Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenie mieszkania
Autor Wiadomość
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2006 10:29 am   Ubezpieczenie mieszkania

Spotykamy się dziś z agentem ubezpieczeniowym CU w sprawie ubezpieczenia naszego mieszkanka. No właśnie proszę o pomoc i wskazówki bo powiem szczerze nie mam zbyt dużego rozeznania w temacie. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze opcji ubezpieczeniowych. Co jest ważne a co można pominąć.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2006 12:20 pm   

http://www.mbank.com.pl/o...porownanie.html
http://www.dziennik.krako...wodniki/054.pdf
Mam nadzieję, że choć trochę te informacje Ci Kotku pomogą. Za pierwszym razem przedstawiono mi różne oferty ponieważ umówiona byłam z brokerem i ostatecznie wybrałam hestię, to już było tak dawno, że już nie pamiętam na co zwracał mi uwagę:|[/i]
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 06, 2006 10:57 am   

Mika dziękuję za pomoc :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 06, 2006 12:35 pm   

fajnie, że mogłam pomóc :D
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 6:12 pm   

Właśnie wyszedł ode mnie agent ubezpieczeniowy :)
Przy kredycie ubezpieczenie to konieczność, wybraliśmy (po najmniejszej linii oporu - z polecenia banku) Generali.

Ale chyba zdecyduję się na ubezpieczenie również innych mieszkań ;) bo koszt niewielki, a jakoś bezpieczniej się człowiek czuje 8)
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 7:28 am   

My ubezpieczyliśmy Nasze mieszknko w Hestii :) Tak sie składa, że pan który robił Nam elektryke jest agentem tej firmy :) no i znajomym rodziców Mefiu :)
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 10:12 am   

My też ubezpieczyliśmy w hestii :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 9:05 am   

Hestia ma o tyle dobrze, że w razie potrzeby wypłacają całą kwotę odszkodowania, ale za to jest droższa. Myślę jednak, że i tak warto zainwestować.
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 11:24 am   

Dziewczyny, potrzebuję ubezpieczyć mieszkanie - możecie polecić jakiegoś dobrego ubezpieczyciela
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 27, 2008 5:29 pm   

ja podłączam się pod pytanie klary bo chyba mamy podobny problem :roll:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 9:00 pm   

Sprawdźcie ofertę mBanku - można sobie dopasować ofertę do swoich potrzeb i płacić miesięcznie.
Mi wyszło ok. 26 czy 30 zł miesięcznie - ubezpieczenie mieszkania na kwotę rynkowej wartości mieszkania, rowery w piwnicy, gotówka w mieszkaniu, kradzież, demolka itp. szkody, a i jeszcze OC w życiu prywatnym.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 28, 2008 2:20 pm   

skorzystałam z rady kryszki i weszłam na stronę mBanku żeby się zapoznać z ofertą i wyliczyć składkę :!: Próbuję, próbuję i nic - cały czas odsyła mnie do formularza logowania dla klientów banku. Wreszcie znalazłam informację:
"Jeśli nie jesteś jeszcze Klientem mBanku, załóż bezpłatne eKONTO.
Po aktywowaniu dostępu do konta będziesz mieć możliwość skorzystania z szerokiej oferty ubezpieczeniowej mBanku."
:?
Tylko że ja nie mam ochoty zakładać nowego konta bankowego. Wogóle chciałabym ograniczyć moje kontakty z jakimikolwiek instytucjami bankowymi i finansowymi. A tu proszę - każda sposobność ściągnięcia nowego klienta jest dobra :zly:
Z tego ubezpieczenia raczej nie skorzystam.
A tak wogóle ten produkt ubezpieczeniowy powstał przy współpracy z Generali a ja nie mam z nimi najlepszych wspomnień. Ubezpieczyć - proszę bardzo, ale w przypadku jakiejkolwiek szkody trzeba się mocno natrudzić żeby wyciągnąć od nich pieniądze.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 10:17 pm   

Tak to już jest z bankami. Wiem, że PKO też ma jakieś bardzo korzystne cenowo ubezpieczenie, ale oczywiście też dla klientów lub pracowników banku, więc nie dla mnie z kolei. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 6:30 pm   

Moje Drogie odświeżam temat. Póki co mamy ubezpieczone mieszkanie w kredycie jako zabezpieczenie dla banku, ale niedługo się wprowadzimy i chciałabym ubezpieczyć dodatkowo mieszkanie na wypadek kradzieży, pożaru, zalania etc. jako zabezpieczenie dla nas. Czy macie jakiegoś sprawdzonego ubezpieczyciela godnego polecenia? Czy może skorzystałyście z tego samego ubezpieczyciela co w kredycie z tym, że rozszerzyliście to ubezpieczenie jako zabezpieczenie dla siebie a nie tylko dla banku?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez baila Wto Paź 23, 2012 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 6:32 pm   

ja mam ubezpieczone mieszkanie w PZU
_________________
 
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 6:36 pm   

Acha i jeżeli macie jakiegoś sprawdzonego rzetelnego agenta, z którym współpracujecie i który przyjedzie do domu przedstawić ofertę, to proszę o namiar na priv.
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 8:22 pm   

My do banku mamy allianz a ruchomości ,mamy w generali domownik, ale muszę to w końcu ujednolicić
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 3:04 pm   

baila, zorientujcie się, bo czasem fajne są oferty wiązane np ubezpieczenie samochodu i domu.
Ubezpieczenie do kredytu, które oferowane jest wraz z kredytem jest najczęściej niekorzystne, więc lepiej rozejrzeć się za inną ofertą. Jedyny minus jest taki, że trzeba co roku wysyłać do Banku potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia na kolejny rok (ja wysyłam mailem skan).
_________________

dzienniczek Basi
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sob Lis 17, 2012 1:11 pm   

Jakby ktoś szukał to ja mogę polecić sprawdzonego agenta ubezpieczeniowego.
_________________


 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 6:04 pm   

Jak pytam znajomych to polecają różnych ubezpieczycieli, ja sobie tutaj sprawdziłam
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 12:42 am   

Z doświadczenia wiem, że Hestia raczej nie robi kłopotów z wypłatą po szkodzie a cenowo też nieźle wychodzi.
Jeśli nie ma kredytu i nie trzeba ubezpieczać murów to ciekawy pakiet oferuje też TUW - OC i NNW samochodu +ruchomości domowe+OC prywatne
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 11:19 pm   

Czy ktoś ubezpieczał mieszkanie w Benefii?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Cze 18, 2015 7:58 am   

Warto jest sobie poczytać opinie na temat danych towarzystw ubezpieczeniowych w sieci. Z drugiej strony proponuję na 100% się tym nie sugerować bo wiadomo,że im większe towarzystwo ubezpieczeń tym więcej osób ubezpiecza i więcej będzie negatywnych opinii. Ci,którzy są zadowoleni raczej opinii w sieci nie piszą ;)
Polecam zostawić kontakt do doradcy internetowego:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

Powinien porównać dla Was poszczególne ubezpieczenia i dobrać odpowiednie dla Waszych potrzeb. Taki doradca ma zwykle wynegocjowane o wiele lepsze ceny na ubezpieczenia.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mirka77 

Dołączyła: 23 Lis 2015
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 12:46 am   

Mi najlepiej wyszło w compensie. Ubezpieczaliśmy latem, ale nie sądzę żeby ceny jakoś się zmieniły. Maja szeroki zakres ubezpieczenia, a to było dla nas najważniejsze. Nie ma sensu interesować się wybiórczymi ofertami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl