Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ZESPÓŁ ODŁAM
Autor Wiadomość
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 11:10 pm   ZESPÓŁ ODŁAM

My bedziemy bawić się przy orkiestrze Odłam. Może ktoś coś wie na ich temat. Z tego co widzieliśmy wydają się całkiem porządną kapelą, no i zauważyłem, że bardzo lubią grać :) . Liczą się też z naszym zdaniem - a to ważne bo mamy kilka piosenek które chcemy i kilka, które zdecydowanie nie moga się pojawic :) . Skład to 2 mężczyzn i kobieta.
_________________
http://os.mrf.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Gru 02, 2014 9:12 am, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 12:00 am   

Włąsnie jestem po rozmowie z Panem z zespołu Odłam. Bardzo fajnie grają ale narazie słyszałam ich tylko na kasecie. Wygladają tez przyzwoicie.
Moze ktoś ich słyszał na żywo i ma jakies spostrzeżenia???

Dodam ze ta orkiestra jest z Aleksandrowa.
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 12:00 pm   

Siostra po przesluchaniu 'odlamu'. kilka slow:
'no wiec orkeistra,moze byc,nic zlego nie widzelismy na tym filmie.pani
spiewa,panowie graja,takie przytopowy jak wszysyc. stwierdzialm,ze nie
ma sensu chyba patrzec na piosnkei itd,bo oni zagraja wszytsko coc chesz
tylko teraz bede bardziej patrzec na ich profesjonlaizm i sprzet. ci
akurat maja sprzet o wiele lepszy niz ta finezja,glosniki maja na takich
stojakach wiec nie ma poglosu, maja wlasne swiatla,dymy jakies:) pan nie
byl zbyt mily,ale ogolnie wrazenie ok.'

i jeszcze zdanie Szwagra-muzyka-amatora:

Duzy dom, bogato w srodku, koles kolo 50, typ "muzyk-biznesmen", ja bym to nazwal firma uslugowa, a nie orkiestra. Graja od miliarda
lat na 100 tysiacach wesel, maja wszystko obcykane co do minuty, zapiete na ostatni guzik, pelna gwarancja. Technicznie super
przygotowani. Repertuar, zabawy, klimat, itp. wszystko do ustalenia. Totalny profesjonalizm. Wykonanie z pol-playbacku, podklady
nudne jak flaki z olejem, wszystko na jedno kopyto, zero ducha. Full profesjonalizm. Full :) .
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 4:44 pm   

No i co - decydujecie się na nich czy szukacie jeszcze?
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 4:57 pm   

wszystko w 'moim' watku. zapraszam :)
_________________
 
 
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:56 pm   

Goscie i my jestesmy zadowoleni z tej orkiestry. Goscie wybawili sie jak nigdy. Dziadkowie, babcie wszyscy bez wyjatku szaleli cala noc i nawet nie wiadomo kiedy zastal nas poranek. Oczepiny byly krotkie bez jakiegos zbednego przygrywania. No i co do repertuaru dogadac sie mozna bo my nie chcielismy kilku piosenek i na paru nam zalezalo. Polecam wszystkim.
_________________
http://os.mrf.prv.pl
 
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 2:06 pm   

kamui napisał/a:
Goscie i my jestesmy zadowoleni z tej orkiestry. Goscie wybawili sie jak nigdy. Dziadkowie, babcie wszyscy bez wyjatku szaleli cala noc i nawet nie wiadomo kiedy zastal nas poranek. Oczepiny byly krotkie bez jakiegos zbednego przygrywania. No i co do repertuaru dogadac sie mozna bo my nie chcielismy kilku piosenek i na paru nam zalezalo. Polecam wszystkim.


kamui jestem :) ze tak oceniliscie zespol- mam nadzieje ze tez bede mogla tak powiedziec po 16 wrzesnia :0
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 9:24 am   

karmelciu jestem ciekawa Twojej opinii na temat tego zespołu-prosiałabym Cie też o jakiś namiar na ten zespół- numer telefonu - gdyż jestem na etapie poszukiwania zespołu
pozdrawiam serdecznie :D
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 2:19 pm   

wczoraj podpisalismy umowe z zespolem odlam, jak ktos ma jakies swieze opinie na ich temat to bede wdzieczna :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
keli 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź/Aberdeen
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 1:39 pm   

jak sie cenia?
_________________
wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje...
 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 5:55 pm   

naszym przypadku 2000zl, za trio, jest jeszcze mozliwosc wyboru czterech osob (dwie wokalistki) za 2400zl
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 9:35 pm   

Grają rewelacyjnie. Słyszeliśmy ich w zielonym zaciszu i gdyby mieli wolny termin na nasze wesele to grali by u nas.
 
 
magda86 

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: ŁÓDŹ
  Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 9:08 pm   

witam wszystkich
ja bede miala na weselu osrkiestre Odłam czy ktos moze mi cos wiecej powiedziec widzialam kasety z i innych wesel ale nie slyszalam ich na zywo :-)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 7:10 am   

Ja byłam na weselu gdzie grał "Odłam" w sierpniu. I powiem, że spodobali mi tak bardzo, że jeśli będzie możliwość, to sama ich zamówię na swoje wesele.

Przede wszystkim wokalistka ma świetny głos, panowie też sobie dobrze radzą.
Mają ogromny repertuar, i co najważniejsze nie trąci ich gra disco polo.

Jednym słowem, dokonałaś dobrego wyboru :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
magda86 

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 9:09 am   

Bardzo dziekuje bardzo mi pomoglas teraz moge byc spokojna bo jednak orkiestra jest najwazniejsza na wselu jeszcze raz dziekuje :lol:
 
 
Ikaa 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Kwi 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 12:48 pm   

U mnie na weselu grał zespół Odłam i wypadli super. Wczesniej się z nimi umawialiśmy jaka muzyke chcemy, a własciwie czego nie chcemy (dokładnie to chodziło o disco polo, czy tez o zboczone konkursy:). No i wszystko było zgodnie z naszym życzeniem. A co najwazniejsze, około tydzień przed ślubem poprosiliśmy ich żeby jako pierwszy zagrali utwór ktorego oni wczesniej nie grali. Specjalnie na nasze życzenie nauczyli się i wyszło im nawet lepiej niż w oryginale. Wokalista na fajny mocny glos, wiele osób z gości było nim zachwyconym.
Tyle że teraz grają wyłącznie w czwórke. Gdy my podpisywaliśmy umowe (rok temu) zespoł był 3-osobowy. Płaciliśmy 1900 zl, natomiast teraz kosztują coś około 2500 zł - za dwie wokalistki. Moim zdaniem to już trochę duzo.
_________________
Nasz Dzień to 14 czerwca 2008
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 12:53 pm   

No tak, tylko minus taki, że mają gotowe podkłady. Nie grają 100% na żywo.
Wcześniej nie przywiązywałam do tego dużej uwagi, bo i tak ludzie dobrze sie bawili na ich weselu.
Przyznać trzeba, że te podkłady to mają bardzo profesjonalne.
Często miałam uczucie, jakbym słyszała oryginał utworu.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 9:43 am   

Też wybraliśmy ten zespół, cieszę się, że jest o nim tyle dobrych opinii.

Co do podkładów - szczerze mówiąc po przesłuchaniu wielu zespołów wolę takie podkłady niż nieudolne granie na żywo. Mało jest zespołów, które na żywo sobie radzą, a kosztują powyżej 4 tysięcy. Odłam nam się spodobał najbardziej, bo:

- nie kaleczą angielskiego
- wszyscy śpiewają (4 osoby) i nie fałszują
- są otwarci na propozycje
- podchodzą do tematu profesjonalnie i z pasją
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 11:55 am   

A możecie wypowiedzieć się na temat ich kontaku z goścmi :?: Bardzo mi na tym zależy, zeby zapraszali na parkiet (mamy dwie sale-taneczną i jadalną) oraz przyszli do stołów i zabawiali...
_________________
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 1:46 pm   

Wiem jedynie, że jak trzeba podchodzą do stołów. Jak prowadzili oczepiny, to całkiem nieźle goście się bawili. Ale więcej nie wiem.

Acha tak poza tym mają swoje światła i nawet sprzęt do wytwarzania pary 8)
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 4:25 pm   

Do stołów podchodza napewno, są różne przyspiewki itd, mozna z tego zrezygnowac ale napewno mozna tez ustalic w jaki sposob ma wygladac takie zabawianie gości, mysle ze ten zespół jest dość elastyczny i można sie z nimi dogadac w każdej kwestii. Najlepiej sie z nimi spotkac i zapytać o wszystko, obejrzec plytki z wesel itd. :)

[ Dodano: Sro Sie 13, 2008 11:25 am ]
Na naszym weselu zespol Odłam gral swietnie :D
przy pierwszym posilku podeszli do stolu i przygrywali, musielismy sie oczywiscie calowac :-)
byly przyspiewki itd.
pozniej zaczeli grac na scenie, jak to zwykle na poczatku nikt nie chce wyjsc na parkiet wiec zachecali gosci, mieli z nimi kontakt, piosenki nie byly odklepane i juz, gdy dzialo sie cos ciekawego to komentowali i caly czas zachecali :D
wokalistka byla swietna (Beata Stasiak), kazdy byl zachwycony jej glosem, zagraniczne piosenki wychodzily swietnie poniewaz ta kobieta mieszkala wiele lat zagranica :)

ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni :D
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
kot_czarodzieja 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Sie 15, 2008 3:15 pm   

Czy mogłabym prosić namiar na ten zespół?
Jestem na etapie poszukiwania orkiesrty i zainteresowały mnie wasze opnie.
Dziekuje :)
 
 
malkmi 

Dołączyła: 23 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 11:41 am   

czy ktoś może mi podać numer do orkiestry Odłam
mój adres malkmi21@wp.pl :-)
 
 
leowrobel 

Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 12:39 pm   

Witam serdecznie!

Czy orkiestra Odłam wciąż się udziela? Czy Ktoś z forumowiczów w ostatnim czasie miał okazję pobawić się/posłuchać na żywo tego zespołu ?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie...
Łaczę pozdrowienia
Aga&Paweł
 
 
buba1412 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 8:14 am   opinia

No to troche sie obawiam bo mam sie spotkac z Odlamem i po ostatniej opinii bede czujna i krytyczna. Jak bedziecie mieli jakies swieze dosw.na temat tego zespolu to bardzo prosze o zamieszczanie ich bo czas mnie goni i nie mam juz zbyt duzego wyboru :( (
 
 
niootka 

Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 10:55 am   

Czy ktoś może ostatnio bawił się przy tym zespole? Bo idę ich posłuchać w sobotę a nie ma żadnych świeżych opinii o nich.. Jak ktoś coś wie to proszę się podzielić ;)
 
 
Cora 

Dołączyła: 27 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 3:53 pm   

Na tegorocznym Sylwestrze bawiłam się z zespołem Odłam, prawdą jest że wspomagają się podkładem, ale nawet fajnie to brzmi. Oczywiśce każdy się zorientuje, że to podkład, szczególnie jak w tle słychać hórek pań, a Pani w zespole jest jedna. Ogólnie ok.Pytałam o cenę na przyszły rok to 3.000 zł
_________________
Cora
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 3:08 pm   

Słuchałam tego zespołu na zabawie karnawałowej. Skład teraz, z tego co widziałam to 3 panów i pani wokalistka. Widziałam ich jak grali na 2 x klawisze i saksofon. Ogólnie powiem tak, brzmią bardzo fajnie, wokalistka ma świetny głos, nie kaleczy angielskiego, dowiedziałam się że będzie teraz w X faktor z jakimis 3 innymi laskami spiewala.
Nie podoba mi się glos tego pana "szefa" zespołu. Na razie zostawiam sobie ten zespół jako taka opcje ostateczną, bo na kolana mnie nie powalili.
_________________
 
 
Kasia Katarzyna 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2011 5:04 pm   

odświeżam wątek, proszę napiszcie coś więcej o tym zespole. Czy prowadza biesiadę? czy zabawiają gości?
_________________
Kasia Katarzyna
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 5:08 pm   

Zespół Odłam ma nową stronę.

Namiary można znaleźć w spisie zespołów:

http://www.slubnyportal.pl/orkiestry.php
 
 
Kasia Katarzyna 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 9:14 pm   

próba mikrofonu;) jakieś nowe opinie?
_________________
Kasia Katarzyna
 
 
greenangel 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 8:23 am   

Ja bawiłam się w czerwcu przy tym zespole i muszę przyznać,że chociaż klimaty weselne to nie moja pasja,ta ta kapela zrobiła na mnie ogromne wrażenie,znakomity repertuar,fantastyczne brzmienie wokalne.Nie było siana przy oczepinach,wszystko przygotowane bardzo profesjonalnie.Biesiada przy stołach-zabawa jak się patrzy.Muszę wspomnieć o solistce,która ma sporo do zaoferowania ale razem tworzą naprawdę mocny zespół.Dodam że to wesele odbyło się na sali w Żabiczkach.SUPERR
 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 10:49 am   

Będziemy mieć ten zespół pod koniec października u siebie, proszę o odświeżenie wątku 8)
Z góry dzięki drogie forumki!!

[ Dodano: Sob Paź 06, 2012 10:36 pm ]
Może teraz coś się komuś przypomni?? Potrzebuję szczerej oceny zespołu, bo zaczynam mieć co do nich watpliwości...
_________________
Leonard mój
 
 
majka2012 

Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 9:48 pm   zespół Odłam

Witam:)

Jestem świeżo upieczoną żoną (wesele 29 września 2012 w Zielonym Zaciszu)
Gorąco polecam zespół Odłam. Wraz z mężem cieszymy sie z dobrego wyboru orkiestry. Świetna muzka, wokal wokalistki, skrzypce, saksofon, perkusja:) oraz sposób prowadzenia oczepin to główne zalety które smiało mozemy wymienic majac to juz 'za sobą' pełna współpraca z panem Grzegorzem:) brawo brawo jescze raz goraco polecam pozdrawiam Dziękujemy:)
Ostatnio zmieniony przez majka2012 Czw Paź 11, 2012 9:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
giastas 

Dołączył: 24 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 8:27 pm   

04.05.2013 byłem na weselu w hotelu "Konstancja", gdzie grał zespół "Odłam",
po raz kolejny w tej rodzinie, co jak myślę jest sporym wyzwaniem dla zespołu, aby przyjęcia różniły się od siebie, nie tylko młodą parą.
I muszę powiedzieć, że muzycy doskonale sobie poradzili.
Mają nowa wokalistkę, która podnosi temperaturę na parkiecie. Niesamowite możliwości głosowe - a trochę się na tym znam.
Szkoda że swoje wesele mam za sobą, bo chętnie bym zaprosił ten zespół.
Tak trzymać!!!!
Ostatnio zmieniony przez giastas Pią Maj 24, 2013 8:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Petitek1989 

Dołączyła: 26 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Polska
  Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 12:14 pm   Najlepsza orkiestra

Zespół odłam grał u nas na weselu 24 sierpnia. Osobiście nie przepadam za weselnymi przyśpiewkami, a disco polo nie znoszę. Jednak zespół okazał się strzałem w dziesiątkę, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego w ten szczególny dzień:) Nowa wokalista ma potężny, piękny głos. Kiedy śpiewała piosenkę Hallelujah, to goście wyglądali z palarni żeby sprawdzić czy nie leci to z playbacku;) (chyba nie muszę dodawać, że Pani śpiewała na żywo:D) Panowie również śpiewali bardzo czysto, zadziornie i z werwą. Pan Grzegorz jest niesamowicie miłym, ciepłym człowiekiem, jak również reszta zespołu. Pan Tadeusz, który grał na saksofonie cały czas uśmiechał się ze sceny, aż miło było popatrzeć:). Zespół bardzo szanował nasze zdanie, byliśmy w pełnej współpracy w trakcie wesela również. Nie mogę powiedzieć złego słowa, nawet goście podchodzili do stolików i gratulowali nam wyboru orkiestry, cytuje : o cholera głosy to oni mają takie i tak dają do vivatu, że ja Ci mówię powinni brać trzy razy tyle i występować w telewizji. Wszyscy świetnie się bawili, odczepiny nie były za długie, a na poprawinach świetnie poprowadzone przyśpiewki i konkursy. Zespół odłam rozkręci każdą imprezę. U nas goście tak dobrze się bawili, że nawet jak już kucharki wyszły, jeszcze tańczyliśmy długo. Pan Grzegorz był na tyle miły, że nawet jak ich czas się skończył to zostawił nam muzykę z płyt, która grała jeszcze przez ok 2 godziny zanim nie złożyli sprzętu. Mąż chciał dopłacić, ale Pan Grzegorz nie wziął ani złotówki. Mogłabym pisać wypracowania na temat tego jak bardzo wszyscy byli zadowoleni i jak świetnie się bawili, ale słowa nie oddadzą tego dobrze. Po prostu było niesamowicie. Dziękujemy orkiestrze i kłaniamy się przed ich talentem:) Każdemu polecam ten zespół.
 
 
Elandare 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Wrz 27, 2013 7:33 am   

U mnie też będzie Odłam, też byłam na tym weselu w Konstancji 04.05 i muzyka była super. Cieszę się z tak pozytywnych opinii o nowej wokalistce! Nie mogę się już doczekać przyszłego roku :D
_________________
 
 
m123456789 

Dołączyła: 20 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 10:02 pm   Magdalena i Marcin

Na temat zespołu Odłam można powiedzieć tylko jedno. PROFESJONALIZM w każdym calu. Świetny kontakt, dobór repertuaru do tego jak bawią się goście, profesjonalny sprzęt no i punkt kulminacyjny programu, czyli Pani Ewa. Nie da się opisać słowami jak wielki talent drzemie w takim małym ciałku :) Z gorącymi pozdrowieniami i uściskami Magdalena i Marcin.
 
 
ewales 

Dołączyła: 21 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 3:18 pm   Re: Magdalena i Marcin

m123456789 napisał/a:
Na temat zespołu Odłam można powiedzieć tylko jedno. PROFESJONALIZM w każdym calu. Świetny kontakt, dobór repertuaru do tego jak bawią się goście, profesjonalny sprzęt no i punkt kulminacyjny programu, czyli Pani Ewa. Nie da się opisać słowami jak wielki talent drzemie w takim małym ciałku :) Z gorącymi pozdrowieniami i uściskami Magdalena i Marcin.




Wszystkim Komentującym,którzy tak ciepło i serdecznie tutaj o nas się wypowiadają...wielkie dzięki i serdecznie pozdrawiam ,oraz życzę perłowych godów dla Wszytkich u których graliśmy i mogę obiecać,że na takiej perłowej imprezie zagramy GRATIS :lol: Ewa
_________________
ewales
 
 
secuder 


Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 7:25 pm   

Wiecie jak się cenią na 2015?
_________________
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 12:38 pm   

gral u kogos ostatnio ten zespol?
_________________


 
 
Ewa i Michał 

Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 7:00 pm   

Witam ! Jesteśmy po uroczystościach ślubnych w dniu 14 czerwca. Od pierwszych stresujących chwil przed wyjściem do kościoła, towarzyszył man zespól muzyczny ODŁAM. Przepiękne marsze i wesoła atmosfera. No a wesele B O M B A. Piękny pierwszy taniec no i w końcu zabawa.Goście oszaleli, pełen profesjonalizm. Solistka głos jak dzwon. Sprzęt pierwsza klasa. Pan Grzegorz wspaniały człowiek, wie o czym rozmawia z klientem i co ma robić. KAWAŁ WIELKIEJ ROBOTY. Zabawa na parkiecie konkursy i zabawy pełne śmiechu i łez. Sala także piękna Wystrój elegancki. Pani Beatka nie zastąpiona. Jedzenie smakowite i szybko podawane. Dziękujemy jeszcze raz zespołowi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i goście także. Będziemy to wesele wspominać z wielkim wzruszeniem. Życzymy wszystkim Młodym Parom Wyśmienitej zabawy przy muzyce ODŁAMU. PEŁEN PROFESJONALIZM.
EWA i MICHAŁ Radomscy
 
 
ewales1 

Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: pabianice
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 6:11 pm   

Bardzo dziękujemy za pochlebne słowa :lol: .Chciałabym poinformować Szanownych potencjalnych zainteresowanych,iż nazwa i skład zespołu uległ zmianie o jedną osobę (instr.klawiszowe) . Poza tym skład został taki sam.Teraz zespół można oglądać i słuchać na portalu ślubnym- getloud.slubnyportal.pl POZDRAWIAM SERDECZNIE ewales - zespół G.E.T.LOUD :P
_________________
ewales
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 1:45 pm   

Witam. My również zdecydowaliśmy się na zespół ODŁAM (teraz już GET LOUD). Nie ma jeszcze utworzonego tematu z nową nazwą więc piszę tutaj. Czy ktoś kto korzystał z usług tego zespołu mógłby w wiadomości prywatnej podesłać jakiś kilkuminutowy filmik z imprezy na której grali?? Pozdrawiam :)
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 2:03 pm   

ja ich oglądałam tylko na plycie u lidera zespołu... Pani ma super głos, ale pan.. szybko stamtąd uciekliśmy.
_________________


 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 3:28 pm   

No właśnie nazwa zespołu została zmieniona z uwagi, iż rozstali się z obecnym klawiszowcem i jednoczesnie wokalistą. Od stycznia mają nowego i z niecierpliwością czekam na opinie o nim jak się rozpocznie sezon weselny.
 
 
ewales1 

Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 9:40 pm   

Nowego wokalisty można posłuchać na naszej stronie . Utwory takie jak -Dopóki jesteś i Byłaś dla mnie wszystkim ,są w Jego wykonaniu.Pozdrawiam serdecznie .Ewales
_________________
ewales
 
 
MiMMetallica 

Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2015 7:48 pm   

Zespół nazywa się obecnie G.E.T. LOUD i grał u nas na weselu. Zespół polecamy w 200 % . Doskonale wykonana praca. Pani Ewa - w żadnym zespole , jaki kiedykolwiek słyszeliśmy na weselu nie spotkaliśmy się z tak świetnym głosem, ludzie byli zachwyceni jej barwą głosu. Pan Grzegorz-manager- 100% profesjonalista który widział setki wesel i pewnie dzięki temu doświadczeniu tak doskonale nadaje kierunek imprezy. Potrafi błyskawicznie dostosować muzykę do charakteru zabawy gości i przekroju wiekowego . Saksofonista- człowiek , który kocha to co robi i to po prostu widać. Jest wiecznie uśmiechnięty, a jak może zagrać na saxie to już banan od ucha do ucha :mrgreen: -szczegół poprawiający ogólną atmosferę, bo ludzie podczas wesela często zerkają na grający zespół . Gitarzysta- podkręca całą atmosferę. Zespół dostosował się do każdej naszej prosby (typu czy ma być disco polo, biesiada między stołami itp.) i widać było że ma już przygotowany scenariusz na każdą naszą prośbę (tzn. co robić dalej żeby się dostosować przez całą imprezę a nie tylko na chwilę). Oczepiny kulturalne, myślę że nikt z biorących udział nie czuł zażenowania .I bardzo ważna sprawa przy organizacji wesela : bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
Serdecznie pozdrawiamy cały Zespół i jeszcze raz dziękujemy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl