Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rękawiczki
Autor Wiadomość
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 12:12 am   

Ja mam bolerko za nadgarstek, więc rękawiczki odpadają. Ponadto przećwiczyłam rękawiczki na studniówce jako dodatek do sukni, niestety wszystkie czynności okołołazienkowe wymagały ciągłego zdejmowania i zakładania rękawiczek, podobnie przy stole. Dodając do tego nieustanne zdejmowaniu i zakładanie biżuterii (na studniówce miałam pierścionki)... nieeee :]
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 12:07 pm   

Wlasnie, czy rekawiczki i jakie tez zalezy od tego czy ma sie bolerko czy cos innego na kark. Ja jeszcze nie wiem, czy kupowac cos, czy nie :( pojecia nie mam. A z bolerkiem z krotkim rekawkiem, podobaja mi sie rekawiczki, ale krociutkie.
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 10:40 pm   

a mnie wcale się nie podobają i nie założe zastanawiam się tylko nad bolerkiem
_________________
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 7:29 pm   

Odświeżam wątek. Co myślicie o rękawiczkach do ślubu?
_________________


 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 10:05 pm   

Uważam że to zależy od modelu sukni,figury panny młodej,dodatków takich jak bolerko na przykład. Moim zdaniem dziewczyny puszyste źle wyglądają w rękawiczkach,mnie osobiście się nie podobają i nie będę ich mieć.
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 11:18 am   

Frezja1980 napisał/a:
Uważam że to zależy od modelu sukni,figury panny młodej,dodatków takich jak bolerko na przykład.

bo czasem można przesadzić z ilością dodatków

ja nie lubię rękawiczek- krótkie wyglądają dla mnie jak chirurgiczne :P
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 11:45 am   

Na przykładzie swoim mogę powiedzieć, że chuda dziewczyna też nie wygląda dobrze, bo rękawiczki podkreślają szczupłe i długie ręce. Moim zdaniem przy proporcjonalnej figurze i dobranej sukni mogą być fajne.
http://www.youtube.com/watch?v=PluRW3_FEt0
_________________

dzienniczek Basi
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 2:12 pm   

Ja będę miała woalkę i prawdopodobnie etolę (październik), więc myślę, że rękawiczki pasowałbyby i podkresliły lekko retro styl (sukienka nie jest koronkowa). Znalazłam na jakiejś amerykańskiej stronie takie cuda:

rustic_seattle_wedding_11.jpg
rękawiczki
Pobierz Plik ściągnięto 780 raz(y) 23.99 KB

_________________
 
 
spinek 


Dołączyła: 10 Mar 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 4:52 pm   

tomcia, sa śliczne:) bardzo, bardzo podobaja mi się takie retro:) aż zazdroszcze:) (mnie do sukni takowe nie pasują, ale i tak kiedyś sobie takie sprawię;) )
_________________
Serdecznie pozdrawiam, spinek.
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 8:47 pm   

tomcia, bardzo ładne rękawiczki. Z pewnością do woalki będą bardzo ładnie pasowały ;)
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 10:16 am   

Dzięki dziewczyny :D Obawiam się jednak, na pewno w Łodzi takich nie dostanę, więc będzie coś w podobie :kwasny:
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 4:14 pm   

tomcia, http://moda.allegro.pl/pr...1555519613.html
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 5:22 pm   

555, dzięki! :D Naprawdę mi się podobają:) Tylko to ich pierwotne przeznaczenie, nie ma to jak być wiecznym dzieckiem :)
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 5:38 pm   

dla mnie to tylko hasło, w końcu są umieszczone w dodatkach jako rękawiczki damskie :D
_________________
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 3:47 pm   

Ja do tej pory się zastanawiam czy założyć zy nie. Mam bardzo sokromną sukienkę..przymierzałam kilka wzorów, ale dziwnie się w nich czułam :smile:
Pozdrawiam
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 11:59 am   

osobiście jestem przeciwniczką rękawiczek - dla mnie jest to trochę już nie ta epoka i źle mi się kojarzą(jak wesele 20 lat temu na wiejskich remizach) choć muszę przyznać ze to zdjęcie umieszczone tutaj jest bardzo kuszące - właśnie w stylu retro może wyglądać bardzo ciekawie; mi nie podobają się takie klasyczne satynowe zaciągane o jeden palec choć rzecz gustu oczywiście :)

poza tym większość bierze śluby latem i to byłoby dość niewygodne by jeszcze dorzucać rękawiczki (tak samo jestem przeciwnikiem bolerek w upały)
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 2:55 pm   

motylek666 napisał/a:
źle mi się kojarzą(jak wesele 20 lat temu na wiejskich remizach)


Przedziwne skojarzenie :o

motylek666 napisał/a:
o trochę już nie ta epoka


No cóż,dla mnie jest to ostatnie kryterium którym bym się kierowała.
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 3:08 pm   

Ostatnią rzeczą jaką bym założyła na ślub są rękawiczki. Widziałam wiele stylizacji ślubnych gdzie rękawiczki popsuły cały efekt,zwłaszcza takie na jeden palec brrr.
Raz tylko znajoma miała rękawiczki na 5 palców, za łokieć,pasowało jej do stylu sukienki i wyglądało naprawdę fajnie.Ale to tylko raz.
_________________
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 4:59 pm   

kasia_m85 napisał/a:
Raz tylko znajoma miała rękawiczki na 5 palców, za łokieć,pasowało jej do stylu sukienki i wyglądało naprawdę fajnie.Ale to tylko raz.

dokładnie wydaje mi się że jest niewiele sukienek do których takie rękawiczki pasują
myślę że jeżeli byłby ażurowe bądź koronkowe długie do sukienki empire w stylu retro to owszem - wówczas podobna koronka/ ażurowy materiał we włosach bądź jako wpinka bądź jako welon, dodatkowo ewentualnie mogłaby być również ażurowa torebeczka jednak nie dorzuciłabym krokowego bolerka ale etolę

Balbina napisał/a:


Przedziwne skojarzenie :o

dlaczego?
widziałam kilka takich wesel gdzie panna młoda ubrana niczym choinka na święta - założyła zupełnie wszystko co się dało, suknia olbrzymia, drapowana najlepiej z okropnie mieniącej się satyny, do tego wszystkie możliwe błyskotki - kolczyki, tiara, kolia, bransoletka, bolerko również satynowe, rękawiczki jak pisałam o zahaczane o jeden palec welon żabot z lamówką i buty czuby ze szpicem zapinane dookoła kostki plus ogromne tipsy łopaty - takie mam wyobrażenie - może trochę schematyczne ale niestety tak mi się te rękawiczki kojarzą - w polsce niestety trudno jest dostać ładne i gustowne rękawiczki
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 7:44 pm   

motylek666 napisał/a:
dlaczego?


Dlatego chociażby,że
motylek666 napisał/a:
panna młoda ubrana niczym choinka na święta

nie jest okazem spotykanym tylko w remizach i tylko 20 lat temu :)
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 8:03 pm   

ja rowniez nie jestem zwolenniczka rekawiczek, ale te poyzej koronkowe sa bardzo fajne ;)
_________________
 
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 7:24 am   

Balbina, racja ....
 
 
onaaga 

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 12:19 pm   

motylek666 napisał/a:

dlaczego?
widziałam kilka takich wesel gdzie panna młoda ubrana niczym choinka na święta - założyła zupełnie wszystko co się dało, suknia olbrzymia, drapowana najlepiej z okropnie mieniącej się satyny, do tego wszystkie możliwe błyskotki - kolczyki, tiara, kolia, bransoletka, bolerko również satynowe, rękawiczki jak pisałam o zahaczane o jeden palec welon żabot z lamówką i buty czuby ze szpicem zapinane dookoła kostki plus ogromne tipsy łopaty - takie mam wyobrażenie - może trochę schematyczne ale niestety tak mi się te rękawiczki kojarzą - w polsce niestety trudno jest dostać ładne i gustowne rękawiczki


skoro Tobie taki styl nie pasuje to się tak nie ubieraj :-?

nie rozumiem ludzi którzy wytykają innych palcami jakby sami mieli monopol na dobry wygląd :roll:
ślub jest to najważniejszy dzień w życiu dla danej osoby i to tylko i wyłącznie ona ma się dobrze czuć w swojej stylizacji - trochę tolerancji.

Jak komuś się podobają rękawiczki to niech sobie śmiało kupuje :wink:
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 6:30 pm   

Ja osobiście jeszcze dwa lata temu, gdy ślubowała moja siostra nie wyobrażałam sobie, że mogłabym ich nie założyć. Dziś jestem pewna, że rękawiczek mieć nie będę... :wink:
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 6:41 pm   

Jestem pewna, że rękawiczek nie założę. No cóż, po prostu mi się nie podobają.
_________________


 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 8:58 pm   

Ja jeszcze nie wiem czy założe rękawiczki, czy nie, to w dużej mierze będzie zależało od sukni jaką wybiorę.
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pią Maj 27, 2011 2:37 pm   

Ja nie jestem zwolenniczką rękawiczek ,więc nie będę ich miała.Zresztą do mojej sukni rękawiczki nie bardzo pasują.
_________________
 
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 1:32 pm   

rękawiczki blleee :) nie lubie i nie chce miec :) jakos mnie nie przekonuja i nie powalaja. Choc takie jakies drobne, koronkowe jeszcze ewentualnie moglyby byc :)ta decyzje zostawie na pozniej.
_________________
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 5:33 pm   

hmmm nie przepadam za takimi dlugimi na jeden palec, ale podobaja mi sie koronkowe lub szydelkowe do nadgarstka. Nie mniej jednak to ze mi sie podobaja nie znaczy ze bede je miala :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 8:19 pm   

Trzeba pamiętać, że nie do każdej sukni pasuję wszystkie rękawiczki i trzeba je umieć odpowiednio dobrać.
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 9:28 pm   

wamaba, Zgadzam sie w 100%
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 11:52 pm   

motylek666 napisał/a:
osobiście jestem przeciwniczką rękawiczek - dla mnie jest to trochę już nie ta epoka i źle mi się kojarzą


Zgadzam się.. sama kilka dooobrych lat temu na komunię miałam coś a'la rękawiczki i właśnie teraz kiedy o nich myślę, przypominają mi się tamte czasu.
Sama na pewno takowych do własnego ślubu nie założę, chociaż




motylek666 napisał/a:
muszę przyznać ze to zdjęcie umieszczone tutaj jest bardzo kuszące - właśnie w stylu retro może wyglądać bardzo ciekawie
_________________


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 9:01 am   

A ja mówie rękawiczką stanowcze nie! :)
Żaden fason czy długi czy krótki, czy zakryte czy kornkowe mi się po prostu nie podobają
_________________
 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 4:12 pm   

Rękawiczki są dla mnie bleeee ;)
Jak myślę sobie rękawiczki to przypominają mi się paskudztwa zakładane na jeden palec :?
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 13, 2013 10:15 pm   

Jestem zdecydowanie na nie. Jeden raz wystąpiłam w białej sukience i rękawiczkach: na komunii :mrgreen: i na tym póki co poprzestanę. Wyrosłam z marzeń o rękawiczkach do ślubnej sukni. Nie lubię przesady. Wszystko zależy od stylizacji, jasne. Ale widziałam już panny młode, które miały na sobie i welon i bolerko i diadem, wisiorek, rękawiczki... no nie.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 8:25 am   

Też jestem na nie, podobnie jak Paolina, komplet biała sukienka i rękawiczki miałam na sobie tylko podczas swojej Komunii i nie zamierzam powtarzać :) Jak sobie przypomnę te białe jakby satynowe rękawiczki do łokci z perełkami wokół jednego palca, bleh :P
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 1:10 am   

A ja nawet do Komunii rękawiczek nie założyłam i na pewno ich w dzień ślubu nie założę. Te na jeden palec to mi się z kurtyzanami kojarzą, a nie panną młodą :lol:
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 9:12 pm   

Zdecydowanie do ślubu pójdę bez rękawiczek... na co to komu, jeszcze latem? :wink:
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 8:59 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Zdecydowanie do ślubu pójdę bez rękawiczek... na co to komu, jeszcze latem? :wink:


Wiesz, w naszym klimacie...mogą się przydać latem ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
sss_ 

Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 587
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 5:40 am   

ZoltyTulipan napisał/a:
A ja mówie rękawiczką stanowcze nie! :)

zgadzam się CAŁKOWICIE :D
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 9:05 am   

wamaba napisał/a:
Trzeba pamiętać, że nie do każdej sukni pasuję wszystkie rękawiczki i trzeba je umieć odpowiednio dobrać.


popieram w całej rozciągłości.... rzadko się zdarza żeby PM dobrze dobrała rękawiczki do sukienki niestety... poza tym biorąc pod uwagę np. moją figurę nigdy bym się na rękawiczki nie zdecydowała bo strasznie skracają ręce przez co są uwydatnione przedramiona :) i w moim przypadku wyglądałyby jak serdelki ;)
_________________
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Lut 21, 2014 9:10 pm   

Rękawiczki to już nawet w salonach są rzadko spotykane.. Chyba... bynajmniej nie widziałam ;) W każdym razie jak byłam mała to zawsze chciałam, bo księżniczki w bajkach na balach miały.. ALe to było naście lat temu ;P
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 22, 2014 3:03 am   

moda na rekawiczki juz przeminela :P
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 22, 2014 10:27 am   

Sisska napisał/a:
moda na rekawiczki juz przeminela :P


Oj zdziwiłabyś się, znajoma brała ślub w zeszłym roku po mnie i miała rękawiczki :wink:
_________________


 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 5:58 pm   

A ja bym chciała mieć właśnie takie ładne rękawiczki retro, ale do kościoła to chyba nie bardzo, bo przecież obrączkę trzeba założyć, a potem na sali to też hmmm no nie wiem :( Jak Wy to widzicie?
_________________


 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 5:00 pm   

A rękawiczki z odkrytymi palcami?
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 3:13 pm   

Sajgonka, właśnie nie chce mieć takich "komunijnych" na jeden palec tylko marzą mi się koronkowe całe zakryte, ale coś czuję że to nie wypali:(
Coś tego typu:
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 6:42 pm   

dorotka0603, ja właśnie takie koronkowe(jak ja to mówię-kabaretkowe :) ) miałam na Komunii św. :) Ale faktycznie jest problem z założeniem biżuterii na nie. Jeśli już widziałam rękawiczki u panien młodych to raczej z odkrytymi palcami lub takie zaciągane na środkowy palec.
_________________

 
 
Forever 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 3:21 pm   

Rękawiczki są fajne, ale trzeba umieć je nosić. Ładnie zdjąć w czasie nakładania obrączki - to może wyglądać bardzo elegancko, ale trzeba poćwiczyć. Najpierw pociągamy za środkowy palec, potem powoli zsuwamy. Jak zaczniemy szarpać, efekt będzie odwrotny :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl