Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Łódź, cz.1 - Restauracje
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2004 9:38 am   Łódź, cz.1 - Restauracje

Wasze opinie o łódzkich restauracjach.
Uzasadnienie mile widziane. :)

1. Ulubiona :smilegirl:
"Restauracja Figaro" - pyszne jeszenie, profesjonalna obsługa i miła atmosfera.

2. Polecam :girl :
"Restauracja Polska"
"Karczma u Chochoła"
"Sfinks" (jeśli lubicie arabskie jedzenie)

3. Nie polecam :hmgirl:
"Restauracja Krokodyl" (byłam 2 razy i dwukrotnie czekałam ponad 1,5 godziny na jedzenie. Nigdy więcej!)
"Klub Piotrkowska"-ostatnie piętro (napiszę krótko : mało i drogo)
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Lut 11, 2004 12:10 pm   

No więc ja to zazwyczaj:
Sphinx- tanio, szybko, smacznie i naprawdę bardzo dużo
Wielki Mur- w sumie tez nie jest bardzo drogo, za to bardzo miła obsługa i naprawdę jedzonko rewelacyjne, chodzimy tam dosyć często, moi rodzice kilkakrotnie wyprawiali tam również swoje rocznice i świętowali szczególne okazje

No a na lody to tylko Galati (czy jakoś tam), chyba Hortex to już przy nich odpada.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lut 11, 2004 12:25 pm   

Ania napisał/a:
No a na lody to tylko Galati (czy jakoś tam), chyba Hortex to już przy nich odpada.

O, jako smakosz lodów :P nie zgodzę się. :mrgreen:
Byłam w Gelati (chyba tak się nazywa, w "Galerii") kilka razy i "przetestowałam" kilka różnych deserów lodowych, żeby mieć "przegląd sytuacji". :lol:
Nie smakują mi tam lody. Nie.
_________________
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Lut 11, 2004 12:32 pm   

No to bardzo dziwne bo ja zawsze uwielbiałam lody hortexowe, ale teraz to tylko Gelati może dlatego że uwielbiam wszelkie lody owocowe a u nich jest bardzo duży wybór owocowych, no i gałki mają dwa razy większe niż w Hortexie.

Ostatnio piłam tam kawę mrożoną z lodami śmietankowymi, hhhhhmmmmmmm pychotka.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 9:10 pm   

1. ja bylam raz w Esplanadzie (narzeczony zrobil mi prezent na nasza 1-wsza rocznice)- dla mnie super!!!!!!!!! nigdy w zyciu nie czulam sie tak wyjatkowo - tym bardziej ze jedlismy w zamknietej lozy

2. uwielbiam tez jedenie w Mexican

3. i pizzerie, ktora jest obok mojej bramy
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 8:01 pm   

i znow bylem tylko w jednej z w/w w FIGARO i chetnie odiwedze kiedys jeszcze raz bardzo sypatyczny lokalik:)polecam
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 9:23 pm   

A ja polecam restauracyjkę "Cykada" na Piotrkowskiej. Jest urocza, przytulna, miła obsługa i dla każdego znajdzie się coś dobrego - a najwspanialsze są słodkości:
"Malinowa rozkosz"
"Szarlotka z lodami"
....
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 9:38 pm   

Wlasnie wrocilismy z "Havany", bylam tam pierwszy raz, zupelnie przypadkiem, bo wybieralismy sie do "Ateny", ale okazalo sie ze remont.
Jedzenie oryginalne i pyszniutkie, ale troche za malo na talerzu. Jedlismy lososia w salacie z tostami i prawdziwki w smietanie z plackami ziemniaczanymi. Polecam.
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2004 10:55 pm   

A my się objadamy chyba głównie w Rozarios (meksykańskie jedzenie), na Retkini. Dają bardzo duże porcje (ja nigdy nie jem do końca) i bardzo smaczne, no i nie ma obaw że się złamie zęba (a w Sfinxie można).

Oj, chyba dawno nigdzie nie byliśmy, bo sobie nic więcej nie przypominam :oops: Tak naprawdę jak już wychodzimy, to wolimy 'podrinkować, więc odwiedzamy raczej puby.
Ale w weekend mamy iść z przyjaciółmi 'coś zjeść' :) i mam nadzieję, że tym razem wypróbujemy coś innego oprócz Rozarios. :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 19, 2004 7:23 pm   

Mój ukochany mąż zabrał mnie ostatnio na urodziny do restauracji Havana. Jedzonko mają tam drogie ale za to pyyyyszne, polecam. A - i kelnerki chodzą bardzo seksownie ubrane. :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2005 2:14 pm   

z moich wypraw kulinarnych polecam:

Cykadę - bardzo pyszne jedzenie, ale dość drogo..
Sphinx - dla mnie dobre, ale takie zwykłe to miejsce sie dla mnnie zrobiło..
The Mexican - super atmosfera, nie ma za dużego wyboru potraw,
ale można trafić na fajne danie i mają pysznę tortillę..

z Krokodyla też mam niemiłe wspomnienia, więc nie polecam..
Z Restauracji Polskiej też nie mam miłych wspomnień, ale tak naprawde nie pamiętam, dlaczego, byłam tam już dość dawno
_________________
 
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 12:36 am   

Bardzo smakowało mi jedzenie w Ha Long - polecam, jesli ktoś lubi chińszczyznę. Natomiast Karczma u Chochoła - byłam tam raz i wystarczyło, abym zraziła się do tegol okalu na zawsze. NIe dosyć, że jest tam ciemno i jest nieprzyjemna obsługa, to jedzenie jest średnio smaczne :roll:
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 9:33 am   

Rzecz gustu :) Ja uwielbiam Złotą Kaczkę i Karczme u Chochoła, ale w tej ostatniej zdecydowanie brakuje mi jednej potrawy, a mianowicie żurku z kiełbasą i jajkiem w misce chlebowej :( Cos takiego o ile wiem można znaleźć w Soplicowie, ale tam chyba jest drogo..
BTW czy ktos z was zna w Łodzi restaurację 9ale restauracje nie bar) w której podaja sushi?? Oboje z misiem bardzo lubimy, a nie znaleźliśmy jeszcze żadnej, wiec tylko w warszawie mamy możliwośc cos takiego przekąsić :(
_________________

 
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 4:48 pm   

Pusiak napisał/a:
brakuje mi jednej potrawy, a mianowicie żurku z kiełbasą i jajkiem w misce chlebowej :( Cos takiego o ile wiem można znaleźć w Soplicowie, ale tam chyba jest :(


Zurek w chlebie jest w Irishu, kosztuje chyba 12 zł, czyli juz nigdzie nie moze /raczej/ byc drozej, + na pewno jest jeszcze w tej knajpce góralskiej na Rudzkiej Górze.
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 11:05 am   

Dzieki :) Nie omieszkam skorzystać z podanych adresów :)
_________________

 
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 7:45 pm   

No tak :) Wy tu wszyscy mowicie adresy restauracji a później te biedne chłpy muszą zabierać swoje drugie połówki na pyszne żarełko do restauracji...:P JA nie mam nic przeciwko ;)
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 9:28 pm   

Sushi było jeszcze 2 lata temu Piotrkowska 55 ... ale teraz już nie wiem bo tak sie wszystko zmienia :)
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 7:07 am   

Ej, Ty, Mefiu, nie narzekaj tak strasznie... Nie jest aż tak źle :) Zresztą... hehe... coś o tym wiem... Misiu....mój...kochany :mrgreen:
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 8:38 am   

Moja ulubiona restauracja to Hawana :happygirl: Niestety drogo tam więc żadko tam bywamy ale naprawdę polecam :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 11:48 am   

W Irsih jest dobre jedzonko ale drogie tak jak i u braci Zielińskich, a najbardziej lubię MEKSYKA?SK?, mniam mniam :hungry:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 12:18 pm   

a ja mam nie najlepsze wspomnienia z Mexicana

Poszliśmy tam kiedyś w trójkę ja z K i jego przyjacielem na taką pożegnalną kolację - bo wyjeżdżał so Stanów. Każde z nas zamówiło coś innego - ja wybrałam coś co jak się okazało jadło się rękoma. Zamówione dania dostaliśmy w miarę szybko i wszyscy niemal w tym samym czasie. Minęło może jakieś 45 minut i przychodzi kelner z miseczką wody i ręcznikiem i patrzy na nas dziwnie :hm: "Jak to to pani już je :?: :?: :?: Nie umyła pani rąk :!: a ja właśnie przyniosłem wodę :!: "

Później chcieliśmy zamówić wino, kolega wybrał jakieś konkretne, zamawia a kelner na to :"Znaczy się mam przynieść 1 kieliszek tak?"

:hmgirl: :hmgirl:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 10:47 am   

A moje miejsca to:

Tawerna grecka Akropol (pyyyyyszne przystawki, najlepsza sałatka grecka i feta smażona)
Havana
Mexicana
i jak na szybkie jedzonko to Sphinx
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 10:48 am   

gregory napisał/a:
A moje miejsca to:

Tawerna grecka Akropol (pyyyyyszne przystawki, najlepsza sałatka grecka i feta smażona)


Hm,a gdzie to jest dokładnie??
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 12:06 pm   

KasiaK napisał/a:
gregory napisał/a:
A moje miejsca to:

Tawerna grecka Akropol (pyyyyyszne przystawki, najlepsza sałatka grecka i feta smażona)


Hm,a gdzie to jest dokładnie??


Na ul. Traugutta, niestety nie wiem jaki numer, ale idąc od Piotrkowskiej po prawej stronie w ostatniej kamienicy przed Sienkiewicza.

Nie jest tanio, ale naprawdę super żarcie. Warto czasami tam wejść.
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 12:07 pm   

gregory napisał/a:
Na ul. Traugutta, niestety nie wiem jaki numer, ale idąc od Piotrkowskiej po prawej stronie w ostatniej kamienicy przed Sienkiewicza.

Nie jest tanio, ale naprawdę super żarcie. Warto czasami tam wejść.


Dzięki muszę tam zaciagnąć mojego R. :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 6:23 pm   

Dzisiaj z okazji urodzin mojego męża (oraz z okazji spotkanka z przyjaciółmi) byliśmy na obiedzie w nowej (chyba, w każdym razie ja ją dopiero niedawno zauważyłam) restauracji Siux na Piotrkowskiej. Wnętrze w stylu indiańskim, na co z resztą wskazuje nazwa. Jedzonko - dużo i smacznie, a jakie nazwy potraw! :lol: Pamiętam np. "Ekstaza Indianki na kaktusie...." i coś tam jeszcze. Więcej nie jestem w stanie zacytować, ale ubawiliśmy się już czytając menu. :lol: Ceny jak w Sphinxie. Fajne miejsce, na pewno jeszcze tam pójdziemy...
_________________


:)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 7:55 pm   

Linka, a w którym dokładnie miejscu jest ten "Siux"?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 8:01 pm   

"Siux" jest tuż obok "Quo Vadis"
_________________


:)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 10:14 pm   

Pędzę lecę do Siuxa choć już przed ślubem raczej nie zdążę :( Zachęcił mnie ten indiański wystrój :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 1:57 pm   

Mefiu napisał/a:
No tak :) Wy tu wszyscy mowicie adresy restauracji a później te biedne chłpy muszą zabierać swoje drugie połówki na pyszne żarełko do restauracji...:P JA nie mam nic przeciwko ;)


Mefiu, mój Ł. nie ma nic przeciwko zazwyczaj wtedy, kiedy jest jego kolej gotowania :lol:

[ Dodano: Czw Lis 03, 2005 1:58 pm ]
A tak ogólnie - mnie trochę brakuje w Łodzi naprawdę dobrych i eleganckich restauracji, takich, do których nie miałabym żadnych zastrzeżeń :|
_________________
chez alma |
 
 
tysia 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 05, 2005 2:54 pm   

Ja bylam w tej restauracji Siux. Moj narzeczony zamowil sobie jakiegos steka a ja pstraga z grilla. Jedzonko dla mnie pychotka a ta moja rybka byla suuupppeeerrr. Do tego oczywiscie suróweczki i frytki. Ja oczywiscie nie dalam rady zjesc wszyskiego a moj Robercik juz nie byl w stanie po swojej porcji dojesc mojej. Nie moge sie doczekac nastepnej wizyty. Zabralam tam mojego Roberinka na urodziny i podejrzewan ze za szybko tam nie pojdziemy bo ceny raczej nie sa takie zebym sobie mogla pozwolic kiedy tylko mam ochote :(
Polecam!!! :lol:
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 21, 2005 11:39 am   

Czy może któras z Was wie gdzie jest na Piotrkowskiej restauarcja Krokodyl?? mam tam jutro służbowy obiadek i nie wiem gdzie to jest.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 21, 2005 12:42 pm   

Restauracja "Krokodyl" - Piotrkowska 88, jak dobrzę kojarzę to jest to pomiędzy pasażem Rubinsteina a Struga, obok Restauracji "Rooster" - po tej samem stronie co Grand Hotel.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 21, 2005 1:42 pm   

Dzięki Kryszko, jakoś szukałam i nie mogłam znaleźć :roll:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 6:55 pm   

Jakie są orientacyjne ceny w Siuxie? -, bo jeszcze tam nie byłam, a chce zaprosić gdzieś 4 najbliższych przyjaciół na na swoje urodziny
Do tej pory chodzilismy zawsze do Ramzesa, ale zachciało mi sie jakiejś odmiany.
Pozdrawiam Katia
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 9:10 pm   

Sama oceń http://www.sioux.com.pl/ :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 10:53 pm   

Byłam wczoraj w sioux-ie :D
Mój D miał urodzinki i sobie poszliśmy na jedzonko :D
Powiem krótko jak dla mnie bomba :wink:

Fajny klimat, nie widziałam jaeszcze w Łodzi knajpy z takim wystrojem, żarełko pycha :D
A ceny nie są jeszcze takie tragiczne, wybór też całkiem sporyZaczynając od zwykłej shoarmy poprzez jakies spagetii, kończąc na żeberkach. A nazwa jaka mi się najbardziej podobała: Ekstaza indianki na kaktusie w zalewie wiśniowej :P Bałam się próbować :)
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 12:07 pm   

Sioux, to mój ulubiony lokal ;) wystrój, muzyka... a jedzenie boskie...!!!! Zawsze siadamy w dylizansie :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 11:12 am   

A My idziemy dzisiaj do Siouxa :) Opowiem jutro jak Nam sie podobało :)
_________________

 
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 11:23 am   

Bardzo smaczne jest danie : "Humor Jacka Lodona, z błyskiem Białego Kła", czy coś takiego :) . To jedna z moich ulubionych potraw tam :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 3:12 pm   

Wzięłam Kociołek Szalonego Kojota i Preriowy Dyliżans :) Pychotka :!: Najadłabym się samym daniem, ale że wzięłam jeszcze zupkę, to już nie zmieściłam wszystkich frytek :) Napchaliśmy się z Maćkiem do wypęku, zwłaszcza że mój mąż wziął jeszcze deser - szarlotkę z bitą śmietaną i lodami (też ogromna, jak na spotykane przeze mnie dotychczas desery :) ), a zapłaciliśmy około 80 zł, a więc wcale nie tak dużo
;) Ogólnie będzie to moja ulubiona restauracja w Łodzi :!: No, i ten wystrój.... A ja przecież kocham westerny :)

Aaaa, i jeszcze mają stoły do samodzielnego grillowania :) Jak dla mnie bomba :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 5:21 pm   

No dobra, narobiłyście mi apetytu na tę knajpkę... Jak tylko będe w Łodzi - natychmiast idziemy tam na obiad :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 8:38 am   

Ha! a nie mówiłam, że tam jest super ! :lol:
_________________


:)
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 9:51 am   

Matko Pusiak ale mi narobiłaś ochoty :mrgreen:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 10:37 am   

Wiesz co :) Ja sama myslę teraz tylko o tym, kiedy tam pójde następnym razem :)
_________________

 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 2:08 pm   

Pusiak napisał/a:
Wiesz co :) Ja sama myslę teraz tylko o tym, kiedy tam pójde następnym razem :)


To tak jak my :D

Brakowało takiej knajpki w naszym mieście :D

Ja ostatnio jadłam Fajitiasy, pycha :D A najfajniesze jest to że są podawane na gorącej patelni co dodatkowo robi wrażenie, no i pyszne sosy :D
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 10:08 pm   

Byliśmy w sobotę z moim mężem w restauracji We Młynie... Pyszne jedzonko za całkiem niską cenę, bardzo klimatycznie, naprawdę polecam. Sam fakt , że zajeliśmy juz ostatni wolny stolik... A jest ich tam sporo... Mówi to chyba samo o sobie. Zresztą, jest to "filia" Oberży Staropolskiej-tej na Długosza. Tyle ze Oberza to duże pomieszczenie-tak w sam raz na obiad w wiekszym gronie, a We Młynie jest bardziej na takie kolacje we dwoje-małe stoły, swieczki :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 11:15 am   

strawberrytea, a gdziez jest to cudo :)
_________________

 
 
 
Lukasz 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 65
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 12:04 pm   

Kurcze, zastanawialismy sie z Kasia nad tym Siuxem w sobote i prawie weszlismy ale jakos po staremu weszlismy do Quo, musimy tam zajrzec w najblizszym czasie.

A co polecacie na romantyczna kolacje w walentynki?
_________________
http://world2.monstersgam...id&vid=35018036 Sprawdz sie !!
 
 
 
Lukasz 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 65
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 1:42 pm   

Zobaczymy jak to wyjdzie, napisze wam ok 21 czy sie z Kasia pojawimy.



Co do tych romantycznych knajpek to mi chodzilo o konkretne nazwy ;)
_________________
http://world2.monstersgam...id&vid=35018036 Sprawdz sie !!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl