Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZIELONE ZACISZE"
Autor Wiadomość
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 8:29 pm   

madziara1908 napisał/a:
BO nie wiem czy P.Ewa nie bedzie miala nic przeciwko....


Dwa lata temu nie miała, to i teraz będzie ok. U nas się sprawdziły :)
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 9:14 pm   

madziara1908, my mieliśmy wizytówki :) pani Ewa nie robiła żadnych problemów z tym, że my wcześniej jej o tym powiedzieliśmy i w poniedziałek przed weselem po zapłaceniu za wesele sami sobie rozstawiliśmy stoły :) generalnie dobrze jak wiesz ile mniej więcej chcesz osób przy danym stole.. u nas było 108 osób na weselu i 4 stoły wyszły..jeden ten dla młodych pod oknami i tam siedziało najwięcej osób (ludzie z naszego pokolenia, przyjaciele, 46 osób), z prawej strony tej scenki i tak jakby jako przedłużenie naszego stołu stał stół dla dzieci (8 osóbek), wzdłuż drzwi tarasowych (tych bliżej lewej strony sali) stał stół rodziców mojego męża i jego rodziny ogólnie (pokolenie rodziców i seniorów razem, 28 osób), a wzdłuż tej ściany co jest wyjście na korytarzyk stał stół moich rodziców i mojej rodziny (podobnie pokolenie rodziców + seniorzy :D 26 osób)..nasi rodzice siedzieli na szczytach stołów blisko siebie..z początku miało być inaczej, ale przy takiej ilości osób to ustawienie było najlepszym rozwiązaniem..po prostu nikt z rodziny nie został gdzieś tam posadzony osobno od swoich, a przy tradycyjnej literce L na tym drugim stole przy tarasach niestety by tak się stało..dodam, że na poprawinach już stoły stały tak je ustawiła obsługo bo się na to zgodziliśmy i to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że winietki były najlepszym rozwiązaniem na jakie się zdecydowaliśmy :) na poprawinach gdzie już winietki nie obowiązywały ludzie tak usiedli, że lepiej nie mówić..przy naszym stole siedziała cała rodzina męża (wszystkie ciocie itd) bo moi kuzyni usiedli sobie z rodzicami i babciami swoimi przy innym stole.. no, ale w sumie i tak się cały czas bawiłam na parkiecie albo żegnałam tych co już niestety odjeżdżali więc jakoś to przełknęłam :D ogólnie winietkom mówię tak :D
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 10:21 pm   

Ale ile teraz kosztuje wesele z poprawinami?
I powiedz mi czy na 108 osób nie było za ciasno? Pytam bo my też będziemy mieć ok 110 osób.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 12:22 am   

my płaciliśmy 185 zł, nie było ciasno :) było całkiem luźno z tym, że było dość ciepło więc sporo ludzi było na tarasie gdzie umieściliśmy naszego barmana dlatego mogę mieć nieco zakłamany obraz jeśli chodzi o miejsce..a już wiecie, że będzie 110 osób czy tyle macie zamiar dopiero zaprosić? my zaprosiliśmy około 140 osób, a przyszło 108
_________________
Ostatnio zmieniony przez madzik_86 Pią Lip 30, 2010 12:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 10:31 am   ;)

May mamy 120 osób na liście ale ok 100-110 takich pewnych :)
No to racja obraz może być nie prawdziwy my barmana mieć nie będziemy...
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 11:45 am   

sloneczkoo, nawet jeśli nie macie barmana to jak będzie ciepło dużo ludzi i tak wyjdzie na taras i tam się będą bawili :) powiem Ci, że ja się nie martwiłam o miejsce..były momenty, że na sali było większość gości i ciasno nie było :)
_________________
 
 
Sophia 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Lip 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 7:20 pm   

Jeśli chodzi o wizytówki, to nie ma problemu. Ja ma 11 września wesele i wystarczy, że w piątek ustawimy wizytówki na stołach. Tak, żeby obsługa wiedziała gdzie, co i jak. Co do sali, widziałam ostatnio złotą dekoracje i była super, do mnie ta różowa też nie przemawia... Tylko uwaga na balony, bo ostatnio młodzi kupili je sobie sami i przed nadmuchaniem były złote, a już po....... ŻÓŁTE !! ! Więc uwaga na balony. A powiedzcie mi, jak smakuje gościom bimberek z wiejskiego stołu? Zastanawiam się czy go nie domówić...
_________________
Pozdrawiam


 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 10:48 pm   

Sophia napisał/a:
Tylko uwaga na balony, bo ostatnio młodzi kupili je sobie sami i przed nadmuchaniem były złote, a już po....... ŻÓŁTE

sprostowanie..to nasze balony okazały się żółtawe po nadmuchaniu, ale my ich sami nie kupiliśmy tylko kupił je pan, który zdobi tą salę i my je tylko zatwierdziliśmy bo nie przyszło nam do głowy, żeby nadmuchać i sprawdzić jaki mają kolor po, ale zawsze tak jest, że ten pan przywozi i pyta czy mogą być..nam się kolor podobał bo i tak był w takiej tonacji jak ja chciałam więc problemu nie było

[ Dodano: Nie Sie 01, 2010 10:50 pm ]
aa bimber chyba smakował, ale my i tak wstawiliśmy nasz własny tak więc najpierw goście wypili ten z sali, a potem od razu mój tata czy też tata męża uzupełnili naszym..ten nasz smakował bardzo, ale na ten z sali nikt nie narzekał więc może nie zauważyli różnicy :D
_________________
 
 
Uinena 

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 1:21 pm   

Byłam tam na weselu kilka miesięcy temu jako osoba towarzysząca.Bardzo mi się podobało! Wystrój ładny. Bimberek bardzo smaczny hihi :) Prosiak faszerowany i żurek w chlebku ekstrunia :)
_________________
:)
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 7:57 pm   

Czy jest ktoś kto ma wesele 18 czerwca lub 2 lipca? Chciałabym się dogadać co do dekoracji ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
madziara1908 

Dołączyła: 13 Lis 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 7:15 pm   

Dziewczyny jestem już po:) Jeżeli chodzi o sale to nie macie się o co martwić. Wesele było super, Pani Ewa o wszystko dba, obsługa znakomita, nie mówiąc o jedzeniu które było pyszne i co najważniejsze dużo!!!Polecam wszystkim którzy są w trakcie poszukiwań sali na wesele!!
 
 
Sophia 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Lip 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 10:39 pm   

Witam dziewczynki! Jestem już mężatką i chciałam się z Wami podzielić wrażeniami z sali. Dekoracja stołów i sali jest cudna. Tak przytulnie i wiadomo gdzie siedzą młodzi. Jedzenie przepyszne i jest go baaaaaardzo dużo. Prosiaczek super, nie wspominając o torcie, zrazikach i schabiku ze śliwką. W ogóle, jedzenie jest bardzo smaczne. Jeśli chodzi o kamerzystę przypisanego do sali, też się z nim bardzo dobrze współpracuje. Pani Ewa czuwa nad wszystkim, obsługa ekspresowa. Czasami nie zdążyłam skończyć jedzonka, a już miałam czysty talerzyk. Ever Green niesamowite. Nie miałam czasu odpoczywać, grają świetnie i fajnie prowadzą oczepiny. Stoliki na zewnątrz też się sprawdziły. A stół wiejski... rewelka! Z czystym sumieniem polecam! Pozdrawiam i życzę udanych wesel, a wiem, że takie będą na pewno ;)
_________________
Pozdrawiam


 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 3:54 pm   Wyjście na tarasik

Mam pytanko drogie zaciszanki, czy nie miałyście może przypadków że tarasik tak dobrze się spisywał że ludzie chętniej spędzali czas na zewnątrz niż w środku bawiąc się?? Tak teraz przyszło mi do głowy takie zapytanie :P chociaż tak naprawdę wszystko zależy od ludzi :)
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
Ostatnio zmieniony przez mychaa3 Pią Wrz 17, 2010 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 5:32 pm   

mychaa3, ja tak miałam :D i bardzo dobrze, że ludzie wybierali też taras bo było u nas dość sporo gości i nie było tłoku na parkiecie, a na tarasie też tańcowali :D chociaż u nas to trochę na własne życzenie wyprowadziliśmy ludzi na taras bo był tam nasz cudowny barek :D a że było bardzo gorąco (chyba najgorętszy dzień tego lata) to ludzie się chłodzili drinkami z lodem :) generalnie to dopiero teraz we wrześniu jak byliśmy na weselu naszej przyjaciółki na tej sali doszłam do wniosku, że jednak 110 osób to trochę za dużo na tę salę, gdy większość tańczy i właśnie dlatego doceniłam taras :) u naszej K. było mniej osób (90) i było dość zimno więc ludzie siłą rzeczy wybierali salę no i gdy wszyscy się bawili, a u niej bawili się naprawdę wszyscy, było bardzo ciasno na parkiecie i miałam poobijane plecy przez taką jedną parę bo tak wywijali :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez madzik_86 Pią Wrz 17, 2010 5:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosiak 

Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:07 pm   

Ja również miałam wesele na tej sali i jestem bardzo zadowolona. Pani Ewa dba o to, aby zarówno młodzi jak i rodzice nie musieli absolutnie o nic się martwić podczas wesela. Ja miałam wesele na 126 osób i nie uważam, aby było ciasno na parkiecie (kwestia odpowiedniego ustawienia stołów). Jedzenie rewelacja :) Właściwie nie było potrawy która by nie smakowała. Salę z czystym sumieniem polecam :)
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:51 pm   

mam pytanko odnoście tych baniek :d strasznie mnie zainteresowały, ale nie wiem, może przeoczyłam.. chciałam zobaczyc jakieś zdjęcie jak one prezentowały sie podczas wesela :)
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 7:50 pm   

taja ja Ci mogę wysłać na maila.. tylko podaj mi go na pw ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:09 am   

ja rowniez moge polecac ta sale;) bylam tam na weselu i moje 3przyjaciolki mialy tam weselicho i ja jestem nastepna;)
jedzonko jest rewelacyjne wystroj to samo kwiaty powieszone przed sala daja cudownego klimatu
obsługa jest super co chwile ktos wychodzi i sprząta daje czysty talerzyk dokłada jedzenia którego jest mnóstwo a jak zostaje oddają w pudełeczkach:)i jest pycha ciacho:)
doradzaja co do alkoholu ile powinno byc naprawdę sumienna praca
_________________

 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 9:54 pm   

Byłam w sobotę na sali u p. Ewy i zrobiłam kilka fotek dekoracji.
Przy okazji dowiedziałam się, że fontanna czekoladowa jest 3 piętrowa (niestety jej nie widziałam - a nie prosiłam aby nie robić zamieszania przed weselem)
Wstawiam dla zainteresowanych - to kolor biało-ecru.
Miałam możliwość porozmawiać z Panem od dekoracji gdyby ktoś chciał kontakt do niego to zapraszam na PW.







Przed salą dekoracja z balonów biało-łososiowa.

_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 10:09 pm   

Witam,
Niedawno fotografowałem tam wesele.
Poniżej kilka zdjęć.
Podziękowania i pozdrowienia dla Eweliny i Zbyszka.

rafalolczyk02.jpg
sufit+dekoracje
Pobierz Plik ściągnięto 1054 raz(y) 72.46 KB

rafalolczyk_01.jpg
sufit+bańki
Pobierz Plik ściągnięto 1034 raz(y) 56.16 KB

_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
Ostatnio zmieniony przez rafalolczyk.com Nie Paź 24, 2010 10:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 7:17 pm   

cudna jest ta sala:)ja bede miala roz z fioletem
_________________

 
 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 11:29 am   

joanna8411 napisał/a:
cudna jest ta sala:)ja bede miala roz z fioletem



joanna8411 mamy podobne gusta też mi sie marzą takie kolory na tej sali. napisz kiedy będziesz miała tam wesele ciekawa będę jak to wyglądało u Ciebie :) ))
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
Ostatnio zmieniony przez mychaa3 Sro Lis 24, 2010 11:33 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
agapek1990 

Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 5:36 pm   sala

Dziewczyny ja też miałam mieć tam wesele. Sala fantastyczna, a pani Ewa to przemiła kobieta. W razie jakichkolwiek obaw to trzeba po prostu pytać. Niestety ale moje wesele się nie odbędzie i mój termin jest do odstąpienia...więcej info na priv
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 11:41 pm   

A ja mam takie pytanie. Wyczytalam tutaj w opisie sali ze są noclegi, gdzies na początku tematu jest napisane o domku. Czy ktoras z Was kochane orientuje sie czy to nadal funkcjonuje??

[ Dodano: Nie Lut 27, 2011 12:13 am ]
I dołączyłam do grona zaciszanek. Praktycznie po 5 min rozmowy ja juz bylam zdecydowana i to samo moi rodzice i szanowni przyszli tesciowie :) Urokliwe miejsce, bardzo blisko od kosciola w ktorym bedzie slub. W miescie, ale tego sie nie czuje. Jestem pełna zachwytu w tej chiwli. Termin mamy na maj 2012 jak my zamawialismy to były 2 teraz juz został tylko jeden na 26 maja 2012. Jak ktos chetny to niech się spieszy.

Pozdrawiam.
 
 
niootka 

Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 12:25 pm   

Dziewczynki, która ma wesele przed 7 maja tego roku jakoś? Bo ja mam tam wesele 07.05.2011 i chciałabym się z kimś dogadać co do dekoracji :-)
Ostatnio zmieniony przez niootka Sro Mar 02, 2011 12:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 3:00 pm   

niootka, super ja mam 14.05.2011.Skontaktuje się z Tobą na PW.Jeżeli nie ma na forum dziewczyny z 30.04 to może pani Ewa jakoś Was umówi????
_________________

 
 
Julia73 

Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 12:02 pm   

Witam
Jestem nowa na tym forum, ale często bywam na różnego rodzaju imprezach na tej sali.
Byłam dwa razy na weselu, kilka razy na sylwestrze a także nie są mi obce imprezy andrzejkowe i karnawałowe organizowane przez p.Ewę.
Sala jest super, ceny przystępne, jedzonko lux, ale (zawsze jest jakieś ale) orkiestra i tu niestety bywa różnie. Ale to wszystko rzecz gustu a o takowych się nie dyskutuje. Niemniej jednak byłam na andrzejkach i lipa, grał zespół EverGreen, sylwester z tym samym zespołem-porażka,a natomiast impreza karnawałowa i tu niespodzianka inny zespół Odłam i zupełnie inna zabawa. Grali super tak do tańca i do różańca, ludzie bawili się świetnie i do białego rana.Nie chciało się schodzić z parkietu. Po prostu super. Ale to tylko moja opinia ktoś może mieć inne zdanie. Wiem jedno nie pójdę tam więcej jak będzie grał zespół EverGreen.
Pozdrawiam Julka
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 6:14 pm   

Julia73, chyba jesteś pierwszą osobą, której się nie podobał EverGreen :) ale masz rację, że to rzecz gustu :D nam się bardzo podobało jak grali u nas na weselu i jak grali na innych imprezach, na których byliśmy :)
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 9:30 pm   

Czy mogłaby któraś z mężatek wstawić zdjęcie torta weselnego podawanego w ZZ (z bliska - chodzi mi o dekorację)?

Z góry dziękuję ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 8:02 am   

ja mam 9.7 ktos ma przede mna lub po;)
dekoracje będę chciała fioletowa;)
Slonce torta nie mam z bliska ale jak bylam na weselu,tort byl pyszny:) spytaj sie Martusi czy im smakowal??

[ Dodano: Czw Maj 19, 2011 8:02 am ]
aaa nie wiecie ile jest od osoby bez poprawin??
_________________

 
 
 
Aga23021983 

Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 12:53 pm   

_________________

 
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 7:35 pm   

Czas na moja opinię nt sali.
No i oczywiscie ogromny pozytyw wszystko zgodnie z umową.
Obsługa idealna,jedzenie pyszne i na moje oko dużo.
Moge polecic z czystym sumieniem.
_________________

 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 11:30 pm   

to się ciesze ze ci się podobało:) ale inaczej być nie mogło:)ja jeszcze ponad miesiąc i znowu będę bawić się na tej sali:)
_________________

 
 
 
izuś 

Wiek: 35
Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 1:35 pm   

cześć dziewczyny, powiedzcie mi ile płacicie od osoby na 2012 rok?
_________________

 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 6:41 pm   zespół

a ja mam pytanie o zespół - czy można wziąć jakiś "z zewnątrz" czy tylko ten Ever Green i koniec kropka ?
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 7:05 pm   

my byliśmy gośćmi i bawiliśmy się przy innym zespole niż EVer Green :)
_________________

 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 7:06 pm   Re: zespół

jupik napisał/a:
a ja mam pytanie o zespół - czy można wziąć jakiś "z zewnątrz" czy tylko ten Ever Green i koniec kropka ?


możesz wziąć dowolny zespół Pani Ewa tylko poleca Ever green bo rzeczywiście jest fajny i ja też go będę miała ale jak najbardziej masz dowolność :]
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 7:30 pm   

Dzięki za info :-)
A może jeszcze któraś z Was wybierając salę była w Solarisie i może powiedzieć, czy sala Zielone Zacisze jest większa ? :-)

[ Dodano: Pon Lip 25, 2011 9:55 am ]
Moje poprzednie pytanie nie ważne - byłam, zobaczyłam.. zawiodłam się. Poszukiwania sali w toku.
 
 
Isku 

Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 12:57 pm   

Witam wszystkie Zaciszanki!

Jestem tu nowa, więc z góry przepraszam za błędy jakie popełnię.
Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was miała bądź będzie miała wesele na nowej sali Pani Ewy, która znajduję się na terenie ogródków działkowych Pienista. Wiem, że w czerwcu tego roku ktoś już tam miał wesele. Nawet była wtedy też obejrzeć salę jak to wszystko wygląda i było bardzo ładnie. Ja w przyszłym roku w czerwcu będę miała tam wesele. Zastanawiam się czy wesele jest na takim samym poziomie jak na Zielonym Zaciszu na Biegunowej. Trzeba jednocześnie obsłużyć dwie sale. Nie wiem czy któraś z sal nie jest wtedy zaniedbana. W ogóle teraz mam tyle obaw związanych z tym wszystkim, że nie wiem co to będzie w przyszłym roku w czerwcu tuż przez weselem :( :(

Pozdrawiam,

Isku
 
 
Kaska111 

Dołączyła: 30 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 8:44 pm   

witam :-)

mam te same obawy co ty moje wesele odbedzie sie w kwietniu w przyszlym roku tez wlasnie na tej 2 sali jestem dobrej mysli mam nadzieje ze bedzie dobrze ze goscie beda zadowoleni czekam na jakies opinnie od "zaciszanek" na temat sali na panistej.


pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Kaska111 Wto Sie 30, 2011 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kubag 

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 07, 2011 5:21 pm   

Powitać!

Swoje wesele miałem w Zaciszu 17 września - i wszystko idealnie :) Gościom też się bardzo podobało. Jedzenia dużo i smacznie, obsługa perfekt. Polecam spytać się pani Ewy o dodatkowe dekoracje (ja np. miałem taras stylizowany na jesień tzn. wrzosy, lniane materiały, szyszunie, świece, itp itd; wyszło niesamowicie klimatycznie).

Jako orkiestra byli EverGreeni i również perfekt :) Jak grali pod domem marsze weselne to babcie się ze wzruszenia popłakały (przy czym my - "młodzi" jeszcze się szykowaliśmy, także to nie z naszego powodu).

Wcześniej salę sprawdziliśmy na jednym z bali karnawałowych, spodobało się i po balu od razu zajęliśmy termin na wesele. Tylko że na balu był zespół "Odłam" (też było super).
Teraz czekamy na sylwestra ;)

Salę szczerze polecam, szczególnie leniwym. Wystarczy zająć termin, wpłacić zaliczkę, a potem to tylko przyjść z gośćmi w dniu wesela. Samo wszystko się robi.

Pozdro
KubaG
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 3:09 pm   

Sala rzeczywiście prezentuje się super! A jakie ceny?
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 3:06 pm   

Ja byłam tam na Sylwestrze i było super!!! Zespół Evergreen grał świetnie, jedzenie było bardzo dobre...
Moje wesele też tam się odbędzie :) już w sierpniu :)
Cena za wesele jak na razie 170 zł/os, z poprawinami było chyba 190 zł/os, ale my mamy tylko jeden dzień.
_________________
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 3:41 pm   

A jak z dekoracją na sali?
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 5:10 pm   

Kalanchoe napisał/a:
A jak z dekoracją na sali?

My mieliśmy dekoracje z balonów i jest tam pan polecany przez sale który się tym zajmuje no i kwiaty zakupione przez panią Ewe.Natomiast wiem że niektóre dziewczyny miały w planach jakieś dekoracje materiałowe ale to już chyba trzeba było szukac innej firmy.
Kalanchoe napisał/a:
A jakie ceny?
najlepiej zadzwonic i dowiedziec się u p.Ewy.
_________________

 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 5:45 pm   

Dziękuję za informację :)
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 12:39 pm   

martula_87 na Twoim weselu w Zielonym Zaciszu zdecydowaliśmy się na tą salę i zespół EverGreen oraz podpisaliśmy umowę :) Wyglądaliście zjawiskowo! A świadka mieliście bardzo sympatycznego ;)
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 1:26 pm   

demonka, dzięki :smile: I nawet Was pamiętam jak podglądaliście wesele my też przed podpisaniem umowy tak zrobilismy.A nasz świadek tylko takiego udawał :razz: A szczerze mówiąc uważam że każda para decydująca sie na sale powinna iśc na spotkanie w trakcie jakiegos wesele oczywiści wmiare dyskretnie tak jak jest to na Zielonym w zwyczaju.
_________________

 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 2:01 pm   

martula_87 kurcze, a tak chciałam pozostać niezauważonym i nie przeszkadzać...ale jak siedzieliśmy z p. Ewą w jej pokoju, to Twój świadek wpadł po kwiaty i też go przepraszałam, że przeszkadzamy, a on jeszcze coś wspomniał, żebyśmy weszli "na jednego" :smile:
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 3:42 pm   

demonka, wiesz co w sumie tylko mi migneliście i właśnie świadek powiedział że jakaś para podpisuje umowe ale mi to nie przeszkadzało sama byłam przez chwilę na weselu jakieiś pary żeby posłuchac zespołu i zobaczyc jak wygląda sala.Także to chyba normalne ale że nie wpadliście na jednego wypic nasze zdrowie to jestem zdziwiona :razz:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl