Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ola i Adam Krencjasz
Autor Wiadomość
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 6:00 pm   

dzisiaj wreszcie dostaliśmy nasz film ze ślubu i wesela zrobiony przez państwa Krencjaszów. ślub mieliśmy 23 sierpnia więc długo się naczekaliśmy, ale z całą pewnością mogę stwierdzić, że warto było czekać :mrgreen: film jest świetny, wszystko tak jak chcieliśmy, płynnie zmontowany i baaardzo się nam podoba. jednym słowem SUPER! :smile: :D
_________________
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 10:54 am   

My mieliśmy wesele 16.08.2008 we wtorek czyli 16.12. dokładnie 4 miesiące po naszym weselu odebralismy płyty. Jesteśmy zadowoleni, wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecamy naszym zdaniem warto poczekać. A zdjęcia wszystkich zachwycają.
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 9:57 pm   

Widze ze same pozytywy.Planujemy sie do nich wybrac na mala prezentacje :)
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 7:30 am   

My trochę też poczekaliśmy, ale naprawde było warto.
wszyscy są zachwyceni zdjęciami Oli i filmem Adama.

Ja sama mogę patrzeć po kilka razy na zdjęcia :)

Polecam.
 
 
 
eva_p 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 9:06 pm   

Dziewczyny proszę o dokładne namiary na P. Krencjasza.....Dzięki wielkie
 
 
justyna12063 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 8:05 pm   

Ja też bardzo proszę o dokładne namiary na P. Krencjasza.....Dzięki wielkie ;)

[ Dodano: Czw Sty 29, 2009 8:07 pm ]
a ile kosztuje film i tego Pana??
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 8:13 pm   

namiary na pana Krencjasza znajdziesz tutaj http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7514
_________________
 
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 9:08 pm   

dziewczyny dołączam do grona osób które skorzystają z usług P. Krencjasz, obejrzałam przykładowe filmy i rzeczywiście pełny profesjonalizm do niczego nie dało się "przyczepić" zobaczymy jak to wyjdzie u nas :D
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 9:49 am   

dziewczyny a mozecie mi napisac ile Ci Panstwo biora za filmowanie?i czy zdjecia zrobione przez Pania Ole sa godne polecenia,dziekuje i pozdrawiam
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:00 am   

Odebrałam płytkę i ogólnie jestem zadowolona ale...Chce Was "ostrzec"przed paroma kwestiami,które u mnie zaistniały na płycie(niestety).U mnie filmował tata p.Adama i np. nie mam sfilmowanego krojenia tortu co prawda był nie o połnocy a ok.1 ale to wazny moment przeciez(!!),ciagle pogłos jest komórki (wiecie taki jak ma przyjśc sms)chyba za blisko mikrofonu po prostu trzymał(w kieszeni koszuli?)w kościele owszem goście są sfilmowani ale My jestesmy filmowani cały czas z jednej perspektywy(zmiana miejsca staniakamrzysty tylko przy przysiędze)Miały być śmieszne wywiady z goścmi ale był jakiś problem z mikrofonem(wyłączył się??)I proszę zastrzeżcie ze ma być np.do 4 bo tak naprawdę najfajniesze momenty i najśmieszniejsze są na końcu wesela.Np. Mój mąż ok. 3 nad ranem zatanczył sam macho-mena a tego po prostu nie ma bo kamerzysta juz był w domu...Ogólnie jesteśmy zadowoleni a inne kwestie nie podlegajądyskusji bo o gustach się nie dyskutuje,,Gdyby nie te kwestie wystawiłabym 6 a tak tylko 4....
 
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 4:40 pm   

Gosiaczek a nie ustalaliscie wczesniej do ktorej kamerzysta ma zostac na weselu ?

Dla mnie po torcie i ewentualnych podziekowaniach dla rodzicow kamerzysta jest juz niepotrzebny, bo ile mozna krecic materialu tym bardziej ze caly czas dzieje sie to samo czyli goscie sie bawia.

Szkoda tortu bo to dosyc charakterystyczny moment
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 9:09 pm   

Wydaje mi się, że wszystko jest kwestią dogadania. Jeśli wiem, że coś będzie później lub ma się wydarzyć coś specjalnego, to powinno się poinformować o tym kamerzystę. Bo niby skąd on ma się domyślić. My jak rozmawialiśmy z Panem Adamem, to mówił od razu, że zwykle nagrywają do północy (oczepin/tortu). Zawsze można się dogadać co do wszystkiego.
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 7:01 am   

Ja zrobiłam długą listę uwag co chcemy miec a co nie..Tort był na niej ale na płycie niestety jej nie ma tak jak i zakończenia...Wymyśliliśmy sobie ze kamerzysta będzie za nami szedł do pokoju i zainscenizujemy ze go wyrzucamy z pokoju,taka scenka na zakonczenie zabawy..Ustalilismy takze wywiady z goścmi ktorych nie ma bo coś było nie tak z mikrofonem..Napisalam posta o moich odczuciach i tym co uzgodniłam i gdybym mogła cofnąć czas to bym tak jak przy zdjeciach reportarzowych poprosiła o kopie filmu od p.Krencjasza i tak jak Pan od zdjęc reportazowych uwzglednił moje uwagi i teraz oglądam to z przyjemnością bo jest perfekcyjna prezentacja ze zdjęć..Powtarzam takze ze wydłuzyła bym pobyt kamerzysty do 4 bo najfajniesze momenty uciekły a tego nie przewidziałam więc Wam tylko podpowiadam..Chciałam pomoc Wam bo wiem ile razy oglada się tę płytkę:)Mimo wszystko jest okej i poleciłabym p.Krencjasz choć dopilnowałabym tych szczegółów..:)
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 2:06 pm   

gosiaczek316 napisał/a:
Ustalilismy takze wywiady z goścmi ktorych nie ma bo coś było nie tak z mikrofonem.


My również ustalaliśmy z p. Adamem, że chcemy mieć wywiady z gośćmi. Bardzo nam na tym zależało. Mamy jeden... Też był problem z mikrofonem... :-?

gosiaczek316 napisał/a:
wydłuzyła bym pobyt kamerzysty do 4 bo najfajniesze momenty uciekły a tego nie przewidziałam


Też zapisałabym to w warunkach umowy. U nas p. Adam kręcił tylko do 1 (niestety), a później zabawa była bardzo fajna, można było nakręcić fajny materiał. Tym bardziej, że na poprawinach filmowała już inna osoba.
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 10:16 am   

Szczerze to trochę przerażają mnie te ostatnie wasze opinie, bo również postanowiliśmy skorzystać z usług Państwa Krencjasz, umowę już mamy podpisaną i nie wyobrażam sobie żeby na płycie nie było tortu czy podziękowań dla rodziców czy pożegnania. Poza tym to mam nadzieję, że osoba, która będzie kamerowała u nas nie zmyje się do domu o 12 czy 1 gdż potem może wydarzyć się jeszcze coś ciekawego. Wiem, wiem trudno żeby kamerzysta był całą noc, ale do 2 czy 3 to chyba powinien - wkońcu dostaje za to pieniążki. Poza tym jak oczepiny są o 12 to to troszkę czasu zajmuje, potem jakieś konkursy i tort i podziękowania dla rodziców no nie wiem jak to będzie. Oby było dobrze, ale i tak trochę się martwię.
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 5:11 pm   

Witam, chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości klientów którzy martwią się że nie będą mieć na filmie torta itp. Jeśli Para Młoda podchodzi do kamerzysty o godzinie 1:00 dziękując mu za pracę i żegnając się z nim, a tort jest o godz. 2:0 to może mieć tylko pretensje do siebie że owego torta nie ma na filmie:)))))
A. Krencjasz
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 6:11 pm   

OkO napisał/a:
Jeśli Para Młoda podchodzi do kamerzysty o godzinie 1:00 dziękując mu za pracę i żegnając się z nim, a tort jest o godz. 2:0 to może mieć tylko pretensje do siebie że owego torta nie ma na filmie:)))))
A. Krencjasz


U nas było trochę inaczej.
O godzinie 1:00 Pan kamerzysta przyszedł do nas pożegnać się i podziękował za współpracę. Na nasze pytanie dlaczego już kończy filmować odpowiedział, że nie ma sensu dłużej bo nagrane jest dużo materiału i spokojnie wystarczy na czterogodzinny film.
Szkoda, że przy podpisywaniu umowy mówiono nam, że nagrywanie trwa, w zależności od zabawy, do 2:30 - 3:00.
Niestety uwierzyliśmy na słowo, że tak będzie i nie zapisaliśmy tego w umowie :/
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 6:20 pm   

wydaje mi się, że jeśli byście poprosi aby został bo nie było jeszcze tortu to raczej nie zawinął by się i poszedł, czasem trzeba zwrócić na coś uwagę
_________________
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 7:58 pm   

asia84 to co piszesz wydaje mi się trochę dziwne. W sumie to nie wiem jak było faktycznie, ale uważam, że wystarczyło zrobic tak jak napisała Imyszka. Ja jak do tej pory nie mam najmniejszych obaw o film i jakość pracy pana Adama.
 
 
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 8:15 pm   

hmm, ręce opadają, 100 parom nagraliśmy tort a tej jednej nam się nie chciało :(
A. Krencjasz
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 8:32 pm   

evelinka napisał/a:
asia84 to co piszesz wydaje mi się trochę dziwne.

No cóż… Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii…
Napisałam jak wyglądała nasza współpraca z p. Krencjasz, a czy ktoś weźmie pod uwagę moje spostrzeżenia czy nie to już jego sprawa.
evelinka napisał/a:
W sumie to nie wiem jak było faktycznie.

No właśnie, więc nie oceniaj!
evelinka napisał/a:
wystarczyło zrobic tak jak napisała Imyszka.

To co napisała Imyszka dotyczyło gosiaczek316 :roll: . Przynajmniej tak mi się wydaje.
Ja nic o żadnym torcie nie pisałam :-?
Proponuję dokładniej przeczytać wcześniejsze wypowiedzi!
evelinka napisał/a:
Ja jak do tej pory nie mam najmniejszych obaw o film i jakość pracy pana Adama.

Życzę Ci żeby tak pozostało przynajmniej do momentu odbioru filmu.
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 10:01 am   

Aj nie ma się co denerwować, dziewczyny mają rację - jeśli się poprosi kamerzystę żeby jeszcze został chwilę to napewno pół godziny czy godzina to dla niego za dużo nie zmieni. Trzeba też sporo rzeczy ustalić wcześniej i napewno będzie dobrze. TTak myślę:)
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 10:54 am   

asia84 napisał/a:
evelinka napisał/a:
W sumie to nie wiem jak było faktycznie.


No właśnie, więc nie oceniaj!


Przecież ja nie oceniam. Z resztą każdy ma prawo do własnego zdania. Cieszę się, że napisałaś to co myślisz. Przeczytałam, napisałam co ja myślę i koniec. JA się nie martwię :)
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 10:26 pm   

Ja też raczej sie nie martwie. I z czystym sumieniem poleciłam P. Krencjaszów kilku kolezankom, które tez sie na nich zdecydowały. Mam nadzieje że sie nie zawiode 27 czerwca:-D
_________________

 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 8:26 pm   

Mam pytanie ile wczesniej rezerwowaliscie u tego kamerzysty i czy maja jakiegos maila?

Krecili u mojej siostry i bardzo mi sie podobali.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 9:19 pm   

Wg mnie to możesz niedługo sie do nich wybrac. Nie maja ( przy najmniej nie mieli ) maila. Ja kontaktowałam się z nimi telefonicznie i umówiłam sie na spotkanie. Byłam u nich w maju, a zarezerwowałam ostatecznie dokładnie rok przed naszym weselem - 27 czerwca 2008 :smile:
_________________

 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 10:52 pm   

Ja też byłam ok rok przed ślubem. I tak samo kontaktowałam się telefonicznie
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 1:05 pm   

Ja rezerwowałam termin półtora roku przed ślubem, ale pobieraliśmy się w połowie sierpnia i wszystko trzeba było załatwiać szybciej.
_________________
 
 
gwiazdkao 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 12:59 pm   

Proszę o kontakt do Państwa Krencjasz. Bardzo mi zależy.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 1:11 pm   

gwiazdkao, tu znajdziesz kontakt do p. Krencjasz - prosze o korzystanie z wyszukiwarki.

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7514
_________________

 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 3:45 pm   

No to najwyższa pora napisać pochwalny post :razz: Nie chcę, żeby wyszło za słodko, ale na prawdę jestem bardzo wdzięczna Oli i Adamowi oraz ich współpracownikom (Agnieszce i Łukaszowi). Wszyscy odwalili kawał dobrej roboty. Już po niecałych 3 tygodniach mieliśmy film i zdjęcia. I to jakie... wspaniałe. Nie mówię tu o tym, jak my wyglądaliśmy, ale o jakości wykonania. Miałam ponad 1000 zdjęć od znajomych, ale nie umywają się nawet trochę do robionych przez Łukasza i Olę. Jeśli chodzi o film, to zmontowany był świetnie. Ciągle nas coś mile zaskakiwało. A sama końcówka jest genialna :smile: Wszyscy śmialiśmy się do łez.
Szczerze polecam. Są to bardzo mili i sympatyczni ludzie.

Pozdrawiam serdecznie i DZIĘKUJĘ za wszystko.
 
 
szlonko83 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 8:57 am   

My również zdecydowaliśmy się na filmowanie przez Państwa Krencjasz. Film powstał ekspresowo, już w tydzień po ślubie pokazywaliśmy go rodzinie :) Film taki jak chcieliśmy, romantyczny, bez dziwnych animacji, końcówka piękna i wzruszająca, podkład muzyczny dobrze dobrany, jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Współpraca bez zarzutu, do każdego klienta indywidualne podejście, uwzględniają każdą prośbę i montują film zgodnie z wizją młodych, niczego nie narzucają, polecamy serdecznie :)
 
 
agabw 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 10:55 am   

i ja już kolejny raz spotkam sie z "zespołem panstwa Krencjasz".Jutro będa na weselu mojego braciszka,rok wczesniej byli u mojej przyjaciólki dwa lata temu u mojego kuzyna a cztery lata temu u nas....
...czyli musza sie podobac skoro tyle naszych bliskich kożystało z ich usług.:)))
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 7:06 pm   

A my jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu - w pierwszym odruchu po zakończeniu projekcji mój mąż chwycił za telefon i podziękował Krencjaszom za wspaniały film. Bo film jest naprawdę świetny, nie nudził nas w żadnym momencie, jak zazwyczaj nie lubię filmów weselnych i zgodziłam się na to dla świętego spokoju, tak teraz uważam, że był to super pomysł!

Co do nagrywania fragmentów ślubu i wesela - u nas nie było żadnego problemu, świadkowie uprzedzili pana Adama, że będą dodatkowe elementy, szczegółów uprzedzania nie znam, ale na filmie znalazło się wszystko, łącznie z życzeniami od gości i niespodzianką muzyczną (kolega grał na gitarze i śpiewał specjalnie dla nas). Nie było żadnego problemu, że "bo nam kamerzysta czegoś nie nagrał". Bardzo dużo zależy od komunikacji z kamerzystą, przecież on nie jest jasnowidzem ani nie ma bilokacji jak ojciec Pio ;)))
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 1:10 pm   

A ja z kolei już chyba kilkudziesięciu parom ICH poleciałam z czystym sumieniem. My mieliśmy wesele 27 czerwca, moja koleżanka w lipcu i u niej też kamerowali. Polecam zawsze moim 'najbliższym' z czystym sumieniem. Juz kolejne osoby na 2010 r dzięki nam się 'zapisali' do Oli i Adama jestem pewna, że będą zadowoleni.
_________________

 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 9:36 am   

Hej może mi ktoś napisać na priv jaka jest cena?
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 4:44 pm   

A czy mi również moze ktoś podać cenę ich usług?? Bardzo poważnie rozważam decyzję o filmowaniu naszego wielkiego dnia :lol: przez Państwo Krencjasz
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 10:41 pm   

Na nasz sezon (2009) to było 1200 za film i ok.800-900 za zdjęcia (plener), są to bardzo dobre ceny jak na rejon łódzki, nie wiem, jakie ceny są teraz.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 1:48 am   

cena na 2010: 1500zł (a w tym dwa klipy + normalne wstawki jak czołówka, intro kościoła itp... dodatkowo można mieć zdjęcia z dzieciństwa i pleneru- bez dopłaty, a inni traktują to jak klip :/ można mieć w cenie też życzenia od gości, także trochę tego jest) dodatkowo chcieliśmy mieć klip z pleneru- 150zł.
Będą też u nas i jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji :smile: fajnie, ze mają kilka czołówek do wyboru, pewnie do przyszłego roku będą mieli jeszcze jakąś, mają ciekawe pomysły, fajne rozwiązania, są otwarci na propozycje, będziemy mieć wszystko co chcemy za rozsądna cenę :razz: tak nam się podobały ich realizację, ze ta godzinka zleciała mi jak 15 minut :) Czytając opinie na forum miałam wątpliwości momentami, ale dopisaliśmy kilka punktów do umowy i wierze, ze wszystko będzie miodzio :razz:
zdjęcia też fajne, ale fotografa już mamy, za to mają bardzo fajnie wykonane fotoksiążki, fotoalbumy!! solidne, nie przesadzone ceny, ładne projekty.
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
jm 

Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 5:47 pm   

Czy ja też mogłabym prosić o namiary na priv? :)
 
 
andzia84 

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 2:43 pm   

My wybraliśmy państwa Krencjasz i mam nadzieje, że będziemy zadowoleni ;)
 
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 11:55 am   

Napewno będzie zadowoleni-strzał w 10...
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 9:07 pm   

Państwo Krencjasz to profesjonaliści i napewno nikt nie żałuje, że wybrał akurat ich. My na początku mieliśmy wątpliwości, gdyż slub mieliśmy we wrześniu a na płytę musielismy dość długo czekać, ale co sie dziwić jak wrzesień to dla nich sezon. Po obejrzeniu płytki (oglądalismy ja do 1 w nocy) nie wiedzieliśmy czy jestesmy zadowoleni, chyba zmęczenie nas ogarnęło, ale po drugim obejrzeniu, trzecim i czwartym byliśmy zachwyceni, ze wybralismy usługi Państwa Krencjasz. Kręciła u nas Pani Agnieszka, super kamerzystka i super babka:). O niczym nie zapomniała kręcąc nasze wesele i na płytce jest wszystko to o czym marzyliśmy. 4 godziny oglądania i ciągłego usmiechania się:) Jeśli chodzi o Panią Olę to wzieliśmy zdjęcia z pleneru. Fotki wyszły super i wszyscy są nimi zachwyceni, a najbardziej my. Jesli tylko będę miała okazję to będę wszystkim polecała tą parę i myslę, że mój małzonek kochany również i mam nadzieje, że spotkamy się jeszcze z tymi wspaniałymi ludźmi. POLECAM!!!Pozdrawiamy Panią Olę i Agnieszkę:)
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
moni84 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 11:23 am   

gosiaczek316, Hej mam pytanie czy masz moze jakies namiary na strone internetowa Państwa Krencjasz?
pozdrawiam
Monika
 
 
 

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 5:30 pm   Re: Ola i Adam Krencjasz

Będę wdzięczna za namiary do tego kamerzysty,
pozdrawiam

edit: usunęłam niepotrzebny cytat
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Kwi 19, 2010 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magdalene 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 7:56 pm   

My rowniez skorzystalismy z uslug Pana Krencjasza i nie zalujemy. Wszystkie szczegoly omowilismy przezd slubem i weselem, wiec nic nie umknelo pani, ktory zajmowala sie kreceniem filmu. Po weselu, szybko zglosilismy sie do Pana Adama, w celu omowienia szczegolow dotyczacych montazu filmu i niespelna tydzien po weselu ogladalismy nasz film :)Zarowno nam, jak i naszym rodzicom bardzo sie spodobal ten film.
Bardzo Wam dziekujemy :)
 
 
ellunia85 

Dołączyła: 05 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 5:54 pm   

Hej
Tak czytam sobie wasze wpisy i muszę przyznać, że jeśli tak filmują i fotografują jak piszecie to będę bardzo szczęśliwa jak i ja skorzystam z ich usług. Proszę tylko o namiar na tych cudotwórców :P
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 10:09 pm   

moni84 napisał/a:
gosiaczek316, Hej mam pytanie czy masz moze jakies namiary na strone internetowa Państwa Krencjasz?

Przyłączam się, bo nie jestem na bieżąco a miło by było gdyby taka strona w końcu powstała...
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 10:14 pm   

mamy już nasz film :)
tak naprawdę czekaliśmy 3 tygodnie, wszystko zgodnie z umową
Pan Adam zrobił wszytko to o co go prosiłam, uwzględnił moje sugestie i propozycje,
nie ma żadnych kiczowatych baloników i serduszek, tylko nowoczesne przejścia, piękne ujęcia, klip z pleneru cudo :smile:
bardzo serdecznie polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni, nie było żadnych problemów, chcieliśmy mieć nagrane wywiady z gośćmi i mamy, muzykę wybraliśmy sami :) naprawdę sama przyjemność, pełen profesjonalizm, bardzo się cieszę, że trafiliśmy na tak dobrego fachowca :smile:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 11:07 am   

bardzo proszę o namiary :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl