Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
COMIX
Autor Wiadomość
mika0879 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Wto Paź 13, 2009 3:50 pm   COMIX

Słyszał ktoś zespół Comix?Naprawde polecam ich są dobrzy i niedrodzy.


edit: poprawiłam tytuł wątku, żeby pasował wizualnie do innych temtów na tym forum :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Paź 13, 2009 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 5:25 pm   

Ja bawiłam się na weselu na którym grał zespół Comix. Byłam gościem więc nie mogę się wypowiedzieć co do kosztów. Zespół składa się z 3 facetów. 2 gra na keyboardzie i jeden na perkusji. Do oczepin zespół grał ciągle disco polo, co po n-tym kawałku było już nie do zniesienia. Ja lubie na weselu bawić się przy różnej muzyce, disco polo aż tak mi nie przeszkadza, ale kiedy ciągle graja jeden rodzaj muzyki robi się męcząco. Dopiero po oczepinach i na poprawinach zmienili troszkę repertuar. Podczas wesela w ogóle nie było zabaw przy stołach (być może młodzi tego sobie nie zyczyli), dopiero na poprawinach były nieśmiałe próby. piszę nieśmiałe bo tylko chyba 2 piosenki zagrali i to nie na instrumentach typu akordeon czy tamburyn ale normalnie z podestu dla orkiestry na zwykłym keyboardzie. Ogólnie zabawa była fajna. Dawali sobie radę z wokalem mimo braku damskiego głosu. Jeszcze jeden minusik - była dedykacja dla młodego. Zagrali piosenkę, w której wstawia się imię młodego "M...... się żeni" mimo iż młodego nie było na sali :-? Mogli poczekac aż przyjdzie... Ale generalnie zespół może być. Prowadzenie wesela bardzo fajne, oczepiny też fajnie przeprowadzone.
_________________

 
 
tommuzyk 
Firma

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 7:21 pm   

madnesia napisał/a:
Zespół składa się z 3 facetów. 2 gra na keyboardzie i jeden na perkusji.


Przedziwny skład, ale nie powiem, myślę o podobnym...
 
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 7:32 pm   

tommuzyk napisał/a:

Przedziwny skład, ale nie powiem, myślę o podobnym..


Myślę że można dać sobie świetnie radę, jeżeli będzie dobry wokal, który "da sobie radę" z "damskimi" piosenkami. Lub po prostu dobrać odpowiednio repertuar..:)
A i perkusja, która przygrywa na żywo, dodaje fajnego klimatu.
_________________

Ostatnio zmieniony przez madnesia Wto Paź 20, 2009 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mika0879 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 7:25 am   

Moim zdaniem bardzo dobrze grają i nie fałszują a to najważniejsze! :-)
 
 
kasiusB 

Dołączyła: 15 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:45 am   

Witam!
Zespół COMIX grał na moim weselu :) Wcześniej byliśmy na kilku imprezach prowadzonych przez chłopaków. Największym atutem zespołu jest to, że są bardzo elastyczni i naprawdę dopasowuja się do wizji państwa młodych. Wszystko wcześniej omawiają, jaki ma być repertuar, jakie oczepiny i konkursy. Specjalnie dla nas nauczyli się dwóch piosenek, których nie mieli w repertuarze!!! A tekst oczepin był dopasowany do nas ;) Poza tym całe wesele i poprawiny grali na żywo i dali się namówić na trochę dłuższe granie niż było zaplanowane, bo goście tak fajnie się bawili.
Grali utwory o które prosili goście, ale na naszą prośbę. Byłam na kilku takich weselach gdzie para młoda wręcz nie życzy sobie, żeby zmieniać repertuar, który wcześniej zaplanowali.
Do tego dochodzi jeszcze zachowanie orkiestry poza sceną... widziałam takie zespoły, które pod koniec wesela nie miały siły już grać, bo % uderzyły do główek :oops:
Ja się o to nie martwiłam, bo chociaż chłopaki są naprawdę na luzie to pracę traktują bardzo poważnie i profesjonalnie.
Dzień ślubu i wesela, to naprawdę ogromny stres, a ja miałam jeden mniej, bo wiedziałam, że zespół mnie nie zawiedzie!
Do tej pory znajomi proszą nas o namiary na COMIX i jak na razie nikt się nie skarżył.
Jak najbardziej POLECAM!!!
 
 
pysiu71 

Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 3:05 pm   

Widziałem i słyszałem wiele zespołów grających po weselach i imprezach okolicznościowych. Ten zespół jest jednym z lepszych.Grali na weselu też u mnie wszyscy goście byli zadowoleni z prowadzenia imprezy, nikt nie narzekał.W 100%polecam.
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 11:25 am   

może mogłabym prosić o namiary zespołu ponieważ szukam na październik już 3 dzień orkiestry, a te dobre są już zajęte.. a skoro tak zachwalacie.........:) Pozdrawiam Kasia
 
 
aneta0901987 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 10:18 am   

U mnie też będzie grał zespół Comix:)Mam pewne obawy co do repertuaru ale mam nadzieje że chłopcy pozwolą mi wybrać repertuar:)
 
 
Aneta i Michał 

Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: wesele
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 9:14 am   

Zespół COMIX grał u nas na weselu i teraz byśmy nie wybrali żadnego innego to najlepszy jaki słyszeliśmy. Goście byli bardzo zadowolenie nie spotkaliśmy się z żadną negatywną opinią. Jeśli chodzi o repertuar to nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń grali wszystko o co zostali poproszeni.

Zespół COMIX jest naj...naj...najlepszy !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
101% POLECAMY
8) :D
_________________
Aneta i Michał
 
 
madziulka_85 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 47
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 4:26 pm   

2 tygnie temu zespół comix grał na naszym weselu. Zarówno my jak i nasi goście weselni byli zachwyceni. Umieli zabawić gości w każdym wieku, bawili również przy stołach. Dostosowują się do oczekiwać młodych. Bardzo się cieszę,że oprócz zapewnienia nam fantastycznej zabawy przy ich muzyce mieliśmy również oczepiny takie jakie chcieliśmy. Kontakt z zespołem był bezproblemowy. Serdecznie polecam i gdybym miała jeszcze raz wybierać wybrałabym ich ponownie.
_________________


 
 
2M 

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Ujazd
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 2:40 pm   

Zespól COMIX grał na naszym weselu 16 października 2010 roku. W skład zespołu wchodzili dwaj klawiszowcy, perkusista i saksofonista. Dla nas rewelacja! Świetna muzyka i śpiew na żywo. Repertuar, zabawy przy stołach, konkursy dostosowali do naszych oczekiwań.
Goście bawili się bardzo dobrze w niektórych momentach nie chcieli nawet schodzić z parkietu, a zespół nie miał nic przeciwko i grał bez przerwy.
Pełen profesjonalizm. Polecamy.
 
 
Weronika Z. 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 8:07 pm   

Witam.
Zespół "Comix" z Ksawerowa zabawiał gości na naszym weselu 04-06.06.2011. Były to 3 dni wspaniałej zabawy. Do zespołu akurat dołączyła świetna wokalistka, która gra również na saksofonie. Zarówno my, jak i goście byliśmy zachwyceni. Wszyscy członkowie tego zespołu to bardzo mili, kulturalni i zabawni ludzie. Z łatwością dopasowywali się do oczekiwań naszych gości. Szczerze i gorąco polecam ten zespół !! Z pewnością się nie zawiedziecie :)
Ostatnio zmieniony przez Weronika Z. Pią Cze 10, 2011 8:09 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ewwwelina87 

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 11:54 pm   

wspaniały zespół, muzyka 100% na żywo, gorąco polecamy!!!!, dziękujemy za wspaniałą zabawę 11,06,2011 Ewelina i Kamil
_________________
Ewelina i Kamil
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 10:45 pm   

Bardzo fajny zespół. Na początku pomyślałam:
dwa keybordy- będzie z playbacku, ale jak się okazało grają na żywo i to bardzo energicznie. Jak dla mnie bomba! Ładne głosy i fajne oczepiny.
 
 
cez224 

Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:57 pm   

Na naszym weselu, które odbyło się we wrześniu również grał zespół COMIX. Jak najbardziej zgadzamy się z opiniami innych na forum, iż zespół dostosowuje się do oczekiwań pary młodej. Już przy podpisaniu umowy można ustalić jak mają wyglądać oczepiny, konkursy itd. Byliśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia całego wesela, także od naszych gości weselnych słyszeliśmy same pozytywne opinie. Serdecznie polecamy.
 
 
skarbus01987 

Wiek: 36
Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 8:09 am   

Zespół Comix grał na naszym weselu 8 września 2012 r, naprawde są godni polecenia to najlepsza orkiestra jaką słyszałam.Nasi goście bardzo ich zachwalali że bardzo fajnie grali.Na naszych poprawinach było bardzo dużo dzieci,potrafili tak dobrać repertuar że nawet dzieciaki się świetnie bawiły a rodzice nie musieli ich pilnować.Grają 100% na żywo a to bardzo ważne:)Polecam!!! :) :P
 
 
edzia0902 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 8:01 pm   

Skarbus01987 chyba Ci się daty pomyliły bo 8 września zespół Comix grał na Naszym weselu:)U Was był 1 września :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl