Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Okna godne polecenia
Autor Wiadomość
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 10:25 am   Okna godne polecenia

W sobotę najprawdopodobniej dostajemy w końcu klucze do mieszkania.
W związku z tym chciałabym się zapytać czy możecie polecić jakąś dobrą firmę sprzedającą okna plastikowe. U rodziców mam okna drewniane mahoniowe, ale ze względów ekonomicznych my zdecydujemy się na plastikowe, białe.
Pozdrawiam Katia
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 10:28 am   

moi Rodzice kilkanascie lat temu zalozyli Termoplast. do tej pory trzymaja sie dobrze i pamietam, ze same szyby mialy gwarancje, bo kiedy podczas malowania domu troche sie pochlapaly, przyjechali i wymienili szybki.
nie wiem jak to wyglada cenowo, ale okna sa naprawde dobre.
_________________
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 11:06 am   

Mam jeszcze pytanie czy ktoś z was ma okno balkonowe nie podzielone, tzn.skaładające się z dwóch części : drzwi 1 cała szyba +okno 1 cała szyba,i tylko drzwi otwierane - taką ofertę zaproponowali nam na Pojezierskiej, ale nie wiem jak to się sprawdza w praktyce.
Proszę o namiary firm na priva
Pozdrawiam Katia
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 11:12 am   

moja Babcia takie ma.
sprawdzaja sie i ladnie to wyglada. mnie sie przynajmniej podoba :)
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 2:09 pm   

takie duże tafle to się sprawdzają w myciu - mało zakamarków. Na pewno też ładnie wyglądają, chyba jedyna wada że jak się otwiera takie okno to nie idzie tylko troszkę ;)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 2:21 pm   

pipi napisał/a:
takie duże tafle to się sprawdzają w myciu - mało zakamarków. Na pewno też ładnie wyglądają, chyba jedyna wada że jak się otwiera takie okno to nie idzie tylko troszkę ;)


mozna je zawsze tylko uchylic :)

a z tym myciem, to fakt. nie napracujesz sie przy takich oknach :P
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 3:28 pm   

katia napisał/a:
Mam jeszcze pytanie czy ktoś z was ma okno balkonowe nie podzielone, tzn.skaładające się z dwóch części : drzwi 1 cała szyba +okno 1 cała szyba,i tylko drzwi otwierane - taką ofertę zaproponowali nam na Pojezierskiej, ale nie wiem jak to się sprawdza w praktyce.


Widziałam takie okna i szczeże mówiąc sama takich bym nie chciała. Nie ma to jak chociaz jedna część otwierana (mam na myśli częśc okienną nie drzwi balkonowe). Co do drzwi to spoko. Fajnie to wygląda i moze być
_________________
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 3:30 pm   

misia-misia napisał/a:
Nie ma to jak chociaz jedna część otwierana (mam na myśli częśc okienną nie drzwi balkonowe).


misia-misia, ale takie okno z jednego kawalka tez sie przeciez otwiera .... i mozna je tez uchylic.
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 9:34 pm   

Napisałam tak, bo akurat ten model co ja widziałam to była jedna wieeeelka szyba bez otwierania nawet uchylnego. Ale skoro jest mozliwość uchylania to spoko :)
Poleciłabym jedna z firm sprzedających okna ale nie wiem czy na forum można reklamować nazwy. Polecam ją, bo mój S. brał tam okna. Maja ciekawa ofertę, bardzo dobre okna, nowe technologie a nie przestarzałe jak większość firm (orientuję się bo wychodziłam z S. już chyba wszystkie firmy) no i maja przystępne ceny! Na raty tez można brać, co jest dość korzystne. gdyby ktoś chciał coś więcej wiedziec to na priv. No chyba ze admin zgodzi się na kryptoreklamę :lol:
_________________
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 11:13 pm   

Moi rodzice maja takie okna tzw. widokowe.
Są super w utrzymaniu i nie otwieraja się wogóle, otwiera się tylko skrzydło balkonowe ale ma trzy fazy uchylenia plus rozszczelnienie także nie ma problemu :D
Jedyny minus to fakt, że trzeba sobie założyć jakies rolety, albo porządne zasłony, bo niestety w dużych blokowiskach wieczorkiem wszystko widać :?
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 11:50 pm   

Proszę Misiu-misiu o te namiary na priva.
Wszystkich, którzy niedawno kupowali okana proszę także o podanie szacunkowych cen.
W tych sklepach w których byliśmy okna plastikowe z parapetami i żaluzjami kosztują 3200-4000 PLN
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 12:20 am   

Kurczę nie mogę się wypowiadać, bo to "moja branża", zaznaczam tylko , że takie nie oznacza lepsze... :roll:
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 10:31 am   

To jak najbardziej pytanie do Ciebie Galionko ( do innych też), skoro jesteś z"branży, pod warunkiem,że informacje są w miarę obiektywne. Jako do człowieka z branży mam pytanie jakie lepsze:
- okna plastikowe czy drewniane( poza argumentami finansowymi i wizualnymi)
- lepsze łączenia wkręcane czy wpajane?

A tak ogólnie na co zwrócić szczególną uwagę?

Pozdrawiam Katia
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2006 7:06 pm   

Lepsze drewniane, choć ostatnio mało stosowane-zawsze przede wszystkim zdrowsze, co do łączeń to wszystko kwestia KTO je montuje, yo jest bardzo istotna sprawa, ważne żeby montażu dokonała firma z "prawdziwego znaczenia".
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 11:55 am   

A jak się sprawdza okno balkonowe składające się z dwóch dużych skrzydeł, otwieranych bez stałego elementu (słupka) pośrodku? Takie właśnie zaproponowano nam do nowego mieszkania - a ja nie mam pojecia, jak to wygląda w praktyce - zgodzić się, czy prosić o jakieś inne rozwiązania (i o jakie)?
_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 1:48 pm   

A jakie szerokie są te skrzydła :?:

Bo jak spore to sie nie decyduj, bo przy otwieraniu zajmie ci pół pokoju, to tak jakbys otwierała brame w domu, tragedia :?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 3:28 pm   

Chyba standardowe, nie wiem właściwie :how:
_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 4:03 pm   

Proponuje ci zmierzyć albo kogoś zapytac, wtedy sama sobie zobaczysz :D
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 11:41 pm   

Ze schematu wyglądają na standardowy wymiar: 2 x 0,9 m. Czyli zajmą tyle samo miejsca co normalne jednoskrzydłowe, tyle, że otwarte na dwie strony.
Przy takiem rozmieszczeniu i w sumie małym metrażu salonu co u Was i aneksie wybrałabym jedno okno balkonowe (z prawej strony), a drugie jednak zwykłe okno - będziecie mieć pod nim miejsce na jakąś komódkę czy TV albo narożnik. A jeśli zrobić je z lewej strony to pod środkowym oknem będzie można postawić stół.


Ja się tylko dziwię, że macie jakiś wybór. Przecież jeśli każdy zrobi sobie wg własnego widzimisię to w całym budynek zmieni się wygląd i symetryczność (matko, jak to się nazywa? :roll: coś architektonicznego...).
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 7:46 am   

Aż takiego wyboru to my nie mamy niestety, podwójne musi być, można ewentualnie zmienić sposób otwierania.
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 9:12 am   

ja bym wziela to duze skrzydlo z mozliwoscia uchylania.

ladnie takie okno wyglada, a otwierac mozna drzwi balkonowe

:)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 1:36 pm   

Rozumiem że za tym oknem jest normalny balkon, tak? Jeśli tak to jedno skrzydło otwierane, a drugie bym zrobiła witrynkę w ogóle nie otwieraną. Umyć można od środka i z balkonu. Po co dodatkowo bulić kasę na uchylanie, skoro można uchylić i otworzyć drugie takie samo okno obok?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 9:03 pm   

zamówiliśmy w końcu okna firmy Thyssen, nikt z moich znajomych ich nie ma, ciekawe czy się sprawdzą
 
 
AgaGM 

Dołączyła: 25 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 10:48 pm   

Ja tez sie nie bede wypowiadac,bo narzeczony pracuje w tej branzy .. niestety ...
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 7:31 pm   

i na nas przyszła kolej. dostaliśmy klucze do mieszkania i ... trzeba tam sporo pracy włożyć, żeby wyglądało tak, jak chcemy. zaczynamy od okien. jutro telefon do administracji, na jakich zasadach zwaracają za wymianę, a w międzyczasie szukamy firemki. okna chcemy z jak najmniejszą liczbą podziałek. takie panoramiczne w miarę.

znalazłam coś takiego.
Przede wszystkim nie spieszyć się z decyzją:

* oglądnąć okna znajomych, posłuchać ich uwag dotyczących samych okien i firm, które okna montowały
* porozmawiać z kilkoma specjalistami
* zadawać "głupie pytania"
* zobaczyć w sklepie różne zmontowane okna
* przeczytać materiały informacyjne

okna, wymiana okien - co wziąć uwagę:

* renoma producenta i firmy montującej
* materiał z jakiego jest wykonane
* technologię wykonania
* szczegóły techniczne (ilość profili, rodzaj szyby)
* parametry eksploatacyjne
* producenta okuć
* gwarancję (i jej realność dotrzymania)
źródło

w necie natomiast znalazłam następujące firmy:
Bracia Ulińscy
Meranti
Okna Techmaprojekt
Elbudplast
Okno Rama
Damis
O.K.N.O.
Okno JK
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 1:38 pm   

Jak idę do pracy to mijam taką firmę:
TRAS
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 2:10 pm   

POlecm firmę, która wstawiała okna oim rodzicom.

KOMALUX
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 8:15 pm   

My wymienialismy okna w firmie PETECKI. Trafiliśmy na promocję - w przypadku okien 5. komorowych, szyby samomyjące pilkingtona były w standardzie. A, że mieszkamy wysoko, i braliśmy część okien pojedynczych - czyli z duzej szyby, to zależalo nam by były w miarę sztywne, by dobrze się otwierały, tak więc te 5 uznaliśmy za odpowiednie.
Mała uwaga odnośnie samomyjących okien - owszem, pozbywamy się konieczności mycia ich środkami chemicznymi - wystarczy szmatka z wodą i przetarcie ich na sucho, jednak sam deszcz - jak obiecuje producent, nie wystarcza....
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 10:31 pm   

a my trafiliśmy dzisiaj do firemki z oknami dobroplast i jutro przychodzą nam wymierzyć co tam mamy do wymiany.
będą plastiki z jednostronną okleiną.
Michał na początku chciał drewno, ale na to czeka się do 8 tygodni, a my się chcemy po ślubie wprowadzić, więc zmienił zdanie na plastiki i będą najpóźniej za dwa tygodnie. najwcześniej za 10 dni.
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Paź 15, 2006 5:17 pm   

Nasze okna zamówilismy w firmie Budvar Centrum.
POdoba mi sie ich profil i wiem, że jakośc jest dobra. Na okna tej właśnie firmy zdecydowali sie moi rodzice kilka ładnych lat temu. Jak do tej pory wszystko gra.

nasze są białe, bez żadnych podziałów, takie wielke szklane tafle. Właściwie nie szklane - plastikowe, czy z czego tam się te "szyby" robi.
Spółdzielnia nie odda nam za nie ani grosza, ponieważ nie zachowaliśmy naturalnego podziału, czyli nasze okienka nie sa podzielone na 33649 częsci i lufcików. Trudno. :roll:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 2:33 pm   

Ja mogę powiedzieć której firmy nie polecam. Firma Oknoplast do tej pory czekamy na poprawienie parapetu. Pan założył parapet pod kątem, jak mama mu mówiła że jest krzywo to się śmiał głupio i zakładał dalej. Jak mu mama jeszcze pokazała rozerwaną minimalnie uszczelkę w oknie to powiedział że się mama czepia. Dodatkowo nie dostaliśmy maskownicy pomiędzy oknem a parapetem jest po prostu gips ale mają dowieść, a parapet poprawić po świętach. Po za tym był umówiony pan od rolet (umawiała nas właścicielka) po czym nie przyjechał i tak samo było z panami od reklamacji. Pan od rolet przyjechał tydzień później po mojej awanturze i powiedział że nikt go poprzednim razem nie umawiał. A po za tym jak rozmiałam z pania u nas w punkcie powiedziała że umówiła z mamą dzisiaj pana od rolet (jak zadzwoniłam do mamy to ona powiedziała że nic o tym nie wie) po czym jak weszłam 2 raz do niej i mówie że mama nic o tym nie wie to powiedziała że ona dała numer panu i że to on miał się umówić. Więc sama sobie zaprzeczyła
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 3:45 pm   

O matko :?
Jeszcze z tym parapetem wojujecie ??
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 8:32 pm   

Owszem wojujemy, mają przyjść po świętach
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 9:32 pm   

Założycielm wątku nie pomogę, ale może innym osobom,


Moja mam wybrała okna z BUDVARU - poprzedziły to długie analizy ofertt na rynku.
Okna z BUDVARU produkowane są w Zduńskiej woli, duża część produkcji idzie na eksport, wciąż inwestują w nowe technologie, początkowo okna zostały wymienione w 3 pomieszczeniach, i kiedy po ok 2 latach przyszło do wymiany 4 okna, ostatecznie też badło na BUIDVAR, okna mają (chyba) 5 lat gwarancji, nawet na niedzielone 140x140 (nie wszystkie firmy udzielają gwarancji na tak duże powierzchnie)- ale z praktycznego punktu widfzenia nie polecam takiego wielkiego skrzydła - przypadło na mój pokój - wszystko robią samem, tzn nie kupują gotowych szyb zespolonych i dokładają tylko profile, tylko wszystko robią samemu, dzięki czemu ma się pełną gwarancję na produkt, dodatkowo, profile są bezołowiowe, czo nie zdarza się u wszystkich producentów, spełniają wszystkie normy UNII Eur. jak w kwestii jakości jak i bezpieczeństwa, są na prawdę bardzo ładnie i dokładnie wykonane.

Co prawda są droższe niż niektórue okna innych firm, ale na prawde warte tych pieniędzy,

natomiast z opowiadania znajomych mogę odradzić firmę PETECKI, pękła u nich szyba, tak po prostu, bez powodu i nie chcieli uznać, było z tym wiele problemów i przebojów, aż w końcu uznali i wymienili.

to na tyle z mojej strony
_________________
Emi

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 9:20 am   

Słuchajcie, planuje wymienić okn w mieszkanku, tyle że nie oszukuje chce aby było jak najtaniej :) nie zależy mi na super wypasionych gdyż i tak mieszkanie będzie sprzedane ( nie wiem kiedy ale będzie :) ) może któraś ostatnio wymieniała u siebie i wie jakie są ceny //
_________________
 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 9:54 am   

Proponuje okna tars na profilach aluplast, pojezierska przy tesco.
Sa chyba najtańsze , bo nasz developer nam je zafundował, a on kupował wszystko co najtańsze i szedł po najtańszej linii ze wszystkim. Widział okna na profilach aluplast w lerloy merlin
_________________
Emi

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 10:08 am   

czyli w takich marketach jak leroy czy castorama też można szuakć okien?/ :) myślałam że tam nie ma
_________________
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:17 pm   

czy moge odnowic temat chcemy wymienic okna balkonowe znacie jakies tanie firmy

[ Dodano: Wto Sie 23, 2011 6:03 pm ]
Czy polecacie jakąś firmę która wymienia okna wtedy nam sie nie udało ale teraz już musimy.
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 11:40 am   

Podbijam temat. Możecie polecić jakieś firmy od okien?
 
 
Joanna 

Dołączyła: 18 Cze 2005
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 12:12 pm   

M&S
Polecili nam ich kuzyn męża z żoną, my też jesteśmy zadowoleni. Ekipa montująca bardzo profesjonalna (nadrabia za pana sprzedawcę, który jest tylko OK), cierpliwie znosili nasze zgłoszenia reklamacyjne (w zasadzie uwagi do jakości wykonania szyb) i choć długo to trwało, wszystko wyprostowali. Może zmienili dostawcę szyb od zeszłego roku, bo to był wtedy ich najsłabszy punkt (albo my mieliśmy tak wyjątkowego pecha, że 3 szyby były z wadą fabryczną, do wymiany :roll: ). Jakość okien, po roku użytkowania, bez zarzutu.
_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 12:12 pm   

Budvar Centrum :-)
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 12:46 pm   

No my zdecydowaliśmy się na firmę Petecki i jesteśmy zadowolenie bardzo.Chodź u mojej babci były wymieniane w podobnym terminie i coś było nie tak bo dosłownie przez nie wiało ale zgłosiliśmy usterkę i po szybkiej naprawię wszytko już było wporządku.
My porównywaliśmy z kilkoma firmami i u Peteckich wychodziło najtaniej.
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2015 11:26 am   

Odświeżam temat. Pierwszą rzeczą jaka musimy zrobić w naszym mieszkaniu jest wymiana okien. Czy ktoś korzystał z usług firmy WZ Okna i mógłby coś o nich powiedzieć?
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl