Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Samoopalacze
Autor Wiadomość
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 5:30 pm   

misia-misia napisał/a:
Dax Cosmetics - Chusteczki samoopalające.


Fajne! Muszę mieć zawsze w domu na wszelki wypadek ;)

Ziaja Sopot kiedyś używałam, ale strasznie śmierdział i dawał bardzo intensywną, nienaturalną opaleniznę, więc zaprzestałam stosowania. Nie wiem jaki jest teraz, to było kilka lat temu.

J&J holiday skin był fajny, naturalny efekt dawał, ale uczulił mnie :(

Oriflame miałam ostatnio brązujący z rozświetlającymi drobinkami i fajny - nie uczulił, dawał równomierną opaleniznę bez smug i ładnie schodził, ale po pierwszym użyciu dawał bardzo delikatny efekt, trzeba było używać codziennie aby była coraz ciemniejsza.

Teraz mam samoopalacz Oriflame do twarzy i nawet ok, od razu daje efekt skóry muśniętej słońcem, bo jest brązowy i ma maciupeńkie drobinki, daje ładną opaleniznę bez smug, ale szybko schodzi i nie podoba mi się jego zapach ( w sensie kremu), nie śmierdzi samoopalaczem, ale ma taki specyficzny dziwny zapach... chociaż niektórym bardzo się podoba.
_________________
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 7:27 pm   

Samoopalacza nie używam i nie polecam, bo to wiadomo gdzieś się nie dociągnie, gdzieś się za dużo nasmaruję i potem mogą wyjść z tego nie ładne plamy. Wolę pochodzić na solarium po 10 minut dwa razy w tygodniu lub zafundować sobie opalanie natryskowe, efekt natychmiastowy i utrzymuje się do 4 tygodni.
_________________

 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 3:51 pm   

A ja użyłam raz pożyczony od znajomej


Po jednym razie Ł. od razu zauważył że jestem ciemniejsza i pytał czy byłam w solarium, nie miałam zacieków.
Jeśli lekarz mi pozwoli sprawię sobie na zimę jedną butelkę :)
_________________

 
 
 
ManaMana 

Dołączyła: 11 Kwi 2014
Posty: 31
Skąd: nie wiadomo
Wysłany: Nie Maj 11, 2014 9:03 pm   

A używacie chusteczek samoopalających?? Ja sobie nazamawiałam tych http://www.sklep.dax.com....CFcLItAodAjMAzg Na razie nie wiele mogę powiedzieć, bo użyłam tylko raz. Ładnie pachnie i fajnie się rozprowadza, a po jednym razie delikatny kolor, pewnie żeby intensywniejszy był to trzeba by ze 3 razy użyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl