Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
COMES ze Zgierza
Autor Wiadomość
Nina 


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Lis 2003
Posty: 37
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 20, 2003 5:55 pm   COMES ze Zgierza

Hello, dopiero dzis do Was trafilam.
Z czystym sumieniem moge Wam polecic zespol ktory gral u mnie na weselu, byli to dwaj panowie i solistka - zepol "COMES" ze Zgierza. Strasznie sie wszystkim podobali i z tego co wiem to rozdali bardzo duzo wizytowek na naszym weselu. Potrafili zabawic gosci, tak wiec mimo iz goscie byli w roznym przedziale wiekowym to i tak kazdy doskonale sie bawil. Wiecej informacji przesylam na priv
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Wrz 06, 2007 9:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 9:46 am   

czesc nina bardzo serdecznie cie witam
i z checia dowiem sie cos wiecej o tym zespole
napisz mi na prv blizsze informacje
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 10:06 am   jaką orkiestrę???

Nino prześlij mi namiary na twoją orkiestrę.
Dzięki :D
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 11:42 am   

Nina czy jeden z orkiestry nie ma na imię przypadkiem Marcin????
 
 
Nina 


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Lis 2003
Posty: 37
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 4:24 pm   

Galionka wiem ze szef ma na imie Robert a imienia tego drugiego Pana nie pamietam.
Ania i Edyta namiary przesle Wam w niedziele poniewaz nie mam wizytowki przy sobie a net mam tylko w pracy
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 5:15 pm   

nie ma sprawy nino, jak dla mnie to nie musisz sie spieszyc
dzieki
 
 
monika 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 5:11 pm   

witam was ,wlasnie slucham plytki z propozycjami zespolu comes sa niezli chyba sie na nich zdecyduje ,tylko czy naprawde zabawiaja gosci?
_________________
moniaaa
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 9:58 am   

Ja byłam na weselu gdzie grali i byli - powiedzmy sobie szczerze - średni...
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 1:16 pm   

Jolu, napisz coś więcej, proszę - co konkretnie Ci się nie podobało?
_________________
chez alma |
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 7:44 pm   

Cześć ja tez coś słyszałam chyba o tym zespole ze sa nieżli.......w niedziele mamy dostać płytkę z wesela do obejrzenia i mamy ocenić jak grają ........................
jak już bede miała jakies zdanie na ten temat to napisze......
pozdrawiam
_________________


 
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 8:32 pm   

Z niecierpliwością czekam na ocenę tego zespołu gdyż mam ją na swojej liście a umówiona jestem z nimi dopiero w połowie przyszłego tygodnia.....
Powiem szczerze że jestem przrażona brakiem terminów zespołów muzycznych ... a myślałam ze będzie tak pięknie.... :(
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 8:35 pm   

a co o nich wiesz wogóle ......wiem ze jest ogolnie problem z zespolami......bynajmnie tymi dobrymi.......ale damy rade........ po niedzieli cos napisze konkretnego jak bede wiedziała....

[ Dodano: Czw Sie 31, 2006 9:36 pm ]
a wogole to na jaki m-c planujesz slub?
_________________


 
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 9:01 pm   

Nasza data to 4 sierpnia 2007, a wiem tyle że pan nie chciał nam nic zdradzić... nawet cen...
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:48 am   

dzwoniłam do 'comes' i powiedzieli mi ze maja wolny termin 18 sierpien i 2 wrzesień......szkoda bo sadziłam ze ich wezniemy........jak ktoś chce nr na komórke ....to zapraszam na priva........bo ten podany wczesniej na forum jest niepoprawny....
pozdrawiam
_________________


 
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 9:48 pm   

właśnie jesteśmy po rozmowie z zespołem i bardzo nam się spodobał... tego właśnie szukaliśmy... super wokal męski!!! Polecam


Sylwia :oops:
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 4:46 pm   

brandi fajnie macie ze wam sie udał z ta orkiestra ......my tez ich chcieliśmy....ale niestety zajete już mieli terminy......mam nadzieje ze dobrze sie bedziecie bawić....
pozdrawiam
_________________


 
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 6:06 pm   

Comes grał u Nas na weselu w sierpniu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Posiadają uniwersalny repertuar- muzykę dla każdego, wokal czysty , super gitara!!!!!!śmieszne konkursy i zabawy w czasie oczepin jak i poprawin. Gorąco polecam!!!!

brandi

już mężatka od 04.08.2007r :P
_________________
hmmm 4 sierpnia 2007
 
 
 
marcinsz 

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 9:52 am   

Witam,

Mieliśmy wesele gdzie zabawiał gości zespół COMES.
Tak jak sale także zespół polecamy w 200%:)
Super zabawa, bogaty repertuar, krótkie przerwy, bezproblemowe życzenia od gości.
Przedłużyliśmy pierwotnie ustalony czas imprezy wiec zespół też się dopasował bez problemów (oczywiście za dopłatą ale to było ustalone).
Zespół 4 osobowy z super wokalami żeńskim i męskim, super zabawy oczepinowe, zabawa przy stołach.
Nie mieliśmy nic do zarzucenia .... i co najwazniejsze orkiestra bardzo mało wypiła:) co jest plusem jak się czyta forum.

Pozdrawiamy
J&M
 
 
pixi83 

Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 8:40 pm   

Muszę przyznać że jest zespół Comes jednym z najlepszych zespołów przy którym się bawiłam na weselu ( nie używam słowa najlepszy z tego względu iż grali na moim weselu i byłoby to nieskromne). Mają świetne pomysły na zabawy zarówno na weselu (i nie mam na myśli tylko oczepin )jak również na poprawinach. Wokalistka ma świetny głos chociaż tu akurat znawcą nie jestem. Fajnie i dość sporo graja za stołami i co też ważne nie robią długich przerw. Gorąco polecam!
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 10:23 pm   

Rozmawiałam dzisiaj z zespołem i bardzo mi się spodobali :) Mam jednak wątpliwości czy potrafią rozruszać gości weselnych, jak u nich z "wodzirejstwem", jak z zabawianiem przy stołach (u mnie to może być bardzo ważne)? Fakt, że pani ma piękny głos, chociaż słyszałam go tylko na nagraniu z wesela. Niestety nie będzie mi dane posłuchać ich na żywo, będę więc bardzo wdzięczna za opinie na ich temat :)
_________________


 
 
JJustine 

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 21
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 6:56 pm   

Cześć czy ktoś mógłby mi podać namiary na tez zespół bo jestem zainteresowana, a na profilu podany jest nieaktualny.
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 9:38 pm   

Cześć :) oni mają stronę internetową, tam są namiary i numer - na pewno aktualny



Strona przeniesiona do wątku z namiarami, przypominam, że wszelkie dane teleadresowe, w tym linki do stron internetowych podajemy na priv.
Pusiak
_________________


Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 02, 2009 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cukiereczek18 

Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 10:04 pm   

Odswiezam pytanie mysza83. A moze znalazlas jakies opinie na ich temat i podzielisz sie nimi na forum
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 10:33 pm   

Cześć. Szukałam opinii długo i było ciężko powiem szczerze. Ale na sali, na której będę miała wesele powiedziano mi, że z nimi zawsze są fajne wesela i że dobrze ich znają. Pojechałam, porozmawiałam z nimi, obejrzałam dwa wesela i w porównaniu z innymi zespołami, z którymi się spotkałam byli najlepsi :) A przynajmniej nam najbardziej odpowiadali. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i że będziemy zadowoleni, ale na 100% będę mogła powiedzieć dopiero za rok. W każdym razie teraz żyję nadzieją, że wszystko będzie ok.
_________________


 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:55 am   

A ja będę mogła powiedzieć coś już za niecałe 5 miesięcy. Polecił nam ich znajmomy fotograf, który będzie nam robił zdjęcia i powiem, że oni byli najlepsi z tych, których widziałam. Trzymajcie kciuki :)

[ Dodano: Pon Wrz 07, 2009 3:14 pm ]
Zespol jest rewelacyjny!!!! Doslownie. 29 sierpnia grali nam na weselu i nie zamienilabym Comes na zaden inny zespol. Nie mecza graniem, zroznicowany repertuar dla wszystkich. Gry i zabawy, ze boki mozna zrywac (polecam "karmienie dzidziusia" i "familiade"). Goscie pytali nas skad ich wytrzasnelismy :smile: Polecam!
 
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 6:09 pm   

hej, ja będę miała ten zespół u siebie, wzięliśmy ich po obejrzeniu płyty, ale jak przeczytałam wasze komentarze to utwierdzam się w przekonaniu że dobrze zrobiłam ;) bo są ..prawie... wszystkie pozytywne...
_________________
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 10:27 pm   

oj zachwycona jestem tym zespołem :smile:
Poleciła nam ich właścicielka sali VIVAT (k. Aleksandrowa)
byliśmy u nich tylko chwilkę tak naprawdę może z 20min najkrócej ze wszystkich bo spóźniliśmy się :/ wiem nieładnie, ale to tylko dlatego, ze zagadał nas pan Krzysztof z THE TIME. Super bawią gości, a te zabawy no naprawdę rewelacja :)
powiedzmy że w 90 % jesteśmy zdecydowani na nich. Jedyne co mnie martwi to taki gruby głos wokalistki (ale może mi się tylko wydaje, ze taki przepalony papierosami:/ może tak po prostu ma i trochę przesadzam) no i to, ze 4 osoby bo zawsze trochę więcej do płacenia wychodzi +1 talerzyk dodatkowo (wcześniej myślałam o 3 os zespole). W sumie to koszt już niewielki biorąc pod uwagę ile nas to wszystko wyniesie...ale zawsze :/
Jutro jeszcze jedziemy spotkać się z MIMART i wtedy podejmę ostateczną decyzję, chociaż jeśli padnie na nich to myślę, że zabawa będzie super bo zabawy mają naprawdę genialne. Podoba mi się jak bawią gości, biesiada przy stole z akordeonem (tego mi brakuje w The Time). No zobaczymy :)

[ Dodano: Pią Paź 09, 2009 11:06 pm ]
Umowa już podpisana :smile:
z decyzji zadowoleni jesteśmy baaaaardzo :D dzisiaj trochę więcej czasu poświęciliśmy, żeby dokładnie zobaczyć filmiki z wesela i już nie mam żadnych obaw. Myślę, że to strzał w 10-kę :) a ich konkursy powalą gości na kolana :lol: aż nie mogę się doczekać :) ))))
no i małe sprostowanie :
jak dowiedziałam się od samego źródła Pani Iwonka nie pali i jest wrogiem palenia, a jej głos to alt -niski głos żeński o ciemnej barwie :) także może nie zbyt popularny (chociaż nie wiem!), ale to wcale nie oznacza, że nie jest piękny, bo jest :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
buba1412 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 7:43 am   comes

Mam nadz. ze pozytywne kom.beda sie pojawialy dalej bo my tez podpislismy z nimi umowe. Jestesmy zadowoleni bo widac ze ludzie siedza w tematyce weselnej i dobrze sie na tym znaja. widzelismy kilka innych zespolow i nie ma porownania, oby tak dalej!!!
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 11:12 am   

buba1412, witaj :) jestem pewna, że wybrałyśmy dobry zespół :) a wy kiedy macie ślub??
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
buba1412 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 9:43 am   

19 czerwca 2010. Ciężko bylo wybrać jakiś zespół bo już terminów nie mają z tego co wiem to ta data była wolna bo ktoś zrezygnował. A Wy kiedy slubujecie?
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 2:37 pm   

a my 11.09.2010 :) tylko my rezerwowaliśmy tak w październiku na początku, mieli już dużo zarezerwowane i jakoś nam się udało :) i całe szczęście bo to świetny zespół, z resztą dobre opinie są też wśród kamerzystów, kilka osób ich kojarzy i tak jak pisałam wcześniej poleciła nam ich właścicielka sali także są ok :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
buba1412 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 9:56 am   comes

Ha,ha jak będziemy już po to napiszę jak było w autopsji :) )
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 10:53 pm   

Wszystkim parom, które podpisały umowę z zespołem lub zamierzają ją podpisać pragnę donieść, że zespół jest REWELACYJNY! :) Obawy były, muszę przyznać, bo wcześniej nie grali na żadnym weselu, na którym byłam, a gości pod względem muzycznym mieliśmy wymagających i sama też do takich osób należę, ale Comes mogę tylko chwalić i wyrażać się o nim w samych superlatywach :) Muszę przyznać, że strona internetowa i zamieszczone tam próbki nie oddają nawet w połowie tego jak świetnie grają i śpiewają :) Zero fałszu, pełen profesjonalizm, grają wszystko i dla każdego, są bardzo mili i świetnie poprowadzili nasze wesele :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy zespołu i bez żadnego wahania zatrudnilibyśmy ich ponownie na jakąś inną imprezę gdyby była taka potrzeba :D Nawet zupełnie nietaneczni ruszyli na parkiet :D I nawet mój mąż, który za tańcem nie przepada nie mógł się nie bawić do takiej muzyki :D Super, super super!!!! :D A zespołowi jeszcze raz pięknie dziękujemy - KAWAŁ DOBREJ ROBOTY! 8) Poza tym spełniają życzenia młodych, dostosowują się do oczekiwań i rozbawią każdego. Moi goście po weselu pytali skąd ich wytrzasnęliśmy, bardzo się podobali :) I tak poczta pantoflowa znów zrobi swoje, na brak klientów z tego co się orientujemy nie narzekają :D Kto się zastanawiał może już przestać :) SZCZERZE POLECAMY!
_________________


Ostatnio zmieniony przez mysza83 Pon Kwi 19, 2010 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 11:03 pm   

mysza83, czekałam z niecierpliwością na Twoja relację i baaardzo cieszę się, ze jesteście zadowoleni i że wszystko się udało :smile:
już nie mogę się doczekać jak zagrają u nas :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 11:05 pm   

Aga... Możesz być spokojna :) Z tym zespołem masz już gwarancję udanej imprezy :D Są RE-WE-LA-CYJNI :smile:
_________________


 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 5:05 am   

Wszyscy tutaj tak sie zachwycają ...a nikt nie wspomni nawet , ze obcojęzyczne piosenki lezą w wykonaniu zespołu.Także porównując aranżacje muzyczne z innymi zespołami to wcale nie jest tak rewelacyjnie.Chwali się z pewnoscią oryginalność podkładów :evil: oraz bardzo ciekawy , przyjemny głos męski.
Bądźmy obiektywni!!! :wink:
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 10:34 am   

mysza83, co ty na to? jak oceniasz wykonania obcojęzyczne?
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 4:33 pm   

jako całkowicie zagłuszane przez muzykę :evil:
Ale vocal męski super w ogóle.
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 5:31 pm   

pytałam mysze83, u której grali w ta sobotę na weselu więc chciałabym żeby wypowiedziała się co sądzi o wykonaniach obcojęzycznych tak "na żywo" :wink:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
buba1412 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 2:28 pm   

Ja nie miałam strasznych wątpliwości co do obcojęzycznych wykonań(po usłyszeniu prezentacji). choć przyznaję że zbyt dużo nie pokazali. Wątpiącym mogę tylko powiedzieć że goście(chyba że mają być nativespeakeram'i) nie będą się zastanawiać nad akcentem , prędzej usłyszą fałsz, którego akurat nie ma :) )
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:50 pm   

Przepraszam, chwilkę mnie nie było, ale już wróciłam :) Tak więc drogi marcinku, na szczęście mamy demokrację, wolny rynek i ogromną konkurencję, więc jak się komuś nie podoba, to zawsze może sobie wynająć inny zespół :D Ja tam będę Comes tylko chwalić. Fakt, że większość piosenek to polskie szlagiery, to dość oczywiste, ale było też bardzo dużo włoskich szlagierów, bo miałam gości z Włoch i zespół szybko się zorientował. To byli native speak'erzy zdecydowanie i jakoś nie słyszałam od nich, że zespół daje ciała. Mam certyfikat z angielskiego i angielski zespołu nie dawał mi się specjalnie we znaki. Mam wrażenie, że trochę zapominasz, że praca zespołu na weselu nie ogranicza się tylko do dobrej wymowy :) Dali radę, rozbawili całe towarzystwo i założę się, że nawet jeśli śpiewali niewystarczająco poprawnie nikt na tej imprezie nie zwróciłby na to uwagi, tym bardziej, że wydaje mi się, że zyskali po niej kolejnych klientów. Jak dostanę film z wesela to specjalnie się jeszcze wsłucham, ale naprawdę - nie wydaje mi się, że mogło być źle, skoro nikt nie zwrócił mi na to uwagi, a 70% gości mówi po angielsku. Może nie jestem do końca obiektywna, bo to w końcu było nasze wesele, ale jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam tego ukrywać. Aga - bądź spokojna :)
_________________


 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:52 pm   

mysza83, dzięki kochana :smile: już jestem spokojna ;P
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 4:43 am   

Ta...wszystko na ilość nie na jakość .Sorry ale mnie to bardziej odstrasza niż pociąga.Ale o gustach i guścikach się nie dyskutuje.Skoro Was to satysfakcjonuje oki, ja będę szukał dalej.Pozdrawiam :D
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 9:05 am   

Tak zrób. To będzie najlepsze rozwiązanie.
_________________


 
 
buba1412 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 4:26 pm   

No i ja jestem już po. SAME SUPERLATYWY!!!! Doskonale bawili gości(chociaż było ich mało bo zaledwie 40 os), Nie dawali nam czasu na nudę, super gry i zabawy dla biesiadników, oczepiny też w sam raz nie za długie ale ubaw był po pachy! Repertuar dla wszystkich, młodsza cz. doskonale przemieszała się ze starszymi. Polecam wszystkim absolutnie, i nie słuchajcie malkontentów!!!
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 8:33 am   

My też już po :)
Oczepiny bardzo fajne, pomysłowe i nie za długie. W czasie wesela goście się bawili a my żeśmy szaleli do utraty tchu. Mój kuzyn który na co dzień gra we własnej kapeli również nie mógł się nachwalić zespołu. A co do piosenek angielskojęzycznych to mieliśmy anglika na weselu i nie zauważyłam żeby się krzywił.. Także wszystkim na pewno polecam Comes.
_________________
 
 
 
JJustine 

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 7:47 pm   

U nas rowniez gra zespolł COMES .Sa rewelacyjni,piekne głosy zwłaszcza męski .sax rewelacyjny ,gitarka super a harmonia perfekt.Zadowola kazdego goscia.Polecam wszystkim ;) z nimi świetna zabawa.
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 12:17 pm   

Ja byłam w miniony weekend na weselu, na którym grał zespół Comes. Są rewelacyjni, super prowadzenie, śpiew i muzyka. Oczepiny nie za długie i bardzo fajne, konkursy tez świetnie prowadzone. Polecam ten zespół wszystkim:)
_________________

 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 11:16 pm   

zespół Comes grał u nas na weselu i byli rewelacyjni, goście byli zachwyceni, śmieszne konkursy i oczepiny, niespotykane zabawy, piękny głos wokalistki i piękna gra reszty zespołu, super, goście nie mogli się nachwalić byli bardzo zadowoleni, my również. W trakcie wesela informowali nas na bieżąco co się będzie działo, żebyśmy mogli się przygotować, także ok. :D
W kwestiach organizacyjnych też bezproblemowo - dobry kontakt e-mailowy, wszystkie kwestie organizacyjne załatwione przed weselem.

Natomiast jest kilka minusów...
po pierwsze goście narzekali na za długie przerwy...dla nas sprawa absolutnie nie do zauważenia w trakcie wesela, mieliśmy wrażenie, ze wręcz są za krótkie, bo z każdym chciałoby się porozmawiać, wiadomo, ale niestety niektórzy goście wspominali o za długich przerwach i będąc obiektywną nie mogłabym o tym nie wspomnieć...
po drugie wszystkie sprawy organizacyjne były załatwiane przed weselem, orkiestra była poinformowana o tym, czy mamy babcie, dziadków itp (chodzi o śpiewanie piosenek dla babć itp) dlatego zupełnie niezrozumiałe i nie na miejscu było dla mnie pytanie w trakcie przyśpiewek czy są na sali dziadkowie i czekanie na moja reakcje.. :evil: myślę, ze tych informacji nie było aż tak wiele by nie można się ich nauczyć na pamięć albo przeczytać wcześniej z kartki... :roll:
po trzecie... ustalaliśmy z zespołem, ze w zależności od tego jak goście będą się bawić to zdecydujemy czy przedłużamy wesele o godzinę czy nie, ktoś z zespołu miał nas o to zapytać, goście na parkiecie ludzie się bawią w najlepsze, tańczą, po czym słyszymy nagle że zespół dziękuje i to jest ostatnia piosenka !! na co nasze oburzenie, no jak to !! przedłużamy o jeszcze godzinę...!! doprawdy niesmak :? ... przecież ktoś mógł podejść i nas zapytać... jak już powiedzieliśmy, że chcemy przedłużyć to leciała jeszcze jedna piosenka i znowu chcą przerwę :o ... ale my oraz goście na parkiecie zaczęliśmy protestować także przerwa była później. W trakcie tej przerwy mąż podszedł do stolika orkiestry i poprosił, żeby zaczęli grać..."już, już za chwilkę" - usłyszał, ok, po chwilce podchodzę ja i co widzę ... że właśnie Pan z orkiestry wraca z bimbrem ze stołu wiejskiego... no żenujące... przecież nikt miał nie pić !! była rozmowa o kilku kieliszkach na początku imprezy na "rozruszanie" a tu była godzina już ok 5.30 także o żadnym "rozruszaniu" nie było mowy... widząc moje niezadowolenie i oburzenie orkiestra zaraz zaczęła grać, i muszę przyznać, ze ostudzili nasze emocje tym, że grali dłużej niż do godziny 6 rano, myślę że skończyli grać ok. 6:20-30. Zrehabilitowali się i uspokoiło nas to.

Ogólnie moja ocena w skali od 1 do 10 to 9, więc pomimo nieprzyjemnych sytuacji i tak uważam, ze dobrze się spisali. Niemniej czułam się w obowiązku napisania także o minusach. Myślę, ze gdybym wyprawiała drugie wesele to również wybrałabym ten zespół bo grali naprawdę cudownie, a konkursy porwały wszystkich, jednakże zwróciłabym większą uwagę w trakcie wesela na pewne sytuacje, a przed weselem dokładnie powtórzyłabym swoje obawy, aby zespół miał świadomość jakiej usługi i profesjonalizmu oczekuję.

Pozdrawiam i polecam :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 11:42 am   

Aga1986, chciałam zapytać czy przy umowie rozmawialiście o przerwach? tzn ile mają trwać itp?

oby te dobre opinie zespół miał nadal bo zastanawiam się nad nim ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl