Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
IVA-TECH
Autor Wiadomość
japatrycja 

Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 9:36 pm   IVA-TECH

Witam,
Przed slubem obejrzelismy okolo 5-6 filmow od znajomych i bylismy w trzech miejscach coby posluchac co oferuja inni. Mimo tego, ze bylismy przygotowani na skorzystanie ze "sprawdzonego" przez znajomych kamerzysty, to oferta przedstawiona nam podczas jednej z wizyt pod adresem znalezionym w internecie, sprawila, ze zaufalismy komus nieznanemu i zaryzykowalismy... Nie zalujemy!!! Mimo, ze cena nie byla bardzo niska, to uwazam, ze naprawde bylo warto.
Zainteresowani moga zajrzec na strone

gdzie mozna znalezc "probki" tego co moze byc na filmie.
Bedzie mi milo jesli ta opinia komus sie przyda:)

pozdrawiam
japatrycja

edit: zmiana tytuŁu wątku na bardziej czytelny
Sajonara6
usunęłam link do strony internetowej, akie dane podajemy wyłacznie na priv
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lis 07, 2012 11:30 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Ernest Mroczek 

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: Legnica
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 11:34 am   No nienajgorzej...

Bardzo dużo ładnych rzeczy, ale same obrączki są ewidentnie "skaszanione" - i to w reklamówce! (mam firmę na Dolnym ?ląsku i mogę coś o tym powiedzieć). Oferta całkiem interesująca - oglądałem trochę materiałów i większości nie da się po prostu oglądać a tutaj widać, że mają całkiem spore pojęcie i tworzą dobry materiał.
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 12:54 pm   videofilmowanie IVA-TECH

Witam serdecznie, jestesmy własnie na etapie wyboru kamerzysty, nie ma na forum żadnych wiadomości na temat tej firmy, czy ktos z was ma jakies doswiadczenia?
dzieki za odpowiedź
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 4:41 pm   

ogladalem klipy zamieszczone na stronie, i troche mnie zdolowaly (nie chodzi mi o wykonanie)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 4:49 pm   

a o co? jesli mozna wiedziec?
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 5:05 pm   

obejrzyj i pomysl, byc moze tylko ja tak zareagowalem
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 5:15 pm   

rozumiem, ze zrobiły na tobie takie dobre wrazenie
_________________
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 5:21 pm   

dominiqsz obawiam sie, że wręcz przeciwnie...
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 5:23 pm   

jesli filmowca zdołowały to oznacza że sa lepsi od niego ... albo ja nie rozumiem aluzii
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 5:33 pm   

nie dlatego mnie zdolowali, wg mnie klipy byly "smutne" i dlatego ot cala tajemnica:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
ola_z 

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lut 05, 2007 7:43 pm   

Pozwolę sobie nawiązać do wcześniejszych wypowiedzi.
Mieliśmy ogromną frajdę podczas realizacji naszego filmu - właśnie dzięki firmie IVA TECH.
Wszystkie klipy, montaż i plener uzgodniliśmy adekwatnie do naszych pomysłów.
Mieliśmy całkowitą dowolność wyboru muzyki i klimatu. Film wyszedł elegancko i nastrojowo - co bylo naszym podstawowym celem.
Po wizytach w kilku (jeśli nie kilkunastu) firmach byliśmy podłamani brakiem gustu (jakieś latające obrączki, serca, bociany,...).
?lub był we wrześniu 2006 - kolejnego nie planujemy :-)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 8:01 pm   

ola_z nikt nie ocenia filmów zrobionych przez tą firmę, tylko klipy zamieszczone na ich stronie, które są hmmm nazwę to spokojne. Bardziej mi się z pogrzebem kojarzą niż z weselem :] Ale nie oceniam ich pracy, gdyż pełnego filmu nigdy nie wiedziałam
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 9:30 am   

Dziekuje ola_z, na takich opiniach mi właśnie zależy, na opiniach osob, które mają pewne doświadczenia z ta firma, pozdrawiam i czekam na kolejne wypowiedzi
_________________
 
 
japatrycja 

Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 3:23 pm   

Witam,
Watek jest dosc wiekowy ;) ale moze jeszcze komus przyda sie dodatkowa opinia na temat IVA-TECH.
Nasz slub byl w lipcu 2005 i do tej pory z ogromna przyjemnoscia wracamy do filmu ze slubu i wesela.
Moja opinia jest zgodna z opinia ola_z, film powstawal pod nasza kontrola, muzyka, efekty itd zalezaly od nas, ale zostawilismy tez firmie pewna dowolnosc kiedy zauwazylismy, ze ich gust nam odpowiada. I nie zawiedliismy sie ani troche :) Zaskakujace bylo to, ze bez dodatkowych oplat klip z wesela mamy dwa razy dluzszy niz jest w ofercie :) Kamerzysta powiedzial, ze bylo tyle rewelacyjnych chwil, ze szkoda bylo cokolwiek wycinac :) widac, ze dobrze sie bawili skladajac te obrazki i efekt jest przesypatyczny :)
POLECAM
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 11:11 am   

Jutro jesteśmy umówieni na rozmowę z tą firmą, mamy juz kilka własnych wizji, ciekawe czy będą na tyle elastyczni, żeby się z nami zgrać :)
Pozdrawiam,
Kasia ;)

UPDATE: Już po wizycie, efekt: wybraliśmy ich. Profesjonalny montaż, gustownie. Dobre dopasowanie obrazu do podkładu muzycznego. Duża elastyczność, możliwość daleko idących sugestii. Niestety dość długi termin realizacji (do 60 dni), ale po weselu i tak nie będzie się nam spieszyć ;) Mają dobry sprzęt, z dobrą czułością, więc w ciemnych pomieszczeniach nie potrzeba lampy, która rozprasza i peszy gości. Myślę, że ich wykonanie + kilka naszych pomysłów = dobra pamiątka ze ślubu i wesela :)
Pozdrawiam,
Wojtek

[Kasia] Pan, z którym sie spotkaliśmy (jak mniemam właściciel) bardzo szybko mówi, na każde pytanie odpowiada "da się" zanim jeszcze usłyszy treść... ale po chwili swoje słowa potwierdza konkretnym materiałem filmowym :) więc mam nadzieję że i w naszym wypadku każdy pomysł "da się zrealizować"
_________________

Ostatnio zmieniony przez kasia_i_wojtek Sro Sie 01, 2007 2:14 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 12:40 pm   

kasia_i_wojtek napisał/a:
Mają dobry sprzęt, z dobrą czułością, więc w ciemnych pomieszczeniach nie potrzeba lampy, która rozprasza i peszy gości.


Zasada jest taka - czym bardziej profesjonalna kamera, w pełnym tego słowa znaczeniu, tym więcej światła dodatkowego jest potrzebne, żeby uzyskać obraz o bardzo dobrej jakości. Fakt, najpopularniejszym modelem kamery wykorzystywanym przy produkcji Pamiątek ?lubnych jest Sony VX2100, mająca czułość 1 lux i rzeczywiście nie zawsze potrzeba doświetlać. W ciemnej sali bez doświetlenia obraz nie będzie pierwszej jakości. Wszystko jednak zależy od warunków (wystrój, sztuczne światła, itp)panujących na sali.

Pozdrawiam
Damiano

[ Dodano: Sob Sie 04, 2007 2:57 pm ]
Ten 1 lux to oczywiście w warunkach jasnych zadziała, bo jak będzie zupełnie ciemno na sali to ciężko będzie zauważyć jakikolwiek ruch w kadrze.
 
 
 
Strus 

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź/Londyn
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 10:11 am   

Witamy. ...y czyli ja + Ania. :P

Do rzeczy - czy ktoś z Was posiada może jakieś materiały własne pochodzące z tejże firmy i mógłby je w jakikolwiek sposób udostępnic?
Pytamy ponieważ nie mieszkamy w Polsce i ciężko strasznie jest podejmowac takie decyzje na podstawie kilku klipów na www.
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 8:55 am   

ehh sa super! nareszcie cos czego szukalam. ale jeszcze nie wiem czy maja wolny moj termin........mam nadzieje, ze sie uda!

[ Dodano: Sob Wrz 01, 2007 1:17 pm ]
no i nie maja mojeog terminu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, wszystkie inne filmy ktore widzialam sa o wiele gorsze :cry:
_________________
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 6:09 pm   

i my podpisalismy umowe z ta firma. podobaja nam sie proste filmy, a nie teledyski, na ktorych wiecej balonikow i serduszek niz samego wesela.
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 11:00 am   

My też wybraliśmy tę firmę - spodobał nam się film z wesela kuzynki. :)
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 9:48 pm   

Ja i mój A. tez wybraliśmy IVA-TECH :)
_________________

 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 1:42 pm   

ja też widziałam film tej firmy i uważam, że jest ładnie i profesjonalnie wykonany, ale uważam, że cena jest trochę wygórowana, w przypadku kied chce się mieć kilka teledysków, albo zdjęcia młodych z dzieciństwa
obejrzałam kilka płyt z wesel znajomych i moje wrażenie jest takie, że im więcej teledysków (chociaż nie można oczywiście popadać w skrajność) tym lepiej - pokazują skrótowo najważniejsze elementy na weselu plus powodują że jest film jest ciekawszy, więcej się dzieje, no ale to oczywiście kwestia gustu as always ;)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
AgneSky 


Dołączyła: 22 Maj 2008
Posty: 16
Skąd: łódź/kraków/gdów
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 11:52 am   

u mojej koleżanki był ten--

polecam firma ivatech - stronke mozna znalesc w googlach, s

sama byłam przeciwna filmowaniu, ale odkad widzialam plytke tamtego slubu, odrazu sie zdecydowalam

 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 9:07 pm   

odebralismy film, obejrzelismy i ... jestesmy bardzo zadowoleni! to jest to czego chcielismy - ladnie i ciekawie zmontowany film, ale bez zadnych badziewnych serduszek, balonikow itp. z nasza muzyka, pokazujacy najciekawsze elementy. teledysk wzielismy tylko jeden - podsumowanie wesela w szybkim tempie - smieszne :) wszysto w dobrej jakosci. polecam :)
 
 
EwuniaS 

Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 1:15 pm   

Jak na razie filmu jeszcze nie odebrałam bo jakoś nie było czasu na dogranie szczegółów:) ale już wkrótce.
Wielki plus dla Kuby-operatora i właściciela w jednym, miło, rzeczowo, a przede wszystkim z wyczuciem, tzn kamera nie była w centrum, żadnych zbliżeń do twarzy, nachalności, czy gigantycznej lampy. Pod tym względem super, reszta wrażeń po obejrzeniu efektu.
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 1:21 am   

Byliśmy na spotkaniu, bardzo fajny sympatyczny Pan, mówił bardzo szybko, ale staraliśmy się nadążyć :) Pan bardzo elastyczny, otwarty na propozycje klientów, mają dodatkowe klipy do wyboru, Cena też w miarę ok, za dodatkowe klipy trzeba dopłacić. Gdybyśmy nie zakochali się w innej firmie to prawdopodobnie zdecydowalibyśmy się na nich :) a dodatkowo sobie trochę pogadaliśmy, poplotkowaliśmy. Fajnie, ze słuchał tego na czym nam zależało więc wyszliśmy z pozytywnymi odczuciami.
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sro Gru 23, 2009 1:22 pm   

Odebrałam wczoraj nasz film ślubny. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko jest zgodnie z ustaleniami - muzyka, prezentacja zdjeć itp. Szczerze polecam. Iva-tech to profesjonalista w każdym calu. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl