utwierdza :) :) ...

lepiej szybciutko sie decydujcie bo z tymi terminami nigdy nic nie wiadomo :) :) :)

a jesli chodzi o te talerze.. prosze prosze... az musze zadzwonic i sie upewnic.. ale to by bylo super.................!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Sob Maj 27, 2006 11:21 pm ]
kamyk i agni mam do was pytanie o kolor jaki wybieracie na swoje wesele... z tego co pamietam jest kilka do wyboru... na pewno rozowy ten co to go widac ze zdjec... zolty... zielony i chyba granatowy...

ja myslalam o zoltych serwetkach i zmianie balonow na zolty kolor... co o tym sadzicie? uwazam ze pieknie bedzie sie to komponowac z kremowymi zaslonkami i wg mnie troszke na elegancji zyska... moze troszke balonow zlotych...

zlote swieczniki co sa na stolach tez beda lepiej pasowac do zoltych serwetek niz pasuja do rozowych...

to takie moje kolorowe dywagacje... a Wy macie jakies konkretne plany juz????
Ostatnio zmieniony przez emilkaa Sob Maj 27, 2006 11:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 3:11 pm   

miałam ta dekoracje na poprawinach, i przed stół wkaponował sie bukiet od gosci slubnych z pieknych słonecznikow, wiesz pasowało mi to bardziej do poprawin , ten kolorek, serce nad mlodymi jest w rózu troche gryzie sie z zloltym, ale jezeli masz wesele w srodku lata, i bardzo lubisz ten kolor to czemu nie,zalezy od ciebie! :lol:
_________________

 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 3:18 pm   

serce tez zamierzam zmienic na zolte oczywiscie :D nie wyobrazam sobie dekoracji zóltej a serca rózowego... nie nie :D .. serce tez bedzie zolte..

akurat zolty to moj ulubiony kolor... poza tym rozowy chcialam ale akurat ten odciez rózu wydaje mi sie taki brudnawy... w dodatku tesciowa nienawidzi tego koloru a mojej mamie tez nie przypadl do gustu odcien.. dlatego tez nie mam zamieru obstawac przy tym i stanelo na zóttym...

a slubu w srodku lata nie mam - a w pazdzierniki... ale akurat nie uwazam by zolty nie pasowal do pazdziernika.. a jak sie niby mial by do tego rozowy?? nie uwazam ze pora roku ma tu jakies znaczenie..

chcialabym jeszcze poznac zdanie innym forumek co dopiero planuja tam slub .. a moze jest ktos kto juz mial i akurat zamowil sobie zolta dekoracje????? chcialabym to na zdjeciach zobaczyc..
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 4:05 pm   

Ja mam dopiero w przyszłym roku wesele, także sie nie zastanawiałam jeszcze nad wystrojem, ale z jednego jestem bardzo zadowolona, mianowicie ze zmiany zastawy z tej grobowej na białą :mrgreen:

Wybieram sie do w najbliższym czasie do Zacisza to się upewnie na 100% :mrgreen:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 5:26 pm   

no to anik czekam niecierpliwie na relacje.. to nawet fajnie - nie bede niepokoic Pani Ewy telefonami :D ... ostatnio jak dzwonilam mowila ze tylko do flaków ma poki co miseczki białe kupione... no ale zobaczymy co Tobie powie..

ja sie poki co nie wybieram wiec bede sledzic watek z niepokojem ;D
 
 
ewa_grabowska
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 10:01 pm   

Moje wszystkie dzieciaczki kochane, chcę Was poinformować, że mamy już pełną nową białą zastawę :wink: Tak jak chcieliście. Jeszcze w czerwcu będą zmieniane drzwi zewnętrzne tarasowe. O toaletach też już myślimy.
Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły dzielcie się nimi ze mną, a ja w miarę możliwości będę starała się je spełniać.
Pozdrawiam
Pani Ewa :D
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 10:30 pm   

No no.. jesli to naprawde Pani Ewa to pewnie dlugo nie zagosci bo kolezanki moderatorki nie pozwolą :)

Jesli to nie Pani Ewa.. to nieładnie nieładnie :P

w kazdym razie kwestia białych talerzy zaczyna mnie ponownie poważnie emocjonowac :) :) :)

jesli chodzi o drzwi czy toalety.. to ja nie pamietam by cos tam było do wymiany.. no ale pewnie.. co nowe to nowe... mnie się średnio dojście do toalety z sali podobało... troszkę korytarzyk bym odnowiła :D widziałam też raz przed weselem jakies zasłonki powieszone nad szatnia - fajnie by było jakby były w kolorze całego wystroju a nie takie zupełnie inne... :oops:

ale ja sie tam nie czepiam wiecej... jak sa biale talerze to dla mnie pelnia szczescia :) :)
Ostatnio zmieniony przez emilkaa Nie Maj 28, 2006 10:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 8:58 am   

Fajnie, fajnie ... ;) Pani Ewa będzie nad odwiedzać :)


Ja osobiście jestem najbardziej, za tym śmietankowo-różowych wystrojem - wygląda tak świeżo !! Ja na pewno przy tym zostanę :) ?adnej żółci :)
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 10:47 am   

No więc wczoraj widziałam sie z kamerzystą i on także potwierdził zakup nowej białej zastawy :mrgreen:
Ale osobiście będę w Zaciszu w sobote (taki mam plan) więc obejrze na własne oczy i powiem czy ładne czy nie :wink:

A i jeszcze powiem że inwestycje poczynił także zespół który zkupił nowej generacji dymiarke :mrgreen:
Kamerzysta mówił że wydobywa sie z niej gesty dym ale nie unosi sie wyżej niz do kolan, utrzymuje około 3 minut i wsiąka w podłoge :mrgreen: Czyli działa znacznie lepiej niż ta stara, ale zostaja obie :D

A dla wyjaśnienia któregoś z powyższych postów to owszem oświetlenie dymiara maszynka do robienia baniek itp, są również własnością kamerzysty i jesli ja rezygnuje z zespołu a z kamery nie to i tak większość zostaje, także jestem spokojna :mrgreen:

A u kamerzysty widziałam kilka nowych animacji jakie przewiduje wprowadzić w tym sezonie i powiem wam że są niezłe :mrgreen:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 3:42 pm   

wow... az mi sie iskierki w oku zaswiecily :D :D

jestem coraz to bardziej zadowolona :D
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 11:25 pm   

No więc byłam dziś w Zaciszu :mrgreen: potwierdzam w 100% jest nowa biała kompletna zastawa :mrgreen: bardzo pięknie komponuje sie z tegorocznym wystrojem sali :mrgreen:

Zwracam sie tu głównie do kobitek które rozważały wystrój :wink: na dzień dzisiejszy kolorystyka była różowo(ciemny róż) biała; zasłonki pokrowce na fotele w kolorze kremowym a przy talerzach jasno liliowe serwetki (materiałowe) :mrgreen:

Na tarasie wystawione są stoliki i krzesła dla palaczy; tez wygląda to bardzo pięknie gdyz na stolikach sa długie ciemno oliwkowe obrusy a na nich kwiaty i szklane popielniczki ( a nie jak kiedyś te duże teatralne popielnie, z których nikt nie sprzątał :? )

Ale to co zobaczyłam na stołach przeszło moje najśmielsze oczekiwania :mrgreen:
Dużo, kolorowo , apetycznie tak bym to powiedziała :mrgreen:

A do tego mama Pani Ewy zabrała mnie do kuchni i pokazała tort :shock: oraz reszte pyszności nie wystawionych jeszcze na stół :mrgreen:



Oczywiście nigdy nie jest tak pięknie jak by sie chciało :?
Okazało się że abyśmy mogli zrezygnować z tamtejszego zespołu potrzebna jest zgoda prezesa działek, czyli tego człowieka z którym najprawdopodobniej kontakt telefoniczny miała Olusia :? i to od niego zależy czy bedziemy mogli zrezygnowac z zespołu, który jest przypisany do zacisza :?

Szkoda tylko że Pani Ewa poinformowała nas o tym dopiero gdy podpisalismy umowe z innym zespołem; to chyba troche nie fair z jej strony :?
Ale mam nadzieje że ten człowiek nie bedzie nam robił problemu; ale to okaże sie dopiero we wtorek, więc trzymajcie kciuki kochane kobitki :D
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 11:51 am   

anik nie martw sie... na pewno sie uda... ;)

jesli chodzi o tegoroczny wytroj to z ztego co piszesz wcale sie nie zmienil... tak tez myslalam bo podobno ten rozowy kolor ma wziecie :) .. no ale my rozu nie chcemy... ale to ja juz sobie sama dopilnuje...

szkoda ze na zewnatrz te obrusy sa oliwkowe jak w srodku na rozowo - jakos mi sie to gryzie.. mam nadzieje ze bede mogla o jakies zolte porposic na swoje wlasne wesele - neich juz wszystko bedzie w jednej tonacji...

tort.. tort.. tort.. tort tez mnie ciekawi :) mozesz cos wiecej napisac o tym jak wygladal? bogato przystrojony? mi sie marzy taki zrobiony na gladko z minimalitycznymi ozdobami... cieakwe czy mozna miec jakis wplyw na dekoracje tortu :) :)..

no nic.. dzieki anik za wszystkie info.. moze w ktoryms tygodniu sama sie wybiore tez zobaczyc.. albo posle narzeczonego.. hehe :) ))
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Nie Cze 11, 2006 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 2:08 pm   

oliwkowe sa na zewnatrz gdyz budynek jest z zewnatrz tak umalowany, jest wokół pełno zieleni i kwiaty na tarasie widocznie z tym sie ladnie komponuja, ale pewnie mozna samemu cos wymyslec mozna kupic material w hurtowni za grosze obszyc i kolor bedzie jak chcecie! ja zrobiłam wejscie z balonow i taras tez był wezami z balonow udekorowany, wygladało, milutko , apropo bramy tez ja ustroilismy!!! :wink: :wink: :wink:
_________________

 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 2:12 pm   

megi o tym nie pomyslalam :D faktycznie moze masz racje.. skoro komponuje sie to z budynkiem to nie ma sensu na sile probowac zrobic wszystko w jednej tonacji... musze po prsotu sama jeszcze z kilka razy pojechac i zobaczyc...

na zewnatrz dodatkowo balonami juz stroic nie chce - po prsotu mi szkoda kasy akurat na to :D podoba mi sie tak jak jest... ale chetnie poslucham jak napiszesz czy sorzystalas z tej firmy polecanej przez Panie Ewe i ile za to policzyli... ja chce te sznury balonow w srodku zmienic z rozowo-bialych na zolto-biale... lub zolto-zloto-biale.. w kwestii ustalen :D

PS. Na Twoim slubie bylo takie drapowanie wykonane przy miejscu dla pary mlodej ze zlotego bodajze materialu.. to byla Wasza tkanina czy Pani Ewa ja nadal bedzie miala??
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 2:22 pm   

to były pani ewy tkaniny, zabrałam jej jeden obrusik, na wesele rozowy upiełam falbane, wiec zrobiły mi to panie na poprawiny z zółtego wystarczy poprosic, jest fajnie, nikt przed wami nie siedzi nie zasłania, widzicie cały parkiet no i kamera ma łatwiejsze nagrywanie hhehe. a co do balonow jest to droga impreza ja kupiłam balony w hurtowni na rzgowskiej, pan w hurtowni delikatnie zasugerował jak robia to profesjonalisci, meczylismy sie troszke, ale jak załapalismy o co chodzi , to poszło jak torpeda, mozna wypozyczyc kompresor, moze ktos ma ze znajomych popytaj i jestes pare stowek do przodu. balony mocuje sie po cztery na zyłce, super sie trzymaja , specjalna zyłka tez jest w hurtowni, warto samemu , dekoracja niie odbiega od profesjonalistow, jest przy tym duzo smiechu, i zabawy , jak chcesz dokładniejsze wskazowki wiazania balonow wysle na priva! wyszlo mnie to z tarasem brama i podestem pod orkiestra ponad 100 zł!!
_________________

 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 2:31 pm   

najpierw jednak zapytam ile kosztuja takie sznury w kolo parkietu bo mi jakos sie nie widzi upinanie tego samodzielnie.. czytalam wiele komentarzy ze jak sie to zrobi zle to powietrze wychodzi i marnie to potem wyglada... ale oczywiscie wszelkie instrukcje mile widziane.. jak cena mnie zwali z nog to nie pozostanie mi nic innego jak robienie samemu...

z tym stolem to masz swieta racje... widac od razu kto tu jest wazny przy takim ustawieniu :) i dla fotografa i kamerzysty jest to tez znaczne ulatwienie.. no i po prostu wyglada fajnie :D u nas taka zlota tkanina by byla jak znalazl :) akurat by pasowalo do reszty...

tak swoja droga zastanawiam sie czy jak zmienie te balony na zolte to tydzien po mnie ktos bedzie je znowu zmienial.. hehe.. bo z tego co widze to wszyscy jak jeden maz wybieraja rozowy kolor ;D
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 11:23 pm   

A propo balonów to nad drzwiami tymi głównymi wisza takie ogromne piłki balonowe, mi przypominaja takie do skakania :wink:

Co mi się jeszcze przypomniało, jest klimatyzacja i działa bardzo efektownie momentami jest zimno jak w grobowcu :?
a i w przyszłym tygodniu beda wymieniane drzwi 2 pary wejściowych i te na zaplecze kuchenne :mrgreen:

A co do tortu, to jest dokładnie taki jak mówisz Emilko :mrgreen:
4 piętrowy gładki zdobiony owocami, ale tylko na obrzeżach; na tym akurat torcie przeważały truskawki, to pewnie ze względu na sezon :D
Ostatnie piętro jest najmniejsze no i tam juz panuje bogatsza atmosfera :wink:
Też jest sporo owoców, jakiś łabądz bodajże z ciasta ptysiowego i jeszcze jakies cuda :cry:
Generalnie wszystko wygląda niesamowicie pysznie :mrgreen:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 1:45 pm   

tutaj postanowilam zapytac raz jeszcze zeby wszyscy co zainteresowani sa sala mieli szanse potem odszukac...

anik powiedz czy juz rozmawialas w sprawie zmiany zespolu na taki jaki sama wybralas z zarzadem dzialek? czy robili Ci jakies problemy?

mam nadzieje ze wszystko pojdzie po Twojej mysli..
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 10:12 pm   

Ja dziś byłam i podpisałam umowę w Zielonym Zaciszu. Mamy zarezerwowaną salę, ale musze wam powiedzieć że jesem nie miło zaskoczona kosztami, które będziemy musieli ponieść. Ja przyjechaliśmy oglądać salę to było powiedziane 150 zł za osobę. I taką cene braliśmy pod uwagę w wyborze sali, a tu przy podpisaniu umowy wyszło, że jeszcze musimy zapłacić 900 zł za wynajem sali i że jednak na przyszły rok to będzie 155 zł, czyli na osobę wychodzi 164 zł. A to moim zdaniem jest spora różnica, pewnie i tak byśmy wybrali Zielone Zacisze, ale czuję się jak jakiś element gry marketingowej, walki o klienta.
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 10:32 pm   

ZAWSZE BYLO PLACONE ZA SALE 900 ZŁ JA PLACILAM TEZ ROK TEMU A ZA WESELE ZPOPRAWINAMI 165 ZL :wink:
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 10:51 pm   

Oj Olusia teraz to mnie przeraziłaś :?
Mnie także mówiono że 150 zł od osoby; natomiast za wynajęcie sali musiałam dać 1000 zł; więc już teraz to wogóle nie rozumiem polityki tej sali :?

W swojej sprawie nie napisze nic więcej (domyślcie się czemu)
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 10:58 pm   

Te 1000 złoty to jest kaucja za salę, tak przynajmniej jest na umowię i ja tez tyle zapłaciłam.

Ja wierzę że zawsze się płaciło te 900 złoty za wynajęcie, ale jak oglądalismy sale to nikt nam o tym nie wspomniał.
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 11:22 am   

no ja tez zaplacilam 1000 za wynajecie sali... a te 150 zl od osoby to chyba sie juz nie zmieni.... wrrr... zaczynam sie teraz martwic...

Olusia te 1000 zl to moze i sie nazywa kaucja ale to nie jest do zwrotu. To juz jest na poczet kosztow wesela.

Megi... czemu mialas koszt 165 skoro w tym roku jest 150?? Zmienialas menu czy jak???

Anik glowa do gory!! :niepewny:
Ostatnio zmieniony przez emilkaa Nie Cze 11, 2006 11:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 12:55 pm   

z tego co mi wiadomo to ta kwota nie jest do zwrotu
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 12:59 pm   

no nie jest, nie jest... tez tak wlasnie napisalam :) stwierdzenie ze to kaucja jest bynajmniej nie na miejscu - zaliczka po prostu :D
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 3:38 pm   

Ja wiem, że to jest zaliczka na poczet wesela i nie do zwrotu. Ale tak formalnie, bo na umowie tak pisze, że to jest kaucja.

A tak poza tym, jak wczoraj byłam na sali to miałam aparat i porobiłam trochę zdjęć wstawiam je tu:

Jedzenie


Sala



Stół wiejski


Na zewnątrz



Chleb na powitanie



Domek, dla 12 osób do którego za darmo można dostać klucze
_________________
Ostatnio zmieniony przez Olusia Nie Cze 11, 2006 4:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 3:55 pm   

jak dla mnie to te linki niestety nie dzialaja... :(

no juz jest ok... jak dla mnie bajer... pare rzeczy bym zmienila ale to juz sobie dopilnuje na dwa dni przed moja uroczystoscia :P

no i wreszcie jest tak biala zastawa!!!!!!! od razu mi lzej na sercu :) ))

PS. Te drzwi co wstawili to tez mogli dobrac kolorystycznie - ja juz bym wolala by byly stare ale biale bo te w kolorze naturalnym to juz do niczego nie pasuja... echh,....
Ostatnio zmieniony przez emilkaa Nie Cze 11, 2006 4:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 8:42 pm   

Z tą umową to już kolejny niejasny punkt. :roll: Dziewczyny czytajcie ją po prostu dokładnie i każdą niejasność / złe formułowanie skreślajcie i wpisujcie poprawnie! I nie zaliczka, a ma być zadatek! To szczegóły, ale potem mogą być one na wagę złota.


A megi miała wesele z poprawinami, więc pewnie dlatego taka cena.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Nie Cze 11, 2006 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 8:59 pm   

no kryszka ma calkowita racje...

ale jesli chodzi o megi.. to nie jest tak.. z poprawinami jest wlasnie cena 150 na ten rok, a megi miala juz rok temu wiec raczej to dziwne ze placila 165... na pewno dokonywala jakis zmian w menu.. :) ale jak zajrzy to sama na wyjasni :D
 
 
maddy 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 9:04 pm   

Hej Olusia!!! :D
My również byliśmy zamówić salę "Zielone Zacisze" w tym samym dniu i o tym czasie co ty. To my byliśmy tymi, którzy "stali w kolejce" przed tobą i zajęli termin, który i Tobie też odpowiadaL. :oops:

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 9:12 pm ]
:oops: No chyba, że to nie był ten termin :?:
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 10:00 pm   

Nie myśmy od początku chcieli 21 kwiecień i tak juz było wcześniej umówione. A poza tym ja pierwsza podpisywałam umowę, przed nami nikt tego nie robił.
_________________
 
 
maddy 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 9:21 pm   

:oops: Czyli to tylko pomyłka mojego M. Tak jak myślałam. Zawsze coś pomyli :roll: :D
 
 
Agas 


Dołączyła: 17 Lip 2006
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 9:00 am   

Witajcie.
miałam własne wesele w lipcu i bawiłam sie na sali Zielone zacisze na ul Biegunowej. i mogę ująć to jednym słowem, było wspaniale, wszystko zgrane jaK w zegarku, ( kuchnia, orkiestra i kamerzysta przypisani do sali tworząc zgrany zespół)
goście bardzo zadowoleni ,jedzonko smaczne, serwety, zastawy i śtućce wymieniane po każdym posiłku gorącym. tak samo na poprawinach.
jednym słowem naprawdę wam polecam tą sale.
jeśli mogę dodać to była to najfajniejsza sala na której sie do tej pory bawiłamm (pomijając fakt że to było moje wesele)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:22 am   

CO bylo wymieniane po kazdym posilku ?? ??
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:27 am   

No właśnie - mnie też to zastanowiło... Na początku zrozumiałam, że obrusy :roll: ale chyba chodziło o serwetki ;)
_________________
chez alma |
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 11:22 am   

Fionka --> ja sie tak zastanawiam czy "Zielone" w nazwie to miało jakieś znaczenie przy wyborze sali :D :D
Ostatnio zmieniony przez emilkaa Czw Wrz 21, 2006 11:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 11:28 am   

Szczerze ?? Dopiero po podpisaniu umowy, moja mama powiedziała do taty:
"No to nasi Zieloni mają już salę. Zieloną i zaciszną"
I wtedy zrozumiałam, że to przeznaczenie 8)

Dodatkowo każdy w rodzinie już wie, że "to ta sala, gdzie rodzice mieli wesele". Więc problem z trafieniem na miejsce odpada ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl