Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja ZATOKA sierpów
Autor Wiadomość
inusia 

Dołączyła: 23 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Łęczyca
  Wysłany: Czw Sty 23, 2014 4:29 pm   Restauracja ZATOKA sierpów

Witam, mam pytanie czy ktoś organizował bądź zamierza zorganizować wesele w restauracji zatoka w Sierpowie? Proszę o odpowiedź jak z jedzeniem czy porcje wyliczone są wystarczające? Czy parkiet jest duży? oraz jak wygląda wystrój sali. Poszukuje lokalu na wesele w okolicy Łęczycy i patrząc po zdjęciach zatoka zrobiła na mnie duże wrażenie. I jestem na nią raczej zdecydowana. Mieszkam 70 km za Łęczycą ale mój narzeczony pochodzi z tej miejscowości i tam będzie wesele. Proszę o opinie.

[ Dodano: Czw Sty 23, 2014 4:29 pm ]
INUSIA :eek:

[ Dodano: Czw Sty 23, 2014 8:05 pm ]
Słuchajcie mogę być też opinie z balu, sylwestra i innych imprez :)
Ostatnio zmieniony przez inusia Czw Sty 23, 2014 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaranov 

Dołączyła: 05 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 05, 2014 9:44 pm   

Ja zamierzam organizować przyjęcie weselne w restauracji Zatoka. Na razie są to wstępne plany, byłam już w lokalu. Pani Manager bardzo miła, wszystko wyjaśniła. Teraz jedynie czekam na opinie z zewnątrz ponieważ kilka lat temu Zatoka nie słynęła z udanych przyjęć. Było bardzo drogo no i mało posiłków-bardzo skromnych posiłków. Teraz podobno wszystko się zmieniło.
Lokal jest dość duży, wyremontowany, nie potrzeba dużo dekoracji. Jeśli chodzi o parkiet to trudno powiedzieć, zależy od liczby gości. Ja pytałam o 120 osób i Pani stwierdziła, że spokojnie się tyle zmieści.
Ostatnio zmieniony przez zaranov Sro Lut 05, 2014 9:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
inusia 

Dołączyła: 23 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Sro Lut 05, 2014 10:24 pm   

Tak też słyszałam, że wraz ze zmianą Pani manager zmienił się również wygląd sali. Jak z rezerwacją terminów? wiadomo ile wcześniej trzeba się zdecydować
 
 
zaranov 

Dołączyła: 05 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 10, 2014 10:34 pm   

Jesli chodzi o rezerwację terminów to niestety nie mam rozeznania ponieważ byłam tam latem, a obecenie sporo słyszy się, że coraz więcej par planuje właśnie w Zatoce swoje wesele.
 
 
inusia 

Dołączyła: 23 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 5:03 pm   

Dzięki za info :) w przyszłym tygodniu jedziemy rezerwować salę. Mam nadzieję, że nasz termin będzie wolny :)
 
 
zaranov 

Dołączyła: 05 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 11:39 pm   

Czy rezerwowałaś już salę? Jaka jest cena od talerzyka? I co jest mniej więcej w cenie, daj znać jeśli możesz ;)
 
 
inusia 

Dołączyła: 23 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Mar 09, 2014 10:15 pm   

tak sala zarezerwowana, 160 zł za osobę w tym 5 ciepłych posiłków przystawki i ciasto. Bardzo fajne menu. Poprawiny 40 zł od osoby
_________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20150627570113.html
 
 
zaranov 

Dołączyła: 05 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 12, 2014 9:34 pm   

Ja się pytałam tydzień temu o cenę,to Pani mi powiedziała, że 170zł za wesele i 50zł poprawiny... Nic z tego nie rozumiem?
 
 
zatoka 

Dołączyła: 14 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: sierpow
Wysłany: Pią Mar 14, 2014 4:32 pm   

rozmowa z "inusia" przebiegała w ubiegłym roku (skoro termin zarezerwowany na 27.06.2015 - z umowy wynika, że została podpisana dokładnie 15.09 2013r) tyle wynosiła wówczas cena za wesele i rozmowa dotyczyła cennika za 2013,
warto dodać, że cena zawiera oprócz 5 dań gorących i ciast również: stół wiejski, owoce i pokój dla nowożeńców.
Każdy Klient informowany jest o aktualnie obowiązującej cenie oraz o tym, że cena może (choć nie musi) w przeciągu roku/ dwóch lat ( z przyczyn niezależnych od nas) ulec zmianie
Ostatnio zmieniony przez zatoka Pią Mar 14, 2014 9:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MartaR 

Dołączyła: 20 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 10:25 pm   

Termin 27.06.2014 owszem został zarezerwowany ale przez nas, mieszkamy w Szczecinie i jechaliśmy specjalnie na weekend do Łęczycy aby załatwić formalności. Sala jest przepiękna, wyremontowana a Pani Julia jest przemiłą osobą która odpowiadała nam cierpliwie na każde zadawane pytania. Pozdrawiamy Marta i Rafał

Dodano: Czw Mar 20, 2014 10:34 pm
No i faktycznie, byłam mowa o tym, że cena z roku na rok może ulec zmianie. zastanawia mnie dlaczego ktos pisze o naszym terminie ? :>
Ostatnio zmieniony przez MartaR Czw Mar 20, 2014 11:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
inusia 

Dołączyła: 23 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 10:50 pm   

o jej, weszłam na forum i zobaczyłam, że mój narzeczony odpisał na posty, pewnie uważał że będzie to zabawne. No cóż. Dla sprostowania, chcieliśmy bardzo zatokę ale nie było naszego terminu, więc wesele robimy w Sochaczewie 70 km za Łęczycą w mojej rodzinnej miejscowości.

aaa i słuchajcie cena którą napisał mój Grzesiu to cena z zeszłego roku, pytaliśmy wtedy wstępnie w zatoce, w venezi, i trzech córach

P.S. Faceci i ich głupie pomysły!
Ostatnio zmieniony przez inusia Czw Mar 20, 2014 11:41 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
MartaR 

Dołączyła: 20 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 11:19 pm   

Takie żarty mogą mieć duże konsekwencje. Cena podana z zeszłego roku co automatycznie powoduje zdenerwowanie u osoby która otrzymała cenę wyższą. I nie powiem, zestresowałam się że są dwa wesela w tym samym terminie w jednej sali! My dodatkowo mamy jeszcze zarezerwowane całe piętro hotelowe dla gości przyjezdnych.
 
 
inusia 

Dołączyła: 23 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 11:16 am   

sorry dziewczyny, Grzesiek się denerwuje jak siedzę na forum i czytam opinie, twierdzi że to bez sensu i dlatego się zemścił i wpisał ten wpis. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
_________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20150627570113.html
 
 
zatoka 

Dołączyła: 14 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: sierpow
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 11:37 am   

termin 27 czerwca jest zarezerwowany dla Pani Marty i Pana Rafała.

"inusia" to inna osoba, która faktycznie wprowadziła zamieszanie na forum podając datę swojego wesela (w Zatoce) termin wcześniej już zarezerwowany przez innych,
wszystkich zainteresowanych zapraszam do restauracji do zapoznania się z naszą ofertą
Ostatnio zmieniony przez zatoka Pią Mar 21, 2014 11:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R.Stanulewicz 

Wiek: 36
Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 5:24 pm   Zajazd Zatoka Sierpów

Czy ktoś z Was robił wesele w Zatoce ? jakie macie opinie dotyczące tego lokalu ?
 
 
MartaR 

Dołączyła: 20 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lip 01, 2015 12:01 am   Zatoka

Witam, nasze wesele odbyło się 27 czerwca. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni! Sala przepiękna, jedzenie niesamowicie przepyszne, nie do przejedzenia, stoły się uginają, stół wiejski tak wypasiony, że szok! Obsługa rewelacyjna, panie dbały o gości, w życiu na weselach nie mieliśmy tyle razy wymienianych talerzyków na czyste! Pani Julia z którą dogadywaliśmy całe wesele spisała się na medal! Dopracowała każdy ale to KAŻDY szczegół uroczystości. Pani Julia czuwała nie tylko na prawie całym weselu ale również na poprawinach. Wraz z gośćmi i rodzicami w naszym odczuciu zatoka nie odbiegała jakością przygotowanych potraw oraz profesjonalizmem obsługi od 5 gwiazdkowych restauracji! A tak naprawdę nie ma chyba takich słów które opisały by nasze zadowolenie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Marta i Rafał Krysiak :)
 
 
maryna 

Dołączyła: 28 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 10:50 am   

Czy Ktoś jeszcze robił wesele z poprawinami w Zatoce? My Planujemy w przyszłym roku i im bliżej tym więcej obaw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl