Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Złoto białe, żółte czy łączone?
Autor Wiadomość
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 11:27 am   Złoto białe, żółte czy łączone?

vaniliaxxx napisał/a:
Zaczynam się też powoli obawiać tego, że będę musiała zrezygnować z upatrzonych przeze mnie obrączek :? Mój M. nie zakochał się w nich za bardzo od pierwszego wejrzenia - tak jak ja :( i w ogóle M. chce obrączki albo żółte albo mieszane złoto... ja natomiast nienawidze zółtego złota i nie mam takiej biżuterii, a mam za to pierścionek zaręczynowy z białego złota z granatami ( w kolorze bordo), więc jakby jeszcze doszedł do tego żółty kolor złota , to wyglądałoby to już fatalnie :/ Jak przekonać M., żeby (znów) mi ustąpił ? Jemu szczerze mówiąc tez bardziej pasuje białe złoto niż żółte, a na jedną taką a druga taką, obrączkę nie chce się zgodzić :?

waniliaaxxx chyba roszkę za bardzo się niepokoisz kolorem złota. wydaje mi się że bardo ładnie komponuje się białe i żółte złoto, choć wcześniej wydałwało mi się to totalnym bezguściem. teraz jestem za, ale to chyba z faktu zaukupienia bransoletki z białego i żółtego złota, dobraniem do tego kolczyków z białego i żółtego złota! do tego mam na prawej ręce zaręczynowy pierścionek z białego złota a na lewej nosze pierścionek z żółtego złota i łańc z żółtego i powiem ci że bardzo ładnie to się komponuje. łojej a teraz to wyszło że ja cała w złocie jestem, niestety tak się ozdabiam tylko na święta, bądź inne uroczystości i wszyscy są zachwyceni, na codzień tylko malutki pierścionek zaręczynowy :) każdą z tych złotych błyskotek dostałam bądź zakupiłam sobie w ramach prezentów gwiazdkowych no i zaręczyny też były w święta bożego narodzenia :lol: więc przez 6 lat taki zestaw wyjściowy sobie uzbierałam :lol: :lol: :oops:
no i do tego coraz więcej wyrobów ze złota robią 2 kolorowych więc nie widzę nic złego w takim łączeniu :lol:
więc może warto pomyśleć o 2 kolorowych i przekonać do tego swojego faceta? ja ostatnio w wawie widzialam bardzo ładne z białego złota z delikatnymi wstawkami żółtego i nie w zdłóż tylko w szerz :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez szczako Sro Cze 07, 2006 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 04, 2006 1:58 pm   

Nula. mnie również podobają się obrączki łączone (no dobrze, może z dwie :/ ), ale chciałabym nosić pierścionek zaręczynowy na środkowym palcu a obrączkę na swoim miejscu, ale tej samej ręki (nie chcę przekładać pierścionka zaręczynowego na lewą rękę).
Mam pierścionek w dwóch kolorach: białe złoto, ale dość ciemne (nie pamiętam już czy to jest rodowane czy nie rodowane) i dość dużo kamieni w kolorze bordo (granatów), więc gdybym miała mieć obrączkę na palcu obok, to muszę ją mieć wykonaną z białego złota (w tym samym kolorze co pierścionek, co nie w każdym modelu jest możliwe - w łączonych bardzo rzadko :( ) - tzn takie jest moje zdanie. Ciężko jest mi sobie wyobrazić, noszenie na plcach choineczki kolorów: żółty, bordo i srebrny :( Niech ktoś mnie poratuje. Osobiście uważam, że nie powinno się łączyć za dużo kolorów na palcach - wydaje mi się, że dwa to już max (srebrny i bordo)....
Ale mnie dusi ta sprawa ;/
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 11:59 am   

hmm no bordo nie wzięłam pod uwagę :lol: ja mówiłam o czystym złocie bez kamieni. widzialam piękny pierścionek w 3 koloroach żółtego złota + diamenciki. wydaje mi się że najważniejsze żeby Tobie się podobało. Jeżeli już przymieżałaś i nie podobało ci się to może zdecyduj się tylko na jeden kolor bialy i to taki taki żeby współgrał z pierścionkiem zaręczynowym. ewentualnie możecie zrobić na zamówienie i wtedy poprosicie żeby kolory odpowiadały pierścionkowi- wtedy powinno być idealnie :lol:
hmm ewentulanie opcja, że żółte złoto będzie tylko w połowie obrączki a w drugiej połowie białe (takie 2 półkola) tak że twój luby by nosił kolorem zółtym do wierzchu a ty białym, ale takich obrączek to nie widziałam :lol:
p.s jeżeli zdecydował się kupić Tobie pierścionek z białego złota to jest to argument dla ciebie, przecież musi to pasować i współgrać z pierścionkiem,skoro po ślubie zamierzasz go nadal nosić. złoto to złoto, może białe mniej tradycyjne ale to nadal złoto, więc musisz łagodną perswazję wprowadzić i przekonać swojego do białego złota :lol: :lol: :lol:
 
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 12:50 pm   Biżuteria ślubna-pierścionki zaręczynowe i obrączki

Mam do was pytanko odnośnie bizuterii ślubnej. Bardzo lubie biżuterie i nosze zawsze srebrną, mimo,że mam też złotą w domu, zaznaczam,że podobają mi się i żlote i srebre ozdóbki. Za jakieś 2 miesiące mamy się zaręczyć coraz częsciej rozmawimy na ten temat i mam dylemacik, jaki wybrać pierścionek zaręczynowy z białgo,żółtego czy mieszanego złota. Obrączki pewnie będą mieszane to pewnie będzie pasowało i białe i żólte złoto,tylko bym chciała wybrać taki wariant,żeby pasowała mi także srebrna bizuteria bo mam jej bardzo dużo. Myśle i mysle i nie wiem, mój K. chce sam wybierać pierścionek ale by chciał wiedzieć tylko jaki bym chciała chociaż kolor, zawsze będzie mu łatwiej, a ja sama nie wiem, mieszane pierścionki zaręczynowe są takie średnie, a te białe czy żólte sa niektóre cudne. Wieć jeśli możecie mi pomóc w rozwiązaniu dylemaciku bede wdzięczna. :D
Ostatnio zmieniony przez sylwia Sro Cze 07, 2006 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 12:52 pm   

A wsrod tych propozycji, ktore juz sa na forum niczego nie znajdziesz ? Jest przeciez cala masa przeroznych pierscionkow...
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 12:57 pm   

sylwia - każdy ma inny gust i każdemu co innego się podoba i pasuje.
Jeśli chodzi o mnie:
-> oświadczynowy będę miała srebrny (już na dniach - mam nadzieję :hyhy: )
-> zaręczynowy upatrzony - białe złoto+ brylant (już w sierpniu)
->obrączki z białego złota (ewentualnie mieszane)
Niestety sama musisz podjąć decyzję, bo mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie wczuć się w Twoje upodobania.

Upatrz kilka modeli i podziel się swoim zdaniem - najwyżej doradzimy.
A tak teoretycznie to się niestety nie da :roll:
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 1:03 pm   

Jeste wiele modeli pierścionków i obrączek ,które misie podobają z firmy Kruk, Apart, Eliza, Yes tylko nie wiem jaki rodzaj złota wybrać skoro bym chciała żeby byly mieszane obrączki to pewnie i pasuje i takie złoto i takie bo wiem,że ze srebra nie chće zrezygnować.Będę myśleć intenstywnie :)
Ostatnio zmieniony przez sylwia Sro Cze 07, 2006 1:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 1:19 pm   

hmmm no jesli pierścionek byłby z żółtego złota, do tego obrączki mieszane i srebrne pierścionki (te co masz od tej pory) to wg mnie troszkę za dużo. Skoro masz większość srebrnych pioerścionkówa wlaściwie tylko takie nosisz, to ja bym na Twoim miejscu wybrała białe złoto na pierścionek zaręczynowy i mieszane na obrączkę - żeby nie było zbyt "biało" :D Ale decyzja nalezy do Ciebie :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 1:47 pm   

W przyszłości będę nosic tylko obrączke i pierścionek zaręczynowy i innych srebrnych pierścionków już nie. O biżuteri srebnej myślałam w kategorii łańcuszki, kolczyki,bransoletki,ale wasze pomysły i pomoc okazuje sie niezbędna,dzieki i prosze o więcej :)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 1:55 pm   

W takim razie jestem za opcją pierscionka z białego złota.
Tak jak jpuasz napisała - jeśli będzie Ci za biało to optuję za obrączkmi mieszanymi, jeśli nie - może być czyste białe złoto.
Jeszcze kwestia jakie podejście do obrączek ma Twój Miły - czy "wyglądające jak srebrne obrączki" mu pasują. Mój akceptuje, białe złoto, ale zdarzają się różne przypadki ;)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 4:07 pm   

sylwia napisał/a:
O biżuteri srebnej myślałam w kategorii łańcuszki, kolczyki,bransoletki,ale


Mimo wszystko nie jestem za łączeniem srebra "na głowie" :P ze złotem na rękach. Ale jesli Tobie to pasuje i Ci się podoba, to oczywiście nie będę Ci wyperswadowywać tego pomysłu :) Ważne, zebyś Ty się dobrze czuła w biżuterii :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



Ostatnio zmieniony przez jpuasz Sro Cze 07, 2006 4:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 4:10 pm   

POPIERAM R?KAMI I NOGAMI zdanie, że :
jpuasz napisał/a:
nie jestem za łączeniem srebra "na głowie" :P ze złotem na rękach


jpuasz - pierwszy raz jesteśmy zgodne ;)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 4:11 pm   

fiona83 napisał/a:
jpuasz - pierwszy raz jesteśmy zgodne ;)


cieszy mnie to niezmiernie :D
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 7:57 pm   

To chyba jednak sie nie zrozumieliśmy ja też nie jestes za łączeniem złota na górze np szyja i na rękach srebro, ale zastanawiałam się jakią biżuterie wybrać,żeby pasowało tzn żebym mogła nosić srebro i żebym nie musiał z niego zrezygnować, zresztą niewazne ale nie pisałam nic o tym,że będę chodziła jak choinka i mieszała kolory, gdybym chciała mieszać to bym się nie pytała o radę tylko bym tak zrobiła, a chodziło o zupełnie coś innego....i też nie napisałam takiego czegoś jak jpuasz pisze, ze będe nosić obrączki mieszane i piescionki srebrne i złote :kwasny:chyba opisałam dośc jasno o co mi chodzi tylko trzeba czytać
Ostatnio zmieniony przez sylwia Sro Cze 07, 2006 8:07 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 7:58 am   

Chyba nie bardzo rozumię... :roll: Prosiłaś o radę, więc starałyśmy Ci jej udzielić - nie rozumiem czemu się tak obruszasz...
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 8:06 am   

Czytać to my kochana umiemy.
Zarówno jpuasz jak i ja napisałyśmy ogólną uwagę na temat łączenia srebra i złota (nie dotyczącą Ciebie osobiście).
ZASADA : góra i dół w tym samym kruszcu (albo srebro, albo złoto).
Nie bierz tak wszystkiego do siebie - wiele osób czyta forum i może to byćdla nich przydatne.
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 8:29 am   

Chyba do konca niezrozumieliśmy sie bynajmniej wczoraj bo dzis inaczej mi si,e przeczytało ale nieważne, nie obruszam sie bo nie mam o co, księżniczką taką nie jestem a zreszta po to jest forum,żeby wypowiadać swoje zdanie i niezawsze musi ono nam sie podobać,każdy musi mieć swoje zdanie na każdy temat:D Dzięki za odpowiedzi macie oczywiście racje, już wiem jaki wybiore :D pierścionek
Też jestem za tym żeby wszytsko było w jednym kruszczu góra i dół, żeby nie wyglądać jak choinka ale macie racje to kwestia gustu innym osoba może to zupełnie odpowiadać i jest ok. :D ,dzięki dziewczynki jeszcze raz
Ostatnio zmieniony przez sylwia Czw Cze 08, 2006 8:57 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 4:55 pm   

sylwia napisał/a:
już wiem jaki wybiore :D

Jaki? Pochwal się! :D
_________________
chez alma |
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 10:06 pm   

Byłam w Aparcie i spodobał mi się jeden ale nie mogę go pokazać po fotki nie zrobiłam a na stronce apartu akurat nie ma wszytstkich a szkoda. Wiem, że będzie z białego złota z brylantami, nie będzie to tradycyjny z oczkiem jednym. Jest jeszcze opcja, że będzie łączony z białego i zoltego ale tego nie wiem, bo jak wroce na stale do Polski w lipcu to wtedy bedzimey szukac i wtedy wam sie pochwale jaki juz dostalam.
 
 
AgneS_nr1 

Wiek: 47
Dołączyła: 08 Lis 2006
Posty: 11
Skąd: sdcdscddsc
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 10:53 am   

ja nie lubie złota dlatego mam obraczki laczone z zółtego i z białego tego zółtetgo prawie nie widac
_________________
:)
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 11:21 am   

ja uwielbiam zolte zloto :)
biale kojarzy mi sie ze srebrem...
my będziemy mieli zółte moze z bialym paseczkiem...:)
_________________
 
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 1:18 pm   

Ponieważ noszę srebrną biżuterię a pierścionek zaręczynowy jest z białego złota, za żółtym złotem nie przepadam, to nasze obrączki będą łączone żółte złoto z białym, bo same z białego złota wygladaja jak srebrne dlatego chcę je czymś przełamać :D

Dwa modele obrączek wybrane teraz trzeba tylko podjać decyzję które będa tymi jedynymi :)
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 8:51 pm   

ja osobiscie wolę starndardowe obrączki.wg mnie sa najpiękniejsze ... :D
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 4:28 am   

Ja podobnie jak katarzynka1 wolę białe złoto, ale będę miała łączone białe z żółtym, a to dlatego, że moje chciałby, żeby trochę chociaż żółtego złota było. Dla mnie no problem :)
 
 
wioleta 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 2:29 pm   

Mi osobbiście podobają sie obrączki z żółtego złota, a także żółte złoto połączone z białym. Natomiast mojemu narzyczonemu podobają się obrączki z żółtego złota ale na obrączce kobiety mógłby być kamyczek np. w kształcie serca. Znalazłam ostatnio w internecie kilka wzorów obrączek, które przypadły mi do gustu. :lol:
Między innymi:






36.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 8363 raz(y) 18.98 KB

e10371_53_187_996.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 11022 raz(y) 20.66 KB

062491_406_419.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 9252 raz(y) 13.66 KB

062248-6.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 8275 raz(y) 13.72 KB

Ostatnio zmieniony przez wioleta Wto Lis 28, 2006 2:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 2:48 pm   

Powiem tak: te drugie są słodkie, a trzecie po prostu zajefajne - rewelacyjny pomysł, a przy tym nie wyglądają tak tandetnie jak blaszane serduszka na szyję przełamane na pół :)

[ Dodano: Wto Lis 28, 2006 2:49 pm ]
A na jakich stronach znalazłaś te obrączki?
 
 
wioleta 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 4:25 pm   

To są narazie dwie stronki, z których brałam obrączki. Jeżeli sobie przypomnę reszte to napisze.
Buziaczki :D


http://cgi3.ebay.de/ws/eB...d=frank_gerlach


www.eheringe-shop.de

[ Dodano: Wto Lis 28, 2006 4:31 pm ]
Nie patrzcie tylko na ceny bo są kosmiczne. Chyba się płaci za kamień, a nie za złoto.
Mam nadzieję, że można bedzie je zrobić na zamówienie.
Jestem ciekawa czy będzie taniej. :lol:
Ostatnio zmieniony przez wioleta Wto Lis 28, 2006 4:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 4:42 pm   

wioleta napisał/a:

Mam nadzieję, że można bedzie je zrobić na zamówienie.
Jestem ciekawa czy będzie taniej. :lol:

Na pewno można i na pewno bedzie taniej :wink:
_________________
 
 
Kropek 

Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 9:03 pm   

Uwielbiam srebro i biale zloto; pierscionek zaredczynowy mam z bialego zlota, a obraczke pewnie bedziemy miec mieszana (z domieszka "starej" zlotej obraczki; i nie przyjmuje do wiadomosci, ze oni tam u jubilera moje romantyczne przesady stopia w jednym wspolnym kociolku i zrobia mix jogurtowy wszystkich obraczek... :evil: ), najchetniej jednak z przewaga bialego zlota nad zoltym ;-D
_________________


[/url]
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 11:15 pm   

Wioleta z tych stronek, które podałaś mi się jeszcze takie podobają:
1

2

3

4


[ Dodano: Wto Lis 28, 2006 11:17 pm ]
i jeszcze ta:
5


nr 2 podoba mi się najbardziej, ale niestety nie będzie pasował mi do pierścionka :(

s280.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1020 raz(y) 17.11 KB

p9235762.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 957 raz(y) 22.79 KB

e10628-60.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 842 raz(y) 22.53 KB

381611.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 819 raz(y) 15.44 KB

051519-5.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 820 raz(y) 13.88 KB

 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 10:49 pm   

te ostatnie obraczki sa bajkowe,w zyciu nie widzialam piekniejszych!!!!!!!!!!
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 4:08 pm   

My będziemy mieć takie lub bardzo podobne :


Na pewno białe złoto, płaskie, nie za szerokie :)
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:07 pm   

Fionka sliczne ,tez rozwazam wybor tych obraczek tylko,ze zlote. pozdrawiam i gratuluje wyboru :)
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 1:38 pm   

FIonko, ślliczne obrączki, my kilka dni temu zamówiliśmy właściwie identyczne, tylko ten ścięty brzeżek mają jeszcze diamentowany, przez co bardzo łądnie się mieni :)
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 2:18 pm   

Mi się podobają takie



lub takie jak wstawiła Fionka tylko zółte złoto
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Wto Kwi 10, 2007 9:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Mar 03, 2007 11:33 pm   

Agatka nam również podobają się takie obrączki. Chcemy mieć w każdym bądź razie łączone, tak jak K. wybrał mój pierścionek.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 04, 2007 12:00 am   

Mnie jednak najbardziej odpowiadają takie tradycyjne, z jednego kruszcu. Najprawdopodobniej wybierzemy żóŁte zŁoto i już wybraliśmy (przynajmniej wstępnie) model :D
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 3:01 pm   

My również zdecydowaliśmy się wstępnie na obrączki w dosuć nowoczesnym stylu, jednak całe z tradycyjnego złota, oto one :oczami:

1346l_35-d.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 853 raz(y) 17.27 KB

_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 8:14 am   

My jeszcze nie wiemy... mieliśmy swój typ, ale boję się tych problemów z powiększaniem, pomniejszaniem itp... że się zetrze, że to, że tamto... wychodzi na to, że najlepsze są jednolite... ale ja nie lubię żółtego złota, a z białego sama obrączka no nie wiem czy bym chciała taką. Poza tym pierścionek mam z białego złota, więc musi być coś co pasuje, najbardziej podobają mi się łączone.
_________________
 
 
KAPITANEK 


Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 10:16 pm   

my wybralismy obraczki z zoltego zlota! tradycyjne! niestety nie pokarze jak wygladaja bo moj P. ma je w domu
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 9:40 am   

Kapitanek poszukaj zdjęcia w necie
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 3:36 pm   

żółte złoto bardzo ładnie prezentuje sie na meskich dłoniach, widać od razu że mężczyzna jest żonaty. Tak więc jesteśmy za obraczkami w żółtym złocie
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 8:29 am   

Oglądaliśmy ostatnio obrączki u Jubilera, takie łączone białe i żółte złoto... i czego się dowiedzieliśmy.. łączone złoto, jak najbardziej, można tam jakiś ruch zrobić, nawet spory, można powiększać, zmniejszać itd, ale tylko wtedy kiedy naprawdę jest łączone, czyli widać wewnątrz obrączki i żółte i białe złoto, tak jak tutaj:

Natomiast, jeśli na żółte złoto jest nałożona nakładka z białego złota (lub na odwrót) tak jak tutaj:


To ruch jest prawie niemożliwy, bo nakładka łatwo może pęknąć.
_________________
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 11:05 pm   

Białe złoto z żółtym zlotem jest teraz bardzo modne :)



my wybraliśmy takie :) i czekają już na czerwiec :)
_________________

 
 
 
martyna1934 

Dołączyła: 14 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 8:23 am   

witam
Ja również łącze złoto mam po zewnętrznej stronie a środku idzie białe z przerywanym warkoczykiem złotego -oczywiscie APART

martyna
[/fade]
_________________
martyna
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 5:16 pm   

a możemy prosić o zdjęcie? :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 9:10 pm   

Mnie równiez podobają sie obrączki łaczone i pewnie na takie się zdecydujemy :smile:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 9:24 pm   

a my coraz bardziej składamy sie ku klasycznym wzorom :)
_________________
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 1:08 pm   

Moja cała biżuteria jest z białego złota, więc i obrączki takie muszą być.
 
 
Karolcia82 


Wiek: 41
Dołączyła: 21 Lut 2007
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 1:48 pm   

Myśle, ze nasze beda łączone... moj pierscionek jest z bialego zlota, oboje lubimy srebro wiec na 100% nie beda z żółtego - a łaączone dlatego, ze efektowniej wygladają. I juz! :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl