Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
salon Lisa Ferrera
Autor Wiadomość
katarzynka 

Dołączyła: 29 Sty 2006
Posty: 6
Skąd: Piotrków tryb.
  Wysłany: Wto Sty 31, 2006 6:18 pm   salon Lisa Ferrera

dzieki,
byłam w Warszawie w tym salonie i naprawde maja ładne suknie, ale myślałam ,ze jest też bliżej...Szkoda.....
Ostatnio zmieniony przez katarzynka Wto Sty 31, 2006 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 6:28 pm   

Z tego, co mi wiadomo, to łódzki salon Lisa Ferrera został zlikwidowany, najbliższy salon tej firmy znajdziesz w Warszawie :?
_________________
chez alma |
 
 
elikg 


Dołączyła: 02 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: z bliska ;)
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 11:25 pm   

Alma_ napisał/a:
Z tego, co mi wiadomo, to łódzki salon Lisa Ferrera został zlikwidowany, najbliższy salon tej firmy znajdziesz w Warszawie :?


W Warszawie będziesz miała 100% pewność ,że obejrzysz/ przymierzysz wszystkie suknie z ofert- w innych miastach niestety nie mają wszystkich modeli- teraz chyba w Lisie jest jakaś promocja karnawałowa...
_________________
 
 
katarzynka 

Dołączyła: 29 Sty 2006
Posty: 6
Skąd: Piotrków tryb.
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 10:59 pm   

Tak tez zrobiłam.Byłam w piątek w Warszawie i zamówiłam suknie.I faktycznie jest promocja walentynkowa/karnawałowa do 11.02.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 12:07 am   

Katarzynka, jaką?? Pochwal się! ;)

I jakie wrażenia z samej wizyty w salonie (obsługa, oferta, dodatki...)? Napisz coś więcej, warto tam się wybrać?
_________________
chez alma |
 
 
elikg 


Dołączyła: 02 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: z bliska ;)
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 12:54 am   

Alma_ napisał/a:
Katarzynka, jaką?? Pochwal się! ;)

I jakie wrażenia z samej wizyty w salonie (obsługa, oferta, dodatki...)? Napisz coś więcej, warto tam się wybrać?


Ja też byłam swojego czasu w Susan Blanche( Lissa Ferrera) na Kijowskiej i byłam miło potraktowana- mimo ,iż wpadłam bez umówienia ( a tam raczej to praktykują) to pozwolono mi poprzymierzać sukienki- nawet jedna mnie zauroczyła( ale to było krótkotrwałe zauroczenie Cosmobellą, bo jak obejrzałam ja w innym salonie w kolorze białym to mi przeszło)

[ Dodano: Wto Lut 07, 2006 12:56 am ]
katarzynka napisał/a:
Tak tez zrobiłam.Byłam w piątek w Warszawie i zamówiłam suknie.I faktycznie jest promocja walentynkowa/karnawałowa do 11.02.


no właśnie pochwal się....
_________________
 
 
katarzynka 

Dołączyła: 29 Sty 2006
Posty: 6
Skąd: Piotrków tryb.
  Wysłany: Wto Lut 07, 2006 7:59 pm   

Ja tez zakupiłam suknie na Kijowskiej.Słyszałam niepochlebne opinie na temat tego salonu i miałam pewne obawy!Ale bylo super!Bardzo miła obsługa,przymierzyłam kilka sukien,par butów,dodatków...Warto tam jechac.Nie wiem jak w tygodnu, ale w sobote najlepiej sie umówic bo jest b.duzo ludzi. w załączniku moja suknia!

2705.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1181 raz(y) 36.03 KB

 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 8:49 pm   

katarzynko sukienka bardzo ladna chociaż nie w mój gust. Gratuluje wyboru :graba:
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:48 pm   

A ona ładniej wygląda w realu niż na zdjęciu z katalogu widziałam na allegro. I mnie się podoba. O Tutaj
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:55 pm   

Niezła ekwilibrystyka na ostatnim zdjęciu z tańca. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 10:04 pm   

jejku jak jej dużo :shock:

Będziesz wyglądała jak księzniczka :graba:

Niestety ja nawet nie mam co myślec o takiej, bo mój D by przy mnie zginął :cry:
 
 
katarzynka 

Dołączyła: 29 Sty 2006
Posty: 6
Skąd: Piotrków tryb.
  Wysłany: Wto Lut 07, 2006 10:54 pm   

DZIEKI!!Ciesze sie,ze sie Wam podoba!MNIE TEZ!!!!!!!!!!!!
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 11:38 am   

?liczna sukienka katarzynko :) Miałam podobną tyle że bez trenu i z rekawkami :) Choc sadzę, że taki tren musi troche jednak przeszkadzać, ja sie w końcu nie zdecydowałam, chociaż miałam taką możliwość, bo oryginalny projekt był z trenem :) Ale sukienki przepiękna :)
_________________

 
 
 
katarzynka 

Dołączyła: 29 Sty 2006
Posty: 6
Skąd: Piotrków tryb.
  Wysłany: Sro Lut 08, 2006 7:52 pm   

Suknia ma jeszcze tą zaletę ,że tren sie odpina!!!I na weselu mozna sie bawić bez przeszkód!!!!
 
 
Agnesias 

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 9:04 pm   

Mam inne zdanie na temat tego salonu. Istnieje on jeszcze w Łodzi - a to straszna szkoda, bo wiele panien młodych, zawiedzie się na tym salonie. Chciałam ostrzec przed salonem sukien œlubnych na ul. Piwnej Lisa Ferrera. Poczštkowo byłam oczarowana sukniami, chociaż moja œwiadkowa mówiła, że obsługa strasznie niesympatyczna, cóż nie to było dla mnie najważniejsze. Œlub mam w paŸdzierniku, suknie zaczęłam oglšdać w grudniu. Panie z ul. Piwnej powiedziały, że grudzień to za wczeœnie żeby zamawiać suknie. Miałam się do nich zgłosić trzy miesišce przed œlubem. I tak zrobiłam. Pojechałam równo trzy miesišce przed œlubem i okazało się , że jest już za póŸno. Panie faktycznie bardzo niesympatyczne o godzinie 9.58 zostałam wyproszona z salonu, gdyż one otwierajš dopiero o 10.00. muszę obiektywnie przyznać, że suknie majš ładne ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Obsługa nie potrafi poprawnie przekazywać informacji i wprowadza w błšd. Sprawiajš wrażenie jakby rozmawiały z klientem z przymusu. Poza tym majš strasznie mało wystawionych sukien. W katalogu jest ich sporo ale „na żywo” można obejrzeć tylko te które zostanš wybrane do przymiarki. Iloœć sukien do przymierzenia jest ograniczona i niewolno jej przekroczyć. Jak dla mnie absurd. I gdyby nie salon Sława to niewiem czy miałabym w czym wystšpić na własnym œlubie Polecam bardzo pod każdym względem salon sukien œlubnych Sława/ Estera Novias na ul. Sienkiewicza 34. Obsługa super miła, uprzejma, kobitki wiedzš jak doradzić, dobrać suknie do figury. Suknie sš bajkowe, hiszpańskie, jedyny minusik to ceny, które bywajš wysokie. Zamówiłam suknie właœnie w tym salonie, aktualnie jest szyta i czekam z niecierpliwoœciš aż jš przytransportujš. Pozdrawiam.
a nawiązując jeszcze do opisywanej przygody z salonem Lisa Ferrera Kopiuję fragment z ich strony internetowej :
P: Kiedy należy zamówić wymarzoną suknię Demetrios, Cosmobella lub Lisa Ferrera?
O: Rekomendujemy złożyć zamówienie w salonie nie później niż 3 miesiące przed planowaną uroczystością. Taki w najgorszym wypadku może być termin realizacji, dlatego też aby uniknąć nieporozumień należy to uczynić najlepiej na 3 miesiące przed ślubem.
Panie same sobie zaprzeczają!
_________________
Agula
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 4:59 pm   

A ja się nie zgodzę bo zamówiłam sukienkę na Piwnej i byłam tam dwa razy i dwa razy nas miło potraktowano... Panie nawet zrobiły kawę :)
_________________
 
 
monisiagoku 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 10:30 pm   

ja byłam tam przymierzyć suknię, które upatrzyłam sobie na stronie. niestety nie wszystkie były dostepne. ale obsluga ok. choć uważam ze pani dała mi jednak za dużo sukni i nie byłam na nic zdecydowana. poszłam do drugiego i pani dała mi tylko dwie i się zdecydowałam ;-)

ale ogólne wrażenia ok.
_________________
monisiagoku
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 12:50 pm   

Witam wszystkie przyszłe Panny Młode :)
Ja niedawno brałam swój ślub - 10 października - i to był ślub cywilny Przyznam szczerze że troszke szkoda mi bylo zrezygnowac z "pięknej białej sukni" :) Więc miałam piękną suknię w kolorze "gold" :) Zakupiona została właśnie w salonie na Piwnej
No i właśnie jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana to mam ją czyściutką w szafie i może uszczęśliwić inną przyszłą małżonkę, tym bardziej że pozwoli Wam to troszkę zaoszczędzić :wink:
Nazwa sukni Demetrios 9701 ( http://www.lisaferrera.pl/suknia/demetros-9701 )
Rozmiar sukni 8 - wymiary 85-74-100 ale spokojnie większa dziewczyna też będzie w niej wyglądać pięknie - suknia ma sznurowany gorset i jest z trenem więc ma przez to troszke regulowaną długość Dodatkowo mam oczywiście halkę, bolerko z rękawkiem 3/4 i krawat kaskadowy z chusteczką do butonierki dla Pana Młodego w idealnie dobranym kolorze
Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana proszę o kontakt na email - prześlę zdjęcia
Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony przez ane2t Sob Sty 30, 2010 1:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 12:04 pm   

Ja tez zmaowilam suknie w tym salonie - z obslugi bylam bardzo zadowolona - byl to pierwszy salon ktory odwiedzilam i mimo ze pozniej bylam w innych salonach to jdenak powrocilam do salonu przy Piwnej. Panie sa obslugi sa bardzo mile i pomocne. Ja mam slub we wrzesniu a suknie zmaowilam w lutym - wiec nie bylo problemu z wczesniejszym zamowieniem sukni. Juz nie moge sie doczekac przymiarki!!!
_________________
C.


 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 8:21 am   

ostatnio byłam w tym salonie i przymierzałam suknie.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, pani bardzo uprzejma, miła. Gdy prosiłam o przymiarkę konkretnej sukni nie grymasiła, od razu przyniosła wybraną suknię i dała do przymierzenia, doradzała ale nie narzucała swojego zdania

Uważam że jakość wykonania sukien jest bardzo dobra, zachwyciły mnie piękne zdobienia, aplikacje, hafty.

Ekspedientka dała mi również do przymierzenia biżuterię, którą można kupić w sklepie. Podobał mi się bardzo długi podest/wybieg, w salonie jest dużo miejsca więc bez problemu można się obrócić, chodzić obejrzeć się ze wszystkich stron

Jedyne co mnie zaskoczyło, to wygląd salonu. Na początku myślałam że jest jakiś remont, było pusto, żadnych sukien wystawionych (tylko kilka modeli stało w oknach sklepu) nie mam pojęcia czy tam jest tak na codzień, akurat byłam kiedy trwała wyprzedaż i być może wszystkie suknie były zdjęte i wisiały w przymierzalni
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 9:06 am   

PositiveAga napisał/a:
pusto, żadnych sukien wystawionych (tylko kilka modeli stało w oknach sklepu) nie mam pojęcia czy tam jest tak na codzień,

tak tam jest na co dzień :) Suknie wybierasz z katalogu i te przynoszą Ci do mierzenia.
 
 
medisia 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 11:39 pm   

Moje Drogie!

Zachęcam do wizyty w tym salonie. Ja sama zamówiłam kilka dni temu tam suknię a ślub mam 4 czerwca 2011 roku. Rzeczywiście czas zamówienia to 4 miesiące przed ślubem. Suknie nie są szyte w kraju, dlatego potrzeba więcej czasu. Jeśli się zdecydujecie umówcie się przez stronę salonu, to wam ułatwi po pierwsze bezproblemowe przymierzenie sukni. A ekspedientka będzie miała dla Was tyle czasu ile potrzeba. Pytajcie o panią IWONĘ. Młoda kobieta, doradziła mi wspaniale. Nie kadziła mówiła co jest dobrze a co źle. Jest bardzo obiektywna i obeznana w materii, potrafi doradzić również rodzaj fryzury, welonu i innych dodatków. Dodam , że jestem niezwykle niezdecydowaną przyszłą Panną Młodą, a pani IWONA okazała się cierpliwym doradcą. Przede wszystkim radzę wybrać się do salonu w zwykły dzień bo w soboty jest urwanie głowy. Naprawdę byłam zaskoczona obsługą. Noszę duży rozmiar i większość sukni była za mała, ale byłam zasznurowana(gorset) pomimo innego rozmiaru tak, że mogłam spokojnie się przeglądać podczas gdy w innych salonach panie kazały mi podtrzymywać sobie suknię lub o zgrozo zakładały mi ją wraz z wieszakiem na szyję. Polecam gorąco chociaż wybrać się na przymiarkę. Byłam w salonie 2 razy i tak samo mnie traktowano za pierwszym i drugim.
Powodzenia!
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 1:31 am   

A ja mam bardzo mały rozmiar i niestety pani nie upinała na mnie sukni tylko trzymała z tyłu ręką i nie mogłam nawet swobodnie się poruszać. Czasem nawet musiałam sama sobie suknie trzymać mimo, ze była o 2 lub 3 rozmiary za duża. Może to zależy od tego która pani była w salonie...
_________________

 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:29 am   

Byłam tam trzy razy za pierwszym razem trafiłyśmy z przyjaciółką że były pustki, więc Pani miała dla nas czas przymierzyłam dwie suknia w tym druga okazała się tą jedyną :] nic nie mówiła nie narzucała nic mhh... pierwsze wrażenie tak jakby zrobiła to co musi i tyle ale oczywiście kawkę zaproponowała, z której zrezygnowałyśmy. Ponieważ to był mój pierwszy salon na drodze do wymarzonej sukni więc nie chciałam tylko na nim poprzestać. Byłam w Sławie i dosłownie kupiłabym tam suknię tylko dzięki wspaniałej obsłudze. Było jeszcze kilka salonów ale wróciła do Lisa Ferrera jak bumerang nie ze względu na obsługę lecz na suknię, przymierzyłam Pani była milsza dorzuciła parę uwag skomentowała, co jest bardzo potrzebne według mnie bo są to kobitki, które się znają i ich uwagi mogą być cenne. Następnie odbyły się targi ślubne na których nie było nic ciekawego. A po targach dowiedziałam salon po raz trzeci z mamą i drugą przyjaciółką by zobaczyły wybór jakiego dokonałam. Nie byłam umówiona na sobotę ale ruch był olbrzymi. Powiedziałam że ja tylko na szybką przymiarkę by pokazać się dziewczyną i podpisujemy umowę :D nie było problemu. Zdjęcia już wtedy było można zrobić :] Suknia zamówiona w styczniu na koniec lipca pierwsza przymiarka :D i Panie podkreślały że co najmniej 4 miesiące przed ślubem trzeba zmówić.
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 7:40 pm   

Byłam w tym salonie kilka dni temu - suknie piękne, aczkolwiek ceny dość wysokie, ponieważ jestem szczupła pani powiedziała, że nie ma możliwości kupna sukni z wyprzedaży, wyłącznie nowy model, ponieważ nie dopasują mi sukni do sylwetki i przede wszystkim nie ma możliwości obcięcia trenu... W związku z tym, że trenu nie chcę, a każda suknia go miała dalsze przymierzanie stało się bezcelowe. Generalnie pani, która mnie obsługiwała miła, aczkolwiek odzywała się tylko tyle co musiała podczas gdy panie w innych salonach zagadywały, podpowiadały. Z przymiarką sukien, jakie chciałam nie było problemu. Podsumowując nie oceniam tego salonu źle, ale inne oceniam zdecydowanie lepiej :)
_________________
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 7:49 pm   

Jako, że także jestem osobą szczupłą to nie wspominam tego salonu dobrze, wszystkie rozmiary, które Pani dawała do przymierzenia miały rozmiar 40 albo i wyższy, nie byłoby w tym nic złego gdyby sukienka była dopasowana do mojej figury szpilkami tak jak ma to miejsce w innych salonach a tak założyłam sukienkę i nie dość , że ledwo doszłam na podest to jeszcze musiałam cały czas się skupiać na trzymaniu sukienki a nie jej podziwianiu, obsługa średnio miła ( porównując do tej w innych salonach). Oczywiście zdjęć też nie można było robić, podsumowując idąc do tego salonu nastawiałam się, że tam kupię swoją suknię, niestety wyszłam rozczarowana i wściekła , że jechałam przez całą Łódź po nic.
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 8:38 pm   

No to powiem Wam dziewczyny że jestem zdziwiona waszą opinią o salonie Lissa Ferrera z Piwnej, ja brałam ślub 20.06.2009 roku i nie mam żadnych zastrzeżeń do salonu. Umówiłam się na przymiarkę internetowo, wybrałam sobie modele jakie chce przymierzyć ( też noszę rozmiar mały wtedy 36 ) teraz w porywach 38 :D ale mniejsza o większość, i wszystkie modele czekały na mnie w salonie, przymiarka profesjonalna, mogłam zrobić fotki w sukni, do tej pory mam zdjęcia z przymiarki, to fakt suknia może nie była idealnie dopasowana na tej przymiarce ale panie się mną profesjonalnie zajęły i poszły w ruch wtedy szpileczki, dwa tygodnie przed ślubem miałam przymiarkę ( suknia przyleciała ze stanów) wtedy koszt 2450, ale była boska, przymiarka poprawki lekkie, tzn dopasowanie do sylwetki i potem odbiór. Mam tylko dobre zdanie o tym salonie.
_________________
malinka1984


 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 9:26 pm   

baila, mogłabym napisać identyczną wypowiedź jak ty. W salonie byłam w listopadzie 2010. Nosze rozmiar 34. pani wcale mi nie przypięła żadnej sukni szpilkami. Nie mogłam za bardzo w nich chodzić bo były wielkie i spadały ze mnie. Fotek nie można było robić. Obsługa była miła ale pani prawie nic sie eni odzywała i nic nie doradzała.
malinka1984, może zdjęcia można było robić jak ty kupowałaś w 2009 albo tylko fotki sukni która już zadatkowałaś.
_________________

 
 
niteka 

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 12:56 pm   

Ha! a wlasnie ze Lisa Ferrera jest otwarta w Łodzi! Byłam tam ostatnio, mieli tylko jakis remont czy cos. Suknie faktycznie chyab maja najlepsze w mieście. Mierzyłam pięć i wyszłam z niczym, ale chyba wrócę, bo w jednej się zakochałam.
_________________
Miłość jest jak ogień- nie podsycana gaśnie.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 10:33 pm   

Chciałam dzisiaj pójść do salonu Lisa Ferrera. Jak już przedarłam się przez pół miasta, okazało się, że salon jest nieczynny :D Mój błąd, trzeba było się umówić na spotkanie ;) Szkoda, bo miałam nadzieję, że uda mi się przymierzyć wypatrzone w necie suknie (z kolekcji OreaSposa i Demetrios) przed przyszłym tygodniem, kiedy to będą w Lisie walentynkowe promocje! :) Ma być też zaproszona wizażystka, florystka, fotograf... Hmm, może być ciekawie.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Pią Lut 08, 2013 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anais 

Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:38 pm   

Myślę, że pozmieniało się trochę w tym salonie (nawiązuje do poprzednich negatywnych komentarzy).
Ja byłam bardzo zadowolona z obsługi - kilkukrotnie przychodziłam, bo chciałam się upewnić co do wyboru sukni. Pani bardzo cierpliwie pozwoliła przymierzyć mi tyle modeli, ile chciałam, zawsze proponowała coś do picia, odpowiadała na wszystkie moje pytania. Może nie mają bardzo dużej liczby modeli, ale myślę, że warto tam zajrzeć.
Ostatecznie zdecydowałam się zamówić tam swoją suknię. Myślę, że będzie to dobry wybór :)
 
 
zakochana999 

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Wrz 2012
Posty: 71
Skąd: Sulejów
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 5:53 pm   

Pani z obsługi bardzo miła. Teraz są tą wyprzedaże. Suknie od 200zł. Niestety bardzo brzydkie :) Wszystkie z wyprzedaży były brudne jak z komina. Nadają się jedynie na przebierańce :D Minus taki że mały wybór modeli i mi nic się nie spodobało. Przymierzyłam 4 suknie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl