Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół z saksofonem i skrzypcami
Autor Wiadomość
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 7:48 am   

Powiedzcie, czy znacie dziewczyny i chłopcy jakiś zespół - najlepiej 5 osobowy, który wśród swoich instrumentów ma saksofon i skrzypce między innymi? Wiem, że kapela z Amadeusza ma takie instrumenty, ale oni grają tylko u siebie....
Mój A. zakochał się w węgierskich czardaszach - a do tego potrzebne są skrzypki...

Pomóżcie :iconpray:
_________________

 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:41 pm   

talizmam z zelowa ma saksofon,a skrzpyce to tylko w amadeuszu widizalem
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:44 pm   

No ja właśnie też... zresztą jestem zachwycona tą orkiestrą....

Jak zagrali czardasza, to aż się w domu poderwałam do tańca - a tańczyć czardasze umiem - mamy w zespole spisz....
Az się mama uśmiała :dance:
_________________

 
 
 
marecky 

Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 1:09 am   

Ja polecam zespoły dla których robiłem niedawno stronki http://www.odjazdband.republika.pl (zespół z Bełchatowa, ale grają wszędzie;)
i http://www.tequilaband.republika.pl

Pozdrawiam
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 9:41 am   

Marecky... następnym razem na priv..... :D
ale dzięki :graba:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 10:05 am   

Akurat pan z Tequilaband już tutaj sam się chwalił. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 10:20 am   

Kryszko, a ty nie znasz jakiś orkiestrantów ze skrzypkami??
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 1:58 pm   

Kati, nie znam. Ale popytam się wuja, bo on ma różne kontakty z muzykantami, tylko nie dam ci odpowiedzi tak od razu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 2:24 pm   

Spoko :) nie pali się 8)

Zadzwoniłam do pana z Amadeusza, ale oni grają tylko u siebie :( ... a dobił mnie jak powiedział, że ich kapela jest jedyna ze skrzypkami w Łodzi buuu... Mam nadzieję, że tylko blefował...

Ustaliłyśmy z mamą i z A. i jego rodzinką, że póki co szukamy, a jak się nie uda, to bierzemy hmm Kanona... i puszczamy bankruta :mrgreen:
_________________

 
 
 
tequilaband 
Firma

Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 8:08 pm   

Kryszka

Nie chwalił tylko starał się pomóc :)

Kati

Zerknij na http://www.wesele.400.pl/muzyka.html tam się ogłasza taka kapela Finezja i na zdjęciu jest gość ze skrzypcami to chyba na nich gra ;) . Co prawda nie znam ich i nic nie mogę powiedzieć o nich, ale skrzypce są ;)

A ten pan z Amadeusza to może ma zespół ze skrzypcami w składzie na stałe jako jedyny, bo aż takiego zapotrzebowania na skrzypce na weselach nie ma ( sam spotkałem się dopiero dwa razy ) i np my współpracujemy z różnymi muzykami i tak jak już wspomniałem dwa razy ze skrzypaczką także graliśmy.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego wyboru.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 30, 2004 11:27 pm   

Dziękuję :) No ja się skłaniam ku skrzypcom ze względu na czardasze i muzykę ludową (fanka - ludowizny :wink: )
_________________

 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 7:58 am   

Sori, że odgrzewam taki stary temat :) ale ja właśnie poszukuję takiego zespołu - 5 os., "na żywo" ;) , saksofon, skrzypce i od siebie jeszcze dodam: perkusja i akordeon :) Ma ktoś jakieś aktualne info?
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 9:44 am   

na wymienionych przez Ciebie nstrumentach gra zespół Griss, który polecam
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 7:47 pm   

No nie zupełnie :( W Griss jest bas, gitara elektryczna, klawisze i od niedawna perkusja. W razie potrzeby na akordeonie gra klawiszowiec. Ewentualnie można sobie "dokoptować" saksofonistę, za dodatkową opłatą oczywiście. To nie jest to co tygryski lubią najbardziej :( Chociaż widziałam film z wesela, na którym grają i wokalistka ma ładny głos i fajnie śpiewa, co mnie mile zaskoczyło, bo jak słuchałam demówek z ich strony, to wydawało mi się, że fałszuje :/

[ Dodano: Sob Lis 11, 2006 1:50 pm ]
Przesłuchałam już 2 płyty z dwóch różnych wesel gdzie grał zespół Griss i dementuję wszelkie pogłoski jako by wokalistka fałszowała ;P
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 12, 2006 2:44 pm   

Zespół Barocco również gra na skrzypcach i saksofonie, ale grają w składzie max 4 osoby. :)
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 1:16 pm   

:) Niom, wiem :)
Dzisiaj zresztą jestem umówiona z zespołem Barocco na przesłuchanie czegoś na żywo. Tak to wszystko fajnie, tylko trochę mnie martwi, bo facet wykręcał się jak go poprosiłam o pożyczenie jakiejś płyty z wesela albo możliwość posłuchania ich bezpośrednio na jakimś weselu. Stwierdził, że nie ma takiej możliwości, a poza tym jak zagrają dla nas na żywo to będzie to samo. Na co ja mu odpowiedziałam, że niezupełnie, bo zagrać parę utworów dla dwójki ludzi to nie to samo co zabawiać 80 osób całą noc. Boję się, że będą grać rewelacyjnie, ale nie będą umieli zabawiać gości,a to dla mnie podstawa. Takie to trochę niepewne. A ja takiej niepewności nie lubię i wolę wybrać zespół, który będzie troszkę gorzej technicznie grał, ale za to wiem na pewno, że będzie rewelacyjnie bawił :)
Zresztą napiszę jakie będą moje wrażenia po spotkaniu z zespołem :)
Ostatnio zmieniony przez Nikulec Wto Lis 14, 2006 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 10:30 am   

Nikulec napisał/a:
No nie zupełnie :( W Griss jest bas, gitara elektryczna, klawisze i od niedawna perkusja. W razie potrzeby na akordeonie gra klawiszowiec. Ewentualnie można sobie "dokoptować" saksofonistę, za dodatkową opłatą oczywiście.


hm, z tego co mi wiadomo to perkusja jest od dobrych 3 lat ;-) ( mniej więcej 3 latat temu grali u kolegi na weselu i tam perkusja był) na akordeonie grała u nas jedna z pań z zespołu jak i na saksofonie i jak brałam ślub rok temu to nie płaciłam dodatkowo za te instrumenty... no, ale widać Griss się zmienia
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 10:42 am   

A więc tak jak obiecałam, wszystko tu zaraz napiszę co i jak, jak na spowiedzi ;)
Ze spotkania z zespołem wyszłam z kompletnie mieszanymi uczuciami. Z jednej strony pełna euforia po demonstracji umiejętności. To co usłyszeliśmy było naprawdę super i wokalistka ma bardzo ładny i mocny głos. Poza tym państwo byli naprawdę przesympatyczni i mili. A z drugiej strony miał nam się pokazać cały zespół, tj. 4 osoby, dlatego spotkanie było umówione prawie tydzień wcześniej, żeby był czas aby skrzyknąć wszystkich członków zespołu. Natomiast zobaczyliśmy i usłyszeliśmy tylko 2 osoby :(
Ponadto pan nadal się wzbraniał, żeby pokazać nam jakąkolwiek płytę z wesela, na którym grali, lub zaprosić nas na jakieś wesele, tłumacząc się, że repertuar i forma wesela jest zawsze dobierana do gości. Za to parę razy usłyszeliśmy, że grał dla pana Kropiwnickiego i innych sław. Ponieważ jestem niedowiarek, dla mnie od razu takie rzeczy wydają się podejrzane i sobie pomyślałam, że pewnie nie umieją za bardzo ludzi bawić :(
Tak więc, mimo, że zespół (a w zasadzie jego połowa) zagrali nam zajefajnie to ostatecznie zdecyduję się na inną kapelę, bo zanim wywalę parę tysiączków wolę mieć odpowiedź na wszystkie pytania.

[ Dodano: Wto Lis 14, 2006 10:45 am ]
Hmmm no sama nie wiem Kasiawka. Ciężko nadążyć za zespołem. Mi wokalistka powiedziała, że z perkusją to dopiero 2 razy występowali. Być może wcześniej mieli perkusję "na dochodne", a teraz dopiero na stałe w zespole. Ciężko stwierdzić ;)
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 12:14 pm   

W Grisie zawsze była perkusja, tyle ze od tego roku, zmienił się skład, jest nowy perkusista i nowy klawiszowiec :) Więc pewnie o to chodziło wokalistce :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl