Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dużo instrumentów, gra na żywo
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 9:48 am   Dużo instrumentów, gra na żywo

wiecie co mnie tak wogole to chodzi o orkiestre z prawdziwego zdarzenia, ktora gra na zywo.
ale z checia dowiem sie czegos o zespolach, bo nie wiadomo jak to w zyciu bywa.
aha orientujecie sie w cenach takich orkiestr??
Ostatnio zmieniony przez Edyta Pią Lis 21, 2003 10:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 4:11 pm   Dużo instrumentów

Rozmawiałam ostatnio z jednym z członków naszej kapeli zespołowej i okazało się że mają zespół który gra na weselach. Chłopak jest studentem V roku Akademii Muzycznej w Łodzi, gra na klarnecie i saxofonie.
Ich zespół gra w 5 osób ( gitara, gitara basowa, klawisze, saxofon i perkusja) + na życzenie takie instrumenty jak akordeon i skrzypce.
Nie grają z minidysków - co jest dla mnie baardzo ważne - grają całkowicie na żywo.

biorą 2000 bez poprawin, 2500 z poprawinami ----- w tym dojazd, bo są z Poraja
Muszę posłuchać ich twórczości, choć sądząc po umiejętnościach naszego klarnecisty - pewnie są nieźli. Jak posłucham, opowiem o wrażeniach.

Dodam jeszcze, że są elastyczni co do utworów, grają klasyki polskie i zagraniczne, jak również nowe utwory. A dla mnie kolega zaproponował również klasyki muzyki poważnej - np. walce, arie, i ludowej - polki, walczyki, oberki itp. :mrgreen: Chciałabym na swoim weselu mieć arię "Wielka sława to żart" powiedział, że da się zrobić hihihi. :graba:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Pon Maj 17, 2004 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 4:15 pm   

Kati a czy mogłabym cię poprosic o namiary do tej kapeli?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 4:33 pm   

Ok nie ma sprawy. Dziś wezmę telefon od Rafała i podam kto będzie sobie życzył - bo dziś mam próbę i będę się z nim widziała
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 1:24 pm   

apropos wspomnianej Arii... to tez jest walc wiedeński :wink:
_________________

 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 11:07 pm   INDEX - dużo instrumentów

Już wiem jak się nazywa zespól, którego 1/4 śpiewała na naszym weselichu - INDEX :)


Dla wszystkich, którym podawałam nr telefonu do wodza całej grupy info - z powodu kradzieży aparatu jest on dostepny pod numerem 0/880 881 065.


Przepraszam, że czynię to publicznie, ale nie pamiętam po prostu do kogo wysyłałam namiary na tą kapelę.... :oops:
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 10:26 am   

a to kilka zdjęć mojej kapeli, która się zowie INDEX - na dowód że naprawdę grali :)

INDEX w pełnym składzie ma: 2 trąbki, puzon, chyba saksofon, 2 akordeony, klawisze x 2.

Naprawdę polecam chłopaków :D

http://upload.miau.pl/25291.jpg
http://upload.miau.pl/25292.jpg
http://upload.miau.pl/25296.jpg
http://upload.miau.pl/25297.jpg
http://upload.miau.pl/25298.jpg
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
Ostatnio zmieniony przez Kiwax Sro Wrz 22, 2004 10:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
strauss 

Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 8:06 pm   Szukam najlepszego zespołu

Szukam profesjonalnego Bandu na ekskluzywne przyjęcie weselne, termin 2006r. okolice W-wy. Preferowany skład : wokalistka, wokalista, bębny, bas, gitarka, instr.klawiszowe, sax tenor. Tylko z wykszt. muzycznym !! !
nonames.marek.b@wp.pl 502081547
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 8:55 am   

Moja orkiestra sklada sie z 5-6 osób, 2 wokalistów /pan i pani/, jest to orkiestra p.Zabłotnego, jak jestes zainteresowany, to dam Ci namiary.
Goscie są profesjonalni, myśle, ze dojechaliby do tej Warszawy. Graja co roku na przyjeciu w Polfie Pabianice.
Duzy profesjonalizm.
U mnie zagraja w maju.
 
 
 
bigiel 

Wiek: 40
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 5:37 pm   

u mnie gral zespol KWANT i bylo wypasnie!!!wszyscy zadowoleni
 
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 13, 2005 4:23 pm   Orkiestra na wesele

Witam wszystkich,

Od 2 dni intensywnie czytam informacje na forum dotyczące zespołów muzycznych. Poszukuję orkiestry, która gra coś poza muzyka biesiadną i disco polo (tego nie cierpię). Ponieważ jestem goracym zwolennikiem muzyki gospel szukam zespołu spiewajacego wielogłosowo (najlepiej 2 kobiety i jeden facet) + instrumenty. Z zespołów polecanych najbardziej (a w zasadzie tylko) przypadł mi do gustu zespoł TOP TEN z Warszawy. Bardzo dobre arażacje i vocal, 6 osób w zespole. Niestey cena trochę wysoka bo 5000 tys. Nie wierzę że w Lodzi lub okolicach nie ma fajnie grajacych bandów. Sam grałem przez kilka lat na gitarze klasycznej i muzyka nie jest mi obojętna. Może mam za wysokie wymagania
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Mariusz
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 13, 2005 9:17 pm   Re: Orkiestra na wesele

Mój znajomy spiewa w zespole gospel, ale czy zagraliby Ci całe wesele to ja nie wiem. Ale jeśli Ci zależy to moge spytć i przesłać Ci do niego kontakt na priva (o ile sioe zgodzi oczywiście) to sie dowiesz szczegółów :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 11:33 pm   

Bajeczka,

Bardzo proszę o namiary na priva, może coś mi doradzi albo ma jakieś namiary na dobry zespół wokalny.

Pozdrawiam,

Mario
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 2:44 pm   

Mario, gorąco polecam zespół, który grał na moim weselu. Co prawda są spoza Łodzi, ale grają i śpiewaja na żywo i naprawdę są super. U mnie na weselu dostali cztery propozycje, żeby zagrać gdzieś, więc mówi to samo za siebie. Namiary wyśle na priv jak tylko wróci mój mąż :)
_________________

 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 9:39 pm   

Mario, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale z czystym sumieniem mogę polecić Ci mój zespół - "Alt Metal" - nie grają z dyskietyek, wszystko na żywo, 4 facetów. Moi goście byli zadowoleni i chwalili nas za wybór. Jak potrzebne namiary, daj znać, wyślę na priv.

nie wiem jak z terminami, ale spróbować warto :D
_________________


:)
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 12:06 pm   

Proszę o namiary na Wasze zespoły na priv'a bo jestem w kropce. Wesele mam 3 czerwca 2006 i chyba przespałem termin zamawiania zespołu.
Moje refleksje po przesłuchaniach sporej liczby zespołów są nastepujące:
1. Zespoły kultywują pewien stały repertuar przy którym to niby wszyscy się dobrze bawią typu "Czarny Cyganie" i wmawiają że przy utworach współczesnych nikt nie tańczy. U mnie będzie trzy czwarte ludzi młodych bawiacych się najlepiej przy muzyce lat 90' i 00' a dla odmiany rodzice bawili się przy tak znakomitych zespołach jak Bitelsi, Bee Gees, Skaldowie czy Niemen. Oczywiście do wielu wykonań tych zespołów by dobrze brzmiały jako cover trzeba się przyłożyć a nikomu z zespołów chyba się nie chce
2. Większość utworów nawet dobrych wykonawców grane jest w taki sam specyficzny sposób (oczywiście z podkładu z mini dysku). Uwierzcie mi, że różnica pomiędzy np. żywą perkusją czy saksofonem a tym nagranym na klawiszach jest kolosalna. Słyszałem ostatnio na weselu wykonanie "Chodź pomaluj mój świat" grane na klawiszach i z typowym akompaniamantem typu disco polo - tragedia.
3. Jest na szczęście jeden plus. Sporo wokalistów i wokalistek ma dobry vocal.

Słuchałem na żywo kilku zespołów, które zebrały doskonałe opinie na Forum. Instrumenty wprawdzie mieli ale głównie to je trzymali. Jeżeli wszędzie wygląda to jak "karaoke" to może lepiej wynajać DJ'a
Wniosek z tego że jeżeli ktoś chce mieć dobry zespół (a takie zapewne są) to powinien się zabrać za szukanie min. rok wcześniej.
Pozdrawiam
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 10:25 pm   a jeśli nie minidyski to co...?

Szukam informacji o zespołach, które nie grają z minidysków. Jakimi instrumentami dysponują, jaki mają repertuar, jak się sprawdzają? Znacie takie?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje :D
_________________
chez alma |
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 11:04 pm   

Jeśli zespół nie wspomaga się minidyskami - ma często repertuar uboższy o najnowsze hiciory. Ale mnie np w ogóle nie zależało na nowościach. Zatem mój zespół nie grał z dyskietek ;) Była za to trąbka, saksofon, perkusja (żywa ;) ), dwie gitary, akordeon oraz klawisze. Grali różnorodną, przyjemną muzykę, taką świetnie nadającą się do tańca dla ludzi w każdym wieku - no i na moją prośbę mnóstwo walców, tang itp. A to wychodziło im naprawdę ekstra. Nie było za wiele dyskotekowych hitów - ale ja nie lubię takowych. Czasem jakaś piosenka discopolo :D hihi ale fajnie się przy nich tańczyło na weselu
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 11:06 pm   

Kati - mnie też na nowościach, raczej na klasyce, ale również (albo raczej głównie) obcojęzycznej.

Czy mogłabyś podać mi namiary na swój zespół na prive? Dziękuję :D
_________________
chez alma |
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 11:09 pm   

Mogłabym, tyle że jak przeczytałam nie lubisz Krawczyka i takich tam :) a oni tego też dużo mają... Hmm nie wiem czy taki klimat by ci odpowiadał :roll: :wink:
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 11:12 pm   

Zdecydowanie nie lubię :|

Szukam kogoś kto mi zagra:
Alma_ napisał/a:
Rod Stewart - The Way You Look Tonight
Eric Clapton - You Look Wonderful Tonight
Brian Adams - Have You Ever Really Loved A Woman
Elton John - Something About The Way You Look Tonight
Elvis Presley - Fever
Eric Clapton - Lady In Red
Eric Clapton - Layla
Joe Coker - You Are So Beautiful
Leonard Cohen - Dance Me To The End Of Love
Lou Reed - Perfect Day
Louis Armstrong - What A Wonderful World
Louis Armstrong & Ella Fitzgerald - Dream A Little Dream Of Me
Aerosmith - Crazy
Aerosmith - I Don't Want To Miss A Thing
Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart
Metallica - Nothing Else Matters
Rod Stewart - When I Need You
The Beatels - różne

I wiele, wiele innych ;)


Tylko nie mówcie, że w takim razie powinnam szukać dj'a :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 11:14 pm   

Zagrać to moi zagrali kilka z tych - ale naogół bez śpiewu - co wg mnie było super :)

Np. na pierwszy taniec zagrali nam Strangers in the night (walc angielski) Franka Sinatry - suuper - na trąbce 8)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 11:18 pm   

Zgadzam się, świetna piosenka na początek.
Chyba nawet lepsza niż The way U look tonight, októrej myślałam :D

Kati, to chyba nie byłoby problemem powiedzieć im, co mają grać - unikać Krawczyna np. :twisted:

Poproszę w takim razie o namiary (+informacje o kosztach) na prive. Dzięki :)
_________________
chez alma |
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 11:22 pm   

Moi to 4 facetów. Skład: dwie gitary (basowa), klawisze, perkusja, saksofon. Nie grają disco polo, nie słyszałam w ich wykonaniu (a grali też u przyjaciółki) żadnego "dzieła" z repertuaru np: Ich Troje, rzeczywiście jak napisała Kati mało grali nowości, ale nadrobili to z powodzeniem bo w zamian było dużo utworów instrumentalnych (naprawdę instrumentalnych) w tym np Santany. Były też walce, tanga, trochę dobrego starszego polskiego rocka, także Dżem. Gościo się podobało - a to najważniejsze. :D
_________________


:)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 11:26 pm   

Linka, również poproszę o namiary na prive :D
_________________
chez alma |
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 1:45 pm   

Cześć Alma,

Przegryzałem sie swego czasu przez temat i oto uwagi moje i znajomych muzyków.
Jezeli chcesz zespół który gra na żywo to musi w nim być min 5-6 os (5 instrumentów).
Klawisze, git., git basowa, perkusja, min jeden instrument dęty np. saksofon czy trąbka.
Jezeli tego nie ma to w całozsci brzmienia czegos brakuje i wtedy brakujace instrumenty sa dogrywane na komputerze. Tak naprawdę w Łodzi spotkałem sie tylko z jednym zespołem grajacym w 100% na zywo; to zespół ONE RED. W zaleznosci od potrzeb moga mieć skład od 5 do 11 osób. Srednio od osoby biorą 500 PLN.
Reszta zespołów w mniejszym lub większym stopniu stosuje podkłady z mini disców.
Dobry zespół dogrywa sobie aranze sam lub ściąga gotowe tylko niektóre charakterystyczne dla danego utworu instrumenty. Kiepski zespół moze nawet w 90% grać z minidisków a instrumenty tylko trzymają.
Najlepiej chybać posłuchać wstępnie wybranego zespołu na zywo i samemu ocenić czy odpowiada ich gra i stosowane podkłady. Oczywiscie i tak jest najwazniejszy wokal min 2 osoby bo bez tego wszystko lezy.
A jaki zespoły Ty bierzesz pod uwagę?

Pozdrawiam,

Mario
 
 
pluszak 

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: ldz
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 2:54 pm   

Alma: jesli moge wiedziec... ile sobie liczy Alt Metal za wesele?
 
 
emszu 

Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2006 2:08 pm   

Cześć Alma, właśnie wczoraj byłam na próbie orkiestry 5-osobowej (dwie gitary, perkusja, klawisze i saksofon). Jestem pod wrażeniem. Jeśli jesteś zainteresowana podam tel. kontaktowy.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sty 05, 2006 2:45 pm   

Emszu, a jak się nazywa?

Mario, na razie na mojej liście są: Griss, Vivat Trio, Atl Metal, One Red, Kamerton (Grójec), 5Muza (Legionowo), TopTen (W-wa), Tequila (Włocławek) i Forte (Kielce). Ale lista wciąż otwarta ;)
_________________
chez alma |
 
 
SylTom 


Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 3:56 pm   Orkiestra na zywo

Bardzo prosze o wypowiedzi forumowiczek na temat zepolow grajacych tylko i wylacznie na zywo!
Glownie chodzi mio to zeby w zepole
:arrow: obowiazkowo byla perkusja i...
:arrow: wokal kobiecy
mile widziane sa rowniez skrzypce ale niekoniecznie!
Wspomne ze mamy na oku zespol Tequila (nie mylic z tequila band) i jesli ktos cos o nich slyszal to rowniez prosze o opinie!
Z gory dziekuje za odpowiedzi!!!
:P [/b]
 
 
Elwira 

Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 10:57 am   

A ja mam pytanie odnośnie zespołów grających na żywo. Jak to jest - taki zespół jest w stanie grać na żywo przez całe wesele, które trwa, powiedzmy 10 godzin?
Jak to się ma do zmęczenia, przekładanego na jakość gry, na długość przerw między blokami muzyczymi etc ?
 
 
grajek 
Firma

Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 12:35 pm   

My w zeszłą sobotę graliśmy na weselu które zaczęło się około 17(ślub o 16). Dodatkowo wcześniej graliśmy pod domem zarówno młodej młodego. Impreza była zakontraktowana do godz.4, ale w związku z tym, że ludzie nie chcieli za bardzo do domu iść to została na prośbe młodej pary przedłużona i skończyła sie troche po 5. W między czasie gralismy jeszcze akustycznie(m.on akordeon) przy stołach. Tak więc na samej sali gralismy ponad 12h i daliśmy radę i nie było żadnej róznicy w jakości. Wiadomo człowiek nie robot i jakieś granice są, ale nie da się tego konkretnie określić. Najgorzej "cierpią" vocale oraz perkusista:) Dodam tylko, że standardowo taka impreza trwa około 10h na sali.
 
 
Elwira 

Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 1:08 pm   

No właśnie zdaję sobie sprawę, że człowiek to nie robot i dlatego zaczęłam się zastanawiać, jak to jest z grą na żywo przez te standardowe 10 godzin na sali... czy to w ogóle jest możliwe :)
Oczywiście, są przecież inne elementy, typu akordeon przy stołach, no i przerwy - ale to też ważne, żeby nie były za długie.
 
 
grajek 
Firma

Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 1:42 pm   

Nie wiem jak inne zespoły ale my przerwy robimy normalnie po około 10 min, lub tzw gastronomiczne, czyli gdy podaja jakieś danie to po prostu czekamy aż ludzie skończą jeść. Myślę, że 10h to nie jest czas który sprawiłby jakies kondycyjne problemy wiekszości zespołów.
 
 
Zepps 
Firma

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 2:31 pm   

W zespołach grających 100% na żywo oprócz zmęczenia fizycznego o którym piszecie dochodzi jeszcze zmęczenie psychiczne, które wywołane jest ciągła koncentracją nad odgrywaniem swoich partii przez poszczególnych muzyków. Tutaj akurat perkusista ma nieco lepiej bo nie musi sie zastanawiać jaki zagrać akord, dźwięk itp.:) Jeśli chodzi o wokal to najlepej nauczyć się śpiewać przeponą i wtedy gardło nie siada. Znam kapele, w której jeden facet śpiewa całe 2 dni wesela i jest OK.
My mamy w umowie zapis, że nie gramy dłużej niż 12 godzin bo na żywo to naprawdę ciężko poźniej choć róznie to bywa bo można mieć kryzys duzo wcześniej a po 12 godzinach mieć jeszcze siły do grania. Czas 12 godzin liczymy od przyjazdu młodych na sale i nie doliczamy czasu grania przy wyprowadzeniu. Tak naprawde większość wesel się mieści w tych 12 godzinach i jest to zabezpieczenie jedynie przed ekstremalnymi przypadkami gdy ślub jest wyjątkowo wcześnie i granie do 5 rano to już wychodzi grubo ponad 12 godzin.
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 3:01 pm   

Cytat:
jak to jest z grą na żywo przez te standardowe 10 godzin na sali... czy to w ogóle jest możliwe

Z mojego rozeznania wśród zespołów wynika, że większość gra standartowo po 10h na weselu (sporadycznie 8h, ewentualnie czasem niektórzy liczą te 10h od momentu wyprowadzenia z domu, wiec tak na prawdę na sali graja nieraz 7-8h). Zespół z praktyką nie powinien miec problemów poprowadzić taka imprezę ;)
_________________
 
 
Elwira 

Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 4:17 pm   

Dziękuję za odpowiedzi, bo właśnie zastanawiało mnie, czy realne jest, żeby zespół wytrzymał tyle czasu grając na żywo, zachowując jakość grania :)

A ile trwają mniej więcej bloki muzyczne grane przez zespoły na żywo?
 
 
tommuzyk 
Firma

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 7:10 pm   

U nas przeważnie 35-40 minut, 6-7 piosenek.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl