Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
COMES ze Zgierza
Autor Wiadomość
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 12:51 pm   

myślę, że takie pytanie padło z naszej strony, ale nie ustalaliśmy dokładnej długości przerw co do minuty, raczej zaznaczyliśmy tylko żeby nie było to 10 min grania i 40 min przerwy jak to czasem zdarza się w niektórych orkiestrach (i oczywiście tak nie było), niestety, ale nie jestem w stanie powiedzieć ile taka przerwa u nich trwała, dla nas było ok, ale goście mieli zastrzeżenia...
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Justyna_86 

Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 1:49 pm   

Myślę i mam taką nadzieję, że tego typu kwestie są do dogadania. wszelkie uwagi i prośby trzeba omówić z nimi na spotkaniu przed samym weselem.:)
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 11:03 am   

Aga1986 napisał/a:
oj zachwycona jestem tym zespołem :smile:
Poleciła nam ich właścicielka sali VIVAT (k. Aleksandrowa)
byliśmy u nich tylko chwilkę tak naprawdę może z 20min najkrócej ze wszystkich bo spóźniliśmy się :/ wiem nieładnie, ale to tylko dlatego, ze zagadał nas pan Krzysztof z THE TIME. Super bawią gości, a te zabawy no naprawdę rewelacja :)
powiedzmy że w 90 % jesteśmy zdecydowani na nich. Jedyne co mnie martwi to taki gruby głos wokalistki (ale może mi się tylko wydaje, ze taki przepalony papierosami:/ może tak po prostu ma i trochę przesadzam) no i to, ze 4 osoby bo zawsze trochę więcej do płacenia wychodzi +1 talerzyk dodatkowo (wcześniej myślałam o 3 os zespole). W sumie to koszt już niewielki biorąc pod uwagę ile nas to wszystko wyniesie...ale zawsze :/
Jutro jeszcze jedziemy spotkać się z MIMART i wtedy podejmę ostateczną decyzję, chociaż jeśli padnie na nich to myślę, że zabawa będzie super bo zabawy mają naprawdę genialne. Podoba mi się jak bawią gości, biesiada przy stole z akordeonem (tego mi brakuje w The Time). No zobaczymy :)

[ Dodano: Pią Paź 09, 2009 11:06 pm ]
Umowa już podpisana :smile:
z decyzji zadowoleni jesteśmy baaaaardzo :D dzisiaj trochę więcej czasu poświęciliśmy, żeby dokładnie zobaczyć filmiki z wesela i już nie mam żadnych obaw. Myślę, że to strzał w 10-kę :) a ich konkursy powalą gości na kolana :lol: aż nie mogę się doczekać :) ))))
no i małe sprostowanie :
jak dowiedziałam się od samego źródła Pani Iwonka nie pali i jest wrogiem palenia, a jej głos to alt -niski głos żeński o ciemnej barwie :) także może nie zbyt popularny (chociaż nie wiem!), ale to wcale nie oznacza, że nie jest piękny, bo jest :)



też z chciałabym obejrzec jakiś filmik gdzie moge znaleść??? jakieś 10 lat temu sie przy nich bawilam.. ale teraz chetnie bym odswierzyła pamięć..
 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 6:32 pm   

emocje po naszym sobotnim ślubie opadły,więc mogę conieco poopowiadać :wink: przede wszystkim do wszystkich,którzy wybrali zespół Comes na swoje wesele-BÓJCIE SIĘ!!
prawie nic(oprócz mojej sukni i paru wywrotek w tańcu) nie było tak na językach jak Oni!!
zespół jest fantastyczny,głos wokalistki śliczny i super rozkręcają zabawę -nawet gdy ma się takich ponuraków za gości jak my mieliśmy :wink: jedyny minusik,że przesłane przez nas piosenki,które miały być puszczone z dedykacją były podmienione na inne,no ale trudno :(
do tego krótkie przerwy-często nawety nie zdążyłam usiąść nie mówiąc już o rozmowie z gośćmi,no i sświetne oczepiny-już dawno się tak nie uśmiałam!!!!! już nie wspominając o "zabawie w zoo" przy której płakałam ze śmiechu nie tylko ja :twisted:
jednym słowem-REWELACJA!!! wszyscy goście z nami włącznie dziękują za super zabawę :mrgreen:
_________________


11.06.2011r.

 
 
izagrzes 

Dołączyła: 22 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 7:55 pm   

Również nasze emocje po sobotnim weselu (18.06.2011) już opadły ;-) , tak więc możemy wyrazić naszą opinię o zespole :) Serdecznie chcemy polecić zespół COMES. My oraz nasi Goście byli zachwyceni głosem pani Iwonki oraz pełnym profesjonalizmem grupy :P Oczepiny poprowadzono fantastycznie, a Goście włącznie z nami śmiali się do łez :)
_________________
izagrzes
 
 
Kasielonek 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 7:14 pm   

My świętowaliśmy nasz ślub i poprawiny(30-31 lipiec) z Comes i jesteśmy zachwyceni. Piękna barwa głosu wokalistki ale też Panowie ładnie śpiewają. Utwory instrumentalne są piękne.
Najbardziej w pamięci zapadł Nam utwór Take That "How deep is your love".

Zabawy na oczepinach były wesołe, prawie płakałam ze śmiechu - a co ważne nie były nachalne i męczące dla reszty oglądających.

U Nas w innej części odbywały się tańce a w innej jedliśmy - ale jak zespół zagrał wszyscy biegli na parkiet i szaleli.

Polecamy wszystkim bardzo serdecznie

Kasia i Jarek
 
 
PaniAga 


Dołączyła: 25 Sty 2012
Posty: 68
Skąd: z internetu
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 6:36 pm   

Kurzcze przez cały rok nigdzie nie grali? A ja właśnie zastanawiam się nad noimi. Mam nadzieje że skład się nie zmienił... Loece zobaczyć na strone;)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14478
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 8:16 pm   

zespół fajny, zastanawialiśmy się robiąc własne wesele nad nim i nad zespołem A'Duo też ze Zgierza, wybraliśmy A'Duo bo tam była świetna wokalistka, ale Comes też jest ok
_________________
ria
 
 
Zapęccy 

Dołączyła: 11 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 12:57 pm   

16.06.2012r. mielismy wesele w Fantazji na Kolumny a zespolem byl wlsnie Comes ze Zgierza, na prawdę godny polecenia!!!Wspaniale graja, wokal na wysokim poziomie a zabawy...szczeze mowiac to w pewnym momencie bolaly mnie poliki od smiania sie, po prostu nie moglam przestac:)))).Wszyscy bawili sie znakomicie i starci i modzi a bylam ciekawa czy wyczuja przy jakiej muzyce beda sie najlepiej bawic tym bardziej ze dalismy im wolna reke i nie wybralismy nic z przedstawionego nam repertuaru.Wypadli wspaniale, jestesmy bardzo zadowoleni jak i nasi goscie, ktorzy dziekowali nam chwaląc orkiestre jak i sale,jedzenie ...po prostu caloksztalt imprezy:)))))
 
 
koala11 

Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 2:55 pm   

Witam,

A czy moglibyście napisać za jaką kwotę gra na samym weselu zespół Comes?
 
 
nika345 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 10
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 12:36 pm   

Z małżonkiem jesteśmy tymi, co twierdzą, że udana zabawa na weselu to duuuża zasługa zespołu, który rozbawi gości. Wybierając zespół Comes trafiliśmy w dziesiątkę. Mieliśmy spore wymagania, bo małe wesele, bo dużo kobiet bez pary a chcieliśmy żeby zabawa była super. I tak było do samego rana. Zespół rozkręcił gości, były i kółeczka i wężyki i fajne konkursy :) Dużo śmiechu i dobrej zabawy, którą goście cały czas wspominają.
Dla naszych mam zadedykowaliśmy piosenkę, której zespół nie miał wcześniej w repertuarze. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu piosenka została zagrana na żywo i rewelacyjnie zaśpiewana. Wokale są piękne. Repertuar bardzo szeroki i grany rewelacyjnie. Zespół robi krótkie przerwy, bawi gości przy stole, organizuje toasty. Dziękujemy za wspaniałą noc w Zajeździe Skorpion!!! Wszystkim parom, które poszukują sprawdzonego i profesjonalnego zespołu na tę szczególną noc serdecznie polecamy Comes!!! M&M
 
 
fornina 

Dołączyła: 09 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 11:18 pm   

Kochani,
1 czerwca 2013 roku czyli tydzień temu :) na naszym weselu w sali Konstancja grał "Comes". Chcemy z całego serca Wam polecić ten wspaniały zespól.W grupie jest 3 Panów i jedna Pani z wspaniały wokalem. Cudownie graja - nie fałszują, maja szeroki repertuar a do tego głowę pełna pomysłów. Biesiadowanie przy stolikach tak wspaniale zintegrowało gości że do tej pory wszyscy wspominają ten klimat i świetna zabawę. Doskonale potrafią wyczuć przy czym goście się bawią i to grają. Konkursy i zabawy oczepinowe - rewelacja - ubaw do łez!!! Krótkie przerwy, grzeczni, mili, sympatyczni - nie ma mowy o upiciu alkoholem - naprawdę pełen profesjonalizm.Serdecznie polecamy - zabawa murowana ,pełna ciepłego i rodzinnego klimatu a wspomnienia niezapomniane. DZIĘKUJEMY COMES!!!!! :* ****
NINA I PIOTR!!
 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 20, 2013 7:50 pm   

Czy ktoś jeszcze w tym roku bawił się na weselu przy zespole COMES? :)
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Nie Sie 17, 2014 1:25 pm   

Byliśmy wczoraj na weselu, na którym grał zespół Comes i powiem jedno... KOSZMAR! na tak nudnym weselu nie byłam nigdy. Długie i baaaardzo częste przerwy, niektóre piosenki grane w zbyt wolnym tempie. Mam wrażenie, że więcej siedzieli niż grali, 4 piosenki i przerwa, no strasznie to denerwujące było. Nie potrafili jakoś porwać ludzi do zabawy, do tańca. Nie wiem, może mieli jakiś gorszy dzień, bo widzę tu pozytywne opinie na jego temat, ale nikomu nie polecę tej orkiestry...
_________________
 
 
rafciok 

Wiek: 36
Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: Łódz
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 4:53 pm   

Hej! Byliśmy wspólnie ostatnio z narzeczonym w Zgierzu na weselu gdzie grał zespół COMES. Było bardzo fajnie i zabawnie. :D Grali bardzo czysto,dużo i mieli fajny repertuar oraz nietuzinkowe oczepiny. :) O dziwo większośc gości świetnie bawiła sie do 6 rano.
Warci polecenia.Pozdrawiamy i polecamy :) narzeczeni
 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 4:43 pm   

Polecam serdecznie!! Zespół spisał się na medal, goście nie chcieli wyjść z wesela.Rewelacyjne zabawianie gości, wszystko z gustem i ze smakiem, krótkie przerwy, podjęli wyzwanie i nauczyli się kilku dodatkowych piosenek, jednej...w tydzień. Serdecznie polecamy!!
 
 
marta myszek 

Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2015 1:39 pm   

cześć!
czy ktoś może ostatnio bawił się przy zespole COMES ze Zgierza??? jakieś aktualne opinie???
_________________
Marta
 
 
atrusia 

Wiek: 34
Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 8:19 am   

Witam,

Chciałabym szczerze polecić zespół COMES,który grał u Nas na weselu 29.08.2015r. Było wspaniale. Zespół zapewnił świetną muzykę, która sprawiła że parkiet cały czas był pełny!!! Zabawy oczepinowe były prześmieszne i bardzo oryginalne. Każda nasza prośba została spełniona, ponieważ kontakt z tymi ludźmi był na wysokim poziomie.

SERDECZNIE POLECAMY!!!!!
Asia i Gabryś :) :) :)
 
 
marta myszek 

Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 8:26 am   

atrusia napisał/a:
Witam,

Chciałabym szczerze polecić zespół COMES,który grał u Nas na weselu 29.08.2015r. Było wspaniale. Zespół zapewnił świetną muzykę, która sprawiła że parkiet cały czas był pełny!!! Zabawy oczepinowe były prześmieszne i bardzo oryginalne. Każda nasza prośba została spełniona, ponieważ kontakt z tymi ludźmi był na wysokim poziomie.

SERDECZNIE POLECAMY!!!!!
Asia i Gabryś :) :) :)


Cześć Asia:)
My mamy wesele 10.10.2015... póki co to słyszeliśmy o tym zespole tylko tyle, że strasznie fałszują i że grają jak w Ciechocinku dla ludzi starszych... a nam wydawało się, na spotkanku z nimi, że właśnie zabawiają wszystkich..
Powiedz mi jak często robili przerwy? pili alkohol? powiedz coś więcej bo ja już się stresuje.... :) )

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2015 9:26 am ]
Cześć Asia:)
My mamy wesele 10.10.2015... póki co to słyszeliśmy o tym zespole tylko tyle, że strasznie fałszują i że grają jak w Ciechocinku dla ludzi starszych... a nam wydawało się, na spotkanku z nimi, że właśnie zabawiają wszystkich..
Powiedz mi jak często robili przerwy? pili alkohol? napisz coś więcej.... plisss
_________________
Marta
 
 
atrusia 

Wiek: 34
Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 8:33 am   

Cześć Marta :)

Zero fałszów! Moja rodzina ma słuch idealny, możesz mi wierzyć. Mój Tata jest organistą a moje rodzeństwo jest po szkołach muzycznych :) Jak dla mnie było świetnie. Goście nieustannie chwalili zespół i świetnie się bawili. Ale myślę też że dużo właśnie zależy od samych Gości. Przerwy były tylko na gorące posiłki. Alkohol zaproponowaliśmy sami bo we wcześniejszych rozmowach powiedzieli nam, że to nasza decyzja. Postawiliśmy butelkę wódki przed którą się wzbraniali :) Chętnie odpowiem na więcej pytań. :)

Pozdrawiamy
Asia i Gabryś
Ostatnio zmieniony przez atrusia Wto Wrz 01, 2015 8:34 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
marta myszek 

Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 8:41 am   

A jaką muzykę grali? tylko disco polo czy raczej wszystko?
zachęcali jakoś ludzi do zabawy? my będziemy mieć ludzi młodych tzn ok 30-35 najwięcej.
Często zdarza się, że zespoły tak zwalniają tempo piosenek a jak u nich jest?
ja też myślę, postawić jedną butelkę... nie chce żeby zespół się spił ale wiadomo, że na rozluźnienie czasami alkohol pomaga:)
a gdzie mieliście wesele?
Goście wytrzymali do końca? bo my mamy slub na 15 wiec wesele zacznie się juz o 17.... i teoretycznie do 5 rano, martwie się, że goście wymiękną i liczę, że zespół tym jak prowadzi wesele ich zatrzyma..
a czy byli zgrani z kuchnią??
sorry za te pytania ale sama chyba wiesz jak jest....
_________________
Marta
 
 
atrusia 

Wiek: 34
Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 5:34 pm   

Jeśli wybrałaś ten właśnie zespół to doskonale wiesz że mają bardzo bogaty repertuar (ponad 500 utworów plus nowości :) ) więc chwytaj za niego i sami zdecydujcie co byście chcieli usłyszeć na swoim weselu. Dodatkowo dużym plusem zespołu jest to iż dopasowuje muzykę pod to co się dzieje na parkiecie. Jeśli będziecie mieć młodych ludzi to chyba powinni być chętni do zabawy, a zespół im na pewno w tym pomoże. Tempa nie da się określić ponieważ były wolne standardy i bardzo szybkie taneczne kawałki typu Enej. Wesele odbywało się w Restauracji Złota Kaczka. Nasze wesele trwało od 19 do 5 rano. Myślę że ludzie tak się wytańczyli że się już do tej 5tej zdążyli się nieźle zmęczyć. Jeśli chodzi o zgranie z kuchnią to było ok. Najlepiej po prostu o poinformować ich o wszystkich Waszych wymaganiach. :-)
Pozdrawiamy
Asia i Gabryś
Ostatnio zmieniony przez atrusia Wto Wrz 01, 2015 5:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewa i Kamil 

Dołączyła: 29 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Mauterndorf
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 8:05 pm   

Serdecznie polecamy zespół Comes, który grał na naszym weselu 19 września, na prawdę super. Potrafią świetnie poprowadzić imprezę, zabawić gości, zagrali to, co chcieliśmy, o co prosiliśmy, nauczyli się nawet piosenki po niemiecku i regionalnych utworów. polecamy w stu procentach :)
 
 
agutek 

Dołączyła: 26 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2016 10:20 am   

Zespół COMES wybraliśmy z internetu, bo spodobało się nam ich demo. Nasz wybór nie zawiódł nas, a nawet przerósł nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni w 100%: świetne wokale, różnorodna muzyka dla każdego, fajne konkursy oraz zabawy biesiadne i zabawy integrujące gości weselnych. Zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się doskonale do samego rana.
DZIĘKUJEMY i POLECAMY COMES.

Agnieszka i Zbyszek :lol:
 
 
LisOliwia 

Dołączyła: 29 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: aleksandrów łódzki
Wysłany: Sob Paź 29, 2016 11:21 am   

Zespół Comes ze Zgierza razem z mężem oceniamy jako REWELACJA!
Grali u nas na weselu 14/10/2016 i był to najlepszy wybór jakiego dokonaliśmy.
My jak i nasi goście bawiliśmy się fantastycznie, lepiej nie mogliśmy sobie
tego wymarzyć.
Oczepiny? Nigdy nie spotkaliśmy się z taką formą, coś niesamowitego co potwierdziły
łzy śmiechu naszych gości i nasze.

Zespół w pełni spełnia wymagania stawiane przez Młodą Parę, wszystko jest
dopracowane w najmniejszym szczególe, a zabawy przez nich oferowane są jedyne w swoim rodzaju i nigdzie indziej nie spotykane.

Mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będziemy mieć możliwość zabawy
z zespołem COMES.
Polecamy w 1000 % !

:) :) :)
:) :) :) :) :) :)
_________________
Lis Oliwia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl