Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarna lista salonów ślubnych
Autor Wiadomość
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 05, 2015 8:35 am   

AgaMi28,
dlaczego?
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 06, 2015 9:15 am   

dzarusia, nie polecam ponieważ miałam nieprzyjemną sytuację z tym salonem, na 2 tygodnie przed swoim ślubem mojej sukienki nie było:( bo Pani krawcowa nie dostała takiego materiału :( właściwie to był sam szkielet sukienki, co chwila zmiana terminu przymiarki z uwagi na problemy z dostawą gipiury, miałam 1 przymiarkę w kwietniu, gdzie nic nie było poza halką, a sukienka na połowę maja powinna być gotowa. ogólnie rozczarowana jestem tym salonem i całą zaistniałą sytuacją. Pani od listopada nie potrafiła kupić gipiury, dopiero na koniec się obudziła i szukała, oczywiście oryginału nie znalazła. efekt końcowy- musiałam szukać sukienki na 2 tyg. przed ślubem z ekspozycji :/ i gdyby tylko Pani powiedziała wcześniej o tym, iż nie ma i nie będzie mieć koronki, dałabym sobie spokój i kupiła sukienkę w salonie tuż obok w oryginale. niestety teraz za późno. nie będę mieć swojej wymarzonej sukienki do ślubu.
skusiła mnie dobra cena i możliwość uszycia sukienki 2 w1, natomiast stres i nerwy w związku z zaistniała sytuacją nie do opisania:(
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 5:36 pm   

:? :? :? :? :? nie do pomyslenia...AGAMI28, to chyba jakies zarty...
ja spotkalam sie z opinia ze jak sie zamowi teraz to koronka jest a pozniej nie wiadomo czy bedzie, wszedzie w salonach no moze w 80% tak mowia...moze to tez proba zlapania klienta :?
 
 
SalonRosado 

Dołączyła: 29 Wrz 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 2:16 pm   AgaMi28

Witam,
Bardzo proszę sprawdzić z kim miała Pani podpisaną umowę na suknie ślubną, bo na pewno nie z salonem Rosado.
A przymiarka w naszym salonie została dokonana grzecznościowo.
Z naszej strony nie mieliśmy żadnych zobowiązań w związku z Pani zamówieniem.

Pozdrawiam serdecznie
Salon Rosado
 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 27, 2015 10:30 pm   

wyraziłam swoją opinie na temat salonu ROSADO,
umowa była podpisywana z Panią krawcową, która obecnie jest u Państwa w salonie i tam odbywały się przymiarki, a właściwie to zdjęcie miary i jedna przymiarka, bo 2 nie doszła do skutku.
co do salonu szukając sukienki byłam również i tu, ale niestety nic z sukienek wystawionych na manekinach nie urzekło mnie, niektóre sukienki były szarawe, przybrudzone.
ogólnie sam salon nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, tym bardziej z uwagi na późniejszą sytuację z sukienką.
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
SalonRosado 

Dołączyła: 29 Wrz 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 6:52 am   

Witam,
Umowę miała Pani podpisaną z Salonem Bosco nie Rosado, my nie wykonywalismy Pani zamówienia,a że grzecznosciowo przymiarka odbyła się u nas bo salon Bosco nie istnieje jest absolutnie inna sprawa. Krawcowa z ktora miała Pani podpisana umowę u nas nie pracuje.
Dlatego wystawianie opinii na temat salonu gdzie nie złożyła Pani zamówienia i nie podpisała umowy jest nie na miejscu.
Rozumiemy, że w naszym asortymencie nie znalazła Pani dla siebie sukienki i jak najbardziej to szanujemy bo ma Pani ogromny wybór u konkurencji której w naszym rejonie nie brakuje.
Pozdrawiam
Salon Rosado
 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 8:48 pm   

to dlaczego na wystawie w Państwa salonie, jak również w sprzedaży są sukienki, które były w salonie BOSCO? (niektóre modele w sklepie są z drugiej ręki) ?? ? ...
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
SalonRosado 

Dołączyła: 29 Wrz 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2015 3:10 pm   

Na salonie każda z klientek dostaję informację, że przyjmujemy również suknie ślubne w komis, co zresztą stosuje większość z salonów. Salon Bosco z którym podpisała Pani umowę nie istnieje a to czy w naszym salonie są suknie komisowe z tamtego salonu to już jest wewnętrzna sprawa. Nie wiem po co Pani dalej drąży temat z naszym salonem skoro nie miałyśmy możliwości współpracować na żadnym polu. Tym bardziej podaje Pani informacje, które nie są sprawdzone.
Pozdrawiam serdecznie
Salon Rosado
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2015 8:40 pm   

Ja tam póki co nie narzekam na salon Rosado. Wszystko to co ustalimy jest wykonane. Kontakt rewelacyjny,.
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2016 9:10 pm   

Z salonem Bosco z Jaracza 17 zaczynamy swoją batalię. Pani Katarzyna przyjela w komis suknie zony, ktora szyla w 2014 roku. W zeszle wakacje dostalismy informacje, ze suknia bedzie miala nabywce i ze w kwietniu 2016 zostanie sprzedana. Zona byla dzisiaj w salonie, a tam od sierpnia dziala lumpeks... Firma wyrejestrowana z CEIDG w kwietniu 2015 r. Numer telefonu nie odpowiada.

Jesli ktos jeszcze zostal oszukany przez ten salon/krawcową prosimy o pilny kontakt!

usunięto dane osobowe na prośbę Autora postu. Dorotka_
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Kwi 05, 2016 9:11 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 5:54 pm   

Udało mi się skontaktować z pania Kasia przez facebooka, gdyż obecnie przebywa za granicą. Na szczęście odzyskałam 1 ratę za sprzedaż mojej sukni i czekam na drugą. Szkoda tylko, iż p. Kasia wcześniej nie dała mi znać, iż nie ma salonu i dokładnego terminu kontaktu ze mną. Wtedy nie martwiłabym sie i nie byłoby tego negatywnego wpisu. Mam nadzieje, że sprawa dobrnie pozytywnie do końca.

[ Dodano: Wto Cze 21, 2016 9:05 am ]
Chciałam potwierdzić wszystkim osobom, które się martwią co do salonu Bosco, iż otrzymałam całą kwotę za sprzedaż swojej sukni w komisie.
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2016 9:28 pm   

Dziewczyny ja ostrzegam przed Salonem Italia na ul. Nawrot.
Dzisiejsza historia którą usłyszałam okazała się prawdziwym dramatem Panny Młodej.
Mojej mamy znajomej z pracy córka została w dniu ślubu bez sukni. Mimo iż za nią zapłaciła były robione poprawki suknia nie była wydana przez panią oszustkę bo inaczej tego nazwać nie można.
Już od czwartku przed ślubem salon zamknięty pani nie raczyła odbierać telefonów i dziewczyna została bez sukni w dniu ślubu żyła nadzieją że jeszcze ta kobieta jakoś się opamięta i suknie da. Niestety.......Ślub niemal odwołany dopiero jakimś cudem jakaś krawcowa poratowała ją sukienką ale nie ślubną tylko jakąś wizytową w kolorze zielonym.......
Najgorsze w tym wszystkim jest to że zepsuła dziewczynie najpiękniejszy dzień w życiu, sprawiła że stał się on koszmarem którego ja szczerze mówiąc nawet sobie nie wyobrażałam.
Po ślubie trafili na moment że salon był otwarty pani absolutnie nie poczuwa się do winy, uważa że to ich wina....Nawet nie raczyła przeprosić lub oddać pieniędzy....
Oni się tego nie spodziewali bo nie była w tym salonie raz a kilka razy były robione specjalne poprawki pod jej figurę. Normalnie były umówione na odbiór a pani salon zamknęła na kilka dni.....
Podejrzewam że to jest właśnie sposób tej pani na biznes oszustwa......
Także dziewczyny omijajcie z daleka Salon Italia na ul. Nawrot bo może
Wam się trafić podobno historia....
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl