Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZIELONE ZACISZE"
Autor Wiadomość
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 12:12 pm   

martula_87 napisał/a:
[b] ale że nie wpadliście na jednego wypic nasze zdrowie to jestem zdziwiona :razz:


w sumie to wypiliśmy Wasze zdrowie :smile: tyle, że nie na sali, ale jak już pojechaliśmy do domu, to wypiliśmy po lampce wina dla uczczenia :smile: a jeszcze jakoś po północy któryś agent z zespołu do mnie zadzwonił, chyba p. Łukasz i jaja sobie robił, że wygrałam orkiestrę na wesele :smile:
nigdy w życiu nie ośmieliłabym się pałętać Ci się tam w takim dniu, który się spędza tylko wśród zaproszonych gości :)
_________________
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 4:19 pm   

dziewczyny, czy któraś z Was ma wesele w kwietniu?Bo chcieliśmy z lubym podejść i zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądało. Pewnie zdecydujemy się na wesele w tej sali, chociaż nie do końca przypadło mi do gustu zachowanie tej pani jak również wygląd przed udekorowaniem, ale koszty koszty... tu jest ok 190 zł za dwa dni, gdzie na innych salach od 210, tu wliczony jest tort, stół wiejski, dekoracja... tylko wkurza mnie ze kamerzysta do sali jest przypisany.... z jednej strony dobrze bo nie trzeba szukać bo ma wolny termin, ale z drugiej może krzyknąć taką cenę, ze i tak wyjdzie na to jakbyśmy wybrali te sale za 220... sama nie wiem... dlatego chciałabym dowiedziec sie jak to w kwesti tego kamerzysty cenowo wygląda i czy byłyscie zadowolone oraz czy w kwietniu sie ktoś weseli.
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 6:57 pm   

driadaa napisał/a:
dlatego chciałabym dowiedziec sie jak to w kwesti tego kamerzysty cenowo

najlepiej zadzwonic i sie dowiedziec u p.Piotra ja byłam zadowolona i z ceny i wykonanych usług.
driadaa napisał/a:
chociaż nie do końca przypadło mi do gustu zachowanie tej pani jak również wygląd przed udekorowaniem,

no tak sala troche zyskuje przy udekorowaniu a co do p.Ewy no to powiem tak że z nią będziesz dużow współpracowac więc tu raczej musisz byc pewna i zadowolona żeby zgrzytów i stresów przed samym weselem nie było.
_________________

 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 7:28 pm   

Moja siostra miała wesele na tej sali 2 lata temu. Powiem tak: wszyscy byli bardzo zadowoleni. Jedzenia dużo i było smaczne, co zostało to było dawane do domu. U nich było tak ok. 90 osób i myślę, że to jest optymalna ilość osób na tą salę. Sala na ogródkach działkowych, cicho i przyjemnie :) Do dyspozycji był kantorek zamykany na własną kłódkę, gdzie młodzi trzymali prezenty i alkohol. Ponadto obsługa dba o dobrą zabawę gości, zapewniając śmieszne gadżety :) Jeśli chodzi o kamerzystę to młodzi są zadowoleni, film ładnie zmontowany, wszystkie najważniejsze elementy są ujęte. W trakcie imprezy kamerzysta robi także wywiad z paroma gośćmi, fajnie się to później ogląda.

Minusy, które mi się nasuwają to trochę śliski parkiet :/ no i brak pokoi dla gości, jeśli by to kogoś interesowało. U nas na weselu będzie dużo osób przyjezdnych z dziećmi i fajnie by było, żeby pokoje były.
_________________
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 11:52 am   

a czy juz jakies terminy na 2013 ktoś zaklepał? :) zastanawiamy sie czy damy rade sie wbić, bo innego wyjścia chyba niestety nie ma...
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 12:07 pm   

jako ze bylem tam pare razy jako fotograf to jedzenie bylo bardzo smaczne , jesli chodzi o kamerzyste to nie wydaje mi sie chyba aby Piotrek byl na stale przypisany poniewaz zdarzylo mi sie tam pracowac z innym kamerzysta
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
krzysiekchn 

Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 8:48 pm   

Kaska111, Witam serdecznie wiesz cos moze na temat drugiej sali pienista?? Mamy swoje wesele w sierpniu i chcialbym cos sie dowiedziec jak cos wiesz daj znac :) bede wdzieczny
 
 
Isku 

Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 1:41 pm   

krzysiekchn napisał/a:
Kaska111, Witam serdecznie wiesz cos moze na temat drugiej sali pienista?? Mamy swoje wesele w sierpniu i chcialbym cos sie dowiedziec jak cos wiesz daj znac :) bede wdzieczny


No ja też bym chciała wiedzieć jak wygląda wesele na tej drugiej sali, bo w czerwcu będę miała tam swoje. Przyznam, że trochę się denerwuje jak to wypadnie na tej nowej sali.
 
 
krzysiekchn 

Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 10:41 pm   

Isku, Nie bedzie zle My jestesmy dobrej mysli :) Napisz mi kiedy masz dokładnie to wesele bo bysmy moze przyjechali z narzeczona i zobaczyli ;p
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 1:35 pm   

dziś byłam na tej sali i chyba ją własnie wybierzemy, jeśli natomiast chcecie zobaczyc jak wygląda ta druga udekorowana to wiem, że wesele na niej jest w najbliższą sobotę, a na Biegunowej dopiero 19.05
 
 
Isku 

Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 12:18 pm   

krzysiekchn, My mamy wesele 9 czerwca i pewnie panikuję tak bo zostało już niewiele czasu. Ogólnie to też jestem dobrej myśli. Skoro na Biegunowej jest super to na Pienistej nie może być inaczej :) W końcu Pani Ewa prezentuje jakiś poziom swoich usług :) A serdecznie zapraszamy na oglądanie naszej sali w czerwcu. Wczoraj właśnie rozmawiałam z Panem, który zajmuje się przystrajaniem tej sali balonami i będzie jeszcze ładniejsza niż jest teraz :)
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 11:10 pm   

Planuję też zrobić tam wesele, tylko zastanawia mnie tez jeden fakt! Ze względu na to, że mam dużą ilość gości z poza Łodzi to chciałam się Was zapytać czy może wiecie czy nie daleko sali Zielone Zacisze jest jakiś motel czy hotel, żeby zarezerwować dla gości miejsca do spania? :)
_________________
Myszeczka
 
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 12:35 am   

myszeczka2009, jeśli chodzi o salę na Biegunowej to jest niedaleko taki motel hm w okolicach ulicy Minerskiej..ja tam dwa lata temu zamawiałam pokoje..chyba po 30 zł mi wyszło od osoby :) dość znośne pokoje, łazienki też ok i ogólnie czysto z miłą obsługą :) goście nie narzekali :) jeśli chcesz to mogę spytać taty dokładnie gdzie to było, bo ja kiepska jestem w znajomości ulic :D
_________________
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 9:07 am   

Jeśli możesz to zapytaj się taty gdzie to dokładnie było :)
_________________
Myszeczka
 
 
 
Kaska111 

Dołączyła: 30 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 10:43 pm   

witam serdecznie 21 kwietnia mielismy wesele na tej drugiej sali przy" Pienistej" .
Kolejny raz P. Ewa zdała egzamin na 100 % . Przygotowała piękne dekoracje na stoły ze swiezych tulipaów. Jedzenie było pyszne 5 goracych posiłkow stół wiejski przystawki wszystko bylo pieknie podane . Panie ktore obsługiwaly byly cala noc usmiechniete dbaly o gosci takze spisały sie na medal . Główna atrakcja były porzebierańce ( mojej rodzinie sie bardzo podobało) Cena za osobe jest niewygorowana . Napewno polecam Zielone zacisze i cała załoge ktora organizuje tam wesela a z P. Ewą mozna wszysttko dokładnie obgadac powierzyc cala impreze .

Dziekujemy raz jeszcze za wszystko i Polecam :]


PS. orkiestre tez Decydujcie sie z polecenia tylko i wyłacznie ...
 
 
Magdalena87 

Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 10:38 pm   

Witam serdecznie!Ja z moim mężem mieliśmy w "Zielonym Zaciszu" wesele 3 września 2011r,z czystym sumieniem polecamy ta sale, p.Ewa i obsługa spisali się w 100% podeszli profesjonalnie do swojej pracy, sala przepięknie udekorowana,jak i zarówno stoły...a te atrakcje dodatkowe fantastyczne :D jedzenie przepyszne jak i zarówno bardzo dużo więc dużo nam pozostało i zabieraliśmy do domu!Co najważniejsze taka fantastyczna sala ma przystępna cenę...zarówno dziękujemy P.Ewie za polecenie nam kamerzysty p.Piotra Urbańskiego profesjonalnie podszedł do swojej pracy i efekty są superowe -pamiątka na całe życie,zdjęcia są śliczne wyraziste i przede wszystkim dużo ich jest, co do płyt zmontowane są bardzo dobrze!znajomi jak oglądają są zachwyceni :D a p.Piotr również posiada atrakcyjną cenę i współpracę wspominamy bardzo miło....WIĘC POLECAMY ZARÓWNO SALE I KAMERZYSTE
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2012 10:47 am   

ja zupełnie sali nie polecam! Trzy razy umawialiśmy się z panią właścicielka na podpisanie terminu umowy i przyniesienie zaliczki. Jak wiecie już wczesniej pisałam,że będziemy mieć tam wesele, bo wszystko na to wskazywało. Pani włascicielka jak byliśmy z miesiąc temu (nie wcześniej), powiedziała zebysmy sie nie martwili bo termin będzie tylko dla nas - zapisywała w trzech miejscach. Powiedzielismy ze możemy z zaliczką przyjechać wcześniej, bo zalezy nam na tej sali, ale ona przekonywała nas, abyśmy przyjechali 19.05 bo będzie pierwsze wesele w tym roku i sobie zobaczymy jeszcze. Przyjechaliśmy z pieniędzmi i się okazało, że niestety, ale kilka dni wcześniej sprzedała nasz termin. My się gotowalismy, a ona nawet nas nie przeprosiła! Mimo, że było po niej widać, że nas pamięta. Bez komentarza. Myślałam, ze nas nie spotka to co było napisane o tej sali wcześniej, że się potwierdzą numery tej pani, że bez umowy to nie ma co z nią gadać, bo wersje się zmieniają. A jednak! Wszystko się potwierdziło.
Dodam, że naprawdę warto zobaczyć przygotowaną salę przed weselem, bo mimo,że stoły wyglądały naprawdę ładnie dużo jedzenia, to stół wiejski to bida z nędzą, a niby w cenie. Kilka plasterków kaszanki, szynki (może po 4-5 plastrów), trochę smalcu i noga od prosiaczka małego (nie od świnki dużej). masakra.

polecam się dobrze zastanowić, bo warunki umowy też się często zmieniają u tej pani, jedno mówi jednego dnia, a co innego kolejnego i tu juz nawet nie o same terminy chodzi.
 
 
marta95910 


Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2012 12:40 pm   

My zdecydowaliśmy się na inną salę więc niewiele mogę powiedzieć na ten temat ... ale jedno nam się nie spodobało, a mianowicie to że Pani tam powiedziała że co prawda termin nasz ma już zarezerwowany dla kogoś innego ale nie będzie z tym problemu żeby był jednak dla nas zarezerwowany :( troszkę dziwne nam się to wydało bo np. my nie chcielibyśmy żeby nas coś takiego spotkało, jeśli decydujemy się na salę zaklepujemy dany termin to czemu ktoś ma dalej "handlować" naszym terminem :kwasny: dziwne ... wolałabym spać spokojnie i wiedzieć że nie będę musiała szukać sali na ostatnią chwile ...
_________________

 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2012 10:14 pm   

Fakt z panią Ewą trzeba się umawiać ze wszystkim na piśmie, albo (tak jak ja, moja mama i moja teściowa) umieć walczyć o to co się należy i twardo negocjować :D

driadaa napisał/a:
stół wiejski to bida z nędzą, a niby w cenie. Kilka plasterków kaszanki, szynki (może po 4-5 plastrów), trochę smalcu i noga od prosiaczka małego (nie od świnki dużej).

ale z tym to się nie zgodzę, bo na pewno stół wiejski nie jest ubogi..miałam tam wesele i wiem co na nim było, a było bardzo bardzo dużo..może jeszcze nie naszykowali go do końca, albo młodzi sobie tak zażyczyli

myszeczka2009, czy dostałaś moją wiadomość na pw? wiesz co do noclegu? bo wysłałam już dość dawno, ale zdziwiona, że nie odpisałaś sprawdziłam i się okazało, że nigdzie nie mam tej wiadomości ani w wysłanych, ani w tych oczekujących do wysłania...napiszę już tutaj, że motel jest na Minerskiej przy Krakowskiej, a konkretnie to to: http://www.eholiday.pl/noclegi-ci4706.html :)
_________________
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2012 11:01 pm   

Ja miałam tam wesele 19.05 I uważam, że stół był odpowiednio przygotowany. Wszystkim bardzo smakowało, a było na tyle, że jeszcze 3 rodziny jedzenie ze stolu wiejskiego zabrały do domu. My jeszcze nie przejedliśmy.

Osobiście nie miałam problemu z dogadaniem się z p. Ewą, jak o coś prosiłam to było, była bardzo pomocna przy dekorowaniu sali i dzielnie znosiła wszystkie nasze dziwne pomysły.

Generalnie, jedzenie wszystkim bardzo smakowało, sala się podobała, ubikacje były na bieżąco sprawdzane, a na poprawiny wymieniony obrus, czego nie widzialam na żadnej sali działkowej.

My z terminem problemu nie mieliśmy bo zaliczke wpłaciliśmy w ciągu 10 min od przyjazdu na sale, tak się zakochaliśmy.

A to, że na piśmie powinno się miec wszystko to chyba logiczne, bo pamięć ludzka bywa zawodna.

Gorąco polecamy salę
Kasia i Kamil
_________________
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 1:26 am   

my w ciągu tygodnia od wstępnego zaklepania sali wpłacaliśmy zaliczkę i to był termin podany przez panią Ewę :)
mrofka_z, zapomniałam, że ty w Zielonym Zaciszu miałaś weselicho :D cieszę się, że zabawa się udała :)
_________________
 
 
cezetpe 

Wiek: 42
Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Maj 28, 2012 6:08 pm   

driadaa napisał/a:
ja zupełnie sali nie polecam! Trzy razy umawialiśmy się z panią właścicielka na podpisanie terminu umowy i przyniesienie zaliczki. Jak wiecie już wczesniej pisałam,że będziemy mieć tam wesele, bo wszystko na to wskazywało. Pani włascicielka jak byliśmy z miesiąc temu (nie wcześniej), powiedziała zebysmy sie nie martwili bo termin będzie tylko dla nas - zapisywała w trzech miejscach. Powiedzielismy ze możemy z zaliczką przyjechać wcześniej, bo zalezy nam na tej sali, ale ona przekonywała nas, abyśmy przyjechali 19.05 bo będzie pierwsze wesele w tym roku i sobie zobaczymy jeszcze. Przyjechaliśmy z pieniędzmi i się okazało, że niestety, ale kilka dni wcześniej sprzedała nasz termin.


To jest biznes i wiadomo, że terminy są oblegane, więc trzeba się szybko decydować. My tego samego dnia, gdy przyjechaliśmy zobaczyć salę, od razu wpłaciliśmy zaliczkę i z właścicielką nie mieleśmy żadnych problemów. Sala jest rewelacyjna. Poza tym byliśmy tam rok temu u znajomych na weselu i co do skromnego stołu wiejskiego to sie nie zgodzimy. Mocno obfity, przez gości non stop oblegany. Jedzenie poprostu rewelacja, obsługa również, dlatego już nie możemy się doczekać naszgo wesela w przyszłym roku!
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 7:08 pm   

cezetpe napisał/a:
i co do skromnego stołu wiejskiego to sie nie zgodzimy. Mocno obfity, przez gości non stop oblegany. Jedzenie poprostu rewelacja,

Dokładnie u nas na weselu to samo stół wiejski był hitem.
_________________

 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 2:28 pm   

czy ktoś z obecnych na tym forum ma wesele na tej sali 18.08 lub 1.09 br.? jeśli tak, to może dałoby radę pomyśleć o jakiś wspólnych elementach dekoracji?
_________________
 
 
Lady_M 

Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 1:20 pm   

Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z zaciszanek posiada jakąś próbkę zespolu muzycznego ODŁAM i EVERGREEN moze z własnego wesela byłabym bardzo wdzięczna za udostępnienie tego na priv. Bardzo mi na tym zalezy :)
 
 
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 9:45 pm   

pytanie kieruję do osób które robią wesele w zielonym zaciszu. Ponieważ jest to sala działkowa to czy pobierana jest osobna opłata za wynajem sali czy jest ona wliczona do ogólnej kwoty ?
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 4:10 pm   

jest opłata za wynajęcie sali, odrębnie liczona poza kwotą za talerzyk
_________________
 
 
edzia87lodz 

Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 10:44 pm   

moim zdaniem jak na sale działkową prezentuję się całkiem przyzwoicie

minus za męską toaletę która wymaga remontu i boazeria w holu przy szatni, oraz brak pokoju dla młodych

jest pomieszczenie na alkohol

bardzo miła kucharka, starsza Pani podobno to rodzinny interes

mojemu narzeczonemu przypominała trochę remizę ale ja myślę że ma swój klimat, jest swojsko:)

sala naszym zdaniem na max 100osób ale myślę że to może być już ścisk
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 8:23 am   

Chciałabym powiedzieć wszystkim, którzy szukają niepowtarzalnego, swojskiego, domowego, przyjaznego klimatu, pięknych dekoracji, przepysznego jedzenia, wybitnie sprawnej i zorganizowanej obsługi oraz jednym słowem MEGA UDANEGO WESELA, to z czystym sumieniem mogę polecić salę Zielone Zacisze!
Mieliśmy tam wesele 25.08.2012 r. i nie mogliśmy sobie wyobrazić, że może być tak cudownie. W każdym momencie mogliśmy liczyć na Panią Ewę i Beatę, we wszystkim nam pomagały, czuwały cały czas nad przebiegiem i organizacją wesela, tak, że wszystko było dograne w najmniejszym szczególe. W zasadzie o nic się nie bałam, sala wyglądała pięknie, dekoracje z kwiatów, które przygotowywala Pani Ewa były śliczne, a kwiatów było wszędzie bardzo dużo, dekoracja stołów - bardzo elegancka i apetyczna. Ponadto mieliśmy też fontannę czekoladową z pięknymi dekoracjami z owoców (mini palemkami) wykonanymi przez Panią Ewę.
Jeśli chodzi o jedzenie, to jest go naprawdę dużo i jest pyszne, choć sama niewiele jadłam, to do dziś słyszę opinie gości, jakie to dobre wszystko było, jaki dobry gulasz w chlebku i bigosik,i pieczony prosiaczek, i devolaye, i ciasta...
Niesamowicie pyszny był tort, taki lekki, z bitej śmietany, delikatnie nasączony.
Poza tym, nie mogę nie wspomnieć o atrakcjach wieczoru - a mianowicie o wężyku w czasie którego każdy z gości otrzymał jakieś przebranie - maskę, kapelusz, kolorową perukę, hełm, kolorowe girlandy, strój do tańca brzucha itp. i na sali zapanował karnawał na całego. Wszyscy goście byli zachwyceni tą atrakcją, bo rzadko kiedy spotyka się coś tak zabawnego.
Jedyne, co mogę powiedzieć na koniec - chciałabym przeżyć ten dzień jeszcze raz i nic bym na własnym weselu nie zmieniła! Życzę tego wszystkim!
_________________
 
 
lazurkam 

Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 11:26 pm   Ruinne Zacisze

W dniu dzisiejszym razem z narzeczonym byliśmy obejrzeć tę oto salę i powiem wam szczerze,nie mam pojęcia kto pisze te pozytywne komentarze. Po ich bowiem przeczytaniu i obejrzeniu jakże świetnej strony zielonego zacisza postanowiliśmy właśnie tam się udać. To co zastaliśmy na miejscu to jakiś tani żart. Właścicielka była z nami umówiona na konkretną godzinę, nawet nie raczyła zadzwonić i powiedzieć,że się nie pojawi. Oprowadziły nas po sali jej pracownice(opryskliwe kobiety obrażone wielce za to,że śmialiśmy zwrócić uwagę,że pani właścicielka jest z lekka nie poważna skoro umawia się a nie pojawia).To w jakim stanie jest ta sala to totalna porażka. Zdjęcia ze strony w ogóle nie odzwierciedlają tego jak jest w realu. Popękane płytki, brudne ciasne toalety, parkiet kompletnie zdarty,krzesełka jak z prlu, miejsce dla młodych urządzone z boku ledwo widoczne, podest dla orkiestry za jakąś wielką kotarą ubrudzony,że aż się niedobrze robiło!DO tego wszędzie jakieś stare graty,walające się popsute fotele i krzesła .DLa mnie to jakaś kpina! Jak można umawiać się na pokazanie sali i nawet jej nie posprzątać! Za taką cenę 170zł za osobę to śmiech na sali! Nie polecam!
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 8:12 am   

lazurkam napisał/a:
i powiem wam szczerze,nie mam pojęcia kto pisze te pozytywne komentarze.

Zadowoleni Młodzi ja byłam bardzo zadowolona z sali i taką opinie wystawiłam.
lazurkam napisał/a:
Oprowadziły nas po sali jej pracownice(opryskliwe kobiety obrażone wielce za to,że śmialiśmy zwrócić uwagę,że pani właścicielka jest z lekka nie poważna skoro umawia się a nie pojawia).

To już bardzo dziwne wszytkie pracujące tam kobiety z którymi tam mieliśmy stycznośc były bardzo miłe i pomocne.
lazurkam, masz prawo do takiej opini mam nadzieję że pojawią się na forum jeszcze jakies wpisy w innych tematach co by ta opinia była bardziej wiarygodna :wink:
_________________

 
 
lazurkam 

Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 1:18 pm   

piszę to co widziałam :) widocznie panie były bardzo niezadowolone z tego,że się na tą salę nie zdecydowałam i tak jak napisałam wyżej -zwróciłam uwagę,iż skoro ktoś się umawia na pokazanie sali i zdjęć na konkretny dzień i godzinę i nie przychodzi to coś jest nie tak. Być może sala posprzątana pozbawiona sterty gratów na zewnątrz jak i wewnątrz oraz przygotowana do wesela wygląda lepiej.
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 5:06 pm   

Może ktoś coś napisać nt. sali "Pienista"? Czy na tej sali również obowiązuje zapłata na osobę czy raczej jak w OSP, że można wynająć samą salę i wszystko samemu organizować??
_________________
 
 
JustynaW 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 11:41 am   

Witam
Polecam wszystkim wesele i inne imprezy okolicznościowe w Zielonym Zaciszu. Byłam tam na 3 weselach w tym 3 było moje i jestem bardzo zadowolona. Miła profesjonalna pomocna obsługa, jedzenie wyśmienite. Posiłki są podawane regularnie i co najważniejsze są gorące i świeże. Pani Ewa [właścicielka sali] posiada 2 sale, pierwsza jest na ul. Biegunowej a druga na ul. Pienistej [ miałam właśnie wesele na ul. Pienistej]. Jeśli chodzi o płatności to płaci się od osoby. Obie sale są śliczne, mają ładny wystrój. Dodatkowo mogę śmiało polecić orkiestrę Ever Green. Przy tej orkiestrze nie da się siedzieć przy stole :)
Będę teraz trochę mało skromna ale o moim weselu które było 23.06 wszyscy którzy byli mówią do tej pory, że było super, że na tak świetnym weselu jeszcze nie byli. Jeśli chcecie być tak samo zadowoleni i chcecie mieć zadowolonych gości to GORĄCO POLECAM !! !!!!!!!!! W razie pytań podaje meila dermiszna@wp.pl
_________________
JustynaW
Ostatnio zmieniony przez JustynaW Wto Lis 13, 2012 11:51 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Iza Nowak 

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Gru 12, 2012 9:17 pm   

hej :)
w Zielonym Zaciszu bawiłam się na balu Andrzejkowym i było super. Dawno się tak nie ubawiłam! Niestety przegapiłam zapisy na Sylwestra :( ale słyszałam że będą organizowane imprezy karnawałowe.
Więc mam pytanie, czy wiecie na którym z bali karnawałowych będzie grał ten zespół z Kiernozi?
 
 
sno 

Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 10:06 pm   

A ja w pełni polecam tą salę,miałem tam wesele i byłem na sylwestra i było super ale od razu mówię żeby brać zespół Evergreen bo to chyba jeden z najlepszych jakie grają w Łodzi.
iSoXScV8At4 -wesele
0A9HWCqZ0QU -sylwester
(trzeba wkleić w google bo nie mogę dodawać linków na forum mam za mało postów)
Sala ta wygląda zupełnie inaczej w dzień imprezy :)
Ostatnio zmieniony przez sno Czw Sty 03, 2013 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 11:34 pm   

sno, fajne filmiki=D przypomniało mi się od razu moje wesele i andrzejki (też z Evergreen=D)
_________________
 
 
Ef1 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 7:21 pm   

W poszukiwaniu naszej idealnej sali, byłam z narzeczonym oglądać salę przy pienistej, chyba też skłoniły mnie do tego pozytywne komentarze na forum, jednak sala zupełnie nie spełniła moich oczekiwań. Z zewnątrz wygląda to jak świetlica młodzieżowa w nadmorskiej miejscowości, dookoła prywatne działki, ale to powiedzmy jest do przeżycia. Jeśli chodzi o wnętrze sali nie było najgorsze, to co najbardziej nas zniechęciło to straszne toalety!!! strasznie śmierdzące i obskurne oraz podejście samych właścicieli, którzy już przy pierwszej rozmowie narzucali swoje zdanie: Jedzenia bardzo dużo i bardzo tłuste, zespół musi być disopolowy bo do takiej muzyki bawią się ludzie i inne tego typu. Jako atrakcje Pani wymieniła całe kaczki wjeżdżające na stół w brytfankach( już widzę jak moja 80 letnia babcia w wizytowym stroju bierze się za krojenie takiej kaczki)
Podsumowując jak ktoś chce mieć duże typowo wiejskie wesele, z golonkami, flkami, bigosem i hej sokoły w tle to to jest miejsce dla niego.
 
 
Iza Nowak 

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 11:24 am   

Hej dziewczyny, 02. lutego bawiłam się na balu karnawałowym w Zielonym Zaciszu i było super :)
ponieważ planujemy sobie zrobić wesele właśnie na tej sali, chciałam ją najpierw sprawdzić :P (raz już byłam na Andrzejkach ale raz to za mało ;P ) no i się cieszę że tam poszłam, bo zabawa była świetna! wzięliśmy sobie opcję z jedzeniem (BIGOS- mniam, ale zupa neapolitańska na początek też była pyszna ;D ) ogólnie było bardzo dużo dobrego jedzenia i sporo zakąsek, a wiadomo jak się idzie na taką zabawę to trzeba jeść :D
Grał zespół Ever green więc idąc tam wiedziałam, że będzie głośno i z przytupem ;D

Sama salę polecam, ale Ef1 zastanawiam się nad tymi kaczkami w brytfankach? Czy na pewno rozmawiałaś o tym z panią Ewą? Wiem że podczas wesela wjeżdża prosię pieczone, ale o kaczkach nie słyszałam. Kaczkę zamawiałam, była pokrojona na takim dużym, ładnym półmisku i przystrojona winogronem i takimi 'kwiatkami' z owoców i podana była jako zakąska na stole. Tyle wiem ;)
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 5:13 pm   

Ef1 napisał/a:
W poszukiwaniu naszej idealnej sali, byłam z narzeczonym oglądać salę przy pienistej, chyba też skłoniły mnie do tego pozytywne komentarze na forum, jednak sala zupełnie nie spełniła moich oczekiwań.

tutaj w wątku opinie głównie dotyczą sali przy ul. Biegunowej więc może dlatego spodziewaliście się czegoś innego jadąc tam :)
Iza Nowak napisał/a:
Wiem że podczas wesela wjeżdża prosię pieczone, ale o kaczkach nie słyszałam. Kaczkę zamawiałam, była pokrojona na takim dużym, ładnym półmisku i przystrojona winogronem i takimi 'kwiatkami' z owoców i podana była jako zakąska na stole. Tyle wiem ;)

dokładnie tak samo było u nas na weselu
_________________
 
 
Princessa 

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 5:49 pm   Zielone Zacisze - rewelacja

Hej
w ostatnią sobotę 27.04.13 odbyło się moje wesele w Zielonym Zaciszu i powiem szczerze rewelacja!!! Jedzenie przepyszne, świeżutkie i w takich ilościach, że nie do przejedzenia. Stół wiejski z bimberkiem oblegany non-stop. Sala bardzo ładna, czysta i zadbana, obsługa błyskawiczna. Ja jestem zachwycona, moi goście też wychwalali.
Pani Ewa bardzo miła i pomocna, współpraca z Nią od początku bez zarzutu.
Jeśli ktoś rozważa tę salę to ja szczerze polecam.
Chętnie odpowiem na pytania na priv bo tu jakbym chciała opisać wszystko zabrakło by mi miejsca na stronie :)
 
 
crazylady 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 12:46 pm   

A czy ktoś wie, czy można wynająć tę salę bez cateringu?
 
 
młoda24 

Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 2:29 pm   

hej czy ktoś miał wesele na sali pienista i mógłby wrzucić zdjęcia stołu wiejskiego, oraz wyglądu zali byłabym wdzięczna
 
 
Marlin 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 5
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Maj 09, 2015 8:17 am   

Chciałabym odświeżyć temat. Macie jakiś opinie terażniejsze o Zielonym Zaciszu? Jesteśmy bliscy zdecydować się na tą salę . Rozmawialiśmy z Panią Ewą póki co bardzo sympatycznie jak u mamy ale nigdy się tam nie bawiłam ani o sali nie słyszałam. Więc wybieramy trochę w ciemno :) Proszę o opinię .
 
 
filipp 

Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2015 1:18 pm   

Cześć. Byliśmy w zeszłym tygodniu na tej sali z narzeczoną. Generalnie sama sala w sam raz na typowe weselicho we "wiejskim" klimacie. Parkiet znośny, sala na jakieś maks 90 osób. W miarę czysto. Problemem jest opryskliwa i niesympatyczna pani Ewa. Planujemy wesele na ok 50 osób, więc zostaliśmy potraktowani z lekceważeniem i co chwilę wytykała nam, że to mało, że nie zarobi i w ogóle byliśmy chyba większym problemem dla tej pani, niż potencjalnym klientem. W międzyczasie pojawiła się inna (niezapowiedziana wcześniej w przeciwieństwie do nas para) i jak się okazało, że planują imprezę na 80 osób, to pani Ewa pobiegła do nich w podskokach zostawiając nas na środku sali. Poszliśmy więc mówiąc jej "do widzenia" ale nawet nie odpowiedziała. Zrobiła to tylko kucharka, która obok niej stała. Podsumowując muszę powiedzieć, że sala jest mocno średnia (do talerzyka dolicz od razu 1000 zł za wynajęcie sali), a właścicielka to totalne nieporozumienie.
 
 
Marlin 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 1:20 pm   

filipp napisał/a:
Cześć. Byliśmy w zeszłym tygodniu na tej sali z narzeczoną. Generalnie sama sala w sam raz na typowe weselicho we "wiejskim" klimacie. Parkiet znośny, sala na jakieś maks 90 osób. W miarę czysto. Problemem jest opryskliwa i niesympatyczna pani Ewa. Planujemy wesele na ok 50 osób, więc zostaliśmy potraktowani z lekceważeniem i co chwilę wytykała nam, że to mało, że nie zarobi i w ogóle byliśmy chyba większym problemem dla tej pani, niż potencjalnym klientem. W międzyczasie pojawiła się inna (niezapowiedziana wcześniej w przeciwieństwie do nas para) i jak się okazało, że planują imprezę na 80 osób, to pani Ewa pobiegła do nich w podskokach zostawiając nas na środku sali. Poszliśmy więc mówiąc jej "do widzenia" ale nawet nie odpowiedziała. Zrobiła to tylko kucharka, która obok niej stała. Podsumowując muszę powiedzieć, że sala jest mocno średnia (do talerzyka dolicz od razu 1000 zł za wynajęcie sali), a właścicielka to totalne nieporozumienie.


byliście moze w piątek 15 maja na spotkaniu z właścicielką ok godziny 18?

[ Dodano: Czw Maj 28, 2015 5:17 pm ]
W poszukiwaniu odpowiedniej dla Nas sali obejrzeliśmy z narzeczonym parę miejsc. Od remiz po złote pałace :) I za każdym razem Zielone Zacisze wygrywało. Po rozmowie z panią Ewą niezwykle miłą i profesjonalną osobą zdecydowaliśmy się na tę właśnie salę. Nasze wesele odbędzie się we wrześniu za rok i już nie moge się doczekać. Pani Ewa co chwilę coś zmienia na sali , upiększa ją dokupuje światła, zmienia kwiaty na tarasie.Wszystko z klasą i smakiem. Widac że inwestuje w tą sale. Jest bardzo elastyczna co do propozycji w menu weselnym. Cena także bardzo korzystna w porówaniu z tym co oferują inne sale Łódzkie. Nawet jeśli nie było właścicielki gdy przyjechalismy porozmawiać panie kucharki służyły pomocą dopóki nie pojawiła się na miejscu co Nas miło zaskoczyło. Widać, że panuje tam przyjazna atmosfera. No i ten parkiet prawdziwy drewniany, przynajmniej goście nie będą się ślizgać.:)Cóż mogę wiecej dodać jesteśmy jeszcze długo przed weselem ale czuję że dokonaliśmy najlepszego wyboru. :)


[color=blue]I małe sprostowanie do wypowiedzi powyżej ta "inna para" była wcześniej umówiona. Proszę publikować sprawdzone informacje.[/color]
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 27 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Lis 14, 2015 9:30 pm   

Tak czytam te opinię i trochę nie wierze w to co czytam :P Sala nie wygląda na "wiejską" moim zdaniem jest prześliczna. Posty są z 2012 roku więc może był tam remont? Zdjęcia na ich oficjalnej stronie są zachęcające. Powiedzcie mi proszę jak to wygląda w realu na tę chwilę. :)
 
 
martinni 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 14, 2016 10:55 am   

Czy ktoś ostatnio oglądał salę/bawił się na sali? Jakie warunki? Jakie ceny? :smile:
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 14, 2016 4:34 pm   

Ja byłam oglądać salę w zeszłym roku podczas poszukiwań. :) Sala w środku jest ładna. Z zewnątrz lepiej wygląda na zdjęciach na ich stronie niż w rzeczywistości ale jest też ok. Tylko tak jakoś mało miejsca mi się wydawało w porównaniu do zdjęć. :P
Pani właścicielka ogólnie miła, pokazała nam sale i wzięła nas na zaplecze pokazać film ze ślubu jej córki, co można zrobić, jak ustawić stoły itd.
Ogólnie Pani ma własną wizję na wesele i trochę niechętnie reagowała na nasze pomysły ale jakby się uprzeć to by było tak jak chcemy.
Dojazd jest trochę taki zagmatwany bym powiedziała i to nas trochę zniechęciło.
No i jeszcze do sali przypisany jest kamerzysta. A ponieważ widzieliśmy film który nagrał nie chcieliśmy go. Na moje pytanie czy można mieć swojego kamerzystę Pani trochę opryskliwie i znowu z grymasem na twarzy odpowiedziała no że można ale w sumie po co jak ten jest dobry.
Co do jedzenia to my jak byliśmy sala szykowana była chyba na Andrzejki (nie pamiętam już dokładnie :P ), pachniało cudownie i tak też wyglądało. :) Tyle mogę powiedzieć. :)
Ogólnie zniechęciło nas podejście Pani Ewy no i dojazd.
Co do cen, to dowiedzieliśmy się że jest to ustalane indywidualnie, w zależności co się zamówi ale wychodzi około 150-180 zł za talerzyk. Dodatkowo jest opłata za wynajęcie sali w wysokości 2 tysięcy.
_________________
 
 
martinni 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2016 6:30 pm   

Ktoś jeszcze pomoże? Ktoś zna warunki tegoroczne?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl