Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Czw Sie 05, 2010 9:15 pm
SZOKER
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 12:41 pm   SZOKER

pipi napisał/a:
To zespół na który ja się zdecydowałam:
Szoker
zespół jest z Łodzi, grają w nim (w porównaniu z innymi kapelami) młodzi ludzie.
Polecać lub nie będę dopiero po weselu :wink:



Pipi dziewczyna ma bardzo ładyn głos!!

Możesz napisać ile kosztuje wynajęcie takiego zespołu i na jakich instrumentach graja???

i jak prowadzą oczepiny

napisz tak w skrócie
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Paź 15, 2015 3:59 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Dawid_P 

Wiek: 43
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 4:18 pm   

Witam,
zespół Szoker gra i grał u nas na weselu 17.07. Zgłaszałem prośbę o odblokowanie wątku niemniej administracja się do tego nie kwapi, pytanie dlaczego? Ktoś powinien się tym zająć bo zespół cierpi przez kombinacje byłego członka zespołu, Pana Andrzeja. Niemniej nie o tym miało być.

Co do samego zespołu to rewelacja. Fajne piosenki, grane na żywo, zero płyt, goście super się bawili. Wokal rewelacja zarówno Pani Agnieszki jak i męskiej części zespołu. Repertuar ogromny, można sobie wybrać co ma być choć my zdaliśmy się na Pana Marcina i nie żałujemy.

W przeciwieństwie do innych zespołów utwory ze strony, są równie dobre a nawet lepsze od tego co odsłuchujemy. Często niestety są nagrywane studyjnie a rzeczywistość może boleć.
Bardzo istotny też jest kontakt, z Panem Marcinem naprawdę można porozmawiać, ustalić co kiedy, żeby wszystko było zgrane.
Po weselu parę osób dopytywało się o dane adresowe, nawet z odległego Torunia.

W ramach małego podsumowana powiem tak: jeśli chcecie super zespół, z dobrymi wokalami, fajnymi utworami to Szoker jest najlepszym wyborem.

Pozdrawiamy
Karolina i Dawid
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 6:01 pm   

Po 1. Administracja ma urlop i zapewne dlatego wiadomości do nich zostają bez odzewu.

Po 2. Wątki są usuwane, gdy zawierają treści reklamowe. A za takowe są uważane zwroty "zapraszamy na naszą stronę internetową" itp.

Po 3. Podejrzane jest zalogowanie dwóch nowych użytkowników zaraz po tym jak usunęłam post zespołu sprzeczny z Regulaminem.
 
 
Szoker 
Firma

Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 8:27 pm   

ad 1. O otwarcie tematu prosiliśmy już wiele tygodni temu
ad 2. Wypadało zostawić samą informację, że zespół Szoker działa lub dopisać do poprzedniego tematu taką treść. Użytkownicy forum mieliby wtedy bieżące informacje, a nie informacje sprzed ponad 9 miesięcy.
ad3. To chyba normalne, że zakłada się konto kiedy chce się coś napisać - do czytania przecież nie potrzeba się logować.
Pozdrawiamy
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 10:59 pm   

poczułam się urażona podejrzeniem, że zarejestrowałam się tu tylko po to, by reklamowac zespół Szoker :kwasny: gdybyś kryszko zechciała zwrócić uwagę długą chwilę wczesniej niż założyłam ten wątek przedstawiłam się w Powitaniach. zawsze piszesz, by najpierw pytac u zródła, a dopiero potem pisac tu rózne oszczerstwa, więc czemu sama tak nie postąpiłas??? niefajnie mi się zrobiło :kwasny:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 2:09 pm   

Skoro przeczytałaś wszystkie moje posty i tak dobrze mnie znasz, to nie powinnaś być zdziwiona moim (i ogólnoforumowym) podejściem do takich podejrzanych postów.

Wróci Admin i wyjaśni co ma wyjaśnić ze swojej strony odnośnie starego wątku. Z mojej strony koniec tematu.
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Sie 05, 2010 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 9:17 pm   

odblokowałem stary wątek można je scalić
 
 
Asiolek 

Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 8:19 pm   

Witam. Przyłączam się do poprzedników, bardzo proszę o relację z aktualnych wesel na których grał zespół Szoker. Jesteśmy w 99% zdecydowani na ten zespól, ale chcielibyśmy potwierdzić, iż po reaktywacji zespół gra równie dobrze jak przed. Najbardziej interesuje nas kwestia oczepin, gdyż wokalu można posłuchać na stronie. A może znalazłby się ktoś uprzejmy i pożyczył płytkę z wesela? Niestety kiedy kontaktowaliśmy się z zespołem powiedziano nam, iż aktualnych nagrań z wesel nie posiadają. Stąd moje pytanie.
 
 
Łukasz80 

Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 9
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:21 pm   

Witajcie:) Wytańczylismy sie ostatnio z Żoną na weselu, na którym zagrał SZOKER. Z przyjemnością o tym piszę, bo to nasz zespół weselny:) Impreza była super! Być może na własnym weselu człowiek jest tak zaabsorbowany, że coś przeoczy, ale teraz z perspektywy gościa weselnego mogę tylko potwierdzić, że ten zespół to świetny wybór. Krótkie przerwy, świetna muzyka i znakomite wyczucie w prowadzeniu imprezy. Polecam, tym razem jako zadowolony gość;)
_________________
09.06.2007 :)
 
 
Krzysiu i Kasia 

Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 7:57 am   

Witam.
Zespól Szoker jest też naszym zespołem na wesele. Byliśmy oglądać na żywo wiele zespołów ale nigdzie nie zleciał nam tak miło czas jak słuchając Szokera.
Co ciekawe mogę dodać, że tutaj muzyka demo na stronie jest bardzo zbliżona jakością wykonania i brzmienia do tego co słychać na żywo (i nie było to puszone z płyty :-) .
Pozdrawiamy i polecamy
Krzysiek i Kasia
_________________
razem w 2011 :-)
 
 
kamilairyszard 

Dołączyła: 20 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 10:09 am   

Witam.

Przeczytałam powyższe posty, a ponieważ szukam zespołu na wesele chciałabym zasięgnąć opinii, jak zespół sobie radzi w zabawianiu gości przy stołach?
Zastanawiamy się z narzeczonym nad tematem poprawin, Szoker napisał mi w mailu że nie grają wogóle ... ;( (

Czy robiliście poprawiny na sali czy może w domu???

Kamila i Ryszard
_________________
 
 
abnega 

Dołączyła: 10 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 9:18 pm   

Ale nie grają w ogóle czego? Na poprawinach, czy masz na myśli, że całkowicie przestali grac?
Czy ktoś ewentualnie jest zorientowany, w jakim składzie gra obecnie zespoł i jakie są koszty? (proszę o odpowiedż postem albo na skrzynkę)
 
 
kamilairyszard 

Dołączyła: 20 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Łask
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 9:34 pm   

Witam abnega.

Grają tylko wesela.
Pytałam ich o poprawiny i dostałam taką odpowiedź cytuje" Niestety poprawin nie gramy (brak czasu) :-( . "
Chyba grają w 3 osobowym składzie.


Wysłałam Ci wiadomość prywatną, ile biorą obecnie.


Kamila i Ryszard
_________________
 
 
Krzysiu i Kasia 

Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 6:19 am   

kurcze - jestem przekonany, że wczoraj widziałem tutaj post szokra z informacjami w jakim składzie grają. Albo mam jakieś zwidy albo post został usunięty przez zespół (chociaż to bez sensu) albo przez moderatorów (tak jak to miało miejsce wcześniej) - w każdym razie dziwne - muszę się skontaktować z moim zespołem na wesele czy wszystko jest ok.
_________________
razem w 2011 :-)
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 4:51 pm   

Krzysiu i Kasia napisał/a:
Albo mam jakieś zwidy

Nie masz, faktycznie wczoraj był tu post Szokera.
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 2:48 pm   

ja również proszę o wyjasnienie tej sytuacji
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 4:23 pm   

Jeśli post danej firmy zawiera treści reklamowe zgodnie z regulaminem Forum jest usuwany.
Przypadek prób reklamy Szokera nie różni się niczym od innych Firm przemycających treści reklamowe i moderatorzy usuwają takie niezgodne z regulaminem posty.
Dokładne opisy swojej działalności, opcje składu, ceny, kontakty można zawrzeć w bazie zespołów na portalu jak to uczyniło wiele innych zespołów...

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7601
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 5:38 pm   

no ja wszystko rozumiem, ale cos mi sie tu nie zgadza. rozumiem, ze nie można reklamowac swojego zespołu. no ok. ale jak to sie ma do niejakiej Rezydentki (aktywnej w watku nt sal weselnych), ktora przedstawia sie jako osoba pracująca u Fabrykanta. dzieki niej dziewczyny maja informacje z pierwszej reki, konkrety i rozwiane watpliwosci. byc moze dzięki Rezydentce niejedna sie zdecydowala na wesele wlasnie tam. dzięki czemu rowniez Rezydentka ma prace. i to jest ok? no pewnie, ze jest! tak powinno byc, forum jest po to by wymieniac informacje, rowniez te z pierwszej reki. czemu wiec w przypadku Szokera moderatorzy uwazaja ze jest inaczej?
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 8:13 pm   

Nie w przypadku Szokera jest inaczej, a po prostu nie wszystkie wątki udaje się moderatorkom wychwycić. Aby pomóc w ich wyszukaniu proszę po prostu zgłaszać takie posty wciskając odpowiedni przycisk z boku postu. Istnieje zakaz przekazywania treści reklamowych i dotyczy to wszystkich Firm. Wiele innych postów dziennie jest usuwanych zawierających kryptoreklamę bądź jawną reklamę.
 
 
Łukasz80 

Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 9
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 9:31 pm   

Nie będę wchodził w polemikę co jest reklamą w postach co nie jest, mam jednak wrażenie, że posty dotyczące tego zespołu są pod wyjątkowo czujnym okiem moderatorów. Szczegóły na temat składu można przeczytać na ich stronie.
Szokerowi dziękuję za super zabawę Sylwestrową. Pozdrawiam wszystkich :)
_________________
09.06.2007 :)
 
 
jasmine3 

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:35 pm   

Witam wszystkich :-)
Zastanawiam się nad wyborem zespołu Szoker na moje wesele, w związku z tym chciałabym posłuchać opinii osób, które bawiły się na weselu z nimi :)
Czy robią długie przerwy?
Czy fajnie prowadzą imprezę i bawią gości?
Czy potrafią poderwać gości do tańca?
Czy każdy z gości znajdzie coś dla siebie w ich repertuarze?
Będę wdzięczna za opinie:)
Pozdrawiam :)
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 8:49 am   

z całęgo serca polecam Szokera na wesele :) ludzie komunikatywni, elastyczni. wykonanie piosenek swietne (dziewczyna ma głos!), kazdy znajdzie cos dla siebie, nie robia zbyt dlugich przerw, u nas udało sie bez problemow zgrac z kuchnią. jesli tylko moge udzielić jakichs szczegolowych info to piszcie prosze na priv. zrobię to z prawdziwa przyjemnością, bo wiem jaki to stres :)

dziękujemy zespołowi Szoker za ten wieczor :)
_________________
 
 
Krzysiu i Kasia 

Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 10:45 am   

Witam.
No i wesele się odbyło - już prawie miesiąc temu - ale wybyliśmy na podróż poślubną i dopiero teraz możemy coś napisać o zespole.
Ale do rzeczy. Zespół grał w składzie 4 osobowym. Grali zarówno ze sceny jak i przy stołach. Utwory były i dla starszych i dla młodzieży. Bardzo krótkie przerwy robili aż nie dało się czasami odpocząć chwilkę (jako Pan Młody byłem ciągle na parkiecie :-) . Bardzo komunikatywni i z dużym poczuciem humoru. Do tego nie otworzyli nawet alkoholu, który stał na stole (no chyba, że mieli swój :-) . Co do jakości wykonywania piosenek pisałem już wcześniej i nic się nie zmieniło - dla mnie super!
Podsumowując: dużo gości chwaliło zespół jak i wg nas też sprawił się w 100 %.

Polecamy gorąco zespół Szoker.

Pozdrawiamy
Krzysiu i Kasia.
_________________
razem w 2011 :-)
 
 
Asiolek 

Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 9:26 pm   

Zespół SZOKER grał również na moim weselu. Jesteśmy w 100% zadowoleni z zespołu. Bardzo fajny dobór repertuaru - dla każdego coś miłego - oraz znakomite wykonanie. Fajnie zabawiają gości przy stołach oraz doskonale radzą sobie z "natrętami" przy oczepinach. Nie było problemów, żeby zsynchronizować przerwy z wydawanymi posiłkami.
_________________
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 6:10 pm   

Czy ktoś wiarygodny może mi coś powiedzieć o tym zespole? Posty, które są wcześniej, napisane zostały lata temu. Zastanawiam się nad tą grupą. Weszła do naszej "finałowej trójki" ;)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Krzysiu i Kasia 

Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 3:40 pm   

Vesna napisał/a:
Czy ktoś wiarygodny może mi coś powiedzieć o tym zespole? Posty, które są wcześniej, napisane zostały lata temu...


Czy my nie jesteśmy wiarygodni?
Posty są napisane w tym roku a nawet z ostatnich miesięcy - więc nie rozumiem Twojej "niewiarygodności" :)
Jak chcesz coś więcej wiedzieć jak to u nas się odbyło to pisz na PW lub maila.
My jeszcze raz śmiało możemy polecić ten zespół.
_________________
razem w 2011 :-)
 
 
zanka 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 6:10 pm   

Może niewiarygodność dotyczy takiego faktu , że Krzysiu i Kasia, napisali posty tylko i wyłącznie o tym zespole. Zazwyczaj na tematy różne osoby piszą?
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 8:28 pm   

jesli uważasz, ze autorzy postu wyzej sa mało wiarygodni napisz do mnie na PW, chętnie odpowiem
_________________
 
 
kamilairyszard 

Dołączyła: 20 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 8:46 am   

Witam Wszystkich,

cieszę się, że razem z żoną znaleźliśmy inny zespół, już na pierwszy rzut oka SZOKER nie wydawał mi się wporzo, zbyt mało imprez (słyszałem o 2 w roku), jedynie szum na forum jacy to oni są swietni, też byliśmy nimi zainteresowani, ale po zrobieniu wywiadu środowiskowego, nie jest tak jak o nich piszą ...
_________________
 
 
Krzysiu i Kasia 

Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 9:58 am   

kamilairyszard - masz słaby "wywiad środowiskowy" - z tego tylko roku są 3 wpisy o weselach (a wydaje mi się, że nie każdy się tu loguje i pisze). Jak chcieliśmy się umówić w jakiś weekend (tak mi odpowiadało z pracą) aby dogadać szczegóły to nie było żadnej wolnej soboty co by nie grali przed naszym weselem.
Co do tego czy są świetni czy nie - słyszałam lepsze zespoły ale nie za taką cenę. Jak kogoś stać to może sobie nawet Perfekt wziąć. Rozumiem, że ich nie słyszałaś na żywo i oceniasz ich na podstawie opinii prawdopodobnie innego zespołu - rewelacja!!!
pozdro
_________________
razem w 2011 :-)
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 10:44 am   

okazało się, że byłam na weselu, gdzie grał ten zespół. rozpoznałam ich oglądając film z wesela. jak grali? mają dobry repertuar, ale słaby kontakt z ludźmi. zastanawiam się nad jeszcze jednym zespołem.
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 12:46 pm   

Czytając te posty doprawdy nic nie wiem o zespole. Na posty innych użytkowników, cały czas odpisują te same osoby :roll:
 
 
anlov 

Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 6:30 pm   

Na naszym weselu grał zespól Szoker 13 sierpnia tego roku.
Jestem bardzo wymagajaca co do muzyki, poniewaz wszyscy moi goscie lubia sie bawic i potrafia tanczyc dlatego zdecydowalam sie na Szokera.
I nie zawiodłam sie. Repertuar podpasowywali pod gosci, pierwsza godzina rozeznania a pozniej juz poszlo:) W zasadzie 3/4 gosci to ludzie mlodzi ale i dla starszego pokolenia zagrali oberka, walca, poleczke;)
Grali praktycznie bez przerwy, jedynie w porze cieplych posilkow udawali sie na spoczynek;)
Alkoholu nie pili wogole, wreczylismy im zatem na koniec po buteleczce gdyz bylismy strasznie zadowoleni. I nie tylko my, poniewaz goscie byli zachwyceni, malo tego, Ci co planowali wesela pobrali namiary od nas:)
Dlatego jeszcze raz dziekuje Marcinowi i calemu zespołowi za wspaniała zabawę:)
Pozdrawiamy.
Ania i Marcin.
 
 
Damian1985 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 10:20 pm   

Witam

Nasz ślub odbył się 17.09.2011

Wybór padł na SZOKERA

Ale od początku, z zespołem Szoker 1 raz spotkalismy się na weselu w 2007 r
Gdzie zrobili na nas naprawde b dobre wrażenie.Zespół zawiesił działalnośc na 2 lata z tego co kojarze, byly tam jakies perturbacje, ponieważ 1 z członkow zespolu zaczął cos kombinować i nawet zalozyl wlasny zespol o naziwe Szokez.
I tym samym chyba popsuł troche opinie SZOKEROWI. Natomiast my zaufalismy SZOKEROWI i powiem że naprawde było warto, co do terminu, mieliśmy dużego farta, ponieważ jak już ktoś wcześniej napisał maja naprawde porezerwowane terminy.
my wybralismy skład 4 osobowy bo chcielismy akordeoniste :)

Co do Zespołu, to nie tylko moje zdanie ale i gosci weselnych Rewelacja Zespól grał do samego konca do godz 6.

Repertuar przebogaty, co do kontaktu z publicznością, odnieslismy wrażenie wręcz przeciwnie wychodzili do stołów, organizowali naprawde fajnie konkursy, ktore nie polegały na piciu wódki z Chochli.

Dużą zaleta zespolu jest to że maja naprawde dobry wokal, oraz to ze potrafia dopaspwać repertuar do bawiących się gości.

A show jaki zrobili w oczepiny i to jak goście sie przy tym bawili i smiali pozostanie naprawde dłuuugo w pamięci :)

Jezeli ktos ma jakies wątpliwości, Ja wraz z Żoną możemy z pelną świadomoscią polecić SZOKER może dobrym wyznacznikiem tego bedzie to ze pare osób wzieło od nas namiary na SZOKERA
 
 
mikimaus 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Maj 2012
Posty: 4
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 2:49 pm   

Szoker grał u nas 16 maja i mogę potwierdzić opinie Damian1985.

Zabawa była rewelacyjna, wszyscy goście byli na parkiecie od początku do samego końca.
Super muzyka, rewelacyjnie śpiewali przy stołach, wszystko prowadzone z elegancją oraz z poczuciem humoru.
Zespół sprawił się w 100 % co potwierdzają moi goście jak i ja.

POLECAM!!!
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Cze 27, 2012 9:41 am   zespół szoker - śpiew i biesiada

Witam. Słuchajcie zastanawiam się nad tym zespołem, niestety nie wiem, bo na stronie mało informacji, jak radzi sobie wokalistka? Czy ktoś może napisać, czy śpiewa w miarę czysto no i przede wszystkim jak radzi sobie z angielskimi piosenkami, tzn czy jej wymowa jest dobra, czy jakaś średnia, bo się trochę gubię.
No i jeszcze co do biesiady, czy fajnie zabawiają gości i grają różne przyśpiewki?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)
 
 
gniesia3 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 7:53 pm   

Dwiema rękami podpisuję się pod pozytywnymi opiniami na temat tego zespołu!!!!! 8)
W minioną sobotę na moim weselu grali Szokersi i zabawa była przednia!
Rozruszali dosłownie wszystkich- od dzieci po mojego 78 letniego dziadka!
Było czadowo! My mieliśmy czteroosobowy skład więc mieliśmy wokal damski i męski- grali czysto i ładnie, co potwierdził nasz kamerzysta, który był na niejednym weselu.
Goście byli zachwyceni, brali do nich namiary, więc mam nadzieje że się jeszcze z nimi na jakimś weselu spotkamy:)
My poprosiliśmy o biesiadę, więc podchodzili do stołów z akordeonem i zabawiali gości.
Zabawa była naprawdę przednia!- POLECAMY Z CAŁEGO SERDUCHA! :D
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 2:28 pm   

Bardzo dziękuję za odpowiedź :P
 
 
kamea 

Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 1:08 pm   

Witam !!

U mnie na weselu 21 lipca grał Szoker

Cała rodzina była zachwycona i moja siostra cioteczna chce ich zamawiać do siebie na wesele. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem :) Byli czadowi od samego początku do samego końca wesela był pełny parkiet. Grali dla wszystkich i dla młodych i dla starych. Na początku chcieliśmy im trochę narzucić utwory ale w końcu po rozmowie z nimi daliśmy im do wszystkiego wolną rękę i do muzyki i do konkursów i nie żałujemy !! !! !!

My również mieliśmy 4 osoby - śpiewają i grają świetnie !!

Mogę z czystym sumieniem polecić ten zespół wszystkim bo napewno warto !! !! !! Dali z siebie 100 % za co jesteśmy im bardzo wdzięczni :)

BYLI SUPER !! !! !! !! !!
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 6:40 pm   

myślę że wszyscy którzy decydują się na zespół SZOKER nie będą rozczarowani. W mojej ocenie zespół wie co ma robić i robi to dobrze.
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
kasienka.1988 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: konstantynow
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 5:33 pm   

Zespoł grał u nas 08 wrzesnia i jestesmy bardzo zadowoleni!
Wokalistka pani Agnieszka jest przemiłą osobą, śpiewa świetnie tak jak i reszta zespołu.
Wysłuchali i spełniali nasze wszystkie prośby,grali naprawde bardzo czysto nowe i stare kawałki. Nasi goście bawili sie swietnie,Były fajne Przyśpiewki i biesiada przy stołach.
Swietny zespół, my mielismy 4 osobowy skład, dodam rownież ze sa bardzo atrakcyjni cenowo.
Polecam i dziekujemy zespołowi.
 
 
Krzysiu i Kasia 

Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2013 1:49 pm   

zespół Szoker grał na weselu u znajomych gdzie się bawiliśmy. Mimo, że już raz bawiliśmy się z nimi to była to kolejna fajna zabawa do białego rana. Zespół dalej daje z siebie 100%. Fajna zabawa przy stołach, bogaty repertuar i bardzo dobre wykonanie. Do tego super oświetlenie i nagłośnienie - jednym słowem: rozwijają się - oby tak dalej.
GORĄCO POLECAMY!!! :)
_________________
razem w 2011 :-)
 
 
barthez 

Wiek: 34
Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 7:18 pm   

Zdecydowanie polecam Szokera. Zawodowy sprzęt, zawodowe wykonanie to widać i słychać. Wesele na poziomie bez obciachowych zabaw czy disco polo. Pełna satysfakcja z naszej strony. Gorąco polecam bo warto!!!
 
 
kako 

Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 12:53 pm   

Zespół Szoker zagrał na naszym weselu 13 lipca br.
Sprawował się świetnie - cały czas pełen parkiet. Piosenki dla każdego: były dla młodzieży dla dziadków a nawet dla małych dzieci. Biesiady przy stołach również super.
Wykonywanie utworów bardzo wielu osobom się podobało, o czym nam od początku wesela mówili. Widać przy tym, że zespół się świetnie bawili i to ich kręci.
O sprzęcie i oświetleniu pisano już wcześniej tak, więc potwierdzam - super.
Zero problem z uzgodnieniem szczegółów - wiele ciekawych pomysłów nam sami podrzucili.

Kolejny plus dla Szokera od zadowolonych ludzi.

Pozdrawiamy
Kasia i Norbert
 
 
Marcin88 

Wiek: 35
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 11:32 am   

Bawiliśmy się ostatnio z narzeczoną na weselu, na którym grali. Stwierdziłem, że moja opinia może się przydać, ponieważ szukaliśmy zespołu na nasze wesele na przyszły rok :) Bardzo nam się podobało, oczepiny super zorganizowane, byłem na kilku weselach i wcale mnie zabawy oczepinowe nie porywały za specjalnie, natomiast w ich wykonaniu po prostu bomba, pierwszy raz brałem udział w konkursie i nawet udało się wygrać :D zabawy na poziomie, bez tych głupich wałków między nogami itp. Jeśli chodzi o muzykę no to każdy tańczył ile miał sił, grają konkretnie :) każdy rodzaj muzyki, nie są monotematyczni...i przede wszystkim co zauważyłem, nie są statyczni, widać, że robią to z przyjemnością. Stoły: biesiada pełną parą, akordeon, saksofon, tamburyn i dobry wokal. Byłem ciekawy też, jak to będzie wyglądało nad ranem, ale do samego końca imprezy grali na 100%.

Polecam wszystkim :)
 
 
Dzidex 

Wiek: 37
Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 12:01 am   

Byłem na Sylwestrze w tym roku, na którym grali. Elegancko, wróciłem wybawiony w 100%, grali do 6 rano, polecam :)
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 12:01 pm   

A czy ktoś z Was słyszał zespół z nową wokalistką? Wcześniej śpiewała Pani z ciemnymi włosami, a teraz widzę blondynkę ;) No chyba, że to ta sama Pani tylko zmieniła kolor włosów ;)
_________________
 
 
asia_gorzka 

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Stryków
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 12:45 am   

Czekam z niecierpliwością na wszystkie nowe wpisy dotyczące zespołu Szoker :) Podpisałam z nimi niedawno umowę, szczerze mówiąc kierując się tylko opinią internautów o nich, i teraz zżera mnie stres, żeby tylko przyszły mąż był zadowolony na weselu :P
 
 
justynka25 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 9:53 am   

Hej
Czy ktoś ma jakieś aktualne opinie na temat zespołu Szoker?Bo mocno zastanawiam się nad podpisaniem z nimi umowy:) :D
Dziękuję z góy na odpowiedź!

[ Dodano: Wto Maj 12, 2015 8:16 pm ]
Ponawiam pytanie :)
 
 
Lentää_Karpanen 

Dołączyła: 09 Paź 2015
Posty: 10
Skąd: Bałuty
Wysłany: Pią Paź 09, 2015 7:36 pm   

@justynka25, mam nadzieję, że jednak podpisaliście z nimi umowę :)

Ufam też, że ten post nie zostanie popraktowany jako reklama, albo coś podobnego, dlatego, że pojawił się jako mój drugi napisany na tym forum ;)

Chciałam po prostu na prawdę szczerze polecić ten zespół każdemu na Wasze imprezy, ponieważ byli jednym z tych elementów naszego wesela, które zamieniły je w sukces :)

Są to relatywnie młodzi ludzie, którzy rozumieją co wypada grać, a czego nie, aby nie było obciachu. Umiejętnie potrafią dostosować program pozamuzyczny, typu konkursy, oczepiny itp. do gustów młodych i gości. Fajne jest też to, że wychodzą z instrumentami do gości i przy stolikach inicjują zabawę.
Potrafią zagrać na żywo to czego nie mają w repertuarze nawet po jedynie tygodniowym przygotowaniu, czym w efekcie wywiązują się z zawartej umowy (dzięki za pierwszy taniec ;) ). Grają czysto, tak jak słychać w plikach na ich stronie. Pani Kasia ma cudowny wokal 8)

A wybrałam ich po przesłuchaniu jednej piosenki. Wiem, że tak nie powinno się robić. Trzeba by przesłuchać więcej, zobaczyć na żywo... jednak w tym przypadku intuicja mnie nie zawiodła. Musiałam mieć taką "długą noc"* na weselu ;)

*) "Długa noc" to utwór z repertuaru H. Vondraczkovej, a wersję, która zdeterminowała mój wybór znajdziecie na oficjalnym profilu Youtube zespołu. Niestety nie mam na koncie 10 postów, więc nie mogę podesłać Wam linka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl