Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kalie
Autor Wiadomość
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:55 am   

za wszystko zapłaciłam 150 zł.
kwiaty zamawiałam w kwiaciarni "Rokoko" na Rzgowskiej. dokładny numer jest w polecanych kwiaciarniach.
_________________
 
 
jazzy 


Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 11:28 pm   

a ja w końcu zamówiłam przez przypadek zupełny bukiet z tulipanów i powiem Wam że absolutnie nie żałuję
okazuje się, że z kalie mają tak różne kolory, że nie sposób przewidzieć co przyjedzie na zamówienie
moje przyjechały takie sraczkowate (miały być pomarańczowe) że jak je zobaczyłam to się załamałam!!! pierwszy raz widziałam takie paskudztwo

możecie być względnie pewne jedynie białych (trudno tu o zmiany)
reszta to normalnie ruletka...
acha i zapomnijcie o takich kolorach jak na zdjęciach wyszperanych w necie, u nas w zasadzie są nieosiągalne (tak mi powiedziały panie w kwiaciarniach)

BTW: bardzo podobały mi się kalie Imbrulki, ale widziałam tę odmianę w kwiaciarni i miała zupełnie inny kolor...już nie tak ładny...
może to kwestia pory roku, nie wiem sama...
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:42 am   

oto propozycje z kalii
_________________
Ostatnio zmieniony przez nieszka Sro Mar 07, 2007 11:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 12:19 pm   

ale te bukieciki sa sliczne chyba juz podjęłam decyzje co do bukietu :) napewno będą to kalie :)
_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 1:34 pm   

Imyszko a jaki kolor kalii preferujesz?
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 2:16 pm   

myślałam o kolorze bordowym bo bardzo lubie :)
sala bedzie tez w toanacji bordo + biel
więc może bym sobie zrobiła właśnie bordowo białą :)
co o tym sądzisz?
_________________
 
 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Mar 07, 2007 2:33 pm   

Też właśnie rozmyślam troszkę o wiązankach i jeśli chodzi o kalie to jest podobnie Bardzo ładne ale mama mówi że pogrzebowe. Tak dłużej się nad tym zastanawiałam bo jak mam mówi to wszyscy w okolicy jej wieku też tak mówią czyli 75% zaproszonych gości będzie mnie obgadywać że mam kwiatki jakbym na pogrzeb szła. Wiem że to moje wesele a nie ich, no ale wesela robi się dla gości Taka smutna prawda. W każdym razie z kwiatkami, które mi się nie podobają na pewno nie pójdę do ołtarza.
Mam propozycję może przekonajmy się na wzajem że każde inne kwiatki są gorsze od tych kalii Tak na przekór?
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 3:02 pm   

a tak wogóle to ile kosztuje kwiat kalii? tak jak bym chciała kupic w kwiaciarni sam kwiatek jak róże :) wiecie może :)
_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 3:38 pm   

Imyszko jesli sala bedzie w tonacji biel+bordo to z pewnoscie kalie w odcieniu bordoi czerwieni czy tez brudnego rozu sa idealne.
a poza tym bardzo ladnie wyglada do butonierki dla pana mlodego taki kwiatek
co do cen to jeszcze nie sprawdzalam ile kosztuje 1 kwiatek
ale na pweno "wiazanka ślubna" z samych tych kwiatow potrafi kosztowac 200-250 zl

_________________
Ostatnio zmieniony przez nieszka Sro Mar 07, 2007 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 4:10 pm   

oj to muszę coś zachachmęcić ;) bo ja planuje na bukiet wydać 50 zł :) nie będę płaciła za samo słowo ślub 200 zł , nie ma mowy :)
_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 2:30 pm   

Imyszko dzis weszla do Interfloryy sprawdzic ceny kalii i cena za sztuke to 7-9 zl.
podkreslam ze to jedna z najdrozszych kwiaciarni.
Czyli mysle ze 6 zl to w takiej zwyklej malej kwiaciarni jkosztuja, a na gieldzie kwiatowej to pewnie taniej i swieze sa
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 12:02 pm   

wiecie co jak patrze na te bukiety z kalii to tak sobie myślę że sama sobie taki bukiet zrobię :) w sumie całóść wiązanki opiera się na kilku kaliach i wstążce która je otacza :) cóż za problem skomponować to samemu :D poprostu jakiś czas wcześniej kupię kilka kwiatków i przetestuje moje zdolności :) i będzie napewno duzo taniej :P
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 12:13 pm   

a przypadkiem nie ma takiego przesądu, że samodzielne przygotowanie bukietu ślubnego przynosi pecha?
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 12:15 pm   

Sajonara olac przesądy ;) hehehe spójrz ile jest innych przesądów jak by o nich myśleć to najlepiej nie brać ślubu :)
a zresztą jak nawet to dam kwiaty mojej świadkowej i ona mi zrobi, wyjdzie na to samo a ja ich nie zrobie :D
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 12:55 pm   

Imyszka przekonaLaś mnie, tylko martwię się jednym - że nie będę potrafiŁa sama uŁożyć tej wiązanki jak bym chciaŁa
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 1:00 pm   

wiesz ja też nie wiem czy będę umiała :) dlatego planuje poćwiczyć i wydaje mi się ze połączyć kilka kalii wstążką to nie jest jakiś wielki problem :) zawsze ktoś mi pomoże :D
_________________
 
 
 
mika1 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 16
Skąd: Łódż/Dublin
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 9:22 pm   

A oto moja wiązanka z kalii


i kwiat do butonierki dla mojego Męża
_________________
Szczęśliwa Mężatka
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 9:49 am   

wlasnie szlag trafil cala moja koncepcje wiazanki..... pani w interflorze powiedziala mi, ze w sierpniu bialych kalii nie ma... one sobie wtedy spia, nie rosna.... i moga byc tylko zolte i rozowe.... nie tak mialo byc. ale jestem zla.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 1:09 pm   

a mnie się podobają białe kalie

mysle o wiązance typu:






 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 1:15 pm   

ladne te kalie i bardzo eleganckie, ale wezcie pod uwage swoj wzrost - wydaje mi sie, ze kalie nadaja sie dla wysokich dziewczyn, a male i drobne nie beda wygladac z nimi dobrze...

No ale moze tylko mi sie wydaje?:)

No i chyba powinny pasowac do stylu sukienki?

Jakie chcecie sukienki? (pewnie pisalyscie gdzies, ale nie pamietam :P )
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 4:33 pm   

mietka napisał/a:
wlasnie szlag trafil cala moja koncepcje wiazanki..... pani w interflorze powiedziala mi, ze w sierpniu bialych kalii nie ma... one sobie wtedy spia, nie rosna.... i moga byc tylko zolte i rozowe.... nie tak mialo byc. ale jestem zla.

mnie to pociesza bo ja na sierpień będę chciała różowe (przynajmniej teraz mam taka koncepcję)
A z tego co wiem to calle sa sztucznie barwione wiec niby czemu to które są dostępne ma zależeć od pory roku???
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 13, 2007 7:19 pm   

też słyszałam , że długośc bukietu dopiera się do wzrostu panny młodej, bo nie do każdego wzrostu pasuje. Ja mam 172 cm bez butów na obcasie,wiec nie powinno to zle wygladac-tak mi sie przynajmniej wydaje :] co do wiazanki, dlatego jeszcze nie jestem zdecydowana, bo nie mam jeszcze 100% pewnosci jak ta moja kiecuszka bedzie wygladac :-) dlatego na razie tylko takie przypuszczalne propozycje podaje, taki typ mi sie podoba...ale zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Wto Lis 13, 2007 8:44 pm   

A przeciez mozna z kalii zrobic i dluzsza i krotsza wiazanke, wiec nie powinno byc ograniczen typu: "kalie tylko dla wysokich"
_________________
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 9:14 am   

no moze i tak, ale na tych zdjeciach widze, ze taka wizanka raczej nie pasowalaby do kruszynki :) (ja na przyklad jestem taka kruszynka - mam 158 cm wzrostu i drobna budowe ciala :)
Jakos nie widze dziewczyny moje postury z kaliami, no ale moze to fakycznie zalezy od wiazanki...
Moja florystka zrobila mi wiazanke na malym mikrofonie, bo duzy by mnie przytloczyl. (goraco ja polecam - ma salon na Radogoszczu, jest bardzo zwariowana i ma mnostwo pomyslow, no i piekne katalogi z bukietami slubnymi i w dodatku jest calkiem tania)

Mysle, ze kalie sa jednak za duze do malego mikrofonu... No, ale nie mam jakos doswiadczenia w tej kwestii, wiec moze mialyscie takie male bukiety z kaliami jednak?
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 10:20 am   

myślę, że są mozliwosci malych bukietow z kaliami, bo sa dwa rodzaje kalii-duze i male... ja wkleilam tylko zdjecia tych ktore mi sie podobaja i tyko dlugich, ale krotkie tez widzialam na fotkach-nie bralam ich wogole pod uwage, wiec poszukajcie jesli Was interesujcie-dla nizszych tez cos sie znajdzie ;-)
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 10:28 am   

Anuszka, ja to nawet jeszcze nei wiem jak wyglada maly i duzy mikrofon :D
Po prostu same kwaty nie jest bardzo duze i widzialam gdzies z nich takie dosc skromne , male i przede wszystkim krotkie (bo to jest chyba wazne przy "kruszynkach")
_________________
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 10:29 am   

Jezeli masz 176 cm wzrostu to kalie beda pieknie wygladaly w Twoim bukiecie :P Nie wiedzialam, ze sa male kalie tez, no prosze - czlowiek uczy sie cale zycie :D

Wyglada to jak prawdziwy mikrofon - stad nazwa :) To sa takie specjalne raczki do bukietow, zakonczone zabezpieczona gabka do kwiatow, dzieki temu mozna ladnie ulozyc kwiatki, a raczke owija sie zazwyczaj atlasem.
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
Ostatnio zmieniony przez Anuszka Sro Lis 14, 2007 10:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 10:43 am   

ja też nie weidzialam ze sa male kalie i duze :] dowiedzialam sie dopiero wtedy jak zaczelam sie interesowac bukietami slubnymi -czyli niedawno :]
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 3:12 pm   

oczywiscie , ze sa male kalie.
Male kalie to sa takie z ciachnieta ladyga w polowie :P
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 7:11 pm   

pewnie i sa sztucznie barwione.. ale czy da sie je odbarwic, zeby z rozowych zrobily sie biale? ;d ;d
_________________
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 9:10 pm   

Zawsze można wsadzić w wybielacz albo biała farbę :) Albo gips, będą trwalsze :D :D
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 10:43 am   

bomba!! mozna sprayem pociagnac! ze ja o tym nie pomyslalam.... ;d ;d
_________________
 
 
tulipanek 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: Irlandia
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 4:45 pm   

Moje kwiatki to też będą kalie! :)
_________________
27 września 2008
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 5:35 pm   

tulipanek napisał/a:
Moje kwiatki to też będą kalie! :)


i ja też zdecydowałam się na kalle.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 6:21 pm   

Ja też chce calie tzn. cantedeski :)

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 10:16 am ]
Znalazłam coś takiego:


[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 10:17 am ]
Tylko zdjęcie się nie chce wkleić :kwasny:
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 11:23 pm   

Kalie:
http://wedding.w8w.pl/KWI...alie/index.html

Kalie i inne kwiaty:
http://wedding.w8w.pl/KWI...iaty/index.html

Róże i kalie:
http://wedding.w8w.pl/KWI...alie/index.html

Wszystkie są śliczne, choć mi najbardziej podobają się same kalie :buja w oblokach:
_________________
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 8:06 pm   

ja natomist kali nie chcę jakoś żle mi się kojsrzą napewno nie ze ślubem
_________________
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 11:22 pm   

Mnie kalie podobaja się bardzo, sama zastanawiałam się nad nimi do ostatniej chwili (miały być pomarańczowe), ale w rezultacie wybrałam róże, które też uwielbiam. Jakoś za duzy nacisk, że to kwiaty pogrzebowe.
_________________




 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 9:08 pm   Kalle

Ja zamówiłam wiązankę, kwiaty do butonierek młodego i świadków (2 mężczyzn), kwiaty we włosy i ubranie auta w łódzkiej Filharmonii, jest tam kwiaciarnia i przesympatyczny pasjonata kwiatów Pan Jerzy. Bardzo serdeczny człowiek z mnóstwem pomysłów na wiazanki i inne. Zawsze znajdzie coś pięknego. Sprowadza różne kwiaty i naprawde wszyscy byli zachwyceni. Bardzo polecam, w załączeniu zdjęcia. Na privie mogę wysłać więcej. Nie mam narazie zdjęć samochodu, ale niebawem będę miała:)

Kwiaty2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 677 raz(y) 71.07 KB

 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 9:34 pm   

Dzisiaj trochę szperałam w necie i tez coś znalazłam



 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 11:00 am   

I ja myślę o kaliach.
Wytrzymałe one są?
Będę miała plener 4 dni później i nie wiem czy dotrzymają. Muszę mieć coś co nie padnie ;/
_________________

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 12:31 pm   

spokojnie wytrzymaja tylko musza byc usztywnione drutem w srodku galazki-kazda dobra kwiaciarka powinna to wiedziec i tak wlasnie zrobic :) wiec mysle,ze bez problemu wytrwaja...
 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 12:56 pm   

Moja wiązanka z kalii niestety nie wytrzymała do pleneru (4 dni po ślubie) mimo, że zastosowałam się do wszystkich zasad mających na celu przedłużenie ich żywotności. Sama wiązanka miała nadal doskonały kształt, ale kwiaty straciły swój intensywny kolor i wyglądały na "umęczone".
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 3:25 pm   

a u moich znajomych wiązanka stała jeszcze rpzez dwa następne tygodnie... to chyba zależy od świeżości kwiatów no i pewnie też od pory roku i pogody...no ale trzeba być dobrej myśli :) polecam storczyki-potrafią wytrzymać nawet dwa miesiące :)
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 3:54 pm   

Moje stały jeszcze do nastepnej soboty, nie tylko wiązanka, ale i te, które zdobiły samochód. Chyba zależy od ich świeżości...
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 4:48 pm   

Plebuska napisał/a:
Chyba zależy od ich świeżości...

i jak napisała Ola od pory roku. Niestety latem gdy są upały kwiaty szybko padają. :(
 
 
stokrotka2214 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 9:42 pm   

dziękuje za pozdrowienia tak przegladam te wszystkie bukieciki i wydaje mi sie za ja na swoj slub ktory bedzie 16 maja zamowie wiazanke z kali
 
 
MNE 


Wiek: 44
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 12:13 pm   

Rude,albo bordowe kalie i niczego innego pod uwagę nie biorę tralala

(podobał mi się nawet bukiet Kożuchowskiej, z tych kwiatów pachnących czekoladą, ale kalie i tak podobają mi się bardziej) :D
_________________
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 5:01 pm   

mnie też zauroczyły kalie same albo w połączeniu z innymi kwiatami. Narazie jestem w nie wpatrzona ale kto wie może się odkocham:)
_________________
 
 
 
ollik 

Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 2:06 pm   

Ja też miałam kalie i byłam i nadal jestem nimi zachwycona:) Jakbym miala jeszcze raz wybierac to wybrałabym KALIE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl