Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Łódź, cz.3 - Puby
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2004 9:51 am   Łódź, cz.3 - Puby

Wasze opinie o łódzkich pubach.
Uzasadnienie mile widziane. :)

1. Ulubiony :smilegirl:
"Dublin Pub" (brak uzasadnienia. Po prostu lubię)

2. Polecam :girl :
"Irish Pub" (czyż mogło go zabraknąć?)
"Peron 6"
"Que vadis" (plusem jest też dobre jedzonko)

3. Nie polecam :hmgirl:
"Łódź Kaliska" (nie lubię męczącej atmosfery tego miejsca : tłok, duszący dym z petów, metal, szkło, weneckie lustra. NIE!)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2004 12:29 am   

Moja lista: :)

1. Ostatnio moim ulubionym pubem stał się Vabank na Moniuszki - na dole w piwnicy, nie restauracja. Dają pyszne żarełko, nie tak drogo.

2. Irish Pub - wszystko świetne, tylko te ceny. :roll:

3. Kiedyś Dublin i Quo Vadis.
- ale w pierwszym zaczęli mi przeszkadzać odsztafirowani goście, czułam się jak szara myszka. No i te ceny!
- w drugim - wpadki z zamówionymi daniami (niesmaczne, bezszczelnie rozwodnione piwo) i długie oczekiwanie na posiłek. Plusem jest tanie piwo podane w fajny sposób przy dużych ilościach.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2004 4:44 pm   

Plastycy --- mila i kulturalna atmosfera ( o ile atmosfera moze byc kulturalna ) :)

Wada jest to ze kelnerki wygladaja jak by byly tam pierwszy dzien ale ogolnie jest suuper.

P.S. Maja nieziemskie nalesniki z serem za to frytek nie polecam nawet najgorszemu wrogowi :)
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Lut 11, 2004 12:06 pm   

A ja polecam Karczmę Raz na wozie, bardzo fajna atmosfera szczególnie jak ktoś nie lubi tylko w pubie siedziec, gadać i się napić, można również potańczyć, muzyka różna ale przeważają nowości i trochę staroci bo towarzystwo raczej tam starsze przychodzi. Jedzenie nie próbowałam, ale z usłyszanych opini bardzo dobre.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Lut 11, 2004 12:14 pm   

No a jak na grzańca czy trójniaka to tylko Rolling Stones.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 9:47 am   

Grzańce są także pyszne u Plastyków, a obobiście mam wielki sentyment do Biblioteki.
_________________

 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 10:00 am   

a ja jeszce nigdy nie byłam w tej Bibliotece
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 10:07 am   

Aniu, no to masz okazję - w poniedziałek właśnie tam się spotykamy! :mrgreen:
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 10:44 am   

I będziemy :beerbeer:
_________________

 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 11:13 am   

No wiem, ale ja jeszcze nie jestem na 100% pewna czy będę mogła przyjść, czekam na potwierdzenie czy jadę do Krakowa czy zostaję, jak zostaje to przyjdę
 
 
łosiu 

Wiek: 49
Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 16
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 01, 2004 2:04 pm   

mój ulubiony kiedys był irish pub, teraz najczęściej bywamy w zapiecku (oberży folkowej), odbywają sie tam wspaniałe koncerty itp.
np. w poniedziałki są spotkania folkowe.
wejdzcie sobie na http://www.zapiecek.art.pl
a tak lubie łódź kaliską, tam jest dopiero klimat :)

a odnośnie tłoku w pubach . . . . . tłok jest wszędzie i tego sie nie uniknie
_________________
-------------------------
POWER IS NOTHING
WITHOUT CONTROL
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 7:56 pm   

mi tez odpowiada Vabank na dole,chociaz nie powiem miloby bylo skrecic wesele w restauracji na gorze,w bibliotece jak na moj gust tez nie jest zle
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:06 pm   

To może dziewczyny które były na spotkaniu w Zapiecku wyrażą swoje zdanie. :wink:

Mi się tam nie podobało, chociaż pierwsze wrażenie jak poszłam rezerwować nie było złe. Ciasno, dziwne koszmarnie brudne łóżka do siedzenia, bardzo mały wybór piwa: lany Lech i butelkowy Reds i Dębowe, no i ten Lech to chyba bardzo rozwodniony, bo ani pianki ani smaku. :?
Miałyśmy to nieszczęście siedzieć niedaleko baru i toalety i potwornie zalatywało moczem z WC. O czystości toalety się nie wypowiem bo wolałam tam nie iść, ale były inne dziewczyny, więc pewnie napiszą.


No ale dzięki temu niewypałowi z lokalem przeczytałam co napisałam wyżej i biję głową w mur jak mogłam zapomnieć o Vabanku. Następnym razem tam koniecznie musimy się spotkać. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:15 pm   

kryszka napisał/a:
O czystości toalety się nie wypowiem bo wolałam tam nie iść, ale były inne dziewczyny, więc pewnie napiszą.

A napiszą, napiszą. :mrgreen:
Niestety, byłam w tej nieszczęsnej toalecie. Dawno nie widziałam tak fatalnego WC. :x
O jej "czystości" się nie wypowiem, bo może ktoś wrażliwy przeczyta i będzie mu :sick:

Drzwi się NIE ZAMYKAJą :shock: , więc ja pilnowałam Galionkę, a ona mnie...
Ogólnie pub nie bardzo mi się podobał (te kanapy... :roll: ) i już tam raczej nie zawitam.
A za tą toaletę to :dno: :dead:
_________________
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:38 pm   

Na dole w Zpiecki jest chyba przyjemniej. Większy barek, toalety wieksze i chyba czystsze.
Ostatnio mieli tam duzy problem z rurami byo bardzo beee

Knajpa ma swój klimacik i ja lubie tam chodzic no ale żeczywiście moze nie na pogaduszki tylko na koncerty:)

nastepnym razem Vabank zdeydowanie:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 9:53 am   

Ja już kiedyś napisałam, że Zapiecek był bardzo fajnym lokalem jak niewiele osób o nim wiedziało.

Teraz ten klimat gdzieś uleciał :roll: , a toalety nie wytrzymują popularności tego lokalu
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 12:12 pm   

A moim ulubionym pubem jest i chyba zawsze będzie - Rolling Stones - jeden z nielicznych, w którym jeszcze nie rozcieńczają drinków - poza tym jest kulturalnie, jest dobra muzyka, obsługa w porządku i w ogóle fajna atmosfera...

Poza tym lubię Ale Kino, ale tylko w tygodniu, kiedy nie ma dyskoteki i nie schodzi się towarzystwo abs-owe (absolutnie bez szyi)

No i oczywiście Irish Pub - szczególnie ogródek i szczególnie latem :D

Va Bank też jest ok, ale nie pasuje mi do wnętrza muzyka, jest że tak powiem na jedno kopyto - disco i techno.., przynajmniej tak jest, kiedy ja tam przychodzę :?
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 12:35 pm   

Ja bylam ostatnio w Ganimedesie i bylam zaskoczona atmosfera tam panujaca. Bylo bardzo sympatycznie, tanio, fajna muzyka, zamowilam sok to przyniesli mi w kuflu pol litrowym :!:
Nie ma tam ****.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 1:00 pm   

Magdzia napisał/a:
Ja bylam ostatnio w Ganimedesie i bylam zaskoczona atmosfera tam panujaca. Bylo bardzo sympatycznie, tanio, fajna muzyka, zamowilam sok to przyniesli mi w kuflu pol litrowym :!:
Nie ma tam ****.

Magdzia, a gdzie jest ten pub? :noway:
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 2:03 pm   

Na Piotrkowskiej w bramie tam gdzie china town, ale uprzedzam to pub dla mniejszosci seksualnych, nie kazdemu odpowiada ich towarzystwo i wejscie na dzwonek
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 5:06 pm   

Ja lubie Kaliską - towarzystwo że pośmiać sie czasem można. Oprócz tego też pub Camelot. Odlotowe dekoracje, miła obsługa i tanio. :)
 
 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 11:45 am   

Ja chyba we wszystkich łódzkich pubach byłam. I wiele z nich lubię, a niektórych nie cierpię.....
Najbardziej lubię:
Iron Horse (za atmosferę i muzykę),
Riff Raff (jakiś sentyment ma do tego pubu, chodziłam tam jeszcze w liceum)
Dwie Dłonie (suuuper ludzie tam pracują)
Stereo Krogs (ze względu na koncerty)
La Stradę (dawno tam nie byłam, ale wciąż pamiętam jak tam fajnie było)
Bagdad Cafe (tam najczęściej chodziliśmy na studenckie wagary)
Dekompresja (suuuper koncerty)
no i mogłabym tak jeszcze długo wymieniać.....

Kiedyś uwielbiałam Kaliską ale teraz tam jest spokojnie tylko w tygodniu. Odkąd jest tam dyskoteka, to nie jest już ten pub, co kiedyś.Ilu ja tam wpaniałych spotkałam. A teraz....szkoda gadać, aż żałość bierze jak się tam idzie w weekend.
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 2:28 pm   

A ja tak trochę odskoczę od Łodzi - pewnie każda z Was była w Poznaniu - chciałabym Wam polecić pewien lokal, do któego mam ogromny sentyment i gdzie jest niedrogo i stylowo :)
Lokal nazywa się DRAMAT i jest usytuowany naprzeciw ratusza na Rynku Głównym. Podają tam najlepsze naleśniki pod słońcem - ogromne - jak pizza w Antoinio a od składników aż kapie :) Naleśnik średnio kosztuje 4 zł, a jednym można się najeść do syta. Do tego gratis do wyboru kilka sosów własnej roboty - polecam na zimno sos tysiąca wysp oraz na ciepło sos grzybowy. Pod restauracją jest pub - bardzo ciekawie urządzony - jest tam dość mroczno - sklepienia a la katakumby, wszędzie świece i pochodnie... Jesli ktoś wybiera się do Poznania, to polecam :)
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 3:59 pm   

Sara Lee :mlotek:

hihi załóż wątek ulubione puby w innych miastach :graba:
_________________

 
 
 
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:59 am   

a ja uwielbiam Bar Anna i chodzę tam od lat. tanio i do tego nie można palić w środku, rewelacja!
_________________
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 10:32 am   

fjona napisał/a:
a ja uwielbiam Bar Anna i chodzę tam od lat. tanio i do tego nie można palić w środku, rewelacja!


Pewnie Cie zdziwie, ale nawet wiem gdzie to jest. mam niedyskretne pytanie - konczylas I LO?? znam ludzi z tego LO, którzy uwielbiaja tam przesiadywac, bo jak twierdza nie ma tam agresji :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 7:07 pm   

A gdzie jest ten Bar Anna? Bardzo kusząca perspektywa bez palaczy. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 7:33 pm   

Bar Anna jest na Tuwima, idac Piotrkowska w strone pl. Wolności w prawo jakies 10-15m.
Nie wiem Kryszko czy bedzie Ci odpowiadał bo to taki "komunistyczny" bar, jak wynikalo z opowiesci mojego brata - kiedys czestego bywalca :lol:
ale przyznaje, ze nie wiedzialam o tym, ze nie mozna tam palic
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 9:42 am   

JUST KATE:
A moim ulubionym pubem jest i chyba zawsze będzie - Rolling Stones - jeden z nielicznych, w którym jeszcze nie rozcieńczają drinków - poza tym jest kulturalnie, jest dobra muzyka, obsługa w porządku i w ogóle fajna atmosfera...


Podpisuje się pod tym, to tez mój ulubiony Pub. Kiedyś lubiłam jeszcze Trola, ale zlikwidowali, no i Irish Pub, ale ceny mają coraz wyższe, aż do przesady...
No i lubię Dublin Pub, posiedzieć przy barze, lubie tam atmosferę i jakos ogólnie dobrze się tam czuję...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Mae 


Wiek: 41
Dołączyła: 23 Lut 2005
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 9:08 pm   

fjona napisał/a:
a ja uwielbiam Bar Anna i chodzę tam od lat. tanio i do tego nie można palić w środku, rewelacja!


Bar Anna :lol: To miejsce polecam raczej do rozpoczęcia imprezowania w mieście (chyba właśnie z tego to miejsce słynie) - piwko mają taniutkie (jak pamiętam, to chyba w cenie sklepowej nawet), ale nie koniecznie na spędzienie całego romantycznego wieczoru ... :D
 
 
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 7:59 am   

gambi napisał/a:
fjona napisał/a:
a ja uwielbiam Bar Anna i chodzę tam od lat. tanio i do tego nie można palić w środku, rewelacja!


Pewnie Cie zdziwie, ale nawet wiem gdzie to jest. mam niedyskretne pytanie - konczylas I LO?? znam ludzi z tego LO, którzy uwielbiaja tam przesiadywac, bo jak twierdza nie ma tam agresji :wink:


nie, ale to prawda, miejsce bardzo spokojne, ale czasami jak to w miejscach gdzie płynie dużo piwa atmosfera robi sie gorąca!

[ Dodano: Pon Maj 16, 2005 9:01 am ]
Mae napisał/a:
fjona napisał/a:
a ja uwielbiam Bar Anna i chodzę tam od lat. tanio i do tego nie można palić w środku, rewelacja!


Bar Anna :lol: To miejsce polecam raczej do rozpoczęcia imprezowania w mieście (chyba właśnie z tego to miejsce słynie) - piwko mają taniutkie (jak pamiętam, to chyba w cenie sklepowej nawet), ale nie koniecznie na spędzienie całego romantycznego wieczoru ... :D



i ja ze znajomymi dokładnie tak robię! z reszta jak widze nie ja jednyna. a tym bardziej, że bar zamykają około 22 - no przyjamniej starają się :)
_________________
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 1:14 pm   

Ostatnio po długiej niebytności wpadlismy do Quo Vadis-u. Atmosfera na szczescie sie nie zmieniła, chyba bedziemy tam częsciej zaglądać. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 8:59 am   

Ja również często codzę do Quo Vadis-u.
Super jest tam atmosfera!!!!
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 9:10 am   

Mój ulubiony pub to jednak Zapiecek - świetna muzyka, koncerty, podoba mi się wystrój. A toalety... Jakoś mi nie przeszkadzają tak bardzo

[ Dodano: Pią Sie 19, 2005 7:14 pm ]
Byłam wczoraj z koleżankami w ogródku WARKI...
Zawsze tam było ok, ale to co nam wczoraj dali zamiast piwa ?ywiec które zamówiłyśmy, nie miało z żadnym piwem NIC wspólnego :( Jakieś gorzkie pomyje...
Oczywiście kelnerki nie wiedziały zupełnie o co nam chodzi i jeszcze dostałam wykład na temat tego że piwo przecież jest gorzkie ;) To to ja wiem ale to co nam dali było świństwem jakich mało.
Także.... nie polecam wam Nie wiem skąd tam nadal takie tłumy... Może wszyscy biorą Warkę...
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 7:49 pm   

Lubie:)
1. rolling Stones
2. plastyków
3. kiedyś peron

Ale także klubiki studenckie na alejach - ale to chyba z czystego sentymentu :D
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 9:04 pm   

Ja ostatnio polubiłam Plastyków. I potańczyć mozna i wypic coś smacznego :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sty 20, 2006 12:13 am   

Ja o Plastykach mam wręcz odwrotną opinię - jak dla mnie w ich menu nie ma NIC ciekawego, mogliby wysylić się nieco bardziej... Do tego kiepska klimatyzacja, a mnie bardzo przeszkadza dym. Idę tam tylko, jeśli muszę :?
_________________
chez alma |
 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2006 2:16 pm   

Mój ulubiony pub to Partes czyli Szafa
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 4:51 pm   

w pubie w Lodzi bylam wieki temu, ale dopisze sie do stalych bywalcow Baru Anna na Tuwima. nawiedzalismy to miejsce jeszcze za czasow GieJotu i nadal wybieramy sie tam na tanie piwko. spedzalam tam zarowno szalone wieczory z przyjaciolmi, jak i imrezy urodzinowe i randki. ale odkad nie pijam piwka, zmienilam troche upodobania lokalowe i bywam tam zadziej i dla towarzystwa.

nie przepadam za Kaliska, Biblioteka, Szafa.
do Zapiecka M. mnie czasem na szanty wyciagnie, ale nie jest to moj ulubiony lokal.
pamietam jedna randke w Havanie - bylo super!!
swego czasu czesto ze znajomymi chodzilismy do Rolling Stone'a.

trudno mnie usatysfakcjonowac, bo bardzo nie lubie siedziec w lokalu, w ktorym przesiaduja rowniez palacze.
bardzo chetnie bede sledzic ten watek, zeby wiedziec gdzie nalezy isc, jak juz wroce do Lodzi.
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:34 pm   

Lubie Plastykow i ROlling Stones.. a jak przypomne sobie Havane to mnie krew zalewa..

to byl jeden z tych wieczorów kiedy to ja zaprosilam narzeczonego na kolacje.. :kwasny:

porcje mikroskopijne i zeby jeszcze to bylo smaczne :kwasny:

ech.. mam nadzieje ze jak pojade na Kube to kuchnia jednak bedzie troszke inna.. ale wrocilam do Havany jeszcze - na Kubanskiego drinka by uczcic dezycje o miesiacu miodowym na Kubie ... ale juz bez jedzenia.. o zgrozo...
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 9:37 am   

Teraz zdecydowanie FRESH CHILI.
Jedzonko pyszne i piwo nie jest dolewane.
_________________
 
 
mls 

Wiek: 39
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 8:55 pm   

A moim ulubionym pubem jest Cametot. Ma swój klimat i to karaoke. Po prostu super. :mrgreen:
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Paź 15, 2006 4:55 pm   

Ja bardzo lubię Stereo, chyba ze względu na znajomych. Bardzo często grają tam moi koledzy. Zawsze bardzo miło spędzam tam czas i prawie zawsze spotykam kogoś, kogo znam.

Ostatnio polubiłam również Lizarda.

Zazwyczaj jednak nie do końca wiem, gdzie danej nocy będę się bawić. Zakończenie imprezy najczęsciej oczywiście w Kaliskiej - a w trakcie - zależy d nastroju i towarzystwa.
Kiedyś również bardzo często byłam gościem w Dublinie, ale teraz jakoś nie mam ochoty się tam pojawiac.
No i biblioteka - zawsze kiedy mam ochote na dobrego White Russian, tam sa najlepsze w Łodzi według mnie, i to jeszcze przygotowywane przez jednego konkretnego barmana.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 9:54 pm   

A był ktoś w Bazyliszku? Mnie to się bardzo podoba. Atmosferka super i fajna muzyczka( nie samo techno). Ludzie w róznym wieku. Na prawdę można się super pobawić :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
narzeczona 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 10:53 pm   

Kochani, odwiedźcie też przy okazji Karczmę Raz na wozie przy Rewolucji. W weekendy tłok, ale w środy karaoke i jest bardzo tanecznie.
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:36 pm   

Juz coraz gorzej jest znalezc dobry pub.. ale w sumie większość z wymienionych ma cos w sobie.. u mnie napewno odpada zapiecek.. ale irish pub latem - slicznie
_________________


Buziaki Gość
 
 
agnienia 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 3:34 pm   

My ostatnio wybieraliśmy Lizard i oczywiście przecudowne i godne polecenia CAFE FOTO (Piotrkowska 102 chyba, w tej samej bramie co Kaliska i port west(chyba?:)

Uwielbiam cafe foto..( ja chce do Łodzi troche :cring:

Pozdrowionka
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 4:00 pm   

Ania napisał/a:
No a jak na grzańca czy trójniaka to tylko Rolling Stones.


Kiedyś bym sie podpisała, ale teraz ... :zalamany:
Miód pitny przypomina nie powiem co :?
A grzane wino jest podawane bez przypraw i na zimno na dodatek :znudzony:

Zreszta według mnie Rolinng Stons strasznie sie że tak powiem nieładnie zeszmaciło :kwasny:
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 6:56 pm   

tez obstawiam cafe foto mój M. uwielbia klimat tego miejsca :)
_________________
 
 
 
agnienia 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 7:55 pm   

lmyszka napisał/a:
tez obstawiam cafe foto mój M. uwielbia klimat tego miejsca :)


No właśnie My też!!!:)


:spoko: :spoko: :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl