Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rękawiczki
Autor Wiadomość
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 14, 2004 11:06 pm   Rękawiczki

Jakie miałyście rekawiczki do ślubu? czy wogóle miałyście? Ja szukam swoich wymarzonych i panie z salonów krecoa głowa "Nie ma" :verysadgirl:
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 15, 2004 2:49 am   

To jakie są te wymarzone? :D

A byłaś na tych stronach? Są to łódzkie firmy:
http://www.rica.lodz.pl/pol_oferta.html
http://www.lapa.pl/sluby_r.htm

i jeszcze taka:
http://www.grzyb.com.pl/rekawiczki.htm
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 15, 2004 10:29 am   

najbardziej pasuja mi te poniżej ale to jeszce nie nie jest to:(



zamiast tej taśmy ozdobnej cos ładniejszego:) musza byc przezroczyste bo satynowe nie pasuja:(

b70.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1033 raz(y) 10.57 KB

_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 15, 2004 4:01 pm   

Olu, w kwestii rękawiczek Ci nie pomogę, bo ich nie miałam (nie chciałam). :mrgreen:
Zyczę powodzenia w poszukiwaniach! :)
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Czw Sty 15, 2004 8:05 pm   

Ja miałam takie rękawiczki

rekawiczki.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1029 raz(y) 50.8 KB

_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2004 1:24 pm   

Gosiu ładne bardzo:) Ja myśle o krótkich, rączki (bicepsy:)) no tego mam takie troche "objetościowo" wieksze:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pią Sty 16, 2004 9:30 pm   

Dzięki :girl :

Olenko poprzymierzaj sobie krótkie i takie dłuższe musze Ci powiedzieć

że rece wcale grubo nie wyglądaja dlatego ja wziełam do łokcia ponieważ

sie też nie zsuwają i nie przesadzaj że masz takie ... rączki :)

bo ja tez cieniutkich nie mam :lol:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2004 10:51 pm   

a widzialyscie moze rekawiczki takie jak chce olenka tylko ze cale z koronki???
moja siostra ma suknie z koronki i najbardziej pasowalyby jej wlasnie takie (niestety w salonie gdzie zamowila suknie nie maja takich) :|
_________________

 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2004 4:57 pm   

Edtyta ja widziałam! na rzgowskiej w salonie sukien slubnuch za 45 zł. Nie pamietam nr ale to jest poczatek ul. Rzgowskiej, drugi salon od PL. Reymonta
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 1:32 pm   

dzieki Olenko napewno przekaze siostrze - wielkie dzieki
_________________

 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 8:33 pm   



























_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2004 12:13 am   

te ze wstawiona koronka sa super!!!!!!!!!
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 10:03 am   

Ja jeżeli mam się wypowiedzieć apropo rękawiczek to powiem tak: jedyne które wchodzą u mnie w grę to tzw. pełne czyli zakrywajace dłoń, najlepiej gładkie i do łokcia.Te z koronkami na jeden palec, czy tez takie króciótkie nie podobają mi się.
Rękawiczki 5 palczaste do łokcia miałam na studniówce (oczywiście czarne) i nie przeszkadzały. tylko z kolei jak założyć obrączkę na pełne rękawiczki? :? Dlatego na tę okazję nie założę rękawiczek


Jedne mi się tu spodobały: te z perełkami :)

Jak pamiętam to za rękawiczki studniówkowe zapłaciłam koło 80 zł, czyli niemało. A ślubne....hmm pewnie podobnie albo drożej. Czasem dają do sukni gratis :roll:
 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 11:12 pm   

Kati napisał/a:
Jak pamiętam to za rękawiczki studniówkowe zapłaciłam koło 80 zł, czyli niemało. A ślubne....hmm pewnie podobnie albo drożej. Czasem dają do sukni gratis :roll:



Ja dostałam zamiast rekawiczek to podwiązke gratis :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 10:15 am   

gosia napisał/a:
Ja dostałam zamiast rekawiczek to podwiązke gratis :D

A ja do sukni dostałam gratis welon i halkę. :graba:
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 11:09 am   

Kati napisał/a:
tylko z kolei jak założyć obrączkę na pełne rękawiczki? :?



Kati byłam na wielu ślubach, gdzie Panny Młode miały takie rękawiczki (krótkie bądż długie).
Nie zakłada się obrączki na rękawiczkę!!
Poprostu trzeba ją sprawnie zdjąć i tyle :graba:
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 8:58 pm   

no chyab że tak :)
 
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 18, 2004 5:56 pm   

Z rekawiczkami jest tego rodzaju problem, ze po pierwsze trzeba je zdjac przy zakladaniu obraczek 9glupio to wyglada zazwyczaj), po drugie nie siada sie do stolu w rekawiczkach 9a przynajmniej sie nie je, bo etykieta nie pozwala). Wiec weychodzi, ze jak idziesz tanczyc, to rekawiczki zakladasz, a jak siadasz do stolu, to je zdejmujesz...
Z drugiej strony znowu rekawiczki sa fajnym doopelnieniem stroju, zwlaszcza, jesli suknia jest bez rekawow - a takie suknie przeciez czesto zakladamy na wlasne sluby...
ja mialam rekawiczki takie nie do konca prawdziwe, bo zaczepiane na srodkowy palec, w koncu wcale ich nie zalozylam i nie zaluje :)
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
becia 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2004
Posty: 103
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 20, 2004 9:45 am   

Ja nie będę miała wcale rękawiczek, bo koronkowe wdzianko na 3/4 mam i głupio z rękawiczkami by wyglądało



ślubuję 25.09.2004
 
 
 
scorpionka 

Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 54
Skąd: stolica
Wysłany: Pon Wrz 20, 2004 11:45 am   

Ja mialam rekawiczki pelen do lokcia z malymi perelkami.
Nie bylo problemu. Do rpzysiegi zdjelam, potem zalozylam.
I na weselu zdjeciam i juz nie zakladalam.
Za rekawiczki zaplacilam 75 zl.
 
 
agusia :) 

Wiek: 44
Dołączyła: 03 Wrz 2004
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 20, 2004 6:14 pm   

ja mialam rekawiczki na 3/4 zakladane na jeden palec i nigdy bym ich nie zamienila na nic innego powod? poprostu wygodne.....zalozenie obraczki obeszlo sie bez zdejmowania rekawiczek a i obiadek mozna bylo wygodnie zjesc:) naprawde polecam.....
_________________
a tu sa nasze zdjecia slubne:)

http://community.webshots.com/user/agusiam
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 2:56 pm   

Ja bardzo chciałam mieć rękawiczki nad łokieć, bo wydawało mi się, że takie będą najbardziej pasować do sukni z szelką na szyi, ale po przymiarce (nawet specjalnie zrobiłam zdjęcia) okazało się, że jednak te przed łokieć leżą ładniej. Natomiast w salonie chcieli za takie zwykłe rękawiczki przed łokieć 50 zł. Stwirdziłam że to za dużo, tym bardziej że nie mieli wyboru i w końcu kupiłam rękawiczki w salonie przy Zarzewskiej (dziewczyna sama je szyje) za 30 zł. Nie były idealne, ale też nic lepszego nie udało mi się znaleźć. :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 9:47 am   

Ja miałam krótkie rękawiczki, które były ściągnięte maleńskimi kwiatkami, takimi, jakie miałam przy sukience. Palce były pełne, w rękawiczkach bez palca moje palce wyglądały okropnie :roll: Zresztą, miałam kapleusz zamiast welonu, więc nawet stylowo wyglądało to lepiej. Jesli ktoś chce obejrzeć zdjęcie, zapraszam na moją stronę...
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sty 15, 2005 5:26 pm   

Troszkę inne wzory - kolekcja 2005
91-849 Łódź, ul. Zagajnikowa 8
tel./fax (00 48 42) 656 40 49












_________________

 
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 9:38 am   

Mnie bardzo podobają się pełne rękawiczki (a nie te na jeden palec), tylko właśnie zastanawiałam się jak rozwiązać ich zakładanie i zdejmowanie, w Kościele i na weselu...
Więc czytam Wasze wypowiedzi na ten tamat, ale mnie nie zadowoliły - bo chyba jednak z tymi pełnymi jest problem!
Ostatnio zmieniony przez opium Sro Lut 02, 2005 1:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:30 pm   

Moja rozmowa z panią ze Sławy:
Ja: Właśnie z rękawiczkami jest tak, że te z pętelką mi sie nie...
Pani: No mnie też nie! Całe rękawiczki są takie eleganckie!
Ja: Ale ani obrączki nie zał...
Pani: Ach! Bo my zdemonizowałyśmy te rękawiczki! Ale proszę sobie wyobrazić, wchodzi pani do kościoła w rękawiczkach, elegancko, a potem zdejmuje pani, kładzie obok kwiatków i sobie leżą.

Już. Czyli są jakieś rozwiązania. W każdym razie ja zrezygnuję z rekawiczek zupełnie
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:44 pm   

No to ja bym miała właśnie takie rękawiczki :

tyle że dłuższe, za łokieć i delikatnie pomarszczone, jeśli się zdecyduję na tą suknie ze Sławy (a brakuje mi już tylko 10% zdecydowania), a jakieś będę musiała mieć, bo suknia jest bez rękawów i ramiączek.
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:51 pm   

Przymusu nie ma, zależy co Ci się podoba przecież. Moja suknia też jest odkryta, z tym, że do kościoła jeszcze coś wymyślę na ramiona.

Zresztą widziałam już panny młode z golymi rękami, wierz mi, nic im nie brakowało :D
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 6:09 pm   

ja nie chcę miec rekawiczek, o nie źle bym się czuła, i do mojej sukienki nie koniecznie!
_________________

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 7:20 pm   

a ja zdecydowalam sie na rekawiczki, i to takie dluzsze, jakies 10 cm za łokiec.

Mialam fajna sytuacje a propo rekawiczek, pani ktora pomagala mi mierzyc suknie stwierdzila, ze rekawiczki musza byc i tylko takie z palcami bo te sa eleganckie.
nie chciala slyszec zadnego sprzeciwu, wiec grzecznie jej odpowiedzialam, ze ja wole takie bez palcow i chyba moge sama zdecydowac - zrobila urazona mine :wink:
czy te panie zawsze musza narzucac swoje zdanie?
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 7:45 pm   

gosiaczek napisał/a:
Moja rozmowa z panią ze Sławy:
Ja: Właśnie z rękawiczkami jest tak, że te z pętelką mi sie nie...
Pani: No mnie też nie! Całe rękawiczki są takie eleganckie!
Ja: Ale ani obrączki nie zał...
Pani: Ach! Bo my zdemonizowałyśmy te rękawiczki! Ale proszę sobie wyobrazić, wchodzi pani do kościoła w rękawiczkach, elegancko, a potem zdejmuje pani, kładzie obok kwiatków i sobie leżą.

Już. Czyli są jakieś rozwiązania. W każdym razie ja zrezygnuję z rekawiczek zupełnie


Chyba pęknę ze śmiechu, bo ja miałam dokładnie taką samą rozmowę. A to co zaznaczyłam na czerwono to już słowo w słowo!!! One chyba mają te teksy wpojone na amen. Mogę się założyć że to była Sława na Piłsudskiego i mówiła to ta pani najbardziej blond z dłuższymi włosami :lol: :mrgreen: 8)
 
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 2:14 pm   

opium napisał/a:
gosiaczek napisał/a:
Moja rozmowa z panią ze Sławy:
Ja: Właśnie z rękawiczkami jest tak, że te z pętelką mi sie nie...
Pani: No mnie też nie! Całe rękawiczki są takie eleganckie!
Ja: Ale ani obrączki nie zał...
Pani: Ach! Bo my zdemonizowałyśmy te rękawiczki! Ale proszę sobie wyobrazić, wchodzi pani do kościoła w rękawiczkach, elegancko, a potem zdejmuje pani, kładzie obok kwiatków i sobie leżą.

Już. Czyli są jakieś rozwiązania. W każdym razie ja zrezygnuję z rekawiczek zupełnie


Chyba pęknę ze śmiechu, bo ja miałam dokładnie taką samą rozmowę. A to co zaznaczyłam na czerwono to już słowo w słowo!!! One chyba mają te teksy wpojone na amen. Mogę się założyć że to była Sława na Piłsudskiego i mówiła to ta pani najbardziej blond z dłuższymi włosami :lol: :mrgreen: 8)


...dziewczyny mnie spotkało dokładnie to samo i o czywiście mowiła to pani Iza taz blandynka z długimi włosami
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 2:21 pm   

Heh, wiem, która to pani Iza, ale w moim przypadku to nie ona, tylko taka z czarnym warkoczem, równie zdecydowana i nieznosząca sprzeciwu. Widocznie tekst rękawiczkowy jest znakiem rozpoznawczym firmy
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 10:47 pm   

W FURORZE na Nawrot (zaraz przy Piotrkowskiej) nic takiego nie usłyszycie, tam dano mi przymierzyć rękawiczki różnej długości z różnym wykończeniem (a wybór mają spory) i dopiero wtedy razem uzgodniłyśmy które będą najlepsze, pani powiedziała mi dlaczego akurat takie do takiej sukni, dlaczego takiej długości, czy z palcami czy bez, czy z haftem czy nie itd. poza tym mają duży wybór innych dodatków welony naprawdę nie drogie, a co do rękawiczek to dostałam je gratis do sukni, podwiązkę też:-)

[ Dodano: Wto Kwi 05, 2005 10:11 pm ]
Chciałam podpowiedzieć, że w Łapie można kupić rękawiczki detalicznie po cenach producenta, są zawsze parę groszy tańsze niż w salonach, wybór ogromny. To jest w okolicach Inflanckiej. Pozdrawiam.
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:32 pm   

Ja będę miała rękawiczki. Będą pełne, długie za łokieć, z białej satyny bez ozdób bo takie najbardziej pasują do mojej sukni.

Zdejmę je w kościele w odpowiedniej chwili :wink: a potem założę, przy stole oczywiście bez rękawiczek :D ale będę je miała na sobie podczas pierwszego tańca... pasują mi do walca :D

Nie podobają mi się te bezpalcowe zupełnie :? chociaż przyznaję, że jest z nimi znacznie mniej problemów technicznych.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 8:58 am   

Ja nie będę miała rękawiczek. Nie podobają mi się żadne. Mam wrażenie, że skracają sylwetkę. Ale to pewnie tylko wrażenie.... Stawiam na gołe łapki :wink:
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 2:01 pm   

Dziewczyny pomóżcie. Jestem na etapie kupowania rękawiczek. Chciałam takie bez palców-z pętelką, za łokieć. Nie wiem tylko jaka długość będzie najlepsza: 45cm, czy 50 cm. Napiszcie jakie wy miałyście i czy te 45cm przy zginaniu ręką nie będą się zsuwały. Może lepiej trochę dłuższe? Ale z drugiej strony ja mam bardzo szczupłe ręce i nie chciałabym żeby się okazało, że rękawiczki będą do pachy. Czy na waszych rękawiczkach były jakieś anty-zsuwające silikonowe paseczki??
_________________
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 7:57 pm   

Nie podobają mi się te z 5 palcami.Moim zdaniem są zupełnie nieeleganckie!!
Jedyne ładne, 5 palcowe,jakie widziałam to były moje od komuni.Całe z koronki.śliczne.Ale już ich nie założę,nie te palce :lol:
A rękawiczki z pętelką na palca wydają mi się wygodniejsze i nie wygląda się w nich jak w rękawicach murarskich lub jak chirurg :lol:
Ale chyba wogóle zrezygnuje z rękawiczek.źle bym się w nich czuła.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 9:52 pm   

A dla mnie wręcz przeciwnie..
te bez palców są takie mało eleganckie, nie to rękaw ni to rękawiczna
a już najgorszy jest ten sznureczek, który kojarzy mi się z mocowaniem rolet :?


kotek
właścicielka długich rękawiczek z palcami :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 10:22 pm   

Kocie, a te Twoje rękawiczki mają może silikonowe paseczki, które maja chronić przed zsuwaniem??
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 8:07 am   

Anion nie mają silikonowych paseczków. One są tak uszyte z materiału który dopasowuje się do ręki i leżą idealnie, nie zsuwają się ani trochę :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 10:05 am   

Ja miałam co prawda krótsze, bo przed łokieć ( a to z powodu takiego, że w długich wyglądałam jak z ręką w gipsie) i miałam na jeden palec... choć zawsze wolałam 5 palczaste :roll: Jednak tym razem wygoda zwyciężyła... Rękawiczki nie miały nic podszytego i trzymały się idealnie 8)
_________________

 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 10:16 am   

Anion
rozmawialam z paniami w salonie a propo silikonowych paseczkow, ale panie bardzo mi je odradzaly. silikonowe paseczki moga sie odznaczac, odparzyc reke, a poza tym rekawiczka musi byc w miare elastyczna, bo reka wykonuje sie wiele ruchow.
ponadto ponoc ciezko takie rekawiczki znalezc.

ja zdecydowalam sie na dosyc dlugie rekawiczki i licze sie z tym, ze moga mi sie zsuwac, ale to chyba lepsze niz odparzona reka... :?
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 10:34 am   

Dziewczyny posiadające rękawiczki za łokieć!
Mam ogromną prośbę. Czy mogłybyście zmierzyć długość Waszych rękawiczek od pętelki do ich końca? Bardzo bardzo dziękuję.
_________________
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:47 am   

MOje rekawiczki maja 50cm, ale sa jakies 8cm za lokciem :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 10:44 pm   

Ja w ogóle nie mialam rękawiczek milao być cieplo i bylo :graba: więc bylyby zbędne!!!!!
_________________
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 10:46 pm   

Ja ostatecznie zakupiłam rękawiczki za łokieć , długości 50 cm. Przy palcach jest koronkowe wykończenie. Kupiłam je na Allegro i jestem bardzo zadowolona: zarówno cena jak i wykonanie super.
_________________
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 6:37 am   

Anion pochwal się nimi :-)
wklej może ich zdjęcie z chęcią je obejrzymy!
No i napisz czy kupiłaś od producenta czy uzywane?
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 12:50 am   

Kupiłam rękawiczki od producenta. Podaję linka, gdzie można je obejrzeć:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58731161
Moje rękawiczki to te po lewej stronie z koronką przy palcach (tyle że są za łokieć).
_________________
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 4:38 am   

Anion bardzo ładne rękawiczki :graba:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl