Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie
Autor Wiadomość
sammy 

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 8:14 pm   

Przemku...

właśnie pokazałeś swoją "klasę" i profesjonalizm w podejściu do klienta poniższą wypowiedzią... :roll:

Przemek_ napisał/a:
No cóż jakoś nie jest mi smutno że stracę tak "ważną" klientkę.


brak szacunku do klienta, nawet jeśli krytykuje Twoją pracę daje do myślenia... :roll:

Przemek_ napisał/a:
A szanowną Monikę vel Sammy serdecznie pozdrawiam i proponuję zająć się swoimi "uczciwym i lojalnym" życiem...


zmartwię Cię pewnie, ale nie mam na imię Monika
jak sądzę miałeś na myśli swoją byłą szefową, której akurat osobiście nie znam a jedynie ze słyszenia, ale wnioskując z Twojej reakcji masz coś na sumieniu, skoro wydaje Ci się, że czai się za każdym rogiem... :?

moderatorów przepraszam za powyższy komentarz i obiecuję, że ze swojej strony od dalszych się powstrzymam, bo to nie temat do dyskusji w tym miejscu


ale żeby nie było OT...
gorąco polecam fryzjera Roberta Kaczmarskiego z salonu Robertino przy Piotrkowskiej 85 i współpracującą z tym salonem wizażystkę p. Dagmarę
kilka miesięcy temu korzystałam z ich usług i byłam naprawdę bardzo zadowolona
co istotne pewnie dla wielu forumek, p. Dagmara dojeżdża do klientki do domu, więc w dniu ślubu naprawdę to się przydaje!
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 9:05 pm   

Jestem za tym, żeby sprawy prywatne były załatwiane na PRIV. Skoro Ci ten fryzjer nie pasuje, to bardzo się cieszymy, że wyraziłaś swoją opinię, ale nie musisz od razu tak zażarcie tego udowadniać. Takie jest moje zdanie.
_________________

 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 10:03 am   

Malwina_łódź napisał/a:
Jestem za tym, żeby sprawy prywatne były załatwiane na PRIV. Skoro Ci ten fryzjer nie pasuje, to bardzo się cieszymy, że wyraziłaś swoją opinię, ale nie musisz od razu tak zażarcie tego udowadniać. Takie jest moje zdanie.


Malwina, myślę, że trochę nie zrozumiałaś intencji sammy - tu nie chodziło o krytykę umiejętności p. Przemka, czy p. Eweliny, a o pokazanie innym forumkom kryptoreklamy. IMO to trochę nieuczciwe w ten sposób się reklamować. Dlaczego nie ma innych postów dotyczących ich salonu? Dlaczego - nagle ni z tego ni z owego pojawił się pan Przemek, po postach sammy skierowanych w stronę Laury? Skoro jest ona bogu ducha winną osobą?
Udeż w stoł a nożyce się odezwą....

A co do tematy - nie polecam Grace w manu - drogo i bez szału. Suszenie na szczotkę zostało nazwane "stylizacją" :roll:
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 1:17 pm   

ja polecam salon Ela na Sienkiewicza niestety nie wiem ile dokładnie ale to jest róg nawrot i Sienkiewicza obok cukierni MIŚ :) fryzurki super i pełen profesjonalizm tam jest tez kosmetyczka i manicure ale z usług nie korzystałam jeszcze(prócz sesji zdjęciowej i pokazu, ale to się nie liczy bo wszystko było wampowe ;) ), skorzystam przed ślubem :)
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 2:14 pm   

Popieram madzialenkę, tylko, że ja wypróbowałam kosmetyczkę. Jestem bardzo zadowolona z usług pani Liliany.
 
 
juleczka 

Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 1:27 pm   

Serdecznie polecam Wam makijażystkę Justynę z Piotrkowskiej 22 pracuje w Centrum Urody, nie jest drogo ! Profesjonalna dziewczyna i naprawdę dobrze doradza. Ja byłam zadowolona! Podobno malowała Miss...
 
 
calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: Dallas, Łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 7:10 pm   

Tez bede sie przygotowywala w Pracowni Urody na ulicy Piotrkowskiej 28. Bardzo podoba mi sie strona internetowa tego salonu i jedna z fryzur w galerii. Dzieki rajeczka za namiary. Wesele mam 8 sierpnia wiec jak juz bede "po" opisze swoje wrazenia. A tymczasem pozdrawiam i zycze wszystkim milego weekendu. :sla
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 6:29 pm   

No to moje specjalistki:

1. Fryzura/makijaż - ul. Kilińskiego zaraz naprzeciwko Poczty Głównej (róg Tuwima i Kilińskiego). Fajnie i niedrogo, moją mamę na próbnej odmłodziły o 10 lat :)

2. Kosmetyczka - pani Barbara Kraszewska, Piotrkowska 109 (zaraz obok sklepu z zaproszeniami). Pani Basia jest przemiła, a na dodatek baaardzo profesjonalna, z dyplomami i gigantycznym doświadczeniem, z twarzą robi cuda

3. Pazury - panie z Plantacji Urody na Rzgowskiej bodajże 212. Miło, szybko, a najważniejsze: profesjonalnie! Będąc początkującą tipsiarą nasłuchałam się horrorów o piłowaniu połowy blaszki paznokcia i akrylach łamiących się na drugi dzień po założeniu. Tamte panie nie zrzynają paznokcia, traktują go delikatnie, a pazury są PANCERNE - jestem osobą tragicznie roztrzepaną i nieuważną, bez przerwy o coś uderzam paznokciami albo zahaczam, a moje akryle z kwiatkami nie mają nawet draśnięcia :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
DotiUslu 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 19
Skąd: Lodz/Tilburg
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 8:31 pm   

Byłam dziś na próbnym makijażu i paznokietkach w Instytucie Matis Paris. Mieści się on na Piotrkowskiej ale ja wjechałam zaraz przy Hotelu Światowit ( w podwórku). Jestem bardzo zadowolona z efektu i juz pewna ze na 100% tam właśnie umaluje się do ślubu.
Są tam niesamowicie sympatyczne i kontaktowe kobitki. Dzięki nim moja twarz nie wyglądała jak maska i naprawdę make up utrzymał się cały dzień.
Można tam też zrobić zabiegi na twarz i ciało na co dałam się namówić i naprawdę nie żałuje. Mogę z czystym sumieniem polecić ten Instytut.!
_________________
 
 
Mariko 


Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 7:14 pm   

Ja polecam manicurzystkę Kamilę z Plantacji Urody na Rzgowskiej 212. Byłam u niej dzisiaj z mamą dobrze poradziła sobie zarówno z malowaniem (kolor u mamy i french z trzema malutkimi cyrkoniami u mnie), jak i z naprawianiem uszkodzeń. Mamie zaaplikowała akryl na pęknięty paznokieć, a na mój złamany dokleiła sztuczny. Wygląda super. Wszystko w przyjemnej atmosferze. Mają cennik na stronie internetowej, więc nie ma niespodzianek. Już się umówiłam na następną wizytę i pedicure :)
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 8:18 pm   

Zgadzam się, panie z Plantacji Urody są wielkie, tak jak ich dzieła :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Mariko 


Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 9:20 am   

Jeśli chodzi o makijaż, to rewelacyjnie sprawdziła się polecana wielokrotnie forumka Megi. Proponuję jednak zrobić najpierw próbny, bo określenia "intensywny", "delikatny", "naturalny" itp. dla każdego oznaczają coś innego. To jest dobry moment, żeby takie rzeczy uzgodnić, podczas gdy w dniu ślubu jest już trochę nerwowa atmosfera i trzeba się oddać w ręce wizażystki z pełnym zaufaniem :)
Makijaż był nie dość, że piękny, taki jak chciałam, ekstra wygląda na zdjęciach i do tego wyglądał świeżo do rana. Nie miałam na twarzy maski, a nic nie spłynęło ani się nie rozmazało. Spokojnie przetrwałby jeszcze poprawiny, serio!
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 1:20 pm   

Jasne, najlepiej też przetestować próbną fryzurę i makijaż w warunkach ekstremalnych - ja w swoich poszłam na Juwenalia, polecam taki test :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 12:04 pm   

Ja zdecydowanie odradzam fryzjerke Kasie w salonie na Widzewie przy Sobieradku (niestety nie pamietam nazwy salonu) - wchodzi sie taka jakby zewnetrzna klatka schodowa na gore. Chodzilam do niej od lat na baleyage i 2 razy na czesanie na wesele. Balayage ok, co do fryzur mialam kilka "ale". Jednak to co mi odwalila na probnej to juz koszmar. W samochodzie od razu wszystko rozpuscilam bo normalnie wstyd mi sie bylo pokazac przyszlej tesciowej i mamie. Pokazalam zdjecie - jasne, da sie zrobic. Ale fryzura byla do d... niepodobna! Zrobiona na "odwal sie". "Chcialas to masz", z wielka laska. Od razu poszlam do salonu na ul. Krolewskiej, do Izy. I dopiero ona sprawila, ze uwierzylam we fryzjera. Ize polecam. Ma smykalke, mysli przy czesaniu, patrzy jak dopiac, upiac, jak pasuje....
 
 
 
agataka 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 100
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 4:05 pm   

Ja bardzo polecam salon image na mochnackiego obok Broniewskiego i fryzjerke MILENE...naprawde swietnie czesze i doradzi z farbowaniem i ma mnostwo szkolen z upiec...to wlasnie u niej bede czesac sie do slubu...chodze do niej od okolo 4 lat i zawsze fajnie mi scina wlosy tak ze nawet po pol roku super mi sie ukladaja a nie wywiają w kazda strone jak bylo wczesniej..kolor tez zawsz dobrze mi dobierala i pasemki i potem brazy jakie testowalam i teraz bez porboblemu wrocilam do wlasengo koloru (blond) bez odrostow itp:) jest tam tez fajna kosmetyczka NINA- ale u niej robilam paznokcie i bardzo dlugo mi sie trzyamal(ale robie tylko frencha)
 
 
 
evivankivi 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: zgierz,lodz
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 6:00 pm   

widac ze ile osob tyle opini bedzie na temat np salonu image na mochnickiego, nie wiem ktora pani czesala probnie moja panne mloda ale jak ja zobaczylam po czesaniu to mi rece opadly , nedzny ulizany koczek w kształcie kółka z tylu glowy a reszta co sie nie zebrala do koczka byla upieta wsówkami , wlosy ulizane , wygladala jak do komunii dziecina a nie na wesele , pani skasowala 60 zl i czesc .Ja nie polecam tego salonu ale byc moze jest tam wiecej fryzjerek ktore potrafia cos upiac....
Ostatnio zmieniony przez evivankivi Nie Paź 18, 2009 6:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 28, 2009 8:26 am   

a ja jestem po wizycie w studio star na Łącznej 28 i niestety wyszlam niezadowolona...po pierwsze mam ten kolor co wlasnie nie chcialam go miec!!po drugie obciela mnie wiecej niz ja prosilam a po trzecie cena zbila mnie z nog...wiec jednym slowem znow mam dylemat jesli chodzi o fryzjera ktory przygotuje mnie do slubu :-? ale nie zniechecam do tego salonu bo to tylko moja opinia,ale ja wiecej tam nie pojde!!pozdrawiam
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 2:12 pm   

Dziewczyny, a znacie może fryzjera Łukasza Szymczaka? wczesniej pracował w Bello na Narutowicza, teraz ma swój salon na Kilińskiego, Louisse. Co o nim sądzicie?

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 2:19 pm ]
Dziewczyny, pytanie odnośnie makijazystki, znacie może Izabelę Maślakiewicz? Obejrzałam jej stronkę www.izabelamaslakiewicz.w.interia.pl i urzekły mnie jej makijaże. Ja bym chciała taki mocniejszy, nie tradycyjny perłowy czy rozswietlony, robi też fajne fantazyjne makijaże. Cena 80-110 zł, ale z dojazdem do klienta. Próbny 80 zl i chyba nie ma co ryzykowac bez próbnego, zeby przetestowac jego trwałość. Piszcie swoje opinie, jelsi coś słyszalyście o niej.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Lis 06, 2009 2:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 10:23 pm   

Witam ! Może mi pomożecie. Poszukuję fryzjera/fryzjerki która pomoże dobrze dobrac fryzurkę do wyglądu i nie za jakieś ogromne pieniążki.
Będę baardzo wdzięczna za pomoc
 
 
beata luczynska 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: Łodz
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 9:50 am   

Witam!
Moze macie jakies informacje na temat studia urody w Łodzi euro-styl na Nawrot 28 i Ketlinga 23?bo ogladajac ich strone internetowa(zdjecia)mozna stwierdzic ze stylizacje panny mlodej robia ziezle i fachowo!aaaa i ciekawe maja takze te propozycje pakietow!co wy na to?Jesli ktos z was ma moze jakies dokladniejsze informacje na ten temat bardzo bym byla wdzieczna za odpisanie mi na priv!!!
p.s nie wiem czy warto tam sie zapisac :-? !
z gory dziekuje za podpowiedzi!pozdrawiam
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 11:19 pm   

Ja polecam salon fryzjerski na ul. Anny Jagiellonki 2, szczególnie fryzjerki panią Agnieszkę i panią Anię.

Natomiast nie polecam p.Iwony z tego właśnie salonu... jak dwa lata temu obcięła mi włosy to zapuszczam do tej pory... miało być 5 cm, obcięła jakieś 25... a na koniec do mnie z tekstem "podoba się???" jak zobaczyła moją minę to dodała "no ,teraz to już musi się podobać"...bez komentarza.
_________________
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 9:24 pm   

potwierdzam słowa @sistermonn!!! masakra
_________________
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 7:07 pm   

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrą kosmetyczkę, ale w Pabianicach?
_________________
inka85
 
 
marierose 

Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 12:09 pm   

Polecam salon na Retkini na ul. Armii Krajowej 44 w bloku 396 koło retsatu...nazywa się STUDIO URODY...miałam robiony tam makijaż i paznokcie oraz włosy...wyszło super ;)
Ostatnio zmieniony przez marierose Pią Lip 02, 2010 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cathyspires 

Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 03, 2010 8:03 pm   

Zdecydowanie ODRADZAM salon fryzjersko - kosmetyczny na Kostki Napierskiego 3 blok 161. Jeśli chodzi o makijaż to po prostu masakra.

- mimo że byłam umówiona i zapisana wcześniej na godzinę 12.30 (nawet przy zapisach poproszono mnie o zaliczke) musiałam siedzieć i czekać pół godziny kiedy to owa "profesjonalistka" rozmawiała ze swoją przyjaciólką przez telefon malując piłując sobie paznokcie.
- w ogóle nie spytano mnie o suknię( kolor, styl, krój), kwiaty, moje upodobania, rodzaj cery itp
- pani miała BRUDNE pędzelki ( trudno to nawet nazwać profesjonalnymi pędzelkami), i dziwnie mały wybór kosmetyków
- jeśli chodzi o kosmetyki to powiem Wam że masakra. Ja w swojej kosmetyczce mam o wiele droższe i lepiej działające.
- nałożono mi mnóstwo podkładu i pudru (mam porcelanową cerę, na co dzień się maluję bardzo delikatnie bo nawet tego nie potrzebuję)
- pani nie potrafi malować, cieniować powieki, tusz mi dosłownie spływał
- kosmetyczka nie słyszała nigdy o bazie czy fixerze (kiedy o to spytałam)

Do tego w trakcie wykonywania "makijażu" kosmetyczka zawołała swoja koleżankę zajmującą się paznokciami i kazała jej dokończyć :-/
Zawołała do małego gabinetu w którym robiono mi makijaż kolejną klientkę (starszą panią), kazała jej ściągnąc klapki i moczyć stopy przed wykonaniem paznokci.
Byłam załamana brakiem profesjonalizmu..
Co chwilę ktoś wchodził żeby "popatrzeć" (ciekawe na co), wpadały koleżanki na plotki...
Bez komentarza.
Jak wróciłam do domu, narzeczony spadł z krzesła. Zobaczyłam się w lustrze, załamałam się totalnie, zmyłam to świństwo i popędziłam do Douglasa i Sephory kupić profesjonalne kosmetyki. Umaluję się sama i będzie wyglądało to o wiele lepiej.

60 zł i godzina mojego czasu wyrzucona w błoto.

Jeśli chodzi o fryzure to jak najbardziej polecam :)

Przepraszam Was dziewczyny za ten mały esej, ale musiałam to z siebie wyrzucić.
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 11:53 am   

cathyspires jestem w szoku olaboga . Jak tak można.. brudne pędzelki??
Skąd ty wytrzasnęłaś taką "profesjonalistkę"??
Jeśli ktoś chce być dobrym wizażystą, musi się dokształcać i być na bieżąca ze wszystkimi nowinkami, nie wyobrażam sobie innej opcji. Tak jest w każdym zawodzie!!
A podobną kosmetyczkę mam u siebie na osiedlu. Raz poszłam na hennę i wyrównanie brwi a ta zaprosiła swoja koleżaneczkę na pogaduchy, zajmowała się mną jednocześnie rozmawiając z tamtą. Brwi miałam kruczo-czarne :( Więcej tam nie poszłam.

cathyspires napisał/a:
Przepraszam Was dziewczyny za ten mały esej, ale musiałam to z siebie wyrzucić.


I bardzo dobrze, że z siebie to wyrzuciłaś. Mam nadzieję, że już tam nie pójdziesz :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 12:05 pm   

i pomyśleć, że kilka sklepów dalej jest super salon M&M.
Współczuję doznań!
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 6:11 pm   

ja to się nieraz nasłucham od klientek takich kwiatków:
o tym, że pedicure robiony jest na środku salonu fryzjerskiego
o tym, że podczas manicure kosmetyczka paliła papierosa...
o tym, że pedicure robią pumeksem - tym samym dla wszystkich klientek... :roll:
_________________
 
 
 
cathyspires 

Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 11:41 pm   

misia-misia napisał/a:


o tym, że pedicure robią pumeksem - tym samym dla wszystkich klientek... :roll:


niedobrze mi się aż zrobiło..
_________________
 
 
Arabeska12 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Płock
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 8:30 pm   

Szukam dobrego salonu fryzjersko - kosmetycznego w okolicy Al. Włókniarzy,
można jest jakiś godny polecenia? :-)
_________________
Arabeska12
 
 
segl 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 9:50 pm   

Arabeska12 napisał/a:
Szukam dobrego salonu fryzjersko - kosmetycznego w okolicy Al. Włókniarzy,
można jest jakiś godny polecenia? :-)


sorry za OT, ale chyba musisz bardziej sprecyzować, Włókniarzy to jedna z najdłuższych ulic w Łodzi
 
 
Arabeska12 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Płock
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:33 am   

w pobliżu Kosciol pod wezwaniem Najswietszego Zbawiciela :)
_________________
Arabeska12
 
 
slubik 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 11:39 am   

Polecam Klinikę Urody Laurell laurell.pl na ulicy Wyszyńskiego 99 w Łodzi i praktycznie wszystkich fryzjerów i wizażystki. Przed ślubem można wykonać zabiegi poprawiające urodę, zresztą wejdźcie sobie na stronę. Dodam, iz w tym roku Klinika Urody malowała i czesała wszystkie modelki prezentujące suknie ślubne na Targach w Łodzi. Pozdrawiam
 
 
 
gosiak 

Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:37 am   

Ja, mimo że jestem z Łodzi, od lat korzystam z usług fryzjerskich i kosmetycznych w studio urody "Agnieszka" w Zduńskiej Woli. Ceny sporo niższe, a jakość kosmetyków bardzo dobra. Jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona z tego salonu, co nie raz mi się zdarzało w Łodzi.
 
 
Megi Luk 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Paź 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 11:36 pm   

Gorąco polecam EuroStyl. Do ślubu czesła mnie Pani Monika, która jest bardzo cierpliwa na próbnych fryzurach, a w dniu ślubu idealnie umie odtworzyć próbną fryzurę. Poza tym fryzura trzymała się całą noc.
 
 
ewa__150 

Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 9:56 pm   

czy ktoś mógłby jeszcze$napisać swoją opinie na temat makijażu w euro-styl? może podzielic się jakimś zdjęciem?
Ostatnio zmieniony przez ewa__150 Wto Sty 04, 2011 9:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 10:40 am   

Witam czy któraś z was mogłaby polecić mi jakiegoś fryzjera który specjalizuje się w czesaniu koków,upięć ślubnych ....w łodzi lub okolicy??? Bardzo proszę o pomoc ...
 
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 1:06 pm   

Szukam makijażystki(kosmetyczki) z okolicy Lutomierska,Konstantynowa Łódzkiego lub Aleksandowa, która zrobi mi naprawdę trwały makijaż ślubny.

[ Dodano: Sob Lut 26, 2011 3:14 pm ]
Napiszcie coś o salonie Lokers na Zachodniej albo o Aspasji na inflanckiej !! !!!Była tam któraś z Was????Jakie wrażenia????Chciałabym zrobić wszystko w jednym miejscu(makijaz ,fryzurę i pazurki).Co polecacie????
_________________
 
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 5:35 pm   

serdecznie polecam :) http://makeupbyswirrruska.blogspot.com/
_________________

 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 8:25 pm   

Ja osobiscie moge polecić swietna kosmetyczkę, która za nie dużą sumę zrobi z kopciuszka księżniczkę!! Dwa razy korzystalam z jej uslug- wesele i sylwester, bylam bardzo zadowolona- makijaż pasował do mnie i co najważniejsze wytrzymał impreze. Duzym plusem jest rowniez to, że dojeżdza do klienta! nr tel: [xxx]


edit: namiary podajemy na priv
kryszka
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Mar 31, 2011 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sabina55 

Dołączyła: 06 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 10:56 pm   Re: Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie

hej witam czy ktos zna namiary na pania agnieszke byla wlascicelke salonu agnes...wojska polskiego 19...to dopiero byl fachowiec ale niestety przekazala biznes komu innemu a niezostawila namiaru ,moze ktoras z pan pamieta ta pania i byc moze ma jakies namiary z gory dzieki...
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2011 9:54 am   

A ja mam prośbę o polecenie kosmetyczki, gdzieś pomiędzy rynkiem bałuckim a teofilowem... zależy mi na ładnym makijażu :(
 
 
 
eleniv1 

Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 10:44 am   

byłam malowana przez Agnieszkę , Gorąco polecam :) jest z Bałut
edit:usunięta strona www
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Sie 19, 2011 9:06 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 10:24 pm   

eleniv1 jej makijaże są cudne. W takich chwilach żałuję, że mieszkam w Bełchatowie :wink:
_________________
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 3:34 pm   

polecam PRACOWNIĘ WIZERUNKU na Rzgowskiej 224(dawniej nazywała się Gabriella)
pani Marta i pani Kinga naprawdę potrafią cuda :) i co istotne można się wyszykować do ślubu w jednym miejscu(kosmetyka,paznokcie,makijaż,fryzurka) co wam będę opisywać zresztą,same sprawdźcie :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Emmi Pon Sie 15, 2011 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Madeleine84 

Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 9:33 pm   

eleniv1, odwiedziłam stronkę i wyniki pracy pani Agnieszki zrobiły na mnie duże wrażenie... a masz może jakieś namiary na nią? telefon albo chociaż adres e-mail? bo na blogu nic nie znalazłam...
edit:usunięta strona www
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Sie 19, 2011 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolcia938 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 2:46 pm   

Szukam dobrej kosmetyczki z Pabianic, która zrobi mi naprawdę ładny i trwały makijaż ślubny, ma ktoś może jakieś namiary ? :)
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 2:49 pm   

polecam moją makijażystkę- Kasia [XXX]

edit: usunięty numer telefonu, namiary proszę podawać zainteresowanym na PW
_________________

Ostatnio zmieniony przez ppola Sob Sie 20, 2011 7:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
melinda 

Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 7:32 pm   

Ja napewno będe sie czesała w salonie u Ewy na Traktorowej
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 12:30 pm   

Ok, polećcie mi jakiś salon fryzjerski gdzie naprawdę fajnie i dobrze czeszą. Mam włosy długie, bardzo ciężkie- a chciałabym nie przyklepaną na łbie fryzurę, tylko takie luźne sploty, niestety póki co (co prawda na profesjonalne czesanie byłam tylko 3 razy w życiu, ale zawsze :) ) nikt mi takiej nie zrobił, bo niby za grube włosy :/

I fajnie, gdyby w miarę blisko Konstantynowa albo chociaż w centrum to było, bo stamtąd będę jechać w dniu ślubu. Nie chciałabym jakoś bardzo utknąc w korkach :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl