Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ELDORADO 2
Autor Wiadomość
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 9:30 pm   

hej a czy ten zespół ma jakąś stronkę internetową? bo próbowałam znaleźć ale chyba jednak nie mają:/
_________________
 
 
lesioand 

Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódz
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 9:38 pm   

jak widać bywają gusty i guściki ale z obserwacji własnych na przyjęciu weselnym po prostu zespól przereklamowany.Zespól może fajny ale nie nadający się na wesela, tylko bawić gosci na dansingach, a to jest różnica. :(
_________________
lesioand
www.tvsat24.pl
 
 
 
sunight 

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 12:04 pm   

A zatem pora i na moją opinię:)
W ostatnią sobotę odbyło się nasze wesele i tego wyjątkowego dnia towarzyszył nam zespół Eldorado2. Uważam że lepszego wyboru nie mogliśmy dokonac i nasza opinia jest jak najbardziej na PLUS:))) Bardzo nam się podobało a goście bardzo fajnie się bawili i parkiet był zawsze pełen tańczących.
Choć jak wiadomo jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził - przy ilości 100 gości trudno zaspokoić gust każdego ;) Były jednostki które twierdziły że za mało wolnych, inne że za mało szybkich, a wg mnie było wszystko bardzo ładnie wyważone, zespół dopasowywał się do gości i ja - wcale nieimprezowa dziewczyna - ubawiłam się jak nigdy w życiu.
Dla nas najważniejsze jest to że zdecydowana większość gości powiedziała że to najlepszy zespół jaki mieli okazję słyszeć na weselu i że bawili się super.
Świetna biesiada, doskonale dobrane instrumenty, a dźwięk bębna sprawił że nam przeszły ciary po plecach i z kim się widzimy to słyszymy że to po prostu była prawdziwa bomba. Wszystkim którzy z jakichś powodów nie są przekonani do tej części wesela - polecam biesiadę bo na pewno na długo zapadnie w pamięć i młodych i gości.
Ciekawie poprowadzone oczepiny, skrócone takie jak chcieliśmy a mimo to - oprócz rzucania welonu i krawatu - udało się włączyć zabawę dla gości, przy której było sporo śmiechu:) Nie narzucaliśmy repertuaru, w tej kwestii w 100% zaufaliśmy zespołowi i nie zawiedliśmy się - uważam że grali świetnie, dopasowując się do temperamentu gości - co ważne zespół swobodnie czuje się zarówno w polskich jak i zagranicznych utworach (Michael Jackson w wykonaniu Eldorado2 - super:)
Prawdziwi profesjonaliści - zespół bardzo kulturalny i muszę powiedziec że spisał się na szóstkę, a Panu Rafałowi to się medal należy ponieważ jak się potem okazało miał chore gardło - czego w ogóle nie było słychać podczas śpiewu.
Podsumowując - bardzo się cieszymy że wybraliśmy właśnie Was, był to strzał w dziesiątkę. Dziękujemy za świetną zabawę i mamy nadzieję że kiedyś będziemy mieli jeszcze przyjemność bawić się przy Waszej muzyce na innym weselu.
Pozdrawiamy:)) - Marta i Sławek
 
 
Madzik7282 

Dołączyła: 04 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 8:10 pm   

Zespół Eldorado grał na naszym weselu 30.10 i również jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo odpowiadał nam i naszym gościom bogaty i różnorodny repertuar oraz fajnie i sprawnie przeprowadzone oczepiny. Gościliśmy na weselu głównie młodych ludzi i wszyscy bawili się jak na super imprezie, a ci nieco starsi goście tańczyli równie chętnie, co dowodzi, że zespół Eldorado potrafi dopasować się do każdej grupy wiekowej. Polecamy ten zespół w 100 procentach, na pewno nie pożałujecie! :)
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 9:44 am   

w sobotę jadę oglądać ten zespół więc będę mogła wyrazić opinię :)

[ Dodano: Nie Lis 14, 2010 9:30 pm ]
Jestem po wstępnych oględzinach...;P

Zespół mi się podobał.... widziałam i słyszałam kawałek biesiady , później miałam przyjemność obejrzeć jeden blok i zrobili na mnie wrażenie :) śpiewali po polsku, angielsku i włosku !! ! z dużą energią, super głosy i fajny kontakt z bawiącymi się. Po tym jak usłyszałam Michaela Jacksona w wykonaniu solisty zaczęłam się zastanawiać czy oby na pewno śpiewał na żywo , czy może leci z playbacku bo było to tak dobre wykonanie !! !!! do tej pory się zastanawiam..... :P

Robią wrażenie i chyba w tym tyg podpiszę umowę ;)
 
 
marule 

Wiek: 44
Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Internet
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 8:33 pm   

Bardzo polecam grali u Nas 16.11.2011r.

Zespół REWELACYJNY I WART KAŻDEJ CENNY. Posiadają wykształcenie wyzsze muzyczne. Bardzo mało mają przerw, repertuar bardzo szeroki, wygląd wzorowy.

Do dziś nuce mały epizod na saksofonie...poprostu BRAWO BRAWO i jeszcze raz BRAWO.

U nas do tego jeszcze spiewali po francusku ....

a Michael Jackson ... to szlagier w ich wykonaniu ...

PS. Mam wizytówkę i jak tylko ktoś będzie się pytał o zespol to ze spokojnym sumieniem bede przekazywal nr telefonu.
Ostatnio zmieniony przez marule Sro Sie 03, 2011 8:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 9:03 pm   

marule napisał/a:
grali u Nas 16.11.2011r.

aby na pewno? :smile:
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 9:40 pm   

marule, chyba jakaś pomyłka......
_________________


 
 
marule 

Wiek: 44
Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Internet
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 11:19 pm   

Tak ... pomylka 16.07.2011 ... czeski blad
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 11:41 am   

Fajnie , że wątek się rusza..... ja też słyszałam same pozytywne opinie i mam nadzieję, że się nie zawiodę na własnym weselu ;)
_________________


 
 
jaceks 

Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 14, 2012 3:00 pm   

Moje wesele odbyło się 11 sierpnia w pensjonacie Agat. Ktoś w tym wątku napisał, że nie da się trafić w gusta 100 osób. Otóż wyobraźcie sobie, że takiej sztuki dokonał na moim weselu Pan Rafał ze swoim zespołem. Wspaniałe aranżacje utworów i idealne „wyczucie” gustów osób bawiących się było kluczem to udanej zabawy.
Przez chwile zastanawiałem się czy aby nie jest to moje subiektywne odczucie i życzeniowe nastawienie :) ale gdy usłyszałem od sześćdziesiątej którejś osoby słowa czystego zachwytu na temat oprawy muzycznej to jednak coś musi w tym być:)
Gorąco polecam.

PS:
Półtora roku wcześniej gdy poszukiwaliśmy odpowiedniego zespołu, po przewertowaniu kilkuset postów na tym forum wybraliśmy ostatecznie pięć zespołów, z którymi chcieliśmy się spotkać osobiście. Eldorado było drugim zespołem z kolei – nie szukaliśmy już dalej:) Czynnikiem decydującym okazała się w naszym przypadku … osoba prowadzącego. Sposób w jaki Pan Rafał z nami rozmawiał całkowicie nas urzekł – bez zbędnego bajerowania ale jednocześnie z profesjonalną pewnością siebie. Przekonał nas, że będzie znakomicie … i miał rację:)


PPS:
Nie rozumiem czemu temu zespołowi został przypisany na tym forum numerek "2" w nazwie. Moim zdaniem jest to absolutne numero uno:)
 
 
zanka 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 11:45 am   

Witam

My jesteśmy właśnie po weselu 22.09.2012 :) . Wesele mieliśmy na sali O.D. na Źródłowej .
Możemy teraz śmiało powiedzieć , że zespól eldorado był SUPER, lepszego zespół nie mogliśmy sobie wymarzyć, śpiewali różnorodne utwory, polskie, zagraniczne , najnowsze hity i te stare szlagiery. Bawili się wszyscy :) . Można doskonale zdać się na nich , dogadali się super z ekipą gotującą.
Serdecznie polecamy ten zespół .
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 26, 2013 9:50 am   

Witam :) może ktoś ma jakieś nowe opinie na temat zespołu lub jakieś filmy?
_________________


 
 
mar-ann 

Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 10:58 am   

Witam wszystkich, szukałem w necie informacji na temat Eldorado i przypadkowo natknąłem się na to forum a tu proszę, wpisy aż kipią. Postanowiłem i ja dołożyć coś od siebie i mojej drugiej połówki, p onieważ zespół ten wywarł na nas przeogromne wrażenie ! 3 sierpnia bawiliśmy się na weselu u bliskich znajomych. I mimo, że upłynęło już od tego momentu trochę czasu, często wspominamy tamto wesele. To co nas urzekło najbardziej, to poziom artystyczny zespołu, kultura prowadzenia imprezy oraz umiejętność dogodzenia wszystkim gościom weselnym ! Jesteśmy z żoną muzykami i zwracaliśmy szczególną uwagę na te kwestie. Już od pierwszych chwil (witanie gości), kiedy usłyszeliśmy jajcarsko zagrany temat z filmu „Gliniarz z Beverly Hills”, wiedzieliśmy, że czeka nas coś więcej niż zwykłe weselne granie, bo to nie było zwykłe weselne granie! W trakcie imprezy wielokrotnie nas zaskakiwali. W wielu chwilach czuliśmy się jak na koncercie jakiejś gwiazdy estradowej, z resztą nie tylko my ! Wokale na bardzo wysokim poziomie ! Akordeonista - klawiszowiec w stosownych momentach grał ragtimey Scota Joplina a na akordeonie guzikowym francuskie mussetki ! Podczas zabawy na parkiecie oprócz utworów polsko i angielsko języcznych były również piosenki śpiewane po francusku (wokalistka !), Edith Piaff, In Grid i inne. Zespół „uderzył” we wszystkich gości ! oprócz Krawczyka i Rodowicz byli: M.Jackson, Depeche Mode i ballady Mettallici; były piosenki przedwojenne (Fogg, Bodo), ale i również Gangam style i Ona tańczy dla mnie ! Oczywiście wszystko bardzo dobrze dopasowane do aktualnej sytuacji na parkiecie, podczas szaleństwa gości - zespół „dolewał oliwy do ognia” wyciskając z nich (i z siebie również) wszystkie siły witalne. Można by tu jeszcze pisać i pisać… biesiada przy stołach… oczepiny… konkursy … wszystko naprawdę z wielką pompą i z klasą ! A i jeszcze prowadzenie imprezy (saksofonista) - bardzo dobry kontakt z gośćmi i kultura na najwyższym poziomie ! Para młoda jak i goście byli zachwyceni ! To było coś więcej niż zwykła zabawa weselna …
W trakcie wesela wzięliśmy namiary d o zespołu - do pana Rafała i pana Piotra. Mówili, że ostatnio grają sporo w Warszawie, że współpracują z innymi, dobrymi muzykami ze środowiska łódzkiego. Oprócz grania na weselach i innych imprezach, tworzą własny autorski projekt i może niedługo będą nagrywać debiutancką płytę.
Polecamy Eldorado wszystkim - tym znającym się jak i tym nie znającym się na sztuce.
Marcin i Ania
 
 
KarolinaRRR 

Wiek: 36
Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 11:08 am   

Czy mógłby ktoś podać maila i/lub adres strony internetowej tego zespołu? W internecie jest kilka zespołów o tej nazwie i nie wiem, który to ten właściwy... :(
 
 
jednolity77 

Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 3:22 pm   

KarolinaRRR napisał/a:
Czy mógłby ktoś podać maila i/lub adres strony internetowej tego zespołu? W internecie jest kilka zespołów o tej nazwie i nie wiem, który to ten właściwy... :(

Z tego co się orientuje to zespół Eldorado nie ma swojej strony.Ale można demo zobaczyć w firmie Mirex i na ich stronie internetowej na pozycji jako zespół nr3.
strona to zespolyweselne.pl.
 
 
secuder 


Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 10:14 pm   

Macie na nich jakieś namiary????
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 8:47 pm   

Nasze wesel odbyło się w sierpniu 2013 roku i szczerze mogę polecić ten zespół.
Już na weselu chwalono ich za super śpiew i repertuar :)
Ja upewniłam się w naszym wyborze po obejrzeniu filmu ( bo moja pamięć i emocje zawiodły).
Grają wszystko !! !!! Bardzo , bardzo polecam :) Gdybym miała wesele raz jeszcze to wybrałabym ten zespół bez zastanowienia.
Dodatkowym atutem jest to , że nie robią "obciachowych" zabaw co dla mnie było bardzo ważne :)

secuder, tel:501 611 999
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl