Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
bez pleneru, bez studio
Autor Wiadomość
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 3:58 pm   bez pleneru, bez studio

jestem ciekawa czy sa wsrod nas mezatki, ktore nie mialy ani zdjec plenerowych, ani robionych w studio?
a moze ktores z planujacych Panien Mlodych zrezygnowaly z tego pomyslu?
_________________
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 7:18 pm   

Ja nie mialam ani zdjęć plenerowych,ani w studiu. Studyjnych nie chcięliśmy bo są sztuczne,a plener :roll: nie pomyśleliśmy nawet o tym :cry: szkoda,bo teraz żaluję.
Tylko film ze ślubu i wesele,ale jak już pisalam spartaczony.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 8:08 pm   

?anetko, no i zdjęcia ze ślubu (które, nota bene, mogłabyś wkleić w albumie...) 8)
_________________
chez alma |
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 8:23 pm   

Alma_ napisał/a:
?anetko, no i zdjęcia ze ślubu (które, nota bene, mogłabyś wkleić w albumie...) 8)


No faktycznie :lol: Nie umiem ich zmniejszać :cry: wiem,że już pisalaś jak to się robi,przyznam,że nie próbowalam,ale ja jakoś się do tego nie nadaję.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 10:27 pm   

Ja boję się, że będę żałować. Niektóre plenery mnie zachwycają (najbardziej te naturalne, gdzie jednak to MY będziemy na pierwszym planie, ale na żywym tle) :lol:

Dlatego pleneru nie ominę. Ze studia natomiast rezygnuję bez żalu.
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Wto Sty 10, 2006 11:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 10:31 pm   

Więc może dlatego nie mieliśmy,że mielibyśmy być na pierwszym planie nie pomyśleliśmy o plenerze,może się baliśmy tego?
Ja się balam nawet filmu :wink:
Teraz już inaczej podeszlabym do tego-Tego dnia jesteśmy i tak najważniejszą parą i parą na pierwszym planie,więc nie żalowalabym sobie takich zdjęć i to jak najwięcej :mrgreen: Nie ważne czy kiecka by się wybrudzila po prostu doceniam teraz to czego nie mam.
Nad zdjęciami studyjnymi zastanawialiśmy się,ale tylko troszkę....i szybko zrezygnowaliśmy.
_________________
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 9:00 am   

Ja nie miałam ani pleneru ani studia. Ze studia zrezygnowaliśmy od razu. Mój P nie cierpi ustawianych zdjęć ze skrzypcami :roll: ławeczkami, dziwnymi tłami itp. Ja się też nie upierałam. Oczywiście miał być reportaż ze ślubu i wesela no i plener. Ale kiedy pojechaliśmy do studia obejrzeć reportaż i wybrać te zdjęcia, które nam się najbardziej podobały to nie byliśmy w stanie podjąć decyzji. Rodzice byli z nami i kibicowali "bierzcie wszystkie!"i oczywiście gremialnie uznaliśmy, że bierzemy wszystkie (ok. 150). Wśród nich są piękne zdjęcia z ogrodu przed salą. Więc po namyśle zrezygnowaliśmy i z pleneru.
Nasz fotograf wiedząc, że nie planujemy studia robił nam takie trochę ustawiane zdjęcia przed kościołem, przy samochodzie...itp., potem był z nami na weselu więc z gośćmi też mamy dużo fotek. I właściwie wyszło dobrze :D
_________________


:)
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 12:05 pm   

Ciężko mi jest to króko dobrze ująć, więc po kolei

- pierwsza decyzja zrezygnowaliśmy z "profesjonalnego" filmu - wolimy zainwestować w fotografie (trochę poza tematem, ale jednak nie stać by nas było na wszystko w zadawalającej nas jakości)
- oboje z początku chcieliśmy zrezygnować ze studia, bo skrzypce sztuczność itd. Moja mama się uparła że studio musi być, zdjęcia plenerowe jej się nie podobają i w ogóle :mrgreen: . Poszukaliśmy studia które robi zdjęcia które nam się spodobały bez sztuczności wóżków stolików i dziwnych teł. Pomyśleliśmy nie będzie pogody to chociaż będą zdjęcia ze studia.
-plener wchodził tylko w rachubę w dzień ślubu, żadnych przebieranek i udawania poźniej. Fotograf wzięty trochę w ciemno wybrany na podstawie reportażu i to głównie zdjęć nieudanych, czyli tych co klienci nie wzieli. Nam się zdjęcia plenerowe podobały, bardzo chcieliśmy je mieć
- reportaż tylko ze ślubu

Efekty, wnioski:
1. Jestem zadowolona ze zdjęć studyjnych bo są robione innym aparatem i na innych materiałach niż plener i reportaż. Widać detale na sukni - zdjęcia są naturalne.

2. Plener o mały włos nie wyszedłby z powodu pogody. Zmieściliśmy się między jedną a drugą chmurą. Też zdjęcia są piękne, ale co podkreślam zupełnie inne.

3. Reportaż ze ślubu super, ale to też pisałam warto mieć fotografa na weselu - trochę żałuję że my tak nie zrobiliśmy. Nasz fotograf był negatywnie nastawiony do pleneru, tu musieliśmy go naciągnąć i na robienie zdjęć podczas wesela pewnie by się go już nie udało naciągnąć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl